ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Παρ 23 Μαρ 2018, 11:23

Υπάρχει και η αρχή της αναλογικότητας στον υπολογισμό των ποινών.
Αν η έσχατη των ποινών για απειλές αξιωματούχων - λέμε τώρα για να εκφράσω το σκεπτικό μου - είναι ο υποβιβασμός της ομάδας που ευθύνεται, τότε απέχει πολύ από το να καταλογιστεί στον ΠΑΟΚ.
Ποια θα ήταν η ποινή δηλαδή αν είχε βγάλει το πιστόλι;
Αν το είχε κολλήσει στη μούρη κανενός γουρουνομουρη;
Αν είχε πυροβολησει, έστω και στον αέρα;

Πιθανά, θα επιχειρήσουν απλά να μας βγάλουν εκτός διεκδικησης πρωταθλήματος κι αυτό είναι που με τρελαίνει περισσότερο.

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6131
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Παρ 23 Μαρ 2018, 11:44

Θα μας πάνε εκεί που θέλουν, 3-4 θέση και ουεφάκι. Δεν τους συμφέρει παρακάτω. Μετά την έφεση φυσικά, για να αποτελεί "σκάνδαλο" η μείωση της ποινής της ομάδας του χαλίφη και να πούμε και ευχαριστώ. Και μεγάλη τιμωρία Ιβάν και μάλλον και Μίχελ. Κι αν το επιτρέπει ο νόμος, μείωση βαθμών και για τη νέα περίοδο.
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Παρ 23 Μαρ 2018, 11:47

V-olakiotis έγραψε:Υπάρχει και η αρχή της αναλογικότητας στον υπολογισμό των ποινών.
Αν η έσχατη των ποινών για απειλές αξιωματούχων - λέμε τώρα για να εκφράσω το σκεπτικό μου - είναι ο υποβιβασμός της ομάδας που ευθύνεται, τότε απέχει πολύ από το να καταλογιστεί στον ΠΑΟΚ.
Ποια θα ήταν η ποινή δηλαδή αν είχε βγάλει το πιστόλι;
Αν το είχε κολλήσει στη μούρη κανενός γουρουνομουρη;
Αν είχε πυροβολησει, έστω και στον αέρα;

Πιθανά, θα επιχειρήσουν απλά να μας βγάλουν εκτός διεκδικησης πρωταθλήματος κι αυτό είναι που με τρελαίνει περισσότερο.

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!

Δυστυχώς συμφωνώ ειδικά με το "εκτός διεκδίκησης" :(
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8503
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Παρ 23 Μαρ 2018, 12:06

Ολοι σε ετοιμότητα, αν χρειαστεί, για ειρηνικες διαμαρτυρίες. Απο δημοσιεύματα:
" την Τετάρτη στις 19:30 σε ξενοδοχείο στην οδό Μοναστηρίου είναι προγραμματισμένο να μιλήσει ο Αλέξης Τσίπρας."!
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3693
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 23 Μαρ 2018, 12:25

"Αργά θα πέσει η δουλειά"... :ugeek:
Το σύνθημα ποιος θα το δώσει,
για τις ειρηνικές διαμαρτυρίες?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Παρ 23 Μαρ 2018, 12:26

«Μου γράφεις ένα μπουγιουρντί, λέγεις να προσκυνήσω. Κι εγώ πασά μου ρώτησα τον πούτζον μου τον ίδιον, κι αυτός μου αποκρίθηκε να μη σε προσκυνήσω, κι αν έλθεις καταπάνω μου, ευθύς να πολεμήσω»
Γεώργιος Καρα'ι'σκάκης
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Παρ 23 Μαρ 2018, 17:02

Σήμερα είναι η ομιλία της Σπυρακη στο Δημαρχείο!
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Σάβ 24 Μαρ 2018, 17:13

απο την συνεντευξη του βιερινια στην forza,την ειδηση την διαβασα εδω στο paokmania
«Δυστυχώς, αυτή είναι η κατάσταση. Κερδίζουν αυτοί, που φωνάζουν. Κερδίζουν οι ψεύτες και οι κλέφτες»

«Ο διαιτητής βγήκε από τα αποδυτήριά του, σφύριξε και είπε να παίξουμε. Αυτή είναι η αλήθεια. Οι κύριοι από την Αθήνα δεν ήθελαν να βγουν»

«Υπάρχει ένας διαιτητής, που λέει "έδωσα γκολ και μετά οφσάιντ", μετά γράφει κάτι άλλο στο φύλλο αγώνα. Τι είναι αυτός; Σοβαρός άνθρωπος;»

«Εγώ αισθάνομαι ότι είμαστε πρωταθλητές. Έχουμε μαζέψει τους περισσότερους βαθμούς μέσα στους αγωνιστικούς χώρους κι αυτό δεν μπορεί να μας το κλέψει κανείς. Εμείς μιλάμε μέσα στο γήπεδο»

«Πίστευα ότι έχουν αλλάξει τα πράγματα, αλλά το μόνο, που άλλαξε είναι ο τρόπος. Παλιά σε έκλεβαν με πέναλτι, τώρα βρήκαν άλλο τρόπο να σε κλέβουν»

«Ο Σαββίδης ήρθε από μία άλλη χώρα, είναι Έλληνας, και ρίχνει λεφτά στη Ελλάδα, δίνει δουλειές. Είναι κακό αυτό; Γιατί είναι κακό;»



εγω παντως αν ημουν φιλαθλος της αεκ θα ντρεπομουν
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Σάβ 24 Μαρ 2018, 17:23

Αιντε ψευτρουλη....
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 26 Μαρ 2018, 13:09

zougla.gr
Κοιτάξτε να δείτε κάτι συμπτώσεις… Ο πρόεδρος του μονομελούς –πλέον- πειθαρχικού οργάνου της Super League, Σπύρος Καποδίστριας έχει μία, όχι οποιαδήποτε, πεθερά. Ως εδώ όλα καλά.

Πάντως η πεθερά του Πρωτοδίκη, ο οποίος ως γνωστόν θα βγάλει την απόφαση για την τύχη του επεισοδιακού αγώνα ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ, είναι συνταξιούχος δικαστικός και εργάζεται πλέον στο γραφείο του Ανδρέα Πάτση.

Ποιος είναι όμως ο Ανδρέας Πάτσης; Είναι δικηγόρος-επιχειρηματίας και φίλος του ιδιοκτήτη της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Βαγγέλη Μαρινάκη με τον οποίο βρίσκεται αυτό το διάστημα στις ΗΠΑ.

Αν αληθεύουν όλα αυτά που μας είπε ένα… πουλάκι και, επειδή επανειλημμένα προσπαθήσαμε να έρθουμε σε επαφή με τον κύριο Καποδίστρια χωρίς όμως αποτέλεσμα, πολύ πιθανόν να δημιουργηθούν εντυπώσεις και κρίσεις, που δεν είναι οι πρέπουσες για έναν δικαστή.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Jipakos » Δευτ 26 Μαρ 2018, 13:47

Από ότι θα δείτε γράφω σπάνια. Τον τελευταίο καιρό αυτά που ακούω από φίλους μου με έχουν κάνει να αναθεωρήσω πολλά πράγματα. Τυχαίνει και μένω στην Αθήνα μόνιμα από το 95. Τέτοια πράγματα δεν τα έχω ζήσει ούτε τα έχω ακούσει ποτέ.
Δουλεύω σε σχολείο. Τα παιδιά όλα ανεξάρτητα την ομάδα που υποστηρίζουν ( υπάρχει και ένας ΠΑΟΚ) θεωρούν ότι το σύστημα κάνει τα πάντα για να πάρει το πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ. Οι φίλοι ότι όλα τα παιχνίδια ήταν στημένα υπέρ του ΠΑΟΚ (ΑΕΚ και Τρίπολη... Πέρα από τα άλλα μέσα την διάρκεια της χρονιάς)
Θα πω το τελευταίο που με έκανε να βγω από τα ρούχα μου. Δείχνω σε ΑΕΚ το βίντεο με το θέατρο του λιβαγια στην φάση με Μάτος... Μου λέει καθαρή κάρτα... Έχει απλώσει τα χέρια... Το ότι είναι μακρυά και δεν τον βρήκε.. είναι άλλο θέμα.....
Άβαταρ μέλους
Jipakos
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Δευτ 01 Σεπ 2008, 20:11

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 26 Μαρ 2018, 15:47

Κατάλαβα πως τα χανούμια δεν είναι πρόβατα όσο οι γαύροι.
Απλά είναι ξεροκέφαλοι και κομπλεξικοί.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29904
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Δευτ 26 Μαρ 2018, 15:55

john4serres έγραψε:Κατάλαβα πως τα χανούμια δεν είναι πρόβατα όσο οι γαύροι.
Απλά είναι ξεροκέφαλοι και κομπλεξικοί.

ποια δεν είναι πρόβατα?αυτοί που τους είπε ο τζάμπας να ρίξουν την ομάδα τους στην γάμμα για να την πάρει χωρίς χρέη? υπάλληλοι πρόβατα είναι και όχι οπαδοί
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 26 Μαρ 2018, 15:56

Είναι αρχιμπάστ@ρδοι. Χειρότεροι από γαύρους. Εύχομαι όχι απλά να διαλυθούν αλλά να καταστραφούν πλήρως. Για πάντα. Τηρούσα μια πιο ήπια στάση απέναντί τους για πάρα πολλά χρόνια αλλά αποδεικνύονται αλητ@ράδες από τους λίγους. Και θα εισπράττουν συμπεριφορών τουλάχιστον ισάξιων με τους απογόνους ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό ramboutla » Δευτ 26 Μαρ 2018, 15:56

Jipakos έγραψε:Από ότι θα δείτε γράφω σπάνια. Τον τελευταίο καιρό αυτά που ακούω από φίλους μου με έχουν κάνει να αναθεωρήσω πολλά πράγματα. Τυχαίνει και μένω στην Αθήνα μόνιμα από το 95. Τέτοια πράγματα δεν τα έχω ζήσει ούτε τα έχω ακούσει ποτέ.
Δουλεύω σε σχολείο. Τα παιδιά όλα ανεξάρτητα την ομάδα που υποστηρίζουν ( υπάρχει και ένας ΠΑΟΚ) θεωρούν ότι το σύστημα κάνει τα πάντα για να πάρει το πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ. Οι φίλοι ότι όλα τα παιχνίδια ήταν στημένα υπέρ του ΠΑΟΚ (ΑΕΚ και Τρίπολη... Πέρα από τα άλλα μέσα την διάρκεια της χρονιάς)
Θα πω το τελευταίο που με έκανε να βγω από τα ρούχα μου. Δείχνω σε ΑΕΚ το βίντεο με το θέατρο του λιβαγια στην φάση με Μάτος... Μου λέει καθαρή κάρτα... Έχει απλώσει τα χέρια... Το ότι είναι μακρυά και δεν τον βρήκε.. είναι άλλο θέμα.....


Βγαλε και συ την μαλαπέρδα έξω και πες τον, τώρα σε γ@μησ@ και εγινες π@υστης. Το ότι δεν στον ακούμπησα είναι άλλο θεμα.
Άβαταρ μέλους
ramboutla
 
Δημοσιεύσεις: 676
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 22:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες