Σούλης Μαρκόπουλος

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 07 Δεκ 2009, 11:33

τα χαμε πει από το καλοκαίρι οτι ο σούλης είναι η καλύτερη μεταγραφή. και όταν κάποιοι έλεγαν σωστά οτι ο καλάφας αξίζει να μείνει γιατί πράγματι έδωσε όλη του την ψυχή πέρυσι, συμφωνήσαμε τελικά όλοι μας οτι δεν μπορείς να κλείσεις τα μάτια στην προοπτική να φέρεις έναν τέτοιο προπονητή στην ομάδα σου. θυμούμενος πριν 2 χρόνια όταν πριν τον perasovic ο χερεχετα ήθελε να φέρει τον ιτούδη για βασικό προπονητή της tau και βλέποντας τον Ivanovic με το χρυσό ρολόι στον πάγκο της τώρα, πραγματικά αισθάνομαι ευλογημένος που έχω τον σούλη στην ομάδα μου. αν ο κατσικάρης προπονούσε την Valencia ο σούλης, πού έπρεπε να ναι προπονητής??????????????????
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό 8emis4 » Δευτ 07 Δεκ 2009, 11:46

Έτσι είναι, εχθρός του καλού, είναι το καλύτερο! Κι ο Σούλης είναι αποδεδειγμένα η καλύτερη λύση για να αναγεννηθεί ο ΠΑΟΚ. Για να μη πω ότι όταν πρωτοήρθε ήταν σχεδόν πολυτέλεια για την κατάσταση που βρισκόμασταν!
Συνεχίζουμε όλοι μαζί, η ομάδα χτίζεται και τα αποτελέσματα θα έρθουν σταδιακά, αλλα και νομοτελειακά!
ΦΙΕΣΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΙΟ...
Άβαταρ μέλους
8emis4
 
Δημοσιεύσεις: 613
Εγγραφή: Παρ 17 Ιούλ 2009, 16:34
Τοποθεσία: Από την Πόλη έρχομαι..

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 07 Δεκ 2009, 13:29

Σούλη καμιά νίκη θα πάρουμε πονάνε τα μυαλά μας :mrgreen:
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 07 Δεκ 2009, 14:16

gash μη διαμαρτύρεσαι, έχουμε τον σάντος για τις νίκες!!!!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τρί 08 Δεκ 2009, 00:42

Ας αφήσουμε το άγχος για τα αποτελέσματα για του χρόνου. Σκοπός του μπάσκετ θα πρέπει να είναι να φέρει λίγους ακόμη ΠΑΟΚτσήδες κοντά στην ομάδα
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τρί 08 Δεκ 2009, 00:53

Η καλύτερη μεταγραφή και πάνω του πρέπει να στηριχτεί η αναγέννηση που έχει αρχίσει.

Ο άνθρωπος κάνει παπάδες, μας έχει κάνει ομάδα και ακόμα είμαστε στο 1ο 3μηνο...

Υπομονή, στήριξη και δεν ξεχνώ οτι (ακόμα και με άλλα μεγέθη και άλλες εποχές) με το Σούλη 45άρη στον πάγκο, ο ΠΑΟΚ μας έχει κάνει το καλύτερο ίσως παιχνίδι στην ιστορία του, κερδίζοντας μέσα στην Τεργέστη στον τελικό του Κόρατς το 94 τη Στεφανέλ του Μποντίρογκα, Τζεντίλε, Λάμπλεη, Φούτσκα, κλπ.

Οπότε, το τιμόνι είναι σε καλά χέρια και η μηχανή έχει πάρει μπρος...
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4100
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό kostasff » Τρί 08 Δεκ 2009, 09:15

Να πω την αλήθεια,αρχίζω να ανησυχώ. Με αυτές τις "τρελές" εμφανίσεις που κάνει η ομάδα, θα έρθει κανένας φραγκάτος να μας τον πάρει..... :roll:
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό DimisK » Τρί 08 Δεκ 2009, 11:53

gash04 έγραψε:Σούλη καμιά νίκη θα πάρουμε πονάνε τα μυαλά μας :mrgreen:



Λαλαλά, λαλά, δεν είμαστε καλά..... :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 08 Δεκ 2009, 12:55

ΒΑΝΕ1980 για θυμισου και ποιους παιχτες ειχε να αντιπαραταξει ο ΠΑΟΚ απεναντι σε αυτους που ανεφερες κορφας μπανε σαβιτς μπερι.
Μη ξυνουμε πληγες τωρα.
οκ σουπερ ο σουλης μαθητης του ντουντα ηταν αλωστε αλλα αν δεν εχεις εργαλεια γαματα.
Η μαγκια βεβαια θα μου πειτε ειναι να φτιαξεις ομαδα με οτι διαθετεις δε διαφωνω παιζουμε καλα εχουμε καποια στοιχεια ολοι λεμε οτι ειχαμε προγραμμα βουνο τωρα ομως που αρχιζουν τα θεωρητικα ευκολα παιχνιδια θα δειξει που μπορει να φτασει η ομαδα ρολαροντας σιγα σιγα ισως να μπορεσουμε να διεκδικησουμε κατι στα play-off με ομαδες τυπου αμαρουσιου και πανεληνιου ομαδες στα μετρα μας με ανυπαρκτες εδρες.




Υ.Γ1 οι καλυτερες εμφανισεις του ΠΑΟΚ κατα τη γνωμη μου ηταν οι εξης 2 ο ημιτελικος με την ζαλγκιρις στο αλεξανδρειο πριν τον τελικο της βιτορια και ο επαναληπτικος με τη σκαβολινι με τη μεγαλη ανατροπη της βαριας ητας που καναμε στην ιταλια.
Για ευρωπη μιλωντας παντα.

Υ.Γ2 α ρε σουλη να επαιρνες μαζι σου απο το μαρουσι και αυτον τον μπιλι κις τι καλα που θα ηταν σουπερ καθοδηγητης ο μαυρουκος αυτος
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 08 Δεκ 2009, 13:05

οbanebane ανεξάρτητα με το τι θα κάνει ο σούλης φέτος, το αν ήταν μαθητής του ντούντα (όπως και ο αγγέλου όμως και αρκετοί άλλοι), αν παίζει με οτι υλικό έχει, τι θα κανε αν είχε καλύτερους παίκτες, εγώ ένα θα πω (με τα ελάχιστα μπασκετικά που κατέχω): το επίπεδο προπονητικής του είναι για ομάδα επιπέδου caja laboral.
Φιλικά πάντα.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 08 Δεκ 2009, 13:10

Δεν διαφωνω αδερφε μεγας ο σουλης ειναι μεγαλο πραγμα που τον εχουμε στην ομαδα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Τρί 08 Δεκ 2009, 14:54

Μην ξεχνάτε πως και πριν 3-4 χρόνια είχαμε τον Σούλη και μια χαρά τα πήγε τότε αλλά πάλι που κινούνται ακόμα μέσα στον ΠΑΟΚ τον είχαν διώξει τότε.Για το αν ήταν μαθητής του Ντούντα αμφιβάλω λίγο αφού συνεργάστηκαν για λίγους μήνες μόνο.Με την απόφασή του να έρθει το καλοκαίρι που δεν υπήρχε τίποτα απέδειξε πως αγαπάει αυτή την ομάδα.
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 08 Δεκ 2009, 15:19

τα χουμε ξαναπει. πήρε την ομάδα προτελευταία νομίζω (όπως την έχει και τώρα!!!!χαχα) και για ένα μπρος πίσω του γκαγκαλούδη στο μερούσι δεν πήγαμε 4αδα. Και κάποιοι φωστήρες τον έδιωξαν το καλοκαίρι γιατί δεν ταίριαζε μάλλον με το προφίλ τους...

PS: τώρα θα μου πεις κάποιοι έδιωξαν τον berry για να φέρουν τον lamon lampley (μην ακούσω πάλι την ιστορία οτι μας πούλησε για τα λεφτά ο truth...)!!!!!!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Τρί 08 Δεκ 2009, 15:28

Και πούλησαν Βασιλόπουλο,Μαυροκεφαλίδη για 150.000 με την υποστήριξη τότε των ΜΜΕ... Μερικά πράγματα ας μη τα ξεχνάμε.
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Σούλης Μαρκόπουλος

Δημοσίευσηαπό novito » Παρ 11 Δεκ 2009, 11:22

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ Σούλης Μαρκόπουλος θα μιλήσει στους εκπροσώπους των ΜΜΕ, την Παρασκευή 11 Δεκεμβρίου 2009 και ώρα 12.30, ενόψει του αγώνα ΠΑΟΚ - Ηλυσιακός που θα διεξαχθεί την Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2009 (7μ.μ) για την 7η αγωνιστική της Α1.
http://www3.paokbc.gr/news/news/1068
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης