Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους ευρωπαϊκούς αγώνες του Δικεφάλου και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Τσόχλας
1
4%
Μιλιένοβιτς
1
4%
ΜακΦάντεν
15
58%
Σάιμπερτ
3
12%
Κόνιαρης
1
4%
Γλυνιαδάκης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Πέινερς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Χρυσικόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαργαρίτης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κλάντον
5
19%
 
Σύνολο ψήφων : 26

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τετ 22 Φεβ 2017, 23:24

ΠΑΟΚ γιατί γιατί μας βγάζεις την ψυχή

7/10 τρίποντα ο Σκώτος :opaokara:
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Τετ 22 Φεβ 2017, 23:59

Στο τελος εγω ειδα σχεδον ολο το γηπεδο να χειροκροταει και τους παικτες μας να τους χαιρεταει. Αυτο μου αρκει...

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 22/02 19:30 (NS2)

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 00:36

Odi έγραψε:Η γιούχα πέφτει σύννεφο. Εμείς εδώ χαχαχουχα.


Αυτο. Τραγικο αυτο που εγινε στο παλατακι λες και παιζαμε φιλικο. Σημερα μας εδειξαν οτι (καλως) η ομαδα ειναι πανω απο καθε αδελφοποιηση.
Τα χαχαχ χουχουχου καλα ειναι για φιλικα και οταν παιζουμε με αλλους αντιπαλους
Dimg4
 

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό STRAFNIK » Πέμ 23 Φεβ 2017, 01:20

συγγνωμη κιόλας αλλα Sera4 κι όποιος αλλος έγγραψε
ποιά τελευταία λεπτά
απ το 3 δεκάλεπτο η φάση άλλαξε,με το που καταλάβανε οτι δεν ειναι φιλικο,και παιζει να χασουν,και πλησιασανστο σκορ
μόνο που δεν μπήκαν μέσα ,τι λέμε τώρα
(και καλα κανανε)
εμεις να μην ημαστε χαίβαναδες νομιζω, λενε και όλα τα αλλα παιδια,
για το πολιτικο οτι και να παιζει,
σε αθλητική φάση και δή οπαδική, απλώς ασχολιαστο
μη λέμε οτι ναναι για δικαιολογιες
Άβαταρ μέλους
STRAFNIK
 
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: Κυρ 04 Ιούλ 2010, 04:28

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Πέμ 23 Φεβ 2017, 01:22

Σήμερα μας έδειξαν επίσης πως είναι να παίζεις σε γεμάτο γήπεδο
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Πέμ 23 Φεβ 2017, 01:26

Ειλικρινά μένω έκπληκτος με αυτά που διαβάζω. Τέτοια παραπληροφόρηση για την κατάσταση που επικρατούσε σήμερα στο γήπεδο δεν υπάρχει ούτε στα παλιά δελτία του μεγκα. Εχθρική λέει η στάση των παρτιζάνων απέναντι στον ΠΑΟΚ μας . Που το είδατε αυτό ρε μάγκες στην τηλεόραση? Ξαναδιαβάζω και προσπαθώ να αντιληφθώ από που πηγάζουν αυτές οι ανακριβιες που γράφουν ορισμένοι φιλοι πιο πάνω. Δεν ειναι σωστο να λέγονται πραγματα που δεν ισχυουν . Οποίος έχει παρακολουθήσει έστω και έναν αγώνα στην σάλα ξέρει ότι η ατμοσφαίρα όταν δουλεύεται από τους παρτιζάνους είναι σκέτη κόλαση. φυσικά και στηρίχθηκε η παρτιζαν από τους οπαδούς της σήμερα και κάποιοι αποδοκίμασαν την ομάδα μας. Σε κανενα σημειο ομως αυτο δεν ηταν η κυριαρχη εικονα στο γηπεδο, άλλα να λέμε ότι αντιμετωπισαμε εχθρική ατμοσφαίρα αυτό είναι ένα γελοιωδεστατο ψέμα. Αν βεβαια οι φιλοι πιο πανω ενοουν οτι η ατμοσφαιρα στο παλατακι ηταν πιο θερμη για την Παρτιζαν , απο οτι για τον ΠΑΟΚ μας σημερα στην σαλα σε αυτο εχουν δικιο απολυτο. Αλλα εχθρικη ατμοσφαιρα στον ΠΑΟΚ στο βελιγραδι απο τους παρτιζανους ουτε μια στις εκατο
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2188
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 23 Φεβ 2017, 01:30

Ρε άνθρωποι..Στο Παλατάκι χάσαμε στο καλάθι.Ακούσατε γιούχα;Όχι.Εκεί κερδίσαμε στο καλάθι σχεδόν.Ακούσατε γιούχα;Εννοείται.Απλά είναι τα πράγματα.

Εντάξει δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο,γιατί δεν είναι σημαντικό για εμένα το θέμα,αλλά όχι και να λέμε οτι δεν φάγαμε γιούχα ή οτι ακούστηκε το όνομα ΠΑΟΚ οποιαδήποτε στιγμή από την κερκίδα.Σε κάποια φάση στο β δεκάλεπτο που πέρασαν μπροστά μόνο οι Παρτιζάνοι.

Εντάξει μην συγκρίνουμε τώρα την ατμόσφαιρα στα δύο γήπεδα,γελάνε και οι πέτρες.

Τέλος πάντων,ο ΠΑΟΚ πέρασε κ εμένα αυτό με νοιάζει.Από εκεί πέρα, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του.

Μόνο μην το μπλέκετε με πολιτικά κλπ παρακαλώ.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 23 Φεβ 2017, 01:37

Τι είπε ο Ζαντός πριν τον αγώνα;

RoMaN έγραψε:
Πρόκριση.


Τι έκανε η ομάδα;

Σούλης Μαρκόπουλος έγραψε:
Πρόκριση.



:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: ΠΑΟΚΑΡΑ Σ'ΑΓΑΠΩ!!!!!!!!!!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Αύριο αεροδρόμιο. 15:20 προσγειώνονται.


Οδυσσέα, σε ευχαριστώ για το MVP. Πόσο με έλειψε να ψηφίζω MVP στο μπάσκετ...



Επίσης, σημαντικό. Τα λόγια του Dzikic (προπονητής Partizan) στη συν. τύπου μετά τον αγώνα στο Παλατάκι... Έδωσε πολλά συγχαρητήρια στη Κ.Α.Ε. για την οργάνωση και για πράγματα που δεν είχε ξαναδεί ποτέ στα τόσα χρόνια καριέρας του. Ό,τι ζήτησαν ως Partizan (μια μέρα παραπάνω, μια προπόνηση παραπάνω κτλ) το είχαν. Είναι ένα πολύ σημαντικό στοιχείο που σε κάνει μεγάλη ομάδα. Αυτό.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 23 Φεβ 2017, 01:43

:D
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό STRAFNIK » Πέμ 23 Φεβ 2017, 01:46

Andrew R
για κάνε πενηνταράκια την παραπληροφόρηση και τα γελειοδέστατα ψέμματα
άντε να δουμε
Άβαταρ μέλους
STRAFNIK
 
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: Κυρ 04 Ιούλ 2010, 04:28

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 02:18

Odi έγραψε:Ρε άνθρωποι..Στο Παλατάκι χάσαμε στο καλάθι.Ακούσατε γιούχα;Όχι.Εκεί κερδίσαμε στο καλάθι σχεδόν.Ακούσατε γιούχα;Εννοείται.Απλά είναι τα πράγματα.

Εντάξει δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο,γιατί δεν είναι σημαντικό για εμένα το θέμα,αλλά όχι και να λέμε οτι δεν φάγαμε γιούχα ή οτι ακούστηκε το όνομα ΠΑΟΚ οποιαδήποτε στιγμή από την κερκίδα.Σε κάποια φάση στο β δεκάλεπτο που πέρασαν μπροστά μόνο οι Παρτιζάνοι.

Εντάξει μην συγκρίνουμε τώρα την ατμόσφαιρα στα δύο γήπεδα,γελάνε και οι πέτρες.

Τέλος πάντων,ο ΠΑΟΚ πέρασε κ εμένα αυτό με νοιάζει.Από εκεί πέρα, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του.

Μόνο μην το μπλέκετε με πολιτικά κλπ παρακαλώ.


Καμια σχεση το πρωτο με το δευτερο ματς.Στη πυλαια ηρθαν περισσοτεροι απο 200 σερβοι ενω στο βελιγραδι εμεις ειχαμε πολυ μεμονωμενη παρουσια,τιποτα το οργανωμενο.Λογικο με τοσους παρτιζανους στη θεσσαλονικη να παιχτουν τοσα κοινα συνθηματα,δε μπορουσες να τους εχεις απλα να μας κοιταζουν,που εγινε και αυτο αλλα ελαχιστα.Αντιθετως στη σερβια ποσο ΠΑΟΚ να φωναξουν εφοσον ηταν ουσιαστικα μονοι τους,παρολα αυτα ομως ειδικα στο πρωτο ημιχρονο σχεδον μοιρασμενα ηταν τα συνθηματα..

Επισης χωρια την απουσια μας σημερα,κρινοταν και η προκριση και εβλεπαν την ομαδα τους να γυριζει ματς που χανανε στο ημιχρονο με 15 ποντους.Λογικο να το δουν πιο παθιασμενα το ολο θεμα.Αντιθετως πυλαια,πρωτο ματς ηταν και φαινοταν οτι δε μπορουσε να ξεφυγει καμια ομαδα με αποτελεσμα (λανθασμενα) η φαση να ειναι κλαααιν..
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Πέμ 23 Φεβ 2017, 02:44

STRAFNIK έγραψε:Andrew R
για κάνε πενηνταράκια την παραπληροφόρηση και τα γελειοδέστατα ψέμματα
άντε να δουμε

πολύ ευχαρίστως αν θες βρισκόμαστε και από κοντά να σου τα πω κατ ιδίαν στην θεσσαλονικιώτικη αφού επιστρέφω αύριο. πάντως για να μην μείνεις παραπονεμένος ΕΙΝΑΙ γελοιωδεστατο ψέμα ότι σήμερα στο Βελιγραδi ο ΠΑΟΚ μας αντιμετώπισε εχθρική ατμοσφαίρα . έχεις βρεθεί σε αγώνα στην σάλα ? μάλλον όχι . η ατμόσφαιρα είναι συγκλονιστική ίσως το πιο θερμό μπασκετικό κοινό της Ευρώπης. σε αντιθέσει με εμένα ας πούμε που έχω πάει στο μπάσκετ μας τα τελευταία 2 χρόνια λιγότερο από 10 φορές. τα δυο γήπεδα έχουν βίους αντίθετους . και φιλάθλους με τόσο κοινά στοιχεία. το γήπεδο ήταν κατάμεστο και το χειροκρότημα στην ομάδα μας υποδειγματικό . από πολύ περισσότερους φιλάθλους από αυτούς που πάνε για να χειροκροτούσουν την ομάδα στο μπάσκετ στην Ελλάδα. όπως είδες έβαλα και τον εαυτό μου μέσα. δεν υπήρχαν συνθήματα εναντίων μας ΟΥΤΕ ΕΝΑ άλλα αντίθετα ακούστηκε και το όνομα τις ΠΑΟΚΑΡΑΣ ΜΑΣ ,ενώ όλη την εβδομάδα στην πολύ του Βελιγραδίου συζητιόνταν το γεγονός ότι δεν έγινε το ματς με τους Γερμανούς την πέμπτη. ώστε να φιλοξενήσουν κάποια από τα παιδιά που θα συνδύαζαν και τις δυο εκδρομές. υπήρχε μια διάχυτη εντύπωση στην πλειοψηφία των οπαδών τις παρτιζαν ότι θα περνούσαν σήμερα. η ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΑΣ τους διέψευσε και υπήρχε και το σχετικό μούδιασμα στην εξέδρα ενώ υπήρχαν και επιθέσεις οποί κάποιοι μας αποδοκίμαζαν. δεν ήταν όμως ούτε η πλειοψηφία ούτε τίποτα. Αν υπάρχει κάτι που μπορούμε να πούμε αυτό είναι ότι στο ματς στην πυλαία η ατμοσφαίρα ήταν πιο εγκάρδια για την παρτιζαν από την αντίστοιχη για εμάς στο Βελιγράδι. άλλο όμως αυτό και άλλο οι γελοιότητες ότι αντιμετωπίσαμε εχθρική ατμόσφαιρα
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2188
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 23 Φεβ 2017, 11:10

Τώρα να το πάρω σαν ραντεβού για ξύλο η για συζήτηση;
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11431
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 23 Φεβ 2017, 11:41

Εγω προσωπικα δεν εχω κανενα δεσιμο με την Παρτιζαν ουτε μου κανει καμια αισθηση ολη αυτη η κατασταση.
Αυτο που εχω να πω ειναι οτι γραφτηκαν πολυ μεγαλες υπερβολες εδω μεσα,καποιοι μιλησαν και πολιτικα,πραγμα ανεπιτρεπτο για μενα σε φορουμ ΠΑΟΚτσηδικο.
Ειδα το ματς σε μαγνητοσκοπηση ολοκληρο (μονο αποσπασματα ειδα εχθες) και συμφωνω απολυτα με τον φιλο Andrew R.
Οι Σερβοι ακομα και μετα τη ληξη υψωναν ελληνικες σημαιες,τι να λεμε;
Ποια εχθρικη ατμοσφαιρα ρε παλικαρια;
Την ομαδα τους (που ειχε αποδεκατιστει απο την δηλητηριαση) για την υπερπροσπαθεια που εκανε στηριξαν και τιποτα παραπανω.
Εγω προσωπικα δεν ειδα κατι επιληψιμο,αν ημουν στην θεση των σερβων θα στηριζα με οποιον τροπο μπορουσα τον ΠΑΟΚ,φωνη και γιουχα εννοειται.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Partizan - Π.Α.Ο.Κ. 78-82, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Πέμ 23 Φεβ 2017, 12:16

Συμφωνω απολυτα με τον Αndrew. Η Παρτιζαν εχει καυτη εδρα. "Τρελλαμενους" οπαδους που βρισκονται μια ανασα απο το γηπεδο. Ειναι η πιο θερμη (και πιο μπασκετικη) εδρα της Ευρώπης!
(Το ιδιο ισχυει και για τον Ερ.Αστερα ασχετως με ρο οτι δεν τους παω..)
Αυτη η αδελφοποίηση ειναι τιμη για τον ΠΑΟΚ και με κανει να αναπολω τις επιτυχιες μας και την αταμοσφαιρα παλια στο Παλε.
:pano:
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3675
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Champions League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης