ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό vs40 » Δευτ 02 Οκτ 2017, 00:41

panpangr77 έγραψε:Προσπαθω να καταλαβω την ψυχολογια του μεσου ΠΑΟΚΤΖΗ και δεν μπορω ρε μαγκες να σας πιασω γιατι τετοιο μισος για την ομαδα και τοσο πεσιμισμο. Φταιει που δεν εχω σχεση με την Θεσσαλονικη και δεν ειμαι μεσα στο κλιμα,,δεν ξερω... Ειχα την τυχη να ειμαι στο παιχνιδι με τον Πανιωνιο οταν πηραμε το τελευταιο πρωταθλημα και να γυρισουμε με την πορεια των ΠΑΟΚΤΖΗΔΩΝ πισω σπθτι μας στην Καλλιθεα, 8 χρονων παιδακι ,τι σχεση ειχαν εκεινες οι στιγμες με αυτες που βλεπω τωρα,τι σχεση ειχε το αισθημα των ΠΑΟΚΤΖΗΔΩΝ της δεκαετιας του 80 με τωρα,δεν βλεποτανε η ΠΑΟΚΑΡΑ στα παιχνιδια στην Νεα Σμυρνη και αυτοι δεν σταματαγανε να τραγουδανε ,δεν σταματαγανε ποτε τους ακουγα οταν τους γυρναγανε για να τοτς πανε στο σταθμο της Καλλιθεας ,ηταν νικητες το μετεδιδαν και στους παικτες,τωρα στο κραξιμο στο ωχ αμαν λες και εχουμε να ανταγωνιστουμε την Μπαρτσελονα. Αλλαξτε λιγο ρε μαγκες ,ναι τμπορουσαμε να παρουμε το ματς στην Λαρισα και τα μπερδεψε ο Ρουμανος ,μακαρι να ερχοτανε ενας πραγματικα μεγαλος προπονητης ,που να εχει επιτυχιες ,πχ ο Μαρκεβιτς αλλα οσο εχουμε αυτον θα πρεπει να στηριζουμε την ομαδα ,φετος θα το παρουμε ,μονο αν αυτοκαταστραφουμε δεν θα το παρουμε και δυστηχως εχουμε ροπη σε αυτο. Φτανουμε σε σημεια τετοια να μην θεωρουμε οτι δεν ηταν πεναλτυ πανω στον Ματος, ή να ειμαστε στα @@ μας για τον κοντο .Πιστεψτε οτι ο ΠΑΟΚ φετος θα παρει πρωταθλημα και βοηθηστε την ομαδα.


Και εγώ στο εξωτερικό ζω εδώ και 1,5 έτος, αλλά δεν κλείνω τα μάτια μου. Η νοοτροπία που αναφέρεις ήταν άλλης εποχής ενός ΠΑΟΚ μονίμως αουτσάιντερ που στην τελική έφερε 2 πρωταθλήματα σε 25 χρόνια αν πιάσω από το 1965 - 1990. Ο ΠΑΟΚ σήμερα είναι πλέον φαβορί και πρέπει να παίζει για 3-4 πρωταθλήματα/δεκαετία και όχι για το αν του κάτσει, άν ψοφίσουν όλες οι κατσίκες του γείτονα. Η γκρίνια δεν είναι ουτε για την ομάδα ούτε για τους παίκτες. Είναι καθαρά για 1 και αυτός είναι ο προπονητής της ομάδας. Είναι ανύπαρκτος και επικίνδυνος! Φέτος όχι απλά είμαστε ευχαριστημένοι απο το υλικό και τις μεταγραφές, αλλα υπέρευχαριστημένοι. Έχουμε όμως ένα προπονητή που σε λίγο θα μας κάνει να πιστέψουμε ότι οι παίκτες των 1,5εκ που έχουμε είναι σαρδέλες.

Ε ΟΧΙ. ΠΟΥΛΟ ΧΘΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5254
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 02 Οκτ 2017, 02:06

panpangr77 έγραψε:Προσπαθω να καταλαβω την ψυχολογια του μεσου ΠΑΟΚΤΖΗ και δεν μπορω ρε μαγκες να σας πιασω γιατι τετοιο μισος για την ομαδα και τοσο πεσιμισμο. Φταιει που δεν εχω σχεση με την Θεσσαλονικη και δεν ειμαι μεσα στο κλιμα,,δεν ξερω... Ειχα την τυχη να ειμαι στο παιχνιδι με τον Πανιωνιο οταν πηραμε το τελευταιο πρωταθλημα και να γυρισουμε με την πορεια των ΠΑΟΚΤΖΗΔΩΝ πισω σπθτι μας στην Καλλιθεα, 8 χρονων παιδακι ,τι σχεση ειχαν εκεινες οι στιγμες με αυτες που βλεπω τωρα,τι σχεση ειχε το αισθημα των ΠΑΟΚΤΖΗΔΩΝ της δεκαετιας του 80 με τωρα,δεν βλεποτανε η ΠΑΟΚΑΡΑ στα παιχνιδια στην Νεα Σμυρνη και αυτοι δεν σταματαγανε να τραγουδανε ,δεν σταματαγανε ποτε τους ακουγα οταν τους γυρναγανε για να τοτς πανε στο σταθμο της Καλλιθεας ,ηταν νικητες το μετεδιδαν και στους παικτες,τωρα στο κραξιμο στο ωχ αμαν λες και εχουμε να ανταγωνιστουμε την Μπαρτσελονα. Αλλαξτε λιγο ρε μαγκες ,ναι τμπορουσαμε να παρουμε το ματς στην Λαρισα και τα μπερδεψε ο Ρουμανος ,μακαρι να ερχοτανε ενας πραγματικα μεγαλος προπονητης ,που να εχει επιτυχιες ,πχ ο Μαρκεβιτς αλλα οσο εχουμε αυτον θα πρεπει να στηριζουμε την ομαδα ,φετος θα το παρουμε ,μονο αν αυτοκαταστραφουμε δεν θα το παρουμε και δυστηχως εχουμε ροπη σε αυτο. Φτανουμε σε σημεια τετοια να μην θεωρουμε οτι δεν ηταν πεναλτυ πανω στον Ματος, ή να ειμαστε στα @@ μας για τον κοντο .Πιστεψτε οτι ο ΠΑΟΚ φετος θα παρει πρωταθλημα και βοηθηστε την ομαδα.
Πραγματικά το πιστεύω ότι θα το πάρουμε

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 02 Οκτ 2017, 02:07

vs40 έγραψε:
panpangr77 έγραψε:Προσπαθω να καταλαβω την ψυχολογια του μεσου ΠΑΟΚΤΖΗ και δεν μπορω ρε μαγκες να σας πιασω γιατι τετοιο μισος για την ομαδα και τοσο πεσιμισμο. Φταιει που δεν εχω σχεση με την Θεσσαλονικη και δεν ειμαι μεσα στο κλιμα,,δεν ξερω... Ειχα την τυχη να ειμαι στο παιχνιδι με τον Πανιωνιο οταν πηραμε το τελευταιο πρωταθλημα και να γυρισουμε με την πορεια των ΠΑΟΚΤΖΗΔΩΝ πισω σπθτι μας στην Καλλιθεα, 8 χρονων παιδακι ,τι σχεση ειχαν εκεινες οι στιγμες με αυτες που βλεπω τωρα,τι σχεση ειχε το αισθημα των ΠΑΟΚΤΖΗΔΩΝ της δεκαετιας του 80 με τωρα,δεν βλεποτανε η ΠΑΟΚΑΡΑ στα παιχνιδια στην Νεα Σμυρνη και αυτοι δεν σταματαγανε να τραγουδανε ,δεν σταματαγανε ποτε τους ακουγα οταν τους γυρναγανε για να τοτς πανε στο σταθμο της Καλλιθεας ,ηταν νικητες το μετεδιδαν και στους παικτες,τωρα στο κραξιμο στο ωχ αμαν λες και εχουμε να ανταγωνιστουμε την Μπαρτσελονα. Αλλαξτε λιγο ρε μαγκες ,ναι τμπορουσαμε να παρουμε το ματς στην Λαρισα και τα μπερδεψε ο Ρουμανος ,μακαρι να ερχοτανε ενας πραγματικα μεγαλος προπονητης ,που να εχει επιτυχιες ,πχ ο Μαρκεβιτς αλλα οσο εχουμε αυτον θα πρεπει να στηριζουμε την ομαδα ,φετος θα το παρουμε ,μονο αν αυτοκαταστραφουμε δεν θα το παρουμε και δυστηχως εχουμε ροπη σε αυτο. Φτανουμε σε σημεια τετοια να μην θεωρουμε οτι δεν ηταν πεναλτυ πανω στον Ματος, ή να ειμαστε στα @@ μας για τον κοντο .Πιστεψτε οτι ο ΠΑΟΚ φετος θα παρει πρωταθλημα και βοηθηστε την ομαδα.


Και εγώ στο εξωτερικό ζω εδώ και 1,5 έτος, αλλά δεν κλείνω τα μάτια μου. Η νοοτροπία που αναφέρεις ήταν άλλης εποχής ενός ΠΑΟΚ μονίμως αουτσάιντερ που στην τελική έφερε 2 πρωταθλήματα σε 25 χρόνια αν πιάσω από το 1965 - 1990. Ο ΠΑΟΚ σήμερα είναι πλέον φαβορί και πρέπει να παίζει για 3-4 πρωταθλήματα/δεκαετία και όχι για το αν του κάτσει, άν ψοφίσουν όλες οι κατσίκες του γείτονα. Η γκρίνια δεν είναι ουτε για την ομάδα ούτε για τους παίκτες. Είναι καθαρά για 1 και αυτός είναι ο προπονητής της ομάδας. Είναι ανύπαρκτος και επικίνδυνος! Φέτος όχι απλά είμαστε ευχαριστημένοι απο το υλικό και τις μεταγραφές, αλλα υπέρευχαριστημένοι. Έχουμε όμως ένα προπονητή που σε λίγο θα μας κάνει να πιστέψουμε ότι οι παίκτες των 1,5εκ που έχουμε είναι σαρδέλες.

Ε ΟΧΙ. ΠΟΥΛΟ ΧΘΕΣ!!!
Πουλο και θα παμε γερά για το επόμενο; από την 6 αγωνιστική πετάμε λευκή πετσέτα 1βαθμο πίσω από την αεκ;.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mbison » Δευτ 02 Οκτ 2017, 07:07

eorptol1 έγραψε:Πουλο και θα παμε γερά για το επόμενο; από την 6 αγωνιστική πετάμε λευκή πετσέτα 1βαθμο πίσω από την αεκ;.....


Mην ξεγελιεσαι...μόνο 2 πόντους πάνω απο τον Λεβαδειακό είμαστε. Και ακόμα δεν παίξαμε ντέρμπι.
Los pulos (για να μην φαω μπαν) χτες.
Τελευταία επεξεργασία από mbison και Δευτ 02 Οκτ 2017, 07:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5169
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Δευτ 02 Οκτ 2017, 07:07

Η εικόνα μας στο δευτερο ημίχρονο ήταν μια εικόνα για μένα «αποκρουστική» έμοιαζε να έκαναν πλάκα και να μην ήθελαν να επιτεθούν δεν έκαναν ούτε μια φάση στην Λάρισα που όλοι τις έβαλαν από 3 και πάνω.
Ήμουν μες τα νεύρα και δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί τους χαρίζουμε βαθμούς.Ειδα εχθές τα χάλια των αλλών και θύμωσα ακόμα περισσότερο γιατί αυτό που είδαμε εχθές ήταν αυτό ΠΟΥ ΞΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΛΕΓΑΜΕ ΟΛΟΙ η αεκ δεν μπορεί να πιάσει πάνω από 70% μεσο όρο όπως και όλες οι ομάδες και σε αυτό το ποσοστό είναι σαν να παίζουμε εμείς σβηστεί ο γαυρός επίσης πρέπει να πιάσει καλές αποδοσεις γιατί τα δωρα έλαβαν τέλος και δεν έχουν μάθει να παίζουν σε ανταγωνιστικά πρωταθλήματα. Ο ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΕΙ πρέπει με κάποιο τρόπο να δώσουμε κινητρό στους παίχτες μας γιατί λείπουν τρεξίματα και πάθος η ποιότητα ξεχιλίζει και γιαυτό πάμε περπατώντας και είμαστε πρώτοι σε όλες τις Στατιστικές κατηγορίες και έναν βαθμό πίσω από την αεκ λόγο και Βάτσιου.
Δεν ξέρω αν το καταλάβατε εχθές αλλά ο μισός ΠΑΟΚ έκανε πλάκα τον γαυρό στην εδρα του Χατζηισαϊας-Γιαννούλης-Ουάρντα που σε εμάς δεν μπορούσαν να μπουν 18αδα(ο ουαρντα απο μην μπω γιατί) ο Πανιώνιος αύριο με νίκη φεύγει μονος πρώτος και ο Λάμπρου είναι βασικός και αναντικατάστατος.
Το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΧΑΘΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΑΣΕ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΗ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΗ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑ ΒΑΘΜΟΥΣ
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mbison » Δευτ 02 Οκτ 2017, 07:14

Συμφωνω απολυτα με ΝΙΚΟ.
Το ταρακουνημα μπορει να το φερει μονο ενας προπονητης που εμπνεει σεβασμο.
Τετοιος δεν ειναι σιγουρα ο Λου. (το ειπε έμμεσα και ο Πελκας)
Αν ειναι οικονομικο το θεμα, ας αποδεσμευσουν κανενα παικτη στην τελικη.
Προχτες ο Ουαρντα θα ηταν υπερπολυτιμος, εστω και ως αλλαγη του Πέλκα.
Αλλα τι να λεμε, εδω δεν εβαλε Μπισεσβαρ. Με αντιπαλο τη Λαρισα....
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5169
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 02 Οκτ 2017, 08:15

Η εποχή της δεκαετίας του 70 και του 80 ήταν η εποχή όπου εκτός από την τεχνική μετρούσε πολύ και το συναίσθημα και η ψυχή.
Τώρα πρωτίστως μετράει η αθλητικότητα του παίκτη και μετά τα υπόλοιπα. Στον αγώνα με Λάρισα έβλεπα παίκτες που αμείβονται με ένα εκατομμύριο το χρόνο να μην μπορούν να υπερνικήσουν παίκτες των εκατό χιλιάδων. Έβλεπα μια ομάδα Ευρωπαϊκή που δεν μπορούσε να κάνει ΟΥΤΕ έναν αυτοματισμό μπροστά από την περιοχή της Λάρισας. Πασούλες γύρω - γύρω, αλλά μέχρις εκεί.
Το στατιστικό στοιχείο των 9 τελικών για τη Λάρισα και 7 για τον ΠΑΟΚ είναι ντροπιαστικό για την ομάδα, καθώς η ΑΕΛ ήταν μέχρι τότε η ομάδα με τις λιγότερες τελικές στο πρωτάθλημα και ο ΠΑΟΚ η ομάδα με τις περισσότερες. Ομοίως και τα 42 λάθη μας έναντι 27 των γηπεδούχων. Υποτίθεται ότι ο Οκτώβριος θα ήταν ο μήνας που θα βλέπαμε την ομάδα να παίζει καλή μπάλα. Ο Ρουμάνος μετράει κοντά στους δύο μήνες μαζί μας και αν εξαιρέσω το πρώτο ημίχρονο του αγώνα κυπέλλου με Λεβαδειακό δεν είδα τίποτε που να με πείθει ότι υπάρχει η πολυπόθητη συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89929
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 02 Οκτ 2017, 08:51

NIKOS_PAOK04 έγραψε:Το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΧΑΘΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΑΣΕ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΗ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΗ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑ ΒΑΘΜΟΥΣ


Σωστό.
Αλλά Πως;
Από ποιόν;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Δευτ 02 Οκτ 2017, 08:56

Η αρχική μου αισιοδοξία έχει εξανεμιστεί. Έσφαλα που πίστεψα οτι ένας προπονητής με ταβάνι την Ξάνθη θα μπορούσε να κουμαντάρει το καράβι ΠΑΟΚ.

Ρε με το τυρί, το τυρί που πάει για φουντο, και πας να κρατήσεις το 0-1 ;;;;;

Τι να πω...

Ελπίζω να καταλαβαίνουν ΟΛΟΙ στην ομάδα, αρχικά αυτοί που δεν έφεραν προπονηταρά και δευτερευόντως ο Ρουμάνος, οτι με τα ΛΟΓΙΚΑ και ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ αποτελέσματα μέχρι τώρα, θα ήσουν +5 πρώτος....

Αυτά τα "-1 από κορυφή, και οι άλλοι γκέλες κλπ" να τα ξαναδούμε όταν πάμε να παίξουμε Τρίπολη και Γιάννενα και μας έρθουν το κόκκινο σίχαμα και το περιστέρι στην Τούμπα. Α, ναι, ξέχασα, με το κόκκινο σίχαμα θα γίνει πανστρατιά για να σώσουμε την υπόληψή μας ως οργανισμός.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 02 Οκτ 2017, 12:36

μονο σε μενα λειπει ο Ενρικε; :shock:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 02 Οκτ 2017, 12:56

σου λειπει επειδη θες να μπει αλλαγη να σε ξελασπωσει λογω του οτι η ομαδα δεν παιζει ποδοσφαιρο. Εμενα προσωπικα μου λειπει το ορθολογικο ποδοσφαιρο περισσοτερο απτον Ενρικε
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6218
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 02 Οκτ 2017, 13:17

Το ότι γκέλαραν οι άλλοι δύο διεκδικητές του τίτλου αυτήν την αγωνιστική, με έκανε σήμερα ακόμα πιο "Τούρκο"...

Χαμένες ευκαιρίες είναι αυτές, όχι απαραίτητα για να ξεφύγουμε και να μην κινδυνεύουμε από τους διώκτες μας, αλλά περισσότερο για να χρειάζονται πολλά περισσότερα "δωράκια/πέναλτι-μαϊμού" για να μας προσπεράσουν...

Γιατί με ήδη αλλοιωμένα τα αποτελέσματα κάποιων παιχνιδιών, όπως και αυτού εδώ του δικού μας (άσχετα αν τα κάναμε "ρόιδο" ΚΑΙ από μόνοι μας), τίποτα δεν με ψήνει ότι, όποτε ξαναχρειαστεί, δεν θα ξανασφάξουν εμάς κι ότι δεν θα ξανασπρώξουν κάποιον απ τους χαβουζοβοθρολιμανίσιους υπανθρωπογκάγκστερς για το ΠρωΚΚΚτάθλημα!!!!


Υ.Γ. Τουλάχιστον γι αυτούς τους 2 βαθμούς και τους άλλους 2 της Ριζούπολης, τελικά θαρρώ θα κλάψουμε πικρά...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 02 Οκτ 2017, 13:25

goran 64 έγραψε: κάποιον απ τους χαβουζοβοθρολιμανίσιους υπανθρωπογκάγκστερς για το ΠρωΚΚΚτάθλημα!!!!


Που να τα πει ο Πελκας αυτα. :mrgreen: :opaokara: :opaokara:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Rizla » Δευτ 02 Οκτ 2017, 15:36

Sick Bastard έγραψε:
Το αποφάσισα.
Κυριακή βράδυ θα ήμαστε πρώτοι.
Τώρα μόνοι, με παρέα, δεν ξέρω, αλλά πρώτοι.



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 1-1 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό aquila » Δευτ 02 Οκτ 2017, 18:42

Παντως το οτι ειμαστε 1 βαθμο πισω απο τον πρωτο ειναι η μιση εικονα. Ειμαστε ενα βαθμο πισω αλλα ειχαμε το ευκολότερο προγραμμα απο ολους, δεν εχουμε παιξει ακομη ντέρμπι και οι αντίπαλοι έπαιξαν με καποιες δυνατές ομαδες. Αν λάβουμε ολα αυτα υπ όψιν θα επρεπε να ειμαστε δυο τρεις βαθμους μπροστα για να ειμαστε αισιόδοξοι.
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης