"γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

ΡΕΥ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΖΑΜΠΡΑΝΟ
9
10%
ΒΑΡΕΛΑ
11
12%
ΛΕΟΒΑΤΣ
1
1%
ΜΑΤΟΣ
56
61%
ΤΣΙΜΙΡΟΤ
5
5%
ΜΑΟΥΤΡΙΤΣΙΟ
2
2%
ΚΑΝΤΟΥΡΙ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΜΑΚ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΒΙΕΙΡΙΝΙΑ
3
3%
ΠΡΙΓΙΟΒΙΤΣ
1
1%
ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ
4
4%
ΚΑΜΠΟΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΣΑΚΧΟΦ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 92

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 23 Οκτ 2017, 17:14

Η πλάκα με τον βετεράνο του γαβρου είναι την προτελευταία φορά που ήρθε ο Άγγελος είχε φαγωθεί να έρθει..... Μόλις ήρθε τον ξεσκίζε κανονικά με απίστευτη εμπάθεια..... Αποβρασματα

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 23 Οκτ 2017, 17:20

Για να το ελαφρύνουμε λίγο

Από το πολύ ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ γράφτηκα μετά από 4 χρόνια (όπου έχασα έναν μισθό και αηδίασα με τον συντηρητικό σε αυτά εαυτό μου) σε ιντερνετικό στοίχημα στέλνοντας ταυτότητες κλπ( που δε μ άρεσε) και μεταξύ άλλων έβαλα 10 ευρώ στο σκορ 1-4 με απόδοση 150!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Είπα θα βάζω πάντα νίκη στην ΠΑΟΚΑΡΑ με 10 ευρά ως το τέλος σεζόν και θα κερδίσω , δεν μπορεί..


μάλλον θα διαγράψω τον λογαριασμό μου πάραυτα και θα χαρώ με την αυτοπειθαρχία μου..

Κατά τα λοιπά, ως αισιόδοξος από σύστημα , αναμένω τη συνέχεια.

Ένα σχόλιο μόνο, ως λογικό επιχείρημα. Μη λέτε ο γαύρος που είναι χώμα και ντεφορμε και ξέρω γω. Ο γαύρος δε θα παίξει το ίδιο σε αυτό το ματς και σε ματς με αστέρα και άλλους, οι παικτες δε θα βγάλουν το ίδιο πείσμα, δε θα έχουν την ίδια συγκέντρωση, ο κόσμος θα γεμίσει το γήπεδο θα σπρώξει , ο τύπος το ίδιο. Άρα δε στέκει η σύγκριση αυτή. Έχει πολύ ενδιαφέρον η συνέχεια, σε αυτό θα συμφωνήσουν όλοι πιστεύω, πιο πολύ ενδιαφέρον από ποτέ..και αυτό είναι κάτι καλό ..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re:

Δημοσίευσηαπό Descartes » Δευτ 23 Οκτ 2017, 17:21

eorptol1 έγραψε:Η πλάκα με τον βετεράνο του γαβρου είναι την προτελευταία φορά που ήρθε ο Άγγελος είχε φαγωθεί να έρθει..... Μόλις ήρθε τον ξεσκίζε κανονικά με απίστευτη εμπάθεια..... Αποβρασματα

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ακριβώς, δεν νομίζω οτι ενδιαφέρεται για την προπονητική σταδιοδρομία του 64χρονου Άγγελου Αναστασιάδη.

Παριστάνει τον τσαμπουκά στο μικρόφωνο. Αλλά σε αυτή την πόλη αυτά πουλάνε, δυστυχώς. Εντέχνως περνάει και αυτός στους 20-30 που τον ακούνε και αυτά που θέλει να περάσει. Πετάει ο Σακχώφ παιδιά, Πετάει!

Αρκεί να γίνεται μπάχαλο ο ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 23 Οκτ 2017, 17:32

trouman έγραψε:Για να το ελαφρύνουμε λίγο

Από το πολύ ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ γράφτηκα μετά από 4 χρόνια (όπου έχασα έναν μισθό και αηδίασα με τον συντηρητικό σε αυτά εαυτό μου) σε ιντερνετικό στοίχημα στέλνοντας ταυτότητες κλπ( που δε μ άρεσε) και μεταξύ άλλων έβαλα 10 ευρώ στο σκορ 1-4 με απόδοση 150!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Είπα θα βάζω πάντα νίκη στην ΠΑΟΚΑΡΑ με 10 ευρά ως το τέλος σεζόν και θα κερδίσω , δεν μπορεί..


μάλλον θα διαγράψω τον λογαριασμό μου πάραυτα και θα χαρώ με την αυτοπειθαρχία μου..

Κατά τα λοιπά, ως αισιόδοξος από σύστημα , αναμένω τη συνέχεια.

Ένα σχόλιο μόνο, ως λογικό επιχείρημα. Μη λέτε ο γαύρος που είναι χώμα και ντεφορμε και ξέρω γω. Ο γαύρος δε θα παίξει το ίδιο σε αυτό το ματς και σε ματς με αστέρα και άλλους, οι παικτες δε θα βγάλουν το ίδιο πείσμα, δε θα έχουν την ίδια συγκέντρωση, ο κόσμος θα γεμίσει το γήπεδο θα σπρώξει , ο τύπος το ίδιο. Άρα δε στέκει η σύγκριση αυτή. Έχει πολύ ενδιαφέρον η συνέχεια, σε αυτό θα συμφωνήσουν όλοι πιστεύω, πιο πολύ ενδιαφέρον από ποτέ..και αυτό είναι κάτι καλό ..



Κορυφαίο σχόλιο,συνδυάζει τα πάντα,ταυτόχρονα είναι και διασκεδαστικό.
Συμφωνώ σε όλα.


Υ.Γ Σιγά τα ωα εγώ έβαλα 30 ευρα στο 1-3. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 23 Οκτ 2017, 17:36

The_Stalker έγραψε:Το παιχνίδι αγαπητέ δον Καρπουζά χάθηκε στη θέση σου. Εκεί που χάνεται κάθε αγωνιστική..

Πολλοί (συνοπαδοί, αρδ, Γιώργος Σαββίδης και το ξόανο στον πάγκο), είδαν και κέρδη από το χθεσινό παιχνίδι. ΚΑ-ΝΕ-ΝΑ κέρδος. Ότι λένε το ΗΞΕΡΑ. Ότι είμαι καλύτερος το ΗΞΕΡΑ. Ότι ήταν χεσμένος ο gay το ΗΞΕΡΑ. Μία είναι η αλήθεια, ότι από ένα παιχνίδι που θα έπαιρνα βαθμούς, αέρα, φόρα και θα έστελνα τον αντίπαλο στα Τάρταρα, πήρα ένα @ κι ένα μύδι. Όποιος θέλει μπορέι να συνεχίσιε να εθελοτυφλεί.

+1926
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 23 Οκτ 2017, 17:40

Απλά αναρωτιέμαι πόσο εικονική είναι η πραγματικότητα που σχηματίζω για την ομάδα παρακολουθώντας και διαβάζοντας φανατικά τα σχόλια όλων εδώ μέσα. Θα διαμαρτυρηθούν πολλοί που κρούουν πάντα τον κώδωνα και δεν παρασύρονται όσο εμείς οι "αισιόδοξοι", αλλά είμαι σίγουρος ότι και αυτοί περιμένουν κατά βάθος μέσα τους αυτό που φαίνεται να έρχεται... μόνο μην πάρει 10 χρόνια που είπε Stalker αν δεν κάνω λάθος..

υγ. 30 ευρώ ε; να μη νιώθω άσχημα, αν και ένα καλό σύστημα είναι να παίζουμε κόντρα στα γούστα μας ώστε πάντα κάτι να μένει. Δεν μπόρεσα αν και το σκέφτηκα..θα ζητήσω από το ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ αποζημίωση..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Δευτ 23 Οκτ 2017, 18:11

Στις 21:30 θα γίνει η καθιερωμένη εκπομπή στο discord,σχολιάζοντας τα όσα έγιναν εχθές στο τηγάνι
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sakis_the_fraud » Δευτ 23 Οκτ 2017, 18:38

Το ματσακι πηγαινε για καραμπινατο 0-0.

Ο λουτσεσκου προφανως δεν φταιει που χασαμε τοσες φασεις, αλλα φταιει για τα εξης:

- Αδουλευτη ομαδα στα στημενα και στην αμυνα και στην επιθεση
- ΤΡΑΓΙΚΕΣ αλλαγες. Δεν νικουσαμε 1-0 για να σφιξει το κεντρο με σαχοφ και τζαλμα, χαναμε και θεωρω πως αν εμπαινε ο πελκας θα ειχαμε παραπανω φασεις.


Υ.Γ. η χρησιμοποιηση του σαχοβ ως 6αρο8αρι δειχνει πως η ομαδα θα επρεπε να εχει παρει το νταμαρι στο 6 που θα σκουπιζει στον αερα αλλα δεν αποκτηθηκε ποτε (μαλλον λογω στανο) και μειναμε με κανιας και κατσε...

Sent from my E6653 using Tapatalk
---
Άβαταρ μέλους
sakis_the_fraud
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Κυρ 13 Φεβ 2011, 16:43

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 23 Οκτ 2017, 19:12

αυτη τη στιγμη εχουμε πρακτικα μηδενικη αποσταση και σαφως πιο δυσκολο προγραμμα μεχρι το τελος του πρωτου γυρου. η αισιοδοξια απο που προκυπτει guys;
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Re:

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Δευτ 23 Οκτ 2017, 19:14

Descartes έγραψε:
eorptol1 έγραψε:
paoki_sweden έγραψε:Navigator mazi sou. Esi omos ti ekanes? Gia tin diatisia to kserame oti tha mas pidiksi. O Aggelos tha kerdize xthes me to ligotero 3 goal diafora.
Η αγιοποίηση του Αγγέλου συνεχίζεται.....γιατι το λες επειδή έχει καλή σχέση με την Παναγία; με τον Άγγελο φάγαμε 5 στο Καραϊσκάκη τα 4 στο πρώτο αν θυμάσε.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ναι αλλά τον θέλει πίσω στον ΠΑΟΚ ο Μίρτσος, ο κύρτσος, ο πούτσ*΅ς και όλοι οι ξερόλες των αλλόδοξων ερτζιανών της πόλης.

Εδώ συστηματικά απαξιώνουν τον Πέλκα, τον Μακ, τον Βιερίνια και τον Μαουρίτσιο και μας λένε οτι πρέπει να παίζει ο Σακχώφ.

Επίτηδες λέγονται και αναπαράγονται όλα αυτά. Για να γίνεται η ομάδα μπάχαλο.


I dont want Aggelos back, but I said with this roster Aggelos would have beaten gay with 3 goals difference! I want Loutcheskou to stay this season becuase Ivan change the trainers like he change his shirts. Its very sad and waste of time if we dont win the championship with this squad. Why doesnt he play Biseswar? Or Pelkas (very good form) and you put in Campos that has not played for 1,5 months......and Mak that is moore deforme than pantazis.
Where is his coaching abilitys when we are back in the score or when a team scores against us? I m still chocked from Östersund (after 1 goal nothing from Loutchesko after the second goal nothing from Loutchesko, good night PAOK).
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: Re:

Δημοσίευσηαπό Descartes » Δευτ 23 Οκτ 2017, 19:47

paoki_sweden έγραψε:I dont want Aggelos back, but I said with this roster Aggelos would have beaten gay with 3 goals difference! I want Loutcheskou to stay this season becuase Ivan change the trainers like he change his shirts. Its very sad and waste of time if we dont win the championship with this squad. Why doesnt he play Biseswar? Or Pelkas (very good form) and you put in Campos that has not played for 1,5 months......and Mak that is moore deforme than pantazis.
Where is his coaching abilitys when we are back in the score or when a team scores against us? I m still chocked from Östersund (after 1 goal nothing from Loutchesko after the second goal nothing from Loutchesko, good night PAOK).


My friend, the comment was not for you and it is not only you who is debating and discussing Angelos these days. There is a general moaning and rumor mill with Angelos' name thrown in to stir.... I like Angelos, he is part of our club's history.

Apologies if I offended you in any way. :pano:

Giati mou grafeis sta Agglika re file? :ugeek: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ettien » Δευτ 23 Οκτ 2017, 19:52

Ποτέ δεν φάγαμε 5 από τον γαύρο με προπονητη τον Αγγελο. Μάλλον κάπου θα μπερδευτήκατε.
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Δευτ 23 Οκτ 2017, 20:15

Χάνει η Αεκ έτσι όπως το κόβω θα πάμε πάλι με +4 μέσα στην αεκ στην 10η αγωνιστική!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Δευτ 23 Οκτ 2017, 20:33

ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ
http://www.paokmania.gr/items/125470-pa ... -live-game
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ettien » Δευτ 23 Οκτ 2017, 23:07

Ρε παιδιά ξαναείδα τις φάσεις. Το επιθετικό φάουλ (σπρώξιμο) πάνω στον Πρίγιο στη φάση του γκολ του γαύρου, μόνο εγω το είδα ? :roll:
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες