Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Ότι έχει σχέση με Συνδέσμους Φίλων του ΠΑΟΚ μας από την Ελλάδα και το εξωτερικό!!!

Re: Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Δημοσίευσηαπό zepos4 » Πέμ Σεπ 13, 2018 4:06 am

Dimg4 έγραψε:
zepos4 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:
Πρωτον ετοιμαζεσαι για μονιμο σουταρισμα με αυτο το μπαμπακα σου γιατι εισαι τερμα βλακας να μπλεκεις οικογενειες. Μαλλον κανα μπερδεμενο εισαι απο αυτα που γραφεις.
Με ποιον τροπο εμεις τα καλα παιδια? Σε προκαλω δημοσια ρε μαγκα συνδεσμιτη να βγαλεις τα διαρκειας σου τα τελευταια χρονια και να δουμε ποιος εχει στηριξη με πραξεις και οχι με ρετσινες, κομπλεξικα παιδακια

Μπερδεμένος είσαι εσύ που νομίζεις ότι με το να διώξεις θα γίνεις ήρωας. Είπα ότι δεν είμαι συνδέσμους. Στα παπάκια μου αν με πιστεύεις. Βλάκας είσαι εσύ ρε ταμτακο που βρήκες πάτημα να δείξεις την μαγκιά σου και πιάστηκε απ'το μπαμπάς. Θίξαμε οικογένειες λες ρε γελοιε. Και πριν κάνεις τον καουμπόι και πατήσεις το κουμπί, φεύγω μόνος μου.
zepos4

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Πέμ Σεπ 13, 2018 6:07 am

Τα λέμε, zepos4.
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Πέμ Σεπ 13, 2018 8:02 am

Dimg4, δεν χρειάζεται. Έφυγε, δεν μπορεί να απαντήσει, δεν έχει νόημα.
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ Σεπ 13, 2018 8:41 am

zepos4 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:Βλεπεις τι γραφεις???

Η δε βλεπεις ή δεν ξερεις.

Ο ΛΑΟΣ του ΠΑΟΚ ειναι οι παντες.
Οταν εγω, και ο καθε εγω, ημουνα 5 χρονων και εκλαιγα για τον ΠΑΟΚ, 500 χλμ μακρυα απο τη θεσ/νικη, θα μου πεις εσυ οτι δεν ειμαι λαος του ΠΑΟΚ.

Για να μη μου γυρισει η βιδα και δεν ξερω τι μπορω να πω, ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΛΕΣ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΙΤΕΣ??

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΡΙΑ!

Όταν εσύ εκλαιγες στην αγκαλιά του μπαμπακα σου, κάποιοι άλλοι αφήνανε την τελευταία τους πνοή για τον ΠΑΟΚ. Και τι θα γίνει ρε αν σου γυρίσει η βίδα; Θα μας μπαναρεις; Στα παπάκια μου. Έτσι κι αλλιώς παρεάκι το καταντησατε. Κάθε χρόνο και χειρότερα. Πείτε μου όλοι εσείς που δεν είστε συνδέσμους, εσείς τα καλά παιδιά πόσοι από εσάς έχουν στηρίξει τον ΠΑΟΚ και με ποιον τρόπο;

Εγω αγορακι μου εκλαιγα γιατι ο μπαμπακας μου ηταν στο γηπεδο και δεν ημουνα μαζι του.

Το οτι κανεις κριτικη και την πεφτεις στους μη συνδεσμιτες δειχνει ποια ειναι η νοοτροπια σου.

Και επειδη το γυρνας σε παρεακια και μαλακιες,γιατι δε σε βολευουν οι κουτουραδες που λες,τι εισαι εσυ και θα σου αναλυσουμε πως βοηθαμε τον ΠΑΟΚ;;;

Κανε μας τη χαρη τελικα!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ Σεπ 13, 2018 8:45 am

Κλειδωνει για να ηρεμησουμε λιγο.
Εχει ματς το σαββατο.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Συνδεσμίτικα Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler