Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ.

Rey
2
2%
Matos
64
66%
Varela
1
1%
Crespo
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Vieirinha
8
8%
Canas
1
1%
Cimirot
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
El Kaddouri
2
2%
Campos
8
8%
Mak
1
1%
Κουλούρης
3
3%
Πέλκας
1
1%
Prijovic
1
1%
Λημνιός
5
5%
 
Σύνολο ψήφων : 97

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 28 Νοέμ 2017, 09:27

Ksenitemenos4 έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:Πρώτ απ όλα εγώ δεν αναφέρω καμία θεωρία, αναφέρω γεγονότα.
Απ τους μάξιμουμ 18 η ομάδα έχει τους 4.


Δεύτερον, αν υπάρχει δεύτερον μετά το πρώτο,
η δικιά μου η θεωρία μπάζει που φιογυράρουμε 3οι στους τρεις
κι όχι τα wishful thinking (στην καλύτερη) περί ότι όλα είναι σχετικά (κι όλα είναι μάταια)
και το πραγματικά εκπληκτικό επιχείρημα ότι με λες ότι αν δεν κερδιζεις τους παντες στην εδρα σου, παλι δεν μαζευεις αρκετους βαθμους; Φανταστικό, πως δεν το είχε σκεφτεί κανείς μέχρι τώρα.

Μα τι λέτε ρε παιδιά, θέλετε και τα λέτε;

Οι υπόλοιποι που λες, είναι από πάνω μας και γελάνε μαζί μας.


Μπερδευεσαι μου φαινεται η δεν διαβαζεις προσεκτικα....Το ΓΕΓΟΝΟΣ ειναι οτι και πρωτος ησουν και πολυ κοντα εισαι ακομα, παρα την τραγικη συγκομιδή στα εκτος. Αρα οι αντιπαλοι σου ,που τα πανε καλυτερα εκτος εδρας, εχουν χασει βαθμους εντος! Αποφασισε τελικα, η συνταγη για τιτλο ειναι τα εκτος η οπως λες οι ποντοι στο τελος?

Ειναι αυτονοητο οτι για να παρουμε πρωταθλημα πρεπει να βελτιωθουμε πολυ, κυριως στα εκτος! Αλλο αυτο και αλλο να προσπαθεις με τοσο ζηλο να μας πεισεις οτι το πρωταθλημα χαθηκε. Δεν εχεις αντιπαλο τον γαυρο που συνηθως τετοια εποχη ειχε το απολυτο σε βαθμους. Τις αλλες χρονιες ναι ηταν wishful thinking, αλλα οχι φετος που εισαι δυο ποντους πισω ενω παιζεις στο 10% των δυνατοτητων σου.

Η τελευταια σου προταση μου θυμισε σκεπτικο του γιωργη, τωρα δηλαδη ειναι απο πανω και γελανε μαζι μας, πριν δυο βδομαδες φανταζομαι εκλαιγαν?


έγινε φίλος, αφου αυτά κατάλαβες, ok.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 28 Νοέμ 2017, 09:39

Μόλις είδα το πρόγραμμα από περιέργεια.
Θα είναι ένα μικρό θαύμα αν μετά από τα 2 επόμενα παιχνίδια δεν είμαστε 4οι
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 28 Νοέμ 2017, 09:51

Την επομένη αγωνιστική θα είμαστε 4οι.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 28 Νοέμ 2017, 09:54

Μπορεί και να μην γίνει αυτό.... Μπορεί και να κερδισουμε και τον βαζελο.... Τότε τι κάνουμε;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 28 Νοέμ 2017, 09:55

ΓΙατί προσπαθείτε με τόσο ζήλο να μας πείτε ότι το πρωτάθλημα χάθηκε;
Είστε εχθροί του ΠΑΟΚ, αυτοί είστε!
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 28 Νοέμ 2017, 09:58

Ksenitemenos4 έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:Πρώτ απ όλα εγώ δεν αναφέρω καμία θεωρία, αναφέρω γεγονότα.
Απ τους μάξιμουμ 18 η ομάδα έχει τους 4.


Δεύτερον, αν υπάρχει δεύτερον μετά το πρώτο,
η δικιά μου η θεωρία μπάζει που φιογυράρουμε 3οι στους τρεις
κι όχι τα wishful thinking (στην καλύτερη) περί ότι όλα είναι σχετικά (κι όλα είναι μάταια)
και το πραγματικά εκπληκτικό επιχείρημα ότι με λες ότι αν δεν κερδιζεις τους παντες στην εδρα σου, παλι δεν μαζευεις αρκετους βαθμους; Φανταστικό, πως δεν το είχε σκεφτεί κανείς μέχρι τώρα.

Μα τι λέτε ρε παιδιά, θέλετε και τα λέτε;

Οι υπόλοιποι που λες, είναι από πάνω μας και γελάνε μαζί μας.


Μπερδευεσαι μου φαινεται η δεν διαβαζεις προσεκτικα....Το ΓΕΓΟΝΟΣ ειναι οτι και πρωτος ησουν και πολυ κοντα εισαι ακομα, παρα την τραγικη συγκομιδή στα εκτος. Αρα οι αντιπαλοι σου ,που τα πανε καλυτερα εκτος εδρας, εχουν χασει βαθμους εντος! Αποφασισε τελικα, η συνταγη για τιτλο ειναι τα εκτος η οπως λες οι ποντοι στο τελος?

Ειναι αυτονοητο οτι για να παρουμε πρωταθλημα πρεπει να βελτιωθουμε πολυ, κυριως στα εκτος! Αλλο αυτο και αλλο να προσπαθεις με τοσο ζηλο να μας πεισεις οτι το πρωταθλημα χαθηκε. Δεν εχεις αντιπαλο τον γαυρο που συνηθως τετοια εποχη ειχε το απολυτο σε βαθμους. Τις αλλες χρονιες ναι ηταν wishful thinking, αλλα οχι φετος που εισαι δυο ποντους πισω ενω παιζεις στο 10% των δυνατοτητων σου.

Η τελευταια σου προταση μου θυμισε σκεπτικο του γιωργη, τωρα δηλαδη ειναι απο πανω και γελανε μαζι μας, πριν δυο βδομαδες φανταζομαι εκλαιγαν?
Απολυτα σωστός......
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Τρί 28 Νοέμ 2017, 09:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 28 Νοέμ 2017, 09:59

Sick Bastard έγραψε:ΓΙατί προσπαθείτε με τόσο ζήλο να μας πείτε ότι το πρωτάθλημα χάθηκε;
Είστε εχθροί του ΠΑΟΚ, αυτοί είστε!

:mrgreen:
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 28 Νοέμ 2017, 13:34

Sick Bastard έγραψε:
Ksenitemenos4 έγραψε:
Μπερδευεσαι μου φαινεται η δεν διαβαζεις προσεκτικα....Το ΓΕΓΟΝΟΣ ειναι οτι και πρωτος ησουν και πολυ κοντα εισαι ακομα, παρα την τραγικη συγκομιδή στα εκτος. Αρα οι αντιπαλοι σου ,που τα πανε καλυτερα εκτος εδρας, εχουν χασει βαθμους εντος! Αποφασισε τελικα, η συνταγη για τιτλο ειναι τα εκτος η οπως λες οι ποντοι στο τελος?

Ειναι αυτονοητο οτι για να παρουμε πρωταθλημα πρεπει να βελτιωθουμε πολυ, κυριως στα εκτος! Αλλο αυτο και αλλο να προσπαθεις με τοσο ζηλο να μας πεισεις οτι το πρωταθλημα χαθηκε. Δεν εχεις αντιπαλο τον γαυρο που συνηθως τετοια εποχη ειχε το απολυτο σε βαθμους. Τις αλλες χρονιες ναι ηταν wishful thinking, αλλα οχι φετος που εισαι δυο ποντους πισω ενω παιζεις στο 10% των δυνατοτητων σου.

Η τελευταια σου προταση μου θυμισε σκεπτικο του γιωργη, τωρα δηλαδη ειναι απο πανω και γελανε μαζι μας, πριν δυο βδομαδες φανταζομαι εκλαιγαν?


έγινε φίλος, αφου αυτά κατάλαβες, ok.


Sick Bastard έγραψε:ΓΙατί προσπαθείτε με τόσο ζήλο να μας πείτε ότι το πρωτάθλημα χάθηκε;
Είστε εχθροί του ΠΑΟΚ, αυτοί είστε!



Η γνωστη διαλεκτικη του sick bastard. Η εκατομμυριοστη φορα που απολαμβανουμε την ιδια πανεξυπνη ειρωνεια (κι εκεινο με τους Γουμενους που σας χρειαζονται μεγαλο σουξε βεβαια). Ετοιμασου ξενιτεμενε, το επομενο βημα ειναι ignore, να μαθεις να εχεις αλλη αποψη.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ. 2-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 28 Νοέμ 2017, 14:09

Τέλος από εδώ, ακόμη μια εκτός έδρας απώλεια που μας έριξε στην τρίτη θέση και στο -2 από την κορυφή.MVP ο Μάτος.

Συνέχεια με κύπελλο.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες