Συζήτηση περί των ανακοινώσεων των συνδέσμων 17/3

Ότι έχει σχέση με Συνδέσμους Φίλων του ΠΑΟΚ μας από την Ελλάδα και το εξωτερικό!!!

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό katerini4 » Πέμ Μαρ 17, 2011 4:58 pm

bakunin ποσο χρονων εισαι?
χωρις ειρωνεια
Άβαταρ μέλους
katerini4

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:00 pm

Μάλλον όχι, μόνο μερικά μαπίδια για ΠΑΟΚτσήδες που δεν σκοράρανε αρκετά στο παοκόμετρο
Άβαταρ μέλους
bane1980

Δημοσίευσηαπό thief » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:01 pm

bakunin4 έγραψε: Η μπουκα καλως -κακως μικρο ρολο θα παιξει στο αυριο του ΠΑΟΚ.

Κάνεις τεράστιο λάθος φίλε. Τέτοιες ενέργειες διώχνουν πολύ κόσμο από το γήπεδο. Η μπούκα της Π.Σ.Ζ. σε γύρισε 15 χρόνια πίσω ως ομάδα. Από την στιγμή που δεν έχεις μεγαλομέτοχο φραγκάτο δεν περισσεύει κανένας και τέτοιες ενέργειες κοστίζουν απίστευτα την ομάδα.
thief

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:09 pm

καλα αν συγκρινεις το χτεσινο με παρι τι να πω.χανω την μπαλα με σας.εσυ με ρωτας ποσο χρονων ειμαι ,πες μου που διαφωνεις πρωτα λες και παιζει ρολο.

Παοκομετρο δεν εβγαλα ποτε.ολοι κρινονται ομως βαση προσφορας και σεβομαι παντα την αντιθετη αποψη αν δεν εμπεριεχει χαρακτηρισμους και βρισιες οπως του ολοριν.αλλιως δεν θα σας κουραζα καν ,ουτε θα σας χαλουσα την φιεστα δαιμονοποιησης των ΣΦ σε εναν ΠΑΟΚ που για σας ολα ειναι καλα....

προτασεις πολλες.οργανωση της παε με σοβαρα στελεχη σε ολους του τομεις,κλεισιμο τις πορτας σε αρδ-ραδιοσυνδεσμους και λοιπους παοκαρχες των μμε,στελεχωση του αγωνιστικου με προπονητη και παικτες και ΚΥΡΙΩΣ επικοινωνια στα ισια με τον κοσμο οπως την πρωτη και δευτερη χρονια.θεωρω την εντιμοτητα δεδομενη παρα τις τρυπες στο οικονομικο,ειδικα αυτον δεν τον θεωρω κλεφτη και λαμογιο.τα προσωπα δεν με ενδιαφερουν,αν μπορει να το κανει Ξανα αυτο ο ζαγορ οπως το εκανε στην αρχη καλως και θα βαλουν ολοι πλατες αν οχι παμε σε αναζητηση καποιου που μπορει αναγκαστικα. το να φυγει με ψηλα το κεφαλι με τον εναν ή αλλον τροπο ειναι στο χερι του.
Άβαταρ μέλους
bakunin4

Δημοσίευσηαπό Karelias » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:11 pm

Ωραία ανακοίνωση.
Βοηθάει να πέφτουν οι μάσκες σιγά σιγά και να δουν όλοι ότι το συνδεσμικό κίνημα τίνει να γίνει (αν δεν έχει ήδη γίνει) κάτι σαν το συνδικαλιστικό στην Ελλάδα. Που πρώην συνδικαλιστές γίνονται υπουργοί.

Περιμένω κι άλλες τέτοιες από διάφορους άλλους συνδέσμους.

Αν δεν το έχετε καταλάβει πάμε για μετωπική εμφύλια σύγκρουση και του χρόνου 3-4.000 διαρκείας.
Οι παρέες δηλαδή των συνδέσμων-ΠΑΟΚαρχών.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:14 pm

Jordi_ 04 έγραψε:Αδερφε ο σεβασμος κερδιζετε και δεν επιβαλετε με φαπες Κλπ...

συμφωνω.δεν μπηκα να δικαιολογησω την ανακοινωση αν και προφανως λενε για αυτους που πετουσαν γυαλινα μπουκαλια απο ψηλα και βριζανε.ουτε την εγραψα εγω και το αν συμφωνω ή διαφωνω ειναι δικο μου θεμα.
Μπηκα γιατι γραφτηκαν προσβλητικα σχολια και ανακριβειες.με αυτο σπαστηκα οχι με την κριτικη.
Άβαταρ μέλους
bakunin4

Δημοσίευσηαπό Parolos » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:17 pm

george g4 έγραψε:εμείς οι καθαρόαιμοι ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ (που μας κόψατε την μεγαλύτερη εκδρομή) θα είμαστε εδώ για να υπερασπιζόμαστε την ΙΔΕΑ που λέγεται ΠΑΟΚ.

Όλα τ'άλλα είναι να χαμε να λέγαμε.. όλο αυτό για μια γ@μημένη εκδρομή..
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos

Δημοσίευσηαπό thief » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:21 pm

Bakounin μπορεί τα γεγονότα της ΠΣΖ να ήταν πολύ πιο οδυνηρά αλλά ο παρανομαστής είναι ίδιος. Νοοτροπία εγκληματική εις βάρος της ομάδας και με πρόεδρο μάλιστα έναν που συσπειρώνει το 95% του κόσμου. Ηδη 1 αγώνα πρωταθλήματος και 1 αγώνα κυπέλλου το στερήθηκα. Πολλοί πιθανό και άλλους 2. 4 στο σύνολο. Το διαρκείας μου όμως το αγοράζω εγώ. Κανένας δεν μου το δώρισε ούτε το χάρισε. Και δεν ανέχομαι κανένας να μου στερεί να βλέπω την ομάδα μου. Πολλοί χτες είπαν δεν ξαναπατάω. Εγω εννοείται ότι θα ξαναπατήσω αλλά θέλω και τον 40άρη, τον 60άρη, τον παππου, την γυναίκα, τα παιδάκια. ΟΛΟΥΣ. Και τέτοιες ενεργειές διώχνουν την πλειοψηφία του κόσμου και γυρίζουν χρόνια πίσω την ομάδα.
thief

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:26 pm

προφανως ενδεχομενη τιμωρια θα ειναι δικαιολογημενη,αναλογικα με οσες τιμωρηθηκαν οι αλλες ομαδες που καναν και χειροτερα την 1 αγ την εχουμε σιγουρα ισως και 2.

οι περασμενες τιμωριες ομως φιλε δεν φταιει ο λαος.Βολο αν ησουν ειδες τι επαιξε και ποσο σκανδαλωδης αποφαση ηταν.Με ρουλη για διαμαρτυρια εκτος γηπεδου τιμωρηθηκες δλδ οτι να ναι.Να μιλας οποτε για αυτην την τιμωρια και οχι για τις αλλες.

Καμια σχεση επιμενω με Παρι.χτες ειχαμε ενα ξεσπασμα,με Παρι ολα εγιναν οργανωμενα για να φυγει ο βουλινος,να ξες οτι αν ηθελαν να διωξουν τον ζαγορ ο ιδιος θα εφευγε μεσα σε μια ωρα,προς τιμην του δεν ειναι μπαστακας στον προεδρικο θοκο.
Άβαταρ μέλους
bakunin4

Δημοσίευσηαπό novito » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:30 pm

Διάλυση των συνδέσμων ΕΧΘΕΣ.

ΤΕΡΑΣΤΙΟ λαθος... Ελεος μ αυτη τη γενικευση, ειδικα από άτομα που αμφιβάλλω αν ξέρουν και πως είναι μέσα ένας σύνδεσμος... :roll:

Για τα της ανακοινωσης, ειλικρινα προσπαθω να καταλάβω γιατί τόσες υπερβολικές αντιδράσεις. Πέρα απ τα τραβηγμένα περί φαπών, η ουσία της ανακοίνωσης είναι σωστή.

ΚΡΑΤΑ όσους αξίζουν - ΔΙΩΞΕ επιτέλους όσους δεν μπορούν και αν δεν μπορείς να πλαισιωθείς από ΙΚΑΝΟΥΣ ανθρώπους που μπορούν να δώσουν όραμα στον λαό και να είσαι αφοσιωμένος στον ΠΑΟΚ 100% ...

Ειλικρινά εσείς πυο αφορίζετε τόση ώρα, το παραπάνω δε το σκεφτήκατε ποτέ????? :roll:
Να χαιρόμαστε πλέον τον διαδικτυακό σουπερ4......
Άβαταρ μέλους
novito

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:36 pm

bakunin4 έγραψε: Απο χτες αυτο σου εμεινε ? απο ολη την χρονια που με εξαιρεση 2 ματς και ευρωπη ησουν ΠΑΟΚ,αυτο σου εμεινε ? δηλαδη θα βαλουμε τους 20-30 μπροστα να κρυψουμε τα προβληματα παλι κατω απο το χαλακι ? αυτο λεω ξεκαθαρα φιλε. Ο ΠΑΟΚ διαλυεται οχι για την μπουκα αλλα γιατι εδω και 1+ χρονο εχεις πιασει πατω διοικητηκα και παρουσιαζεις μια αρρωστη ομαδα με ημερομηνια ληξης.Τωρα θελει ριζικες αλλαγες και αγωνα οχι εφησυχασμο και αναθεμα ,ουτε διχασμο.Οποιος εχει στομαχια ακολουθαει οι αλλοι ας κατσουν σπιτια τους.
Οι αλλαγες μπορουν να γινουν με και χωρις Ζαγορακη,ο ιδιος αποφασιζει τι ροτα θα τραβηξει κατι που αναφερεται κατω κατω.Οποιος διαφωνει οτι η ομαδα θελει ξεσκαρταρισμα και επανοργανωση εθελοτυφλει απλα.
Η μπουκα καλως -κακως μικρο ρολο θα παιξει στο αυριο του ΠΑΟΚ.

Αυτά φίλε εγώ δεν τα θεωρώ καινούργια. Αυτά τα ξέρουμε εδώ και μερικούς μήνες. Εμένα χθες η στεναχώρια μου ήταν πρώτα απ' όλα οι συμπεριφορά ορισμένων "οπαδών" μας ή καλύτερα ορισμένων "μπερδέμενων" (κι ας ήταν και πενήντα μόνο), κατά δεύτερον η αδράνεια που δείξανε οι οργανωμένοι στο να περιορίσουν αυτούς τους 50, και κατά τρίτον η χάλια απόδωση της ομάδας.

Αυτοί οι παίκτες που ήταν χθες, είναι απλοί ποδοσφαιριστές. Σήμερα είναι, αύριο όχι. Αντιθέτως, τα σκηνικά που διαδραματίστηκαν και θύμησαν παλιότερες εποχές είναι πολύ πιο σημαντικά.

Τον αποκλεισμό από το κύπελλο, την κακή φετινή χρονιά και ότι άλλο αγωνιστικό πρόβλημα υπάρχει, θα ξεπεραστεί. Αργά ή γρήγορα.

Εμένα με φοβίζουν τα προβλήματα που εμφανίστηκαν χθες και ξεκίνησαν από την κερκίδα και όχι από σουιτες ή αποδυτήρια.
Άβαταρ μέλους
gika

Δημοσίευσηαπό thief » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:37 pm

Φίλε σίγουρα τα χθεσινά είναι κλάιν μαιν μπροστά σε άλλα επεισόδια με φωτιές, σπασίματα κ.λ.π... Αλλά υπάρχουν επεισόδια και επεισόδια. Επεισόδια λόγω διαιτησίας, επεισόδια λόγω αστυνομίας κ.λ.π.. Επεισόδια όμως αυτοκαταστροφής δεν τα ανέχετε κανένας.

Δηλαδή του χρόνου πες δεν πάμε καλά...η λύση θα είναι να μπουκέρνουμε μέσα στο γήπεδο, να κυνηγάμε παίχτες και να πλακωνόμαστε μεταξύ μας..;;
thief

Δημοσίευσηαπό bob » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:41 pm

όλοι κάνετε το ίδιο λάθος που τόσο καιρό βρίζουμε βλέπετε το δέντρο και όχι το δάσος...σε μία ανακοίνωση με τόσο ουσία κάθεστε και ασχολείστε που γράφει ''φάπες'' και δεν κοιτάτε ότι είμαστε σε εισαγωγικά όπως το 2007 αγωνιστικά με αυτά τα λάθη που έχουν γίνει...και αυτός ο διαχωρισμός που έχει γίνει μεταξύ συνδέσμων και απλών φιλάθλων αυτός που φταίει είναι η διοίκηση μαζί με τα ΜΜΕ!
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΥΕΦΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΡΕΦΑ
ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟ
Άβαταρ μέλους
bob

Δημοσίευσηαπό gash04 » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:42 pm

bakunin4 έγραψε:καλα αν συγκρινεις το χτεσινο με παρι τι να πω.χανω την μπαλα με σας.εσυ με ρωτας ποσο χρονων ειμαι ,πες μου που διαφωνεις πρωτα λες και παιζει ρολο.

Παοκομετρο δεν εβγαλα ποτε.ολοι κρινονται ομως βαση προσφορας και σεβομαι παντα την αντιθετη αποψη αν δεν εμπεριεχει χαρακτηρισμους και βρισιες οπως του ολοριν.αλλιως δεν θα σας κουραζα καν ,ουτε θα σας χαλουσα την φιεστα δαιμονοποιησης των ΣΦ σε εναν ΠΑΟΚ που για σας ολα ειναι καλα....

προτασεις πολλες.οργανωση της παε με σοβαρα στελεχη σε ολους του τομεις,κλεισιμο τις πορτας σε αρδ-ραδιοσυνδεσμους και λοιπους παοκαρχες των μμε,στελεχωση του αγωνιστικου με προπονητη και παικτες και ΚΥΡΙΩΣ επικοινωνια στα ισια με τον κοσμο οπως την πρωτη και δευτερη χρονια.θεωρω την εντιμοτητα δεδομενη παρα τις τρυπες στο οικονομικο,ειδικα αυτον δεν τον θεωρω κλεφτη και λαμογιο.τα προσωπα δεν με ενδιαφερουν,αν μπορει να το κανει Ξανα αυτο ο ζαγορ οπως το εκανε στην αρχη καλως και θα βαλουν ολοι πλατες αν οχι παμε σε αναζητηση καποιου που μπορει αναγκαστικα. το να φυγει με ψηλα το κεφαλι με τον εναν ή αλλον τροπο ειναι στο χερι του.

Η διαφορά με το παιχνίδι με την PSG είναι ότι δεν είχαμε ζημιές στο γήπεδο.
Μπούκες είχαμε και άλλες φορές και σε Ευρωπαικά παιχνίδια και μάλιστα όχι ένα και δύο και την γλυτώσαμε επειδή κάποιοι έκαναν τα στραβά μάτια.

Και επειδή όλοι κρίνονται βάση προσφοράς όπως λες και εσύ να σου θυμίσω ότι πολλοί απο αυτούς που κατηγορείς έχουν διαρκείας μετοχές φανέλες απο την μπουτίκ αγοράζουν προιόντα συνδέσμων και ας μην είναι συνδεσμίτες ή έχουν συνεισφέρει για απελευθέρωση αδερφών μας και κάνουν ταξίδια για τον ΠΑΟΚ αλλά δεν τους θεωρείς αδέρφια σου μιας και όταν γράφεις μιλάς σε πληθυντικό πρόσωπο και όχι σε πρώτο ενικό σαν να εκπροσωπείς κάποιους.

Αν έχεις πρόβλημα με κάποιο μέλος μπορείς να αναφερθείς σ αυτόν απευθείας με PM και όχι με ύβρεις που κουράζουν την ανάγνωση στους υπόλοιπους χρήστες της σελίδας.
Τα σχόλια χρηστών προς πάσα κατεύθυνση ας προβληματίσουν τους συνδέσμους μας.
Είναι η αυθόρμητη αντίδραση του κόσμου και μπορούν να σφυγμομετρήσουν το τι αισθάνεται ο ΛΑΟΣ του ΠΑΟΚ που εκπροσωπείς και εσύ που μάλλον είσαι και συνδεσμίτης.

Στις προτάσεις σου χρησιμοποιείς γενικολογίες που δεν προσφέρουν απολύτως καμία λύση.
Σαν το πρόβλημα του Χάβου που δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ τον ονείρων μας.
Λες και δεν βλέπουμε δεν ξέρουμε δεν ζούμε τι συνέβη απο την αρχή της χρονιάς.

Πάμε όμως να τις εξετάσουμε μια μια.

1.Σοβαρά στελέχη περιμένω να μου υποδείξεις ποια θεωρείς απο αυτά που έχουμε και όχι απο αυτά που δεν έχουμε.
2.Περί δημοσιογράφων ζούμε σε χώρα ''Δημοκρατική'' και οι δημοσιογράφοι που έχουμε είναι αυτοί που έχουμε και προσπαθούν να κάνουν την δουλειά τους.
Αν κρίνεις ότι δεν την κάνουν σωστά (μαζί σου σ αυτό) τότε απλά δεν τους διαβάζεις.
3.Ραδιοσυνδέσμους θέμα συνδεσμιακό που οφείλει να το λύσουν οι σύνδεσμοι με συνεννόηση και όχι με φάπες ασκώντας κοινή πολιτική.
Η διάλυση της συντονιστικής ΣΑΣ πήγε πίσω πάνω σε αυτό τον τομέα τον επικοινωνιακό και ο καθένας ανακοινώνει ότι θέλει.Είναι ορατό.
4.Θέμα προπονητή έγινε το λάθος με την καθυστέρηση το καλοκαίρι και θα το πληρώναμε κάποια στιγμή.
Ο Χάβος ουσιαστικά εξυπηρέτηση μας έκανε μιας και λεφτά δεν υπάρχουν για να καλύψουμε το πρόβλημα μας.
Ας μην πάμε στο θέμα Σάντος που τελικά έγινε αποδεκτός στο τέλος κατόπιν εορτής.
Μας σιχάθηκε και αυτός ακόμα και την έκανε με ελαφρά.
Μη θυμίσω και το κόψιμο χορηγίας ΟΠΑΠ για το χτίσιμο της 7-8 με δικά μας λεφτά.
5.Παίχτες όσο μπορούν παίζουνε και παίξαμε 40+ αγώνες όταν οι άλλοι έχουν τους μισούς στα 30+ βάλε ηλικιακά και ακόμα έχουμε απαιτήσεις.
Τα τελευταία ειδικά παιχνίδια ήταν ανα 3 ημέρες και όλα ντέρμπι.
6.Επικοινωνία.Εδώ η ΠΑΕ κρατάει το χαμηλά την μπάλα.
Έτσι είναι ο τύπος του προέδρου.
Δεν έχει νόημα κάθε εβδομάδα να αναλύει τι έκανε και τι δεν έκανε.
Μια φορά το 6μηνο είναι αρκετό να πει τα βασικά.
Τώρα όλοι κατηγορούν και όταν θα βγει να μιλήσει θα λένε μπράβο και μπράβο έχεις @@.
7.Ο Γκαγκάτσης δεν μας κάνει και το Γκαγκατσόπαιδο του ο Βιολίδης δεν μας κάνει ο Παπαδόπουλος δεν μας κάνει και εν τέλει δεν μας κάνει κανένας.
Βρείτε αυτόν τον κάποιο που λέτε και μετά προχωράμε και χωρίς τον αμόλυντο-αμόλυβδο Ζαγοράκη παραπέρα.

υγ

Στην επι Ζαγοράκη εποχή ξεφύτρωσαν ξανά οι σύνδεσμοι σαν τα μανιτάρια σε όλη την επαρχία.
Στην επι Ζαγοράκη εποχή διώξαμε την αστυνομία με προϋπόθεση να προστατέψουμε την ομάδα μας και τους εαυτούς μας.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04

Δημοσίευσηαπό PAOK LARISSA » Πέμ Μαρ 17, 2011 5:48 pm

Πραγματικά θα ήθελα να εβλεπα αν ζούσε ο τεράστιος ο ΜΠΕΛΛΟΣ τι θα έλεγε για αυτήν την κατρακύλα. Ξυλο σε συνοπαδους? Σιγα ρε παοκαρχες εσεις... Ο Ζαγορ δεχεται στοχευμενο πολεμο απο συγκεκριμενους συνδεσμους απο την πρωτη μερα που ανελαβε (τα θοδωρακης ολοι τα θυμομαστε). Γιατι αραγε? Κοπηκανε τα χαρτζηλικακια??
PAOK LARISSA

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συνδεσμίτικα Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler