ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

ΜVP

Ρευ
1
1%
Ματος
16
17%
Κρεσπο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βαρελα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βιερινια
44
47%
Κανιας
5
5%
Τσιμιροτ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Καμπος
21
23%
Καντουρι
3
3%
Μακ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουλουρης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λημνιος
2
2%
Πριγιοβιτς
1
1%
Σακχοβ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 93

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 16:34

Μόλις είδα την παρακάμερα του αγώνα και δεν μπορώ να μην σχολιάσω αυτό που είδα και θεωρώ βασικότερο...
http://www.paokmania.gr/podosfairo/prot ... -atromitos

Πόσο Π.Α.Ο.Κ. η κίνηση, να μπουν στο γήπεδο οι παίχτες μας, συνοδεύοντας ανάλογα ο καθένας τους, αντί για ένα παιδάκι, ένα άτομο σε αναπηρικό αμαξιδιο...Πόση χαρά και αυτοπεποίθηση μπορεί να δώσανε χθες σ αυτούς...

Πραγματικά συγκινητικές εικόνες...Α Π Ε Ι Ρ Α :pano: Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α στον "πατέρα" αυτής της ιδέας!!!!


:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 16:42

Τη στιγμη που ο παικτης πιυ εκανε το πεναλτι λεει πως δεν ξερει εαν ηταν( :lol: ),που ο προπονητης της αντιπαλης ομαδας λεει πως ηταν 50-50....

υπαρχουν ΠΑΟΚτσηδες που μιλουν για μουφα πεναλτι.

Ειμαι σιγουρος πως ολοι αυτοι ειναι καρφωμενοι στα ραδιοφωνα ολη μερα και ακουν ολους αυτους τους γελοιους που προσβαλλουν και μειωνουν τον ΠΑΟΚ με μονο σκοπο την ακροαματικοτητα!!!

Και μενα δεν μου αρεσαν οι καθυστερησεις....και μενα δεν μου αρεσει ο τροπος που παιζουμε....

ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ!!!

ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ!!!

ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΤΗ ΝΙΚΗ!!!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 21 Νοέμ 2017, 16:47

Ας πω κι γω την γνωμη μου.

Σημαντικη και δικαιη νικη για την ομαδα. Πραγματικα δεν εχω κατασταλαξει αν το πεναλτι ειναι ή οχι. Θα συμφωνησω με τον προπονητη του Ατρομητου οτι ειναι 50-50, στην κριση του διαιτητη, το εδωσε και τελος.

Μπραβο στην ομαδα για την αμυντικη της λειτουργια αν και στο πρωτο ημιχρονο εγω τουλαχιστον ενιωσα οτι ο αντιπαλος εφτασε 2 3 φορες αρκετα ευκολα στην περιοχη μας.

Επιθετικα προσωπικα δεν μου αρεσε η ομαδα, ναι μεν βγηκαν καποιες συνεργασιες ειδικα στο πρωτο ημιχρονο, ομως ενιωθα συνεχως οτι τα περιμενουμε ολα απο τα ανεβασματα και τις προσωπικες ενεργειες των μπακ μας. Δεν ειναι κακο οταν ενα ματς δεν ξεκλειδωνει να το παρεις απο την ποιοτητα καποιων παικτων σου, ομως δεν θα συμβαινει παντα αυτο.

Ειναι τραγικα τα στημενα μας, δεν γινεται να εχεις τοσα πολλα κορνερ και φαουλ γυρω απο την περιοχη σε καθε παιχνιδι και να εχεις μετρημενες στα δαχτυλα φασεις. Να δεχτω οτι ειναι κυριως θεμα ικανοτητας, και αυτου που τα εκτελει και αυτων που ειναι στην περιοχη. Ε αλλαξε κατι! Παικταρας ο Αντελινο, τα στημενα του εως τωρα δεν ειναι καλα, ενω αντιθετα ο ιδιος ποδοσφαιριστης εχει αποδειξει πως παρα το υψος του το εχει στα ψηλα. Γιατι δεν το δοκιμαζουμε;

Δεν μπορεσα πραγματικα να καταλαβω την διαχειριση που εκαναν προπονητης και παικτες μετα το 2-1. Δεν το εχω ξαναδει αυτο οσα χρονια παρακολουθω και παιζω ποδοσφαιρο. Δεν γινεται ο αντιπαλος προπονητης να βαζει στο παιχνιδι εξτα κεντρικους και μεσοεπιθετικους και εσυ να να παιζεις 4-4-2 με ενα καθαρο εξαρι ακομα....Φωναζε απο μακρια το πραγμα οτι επρεπε να μπει ενα 6αρι-ειχες τον Κατσε στον παγκο-και να βγει ο Κουλουρης που πραγματικα δεν καταλαβα τον λογο που εμεινε ως το τελος στο παιχνιδι.

Επειδη εχει γινει καραμελα, προφανως χαρηκα που νικησε η ομαδα μου και μπραβο και σε ολους που πηραμε το τριποντο ομως αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να δουμε τα λαθη μας. Τα λαθη τελος παντων που εγω πιστευω οτι εγιναν. Και ναι το αποτελεσμα μετραει, ομως για να ξεναμετρησει πρεπει να να δεις τα λαθη σου και να τα διορθωσεις.

Αυτα. Συνεχιζουμε. Διπλο μες στην Πλατεια.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί 21 Νοέμ 2017, 17:25

Ωραίος Δημήτρη, σωστή τοποθέτηση με ορθολογικές απορίες!
Το ποδόσφαιρο είναι απλό, ειδικά αν ξέρεις τι να κάνεις και φυσικά να μπορείς διορθώνεις live κάτι που δεν σου βγήκε! Το ότι έπαιξε σε όλο τον αγώνα ο Κουλούρης, πρέπει ο ίδιος ο προπονητής να μας το αναλύσει.
Όσο για την αντίδραση της ομάδας και του προπονητή ΜΕΤΑ το 2-1 , αυτό θα πρέπει να γίνει μάθημα-σεμινάριο σε νέους παίχτες και προπονητές, ώστε ν' αποφεύγονται τα λάθη αυτά.

goran 64 έγραψε:Μόλις είδα την παρακάμερα του αγώνα και δεν μπορώ να μην σχολιάσω αυτό που είδα και θεωρώ βασικότερο...
http://www.paokmania.gr/podosfairo/prot ... -atromitos

Πόσο Π.Α.Ο.Κ. η κίνηση, να μπουν στο γήπεδο οι παίχτες μας, συνοδεύοντας ανάλογα ο καθένας τους, αντί για ένα παιδάκι, ένα άτομο σε αναπηρικό αμαξιδιο...Πόση χαρά και αυτοπεποίθηση μπορεί να δώσανε χθες σ αυτούς...

Πραγματικά συγκινητικές εικόνες...Α Π Ε Ι Ρ Α :pano: Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α στον "πατέρα" αυτής της ιδέας!!!!


:nairepaok:


Έτσι .... RESPECT!

:pano:
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τρί 21 Νοέμ 2017, 19:07

Το κόλπο με επιθετικογενη, ενώ η ομάδα προσπαθεί να κρατήσει σκορ, το έχει ξανακάνει.

Μετά το 2-1 μας έκαναν 1 σουτ. Ανεπίτρεπτο.

Βάλαμε 2 γκολ σε ομάδα που είχε 2 γκολ παθητικό.
Φάγαμε γκολ στην Τούμπα σε ροή αγώνα.
Κάναμε ανατροπή.

Στην Τούμπα υπάρχει πίστη, εκτός έδρας (που έχουμε και κόσμο) δεν υπάρχει. Λες τώρα που θα έχουμε και στα εντός κόσμο να χαλάσει το σερί;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 21 Νοέμ 2017, 19:22

Θα κερδιζουμε εκτος και θα γκελαρουμε εντος
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί 21 Νοέμ 2017, 20:08

Ρε συ Αβόλευτε, δεν είναι το θέμα πως έκαναν ένα σουτ μετά το 2-1, αλλά το ότι βάλαμε την ουρά στα σκέλια και νομίζαμε πως παίζουμε τελικό με την Ρεάλ. Χάσαμε εντελώς την κατοχή, τους δώσαμε χώρο, διώχναμε στα τυφλά τις μπαλιές, σουτ και όπου πάει μέχρι να λήξει, καθυστέρηση ο τερματάς μας (πήρε και κάρτα), καθυστερήση στα αράουτ και λοιπές ομορφιές. Εντάξει, δεν γίναμε και μεις υπερομάδα για να το παίξουμε υπεράνω, ΑΛΛΑ μακρυά από μας τέτοιες νοοτροπίες... ;)
Τελευταία επεξεργασία από hasio_john και Τρί 21 Νοέμ 2017, 22:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 21 Νοέμ 2017, 20:56

https://youtu.be/9j7ZiLKSkVU

Αυτό το βίντεο είναι ΠΑΟΚ!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 21 Νοέμ 2017, 21:14

Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 21 Νοέμ 2017, 21:19

Το εκτος με νιονιο ειναι δικο μου...
Να ξερετε...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 21 Νοέμ 2017, 21:30

Άντε να αποδειχθείς γουρλής και να το πάρουμε το πρώτο το διπλό!
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 21 Νοέμ 2017, 21:56

Εγώ παραιτούμαι υπέρ του Γιώργου.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 22 Νοέμ 2017, 11:49

Τελος απο δω..
Νικη και παμε για πανιωνιο..
MVP ο Αντελινο!!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης