Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. - Αναβολή αγώνα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:11

αυτος σημερα βγηκε απο το καπη?
χαμενος ηταν στο silver alert ο κωλογερος
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:11

παιδια ο κερατας κανει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΓΛΥΨΙΜΟ σε Ιβαν και Γιωργη...χαχαχαχαχα....
Παραδοχη περι αργοοριας απο τον κερατα..
Κανένα λάθος δεν έχει γίνει και θα το δείτε. Στο φύλλο αγώνα το έχει γράψει ο προπονητής μετά. Αυτά είναι αστεία πράγματα. Και τι έγινε; Το δέχθηκε ο διαιτητής; Το έγραψε στο φύλλο αγώνα; Ο διαιτητής είναι ο άρχοντας του αγώνα. Και πότε το θυμήθηκαν αυτό; Ας έκαναν την ένσταση πριν το παιχνίδι, όχι μετά. Θα γελάει η ΟΥΕΦΑ με αυτά
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:23

ρωτάω κάτι που ξαναρώτησε κι αλλος αδερφός. Ο Κόλκας πού είναι;; οέο;; Εγραψε το βραδυ της Κυριακης στο σδνα , και απο τότε άφαντος.. πουθενά λέμε! Μήπως ξέρει κάτι; Μηπως περιμένει κάτι;
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3199
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:24

Γιατί το άλλο που παραδέχεται, ότι πήρε την ομάδα, ενώ ξέρει τον κανονισμο;
Απαντάνε χωρίς ερώτηση, οι ηλίθιοι.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:25

Άρθρο 15 του ΚΑΠ για το φύλλο αγώνα. Παρ 2 που μας ενδιαφέρει.
2. Στα επαγγελματικά πρωταθλήματα, στο Φ.Α. επισυνάπτονται:
α) Σχεδιάγραμμα αγωνιστικού χώρου, το οποίο εάν απαιτείται χρησιμοποιεί
ο διαιτητής για να καταδείξει συμβάντα ή περιστατικά.
β) Έντυπο που παραδίδεται στον διαιτητή από την γηπεδούχο ομάδα και
την φιλοξενούμενη ομάδα και στο οποίο αναγράφονται οι
ποδοσφαιριστές που αρχίζουν τον αγώνα, οι αναπληρωματικοί
ποδοσφαιριστές και τυχόν επιπλέον ποδοσφαιριστές, με αριθμό φανέλας,
ονοματεπώνυμα ποδοσφαιριστών και αντίστοιχους αριθμούς δελτίων. Η
κατάσταση αυτή υπογράφεται από τον αρχηγό- ποδοσφαιριστή της
ομάδας, ο οποίος δηλώνεται με υποσημείωση κύκλου στον αριθμό
φανέλας του στην ως άνω κατάσταση.
γ) Τα ονοματεπώνυμα των αξιωματούχων στον πάγκο και τα καθήκοντα ή
την ιδιότητά τους, τα ονοματεπώνυμα των επιπλέον ατόμων στις ειδικές
θέσεις. Απαραίτητη για τους ως άνω είναι η αναγραφή της ιδιότητάς τους
και η υπογραφή του εντύπου από τον εντεταλμένο αξιωματούχο(υ) της
ομάδας.
δ) Τα ως άνω έντυπα β και γ, παραδίδονται στον διαιτητή εβδομήντα πέντε
(75) λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα. Ταυτόχρονα παραδίδεται και
αντίγραφο της ετήσιας κατάστασης υγείας των ποδοσφαιριστών κάθε
ομάδας, νόμιμα θεωρημένο. Το Φ.Α. πρέπει να συντάσσεται και στην
περίπτωση που ο αγώνας ματαιώνεται για οποιονδήποτε λόγο.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:27

Μακάρι ρε παιδιά να μην γινόταν τίποτα από όλα αυτά και να τους κερδίζαμε καθαρά στο γήπεδο.Τωρα δε ξέρω τι θα γίνει το θέμα είναι ότι έπεσε κάτω ο Γκαρσία έκανε ψέματα σίγουρα δεν υπήρχε θέμα για διακοπή του αγώνα αλλά αυτός το τράβηξε για να βγούνε κερδισμένοι γιατί μόνο έτσι μπορούσαν.Το θέμα είναι ότι χτυπήθηκε με το χαρτί και έπεσε κάτω αυτό είναι το σκηνικό δε ξέρω πως θα την γλιτώσουμε την τιμωρία εμείς σίγουρα θα το πάμε μέχρι τέρμα νομικά. Μακάρι να μην τιμωρηθουμε.
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:28

mbison έγραψε:Aspromaura ioannina
Πιστευεις οτι βγαινει συμπερασμα οτι οι αλλαγες δηλωθηκαν μετα την εκπνοη των 75 λεπτων? Το γραφει πουστικα ο Αρετο. Μπορει να ισχυριστουν οτι η 1η λιστα δοθηκε πριν τα 90 λεπτα πχ.
Εδιτ
Ελπιζω να υπαρχουν αποδειξεις. Βεβαια η κοινη λογικη λεει οτι η 1η εννοειται στα 75, αρα η η 2η στα 60 πριν την εναρξη

Αδερφε, γραφει ο Αρετο:

μας παραδόθηκαν ΣΤΗΝ προβλεπόμενη ώρα οι λίστες των ποδοσφαιριστών και των αξιωματούχων των δύο ομάδων περίπου 15 λεπτά αργότερα ο παρατηρητής της διοργανώτριας μας προσκόμισε τη λίστα των αξιωματούχων της φιλοξενούμενης ομάδας με τις παρακάτω αλλαγές.

Αυτο το ΣΤΗΝ προβλεπομενη ωρα, προφανως,καθοριζει ολοκληρο το νοημα. Η προβλεπομενη ωρα, οπως οριζει ο ΚΑΠ ειναι ακριβως 75 λεπτα πριν την εναρξη του αγωνα. Ουτε πιο πριν ουτε πιο μετα. Με αλλα λογια οπως το αντιλαμβανομαι τουλαχιστον δεν μπορει μαι ομαδα να καταθεσει την λιστα της ας πουμε 120 λεπτα πριν τον αγωνα

εδιτ: αρα με απλα λογια 15 λεπτα μετα την ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΗ ωρα σημαινει 60 λεπτα πριν την εναρξη του αγωνα, αρα ο Αρετοπουλος εχει δεχθει ΠΑΡΑΝΟΜΩΣ την αλλαγη.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:33

Αν υπάρχει άγιος βασίλης ένα δώρο ζητάω:
- Να βγει υπεύθυνος για απάτη ο Γκαρθία και να μη ξανά βρει ομάδα ποτέ.
- Να κατηγορηθεί ο Ολυμπιακός για διακομώδηση του αθλήματος και να φάει μείον 10 βαθμούς.
- Να τιμωρηθεί ο ΠΑΟΚ με πρόστιμο 2-3 χιλιάδες ευρώ για ρίψη αντικειμένου.
- Και να τους ξαναφέρουν εδώ πάνω για να γίνει το παιχνίδι. Να μην την γλιτώσουν με ένα 3-0 στα χαρτιά.


Αλλά δυστυχώς, με αυτά που διαβάζω σε δικά μας αλλά και αθηναικά μέσα, δεν είναι και πολύ καλά τα πράγματα. Προβλέπω ότι ο ΠΑΟΚ θα πάρει το παιχνίδι στα χαρτιά με 3-0, καθώς ο Ολυμπιακός έφυγε μόνος του, αλλά θα φάει και -3 βαθμούς και 2 αγωιστικές κεκλεισμένων γιατί χτυπήθηκε άνθρωπος από ρίψη αντικειμένου, κι ας μη χτύπησε σοβαρά. Έτσι βγαίνει κερδισμένη η κούλα βέβαια, όπου ευτυχώς σπατάλησε την ευκαιρία της χθες.
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:36

αυτα που λες ρε φιλε δε στεκουν
θα παρουμε το παιχνιδι με 3-0 στα χαρτια
αλλα θα φαμε και -3 βαθμους?
αφου δικη τους υπαιτιοτητα ειναι που εφυγαν ετσιθελικα, τι -3 βαθμους για μας
σολομωντεια λυση δεν υπαρχει
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό dragon » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:36

Δεν μου αρέσει να γράφω όταν βράζει το αίμα μου αλλα ως ΠΑΟΚΤΣΗΣ του νότου (Ναύπλιο) κ λόγω της δουλειάς μου (καφετζής - μπάρμαν) συναντώ όλο το ποκ καθημερινά οπότε στα 37 μου πλέον δύσκολα θα πάψει να βράζει. Απο τα πρώτα που θυμάμαι στο σχολείο ήταν το "δεν συγκρίνονται ανομοια πράγματα" , αυτο λοιπον και η συγκριση με ιβιτς με οδηγεί στην ιστορία φανταστική ή μήπως οχι ; Ένα χρόνο πριν Κυριακή της αποκριάς δουλεύω και στο μαγαζί γίνεται χαμός απο κόσμο ξαφνικά μπαίνει με την παρέα του ένας τύπος που ειναι σε φάση να ρίξει την πρώην μου , μόλις πλησιάζει στο μπαρ σε απόσταση βολής βγάζω κουτακι άλφα κ του το σκάω στο κεφάλι, ο τύπος πέφτει κάτω κ όλοι στον μαγαζί γελάνε κ τον λένε θεατρινο , μπαίνουν μπατσοι τον παίρνουν για νοσοκομείο, τον βλέπει ο doctor κ του κάνει 14 κοντά ραματακια. Οι μπατσοι τα καταγραφουν όλα κ στη δίκη το μαγαζί τιμωρειται με 3 βδομάδες κλείσιμο. Όλοι κράζουν πως δεν πρέπει να κλείνουν για τέτοιους λόγους τα μαγαζιά κ πως την πληρώσαμε επειδή ο τύπος μάλλον είναι πολυ καλός ηθοποιός. Φέτος ίδια μέρα πήρα ρεπό κ πήγα στο μαγαζί που δουλεύει ο ξέρετε ποιος (απαξιώ πλήρως) μπήκα με τα φιλαράκια με τον τρόπο μας , μας πήραν χαμπάρι όλοι. Ο τύπος έκανε οτι δεν μας είδε κ συνέχισε την δουλειά του, σα δεν μου αρέσουν εμένα αυτά.κάποια στιγμή στο τσακίρ κέφι κ ενώ ο χαρτοπόλεμος ήταν παντού έχω βρεθεί στην άλλη πλευρά του μαγαζιού και νιώθω σαν βαριοπούλα μια μισανοιχτη σερπαντίνα στο κεφάλι μου, σωριαζομαι , ο κόσμος παγώνει, την είχε πετάξει ο αλήτης που ήθελε να μου φάει κ την γκόμενα , αρχίζουν να τον κράζουν όλοι, έρχονται οι μπατσοι τους εξηγούμαστε οτι πρέπει να πάω νοσοκομείο γιατι μάλλον έχω πάθει διασηση, τι να κάνουν με πάνε, ο doctor φίλος του μαγαζιού κ καλός πελάτης, τι έχω γιατρέ; τπτ ρε καλα είσαι. Δεν μπορεί του λένε με νόημα οι φίλοι μου, μμμ για να το λέτε κάτι θα έχει απάντησε. Αύριο ειναι δίκη, οτιδήποτε λιγότερο απο την περσινή ποινή θα ειναι σκάνδαλο. Το λένε όλοι. Ακόμα κ οι συνάδελφοί του , κ μάλιστα πως εξαιτίας του θα κλείσει το μαγαζί...
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4517
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:36

Hermann έγραψε:Με το μλκσμένο τον Μιραλλάς δε θα γίνει κάτι; ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;


Ας γίνει πρώτα το παιχνίδι ,να παίξει και μετά ας τιμωρηθεί ;)
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:37

Πως θα τιμωρηθεί ο ΠΑΟΚ ?? Δεν μπορεί να υπάρξει τιμωρία καθώς ο Γκαρθια δεν ήταν αξιωματούχος του αγώνα.
Ο ΚΑΠ μιλάει για τραυματισμό αξιωματούχου του αγώνα. Στην συγκεκριμένη περίπτωση ο Γκαρθια δεν είναι.
Δεν έχει δηλωθεί στην λίστα. Κακώς βρίσκεται στον αγωνιστικό χώρο. Θα τιμωρηθεί ο Αρετόπουλος και ο 4ος που
του επέτρεψαν την είσοδο γιατί αυτός είναι ο άρχων του αγώνα.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:39

Και επίσης δεν τραυματίστηκε.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15429
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:40

ΑΠΟΡΩ ακομα πως γινεται να τιμωρηθουμε εμεις, ολα εναντιων τουσ ειναι..
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. 25/2-19:30 NS1

Δημοσίευσηαπό Black_White_Heart » Τρί 27 Φεβ 2018, 20:42

Αυτό είναι το βασικότερο. Να αποδεχθεί ότι δεν τραυματίστηκε ο θέατρινος. Μετά τους κυνηγάς για παράνομη του είσοδο στον αγωνιστικό χώρο και μετά ότι φύγανε ετσιθελικά σποτ ο γήπεδο. Τι να πω ρε παιδιά, δεν ξέρω. Το μόνο που μας σώζει είναι η ΠΑΕ να έχει βίντεο που να φαίνεται καθαρά ότι ΔΕΝ υπάρχει τραυματισμός.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Εδω και τωρα ισονομια στον Π.Α.Ο.Κ ρε νιαμου...
Black_White_Heart
 
Δημοσιεύσεις: 853
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:42
Τοποθεσία: Γερμανια

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες