Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Ότι έχει σχέση με Συνδέσμους Φίλων του ΠΑΟΚ μας από την Ελλάδα και το εξωτερικό!!!

Re: Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 13 Σεπ 2018, 00:18

μπραβο ρε Παστορα!
αυτο με το "θα φτιαξουμε γηπεδο" το φωναζω απο την πρωτη στιγμη.. οπως και περι του πραγματικου λογου των ανακοινωσεων.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 13 Σεπ 2018, 00:21

Dimg4 έγραψε:...και μακαρι να φυγουν και οι τελευταιοι που νομιζουν οτι στο DNA μας ειναι οι τραμπουκες, οι εκβιασμοι και οι μανουρες.
Ο ΠΑΟΚ μεγαλωσε απο τον ΛΑΟ του οχι μονο απο συνδεσμιτες.

Το DNA του ΛΑΟΥ που εχτισε την Τουμπα δεν ειχε καμια σχεση με μανουρες. Αυτα προεκυψαν τη δεκαετια του 80, αντε του 70. Δεν μπορουμε να λεμε οτι αυτα ειναι ολη η ιστορια του ΛΑΟΥ του ΠΑΟΚ
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4

Δημοσίευσηαπό zepos4 » Πέμ 13 Σεπ 2018, 00:30

sourmenetes έγραψε:Βλεπεις τι γραφεις???

Η δε βλεπεις ή δεν ξερεις.

Ο ΛΑΟΣ του ΠΑΟΚ ειναι οι παντες.
Οταν εγω, και ο καθε εγω, ημουνα 5 χρονων και εκλαιγα για τον ΠΑΟΚ, 500 χλμ μακρυα απο τη θεσ/νικη, θα μου πεις εσυ οτι δεν ειμαι λαος του ΠΑΟΚ.

Για να μη μου γυρισει η βιδα και δεν ξερω τι μπορω να πω, ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΛΕΣ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΙΤΕΣ??

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΡΙΑ!

Όταν εσύ εκλαιγες στην αγκαλιά του μπαμπακα σου, κάποιοι άλλοι αφήνανε την τελευταία τους πνοή για τον ΠΑΟΚ. Και τι θα γίνει ρε αν σου γυρίσει η βίδα; Θα μας μπαναρεις; Στα παπάκια μου. Έτσι κι αλλιώς παρεάκι το καταντησατε. Κάθε χρόνο και χειρότερα. Πείτε μου όλοι εσείς που δεν είστε συνδέσμους, εσείς τα καλά παιδιά πόσοι από εσάς έχουν στηρίξει τον ΠΑΟΚ και με ποιον τρόπο;
zepos4

Δημοσίευσηαπό george188 » Πέμ 13 Σεπ 2018, 00:39

Βγήκαν τα ΠΑΟΚομετρα zepos4 απ ότι βλέπω. Γιατί θεωρείς αποκλειστικό προνόμιο των συνδέσμων τη στήριξη στην ομάδα? Στην 4 όλοι τα παιδιά ειναι οργανωμένα? Εγώ που έχω πάει εκδρομές μεμονωμένα δεν έχω στηρίξει την ομάδα? Ο κόσμος που αγοράζει διαρκείας δεν στηρίζει την ομάδα? Την καψουρα για την ομάδα δεν την έχει μόνο ο συνδεσμίτης. Και δεν νομίζω να υποστηρίζουν όλοι αυτό που λές εσυ. μιας και γω έχω φίλους που είναι ακόμα σε σύνδεσμο.
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 13 Σεπ 2018, 00:41

Zepos4 το ΠΑΟΚομετρο σου είναι το ντελούξ ή η στάνταρ έκδοση;
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica

Δημοσίευσηαπό zepos4 » Πέμ 13 Σεπ 2018, 00:55

PAOK_Antarctica έγραψε:Zepos4 το ΠΑΟΚομετρο σου είναι το ντελούξ ή η στάνταρ έκδοση;

Ποιο παοκομετρα ρε; Είπα εγώ ότι δεν είμαστε όλοι ΠΑΟΚ; Το να τα τσουβαλιαζουμε όλα με ενοχλεί. Κράζετε όλοι τους συνδέσμους αλλά δεν είστε καλύτεροι από πολλούς. Τέλος πάντων. Επειδή δεν οδηγεί πουθενά αυτή η κουβέντα καλύτερα να το σταματήσουμε. Ο καθένας έχει τις απόψεις του και δεν μπορούμε να συμφωνούμε όλοι και πάντα.
zepos4

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Πέμ 13 Σεπ 2018, 01:01

Το υπεραναλυουμε χωρίς λόγο.

Δεν υπήρχε περίπτωση το μοναδικό κείμενο που θα είχε σχολιάσει την ΠΑΟΚτσηδικη επικαιρότητα των τελευταίων ημερών να ήταν το απαράδεκτο κείμενο της Πολίχνης.
Το οποίο έκανα σημαία οι χαβουζαίοι...

Για αυτό έβγαλε ανακοίνωση ο Πανελλήνιος, για αυτό συνυπογράφουν και οι υπόλοιποι ΣΦ...

Κλείστε το θέμα, έχουμε αγώνα το Σάββατο...

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis

Δημοσίευσηαπό psykoman » Πέμ 13 Σεπ 2018, 01:02

Το προβλημα Ζεπος ειναι οτι πολλοι συνδεσμοι θεωρουν την υπαρξη τους ως κατι παραπανω απ τον ΛΑΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ...κατι σαν ελιτ του κοσμου...που μονο αυτοι εχουν το δικαιωμα να μιλαν και βεβαια μονο αυτοι εχουν δικαιωμα στο δικιο...
Γνωμη μου ειναι οτι την τελευταια δεκαετια εχουν δημιουργησει πολλα προβληματα στην ομαδα...πολλα περισσοτερα απ οσα καλα εχουν προσφερει...
Καποιοι μιλησαν για ανιδιοτελια του συνδεσμητικου κοσμου...ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΠΑΡΙΑ ΔΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με

υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman

Δημοσίευσηαπό psykoman » Πέμ 13 Σεπ 2018, 01:14

Τον ΠΑΟΚ μεγαλο τον εκανε Η ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...
Κανενας συνδεσμος
Κανενα ντου
Καμια φωτοβολιδα
Κανενα ξυλικη
Κανενα στενο
Καμια εκδρομη
Κανενα νταηλικη
Καμια στραβοστομια
Καμια μαλαμω
Κανενας μπαφος
Καμια φυλακη
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με

υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Πέμ 13 Σεπ 2018, 01:17

Κάθε χρόνο deja vu, 8 στις 10 ανακοινώσεις προκαλούν αναστάτωση, πάντα σε κομβικό χρονικά σημείο όπου απαιτείται συσπείρωση, πρόθυμα αναπαράγονται και διαστρεβλώνονται από αλλόθρησκους, συνήθως στερούνται σοβαρής επιχειρηματολογίας ή δεν μπορούν να την εκφράσουν σωστά, με μια γερή δόση "κριτικής" στην ΠΑΕ, αλλά του στυλ ο δάσκαλος έπιασε το μαθητή αδιάβαστο και του την χαρίζει για τελευταία φορά, και σπάνια οδηγούν στη λύση ή έστω σε κάποια πρόοδο. Εάν πράγματι οι σύνδεσμοι γνωρίζουν κάποια κακώς κείμενα , δεν βλέπουν ότι έχουν αποτύχει με αυτές τις ανακοινώσεις και συζητάμε κάθε χρόνο τα ίδια? Τι νόημα έχει να θες να βελτιώσεις/αλλάξεις κάτι στην ΠΑΕ και να βγάζεις ανακοίνωση? Οι σύνδεσμοι είναι αυτοί που μπορούν να έχουν άμεση επικοινωνία με την ΠΑΕ και τον Ιβάν ακόμα τον ίδιο.

Τέλος όταν θέλεις να είσαι παρά πολύ αυστηρός με τους άλλους, πρέπει να είσαι ακόμα πιο αυστηρός και με τον εαυτό σου,αλλιώς χάνει πάσα ισχύ η κριτική σου. Δεν γίνεται να γράφονται σελίδες για δύο φανέλες και μισή γραμμή για φωτοβολίδες. Κωφαλαλη η ΠΑΕ για το χ ψ αλλά δήθεν τα λάθη των συνδέσμων λύνονται σιωπηρά και δεν χωράνε σε ανακοινώσεις.

Υγ. Αν ζητούσες από δέκα συνδέσμους που συνυπογράφουν μια ανακοίνωση να σου την αναλύσουν , μπορεί και να άκουγες δέκα τελείως αντίθετες απόψεις.
Ksenitemenos4

Δημοσίευσηαπό zepos4 » Πέμ 13 Σεπ 2018, 01:18

Φίλε δεν ξέρω τι κάνουν πολλοί σύνδεσμοι. Όπως έγραψα πριν δεν ανηκα ποτέ σε κάποιον. Έχω κάνει εκδρομές με κάποιους και μπορώ να σου πω ότι πολλοί δεν έχουν καμία σχέση με αυτούς που λέτε. Ειδικά της επαρχίας αλλά και πολλοί μικροί. Δεν μπορούμε όμως να βάζουμε στο ίδιο τσουβαλι π.χ. της Πολίχνης με τον πανελλήνιο. Όποιος έχει κατέβει έστω και μια φορά Αθήνα και έχει περάσει από εκεί, καταλαβαίνει τι εννοώ.
zepos4

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 13 Σεπ 2018, 01:23

zepos4 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:Βλεπεις τι γραφεις???

Η δε βλεπεις ή δεν ξερεις.

Ο ΛΑΟΣ του ΠΑΟΚ ειναι οι παντες.
Οταν εγω, και ο καθε εγω, ημουνα 5 χρονων και εκλαιγα για τον ΠΑΟΚ, 500 χλμ μακρυα απο τη θεσ/νικη, θα μου πεις εσυ οτι δεν ειμαι λαος του ΠΑΟΚ.

Για να μη μου γυρισει η βιδα και δεν ξερω τι μπορω να πω, ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΛΕΣ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΙΤΕΣ??

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΡΙΑ!

Όταν εσύ εκλαιγες στην αγκαλιά του μπαμπακα σου, κάποιοι άλλοι αφήνανε την τελευταία τους πνοή για τον ΠΑΟΚ. Και τι θα γίνει ρε αν σου γυρίσει η βίδα; Θα μας μπαναρεις; Στα παπάκια μου. Έτσι κι αλλιώς παρεάκι το καταντησατε. Κάθε χρόνο και χειρότερα. Πείτε μου όλοι εσείς που δεν είστε συνδέσμους, εσείς τα καλά παιδιά πόσοι από εσάς έχουν στηρίξει τον ΠΑΟΚ και με ποιον τρόπο;

Πρωτον ετοιμαζεσαι για μονιμο σουταρισμα με αυτο το μπαμπακα σου γιατι εισαι τερμα βλακας να μπλεκεις οικογενειες. Μαλλον κανα μπερδεμενο εισαι απο αυτα που γραφεις.
Με ποιον τροπο εμεις τα καλα παιδια? Σε προκαλω δημοσια ρε μαγκα συνδεσμιτη να βγαλεις τα διαρκειας σου τα τελευταια χρονια και να δουμε ποιος εχει στηριξη με πραξεις και οχι με ρετσινες, κομπλεξικα παιδακια
"ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΒΑΝ"
Άβαταρ μέλους
Dimg4

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Πέμ 13 Σεπ 2018, 01:55

zepos4 έγραψε:Φίλε δεν ξέρω τι κάνουν πολλοί σύνδεσμοι. Όπως έγραψα πριν δεν ανηκα ποτέ σε κάποιον. Έχω κάνει εκδρομές με κάποιους και μπορώ να σου πω ότι πολλοί δεν έχουν καμία σχέση με αυτούς που λέτε. Ειδικά της επαρχίας αλλά και πολλοί μικροί. Δεν μπορούμε όμως να βάζουμε στο ίδιο τσουβαλι π.χ. της Πολίχνης με τον πανελλήνιο. Όποιος έχει κατέβει έστω και μια φορά Αθήνα και έχει περάσει από εκεί, καταλαβαίνει τι εννοώ.

Οι σύνδεσμοι κυρίως επικοινωνούν τις απόψεις τους μέσω ανακοινώσεων. Δεν θα μυρίζω εγώ και ο καθένας τα νύχια του για το πως είναι αυτά τα παιδιά στις εκδρομές και τι πραγματικά θέλουν να πουν και να πετύχουν. Αν πολλές φορές άλλο σκέφτονται και άλλο δείχνει η ανακοίνωση τους τότε πρέπει να βρουν λύση. Όταν πλέον κατά κανόνα κάθε χρόνο απαξιώνονται όλο και περισσότερο οι ανακοινώσεις θα πρέπει να δεχτούν την κριτική Και να καταλάβουν ότι έτσι απαξιώνουν οι ίδιοι τον εαυτό τους. Αν μονίμως διαβάζω χαμηλού επιπέδου και ανούσιες ανακοινώσεις , στα όρια του επικίνδυνου πολλές φορές, ε στο τέλος φυσικά πω ότι δεν προσφέρουν τίποτα πλέον.
Ksenitemenos4

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 13 Σεπ 2018, 02:30

+1926
"ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΒΑΝ"
Άβαταρ μέλους
Dimg4

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Πέμ 13 Σεπ 2018, 02:47

Ηρεμία σε όλους και βάλτε το Π. Α. Ο. Κ μέτρο στην μπάντα όλοι σας.

Για ακόμη μια φορά είχαμε μία κακή ανακοίνωση από οποία μεριά και να το δεις,ακόμα και αν κάπου στα πολύ ενδότερα βρίσκεις ένα δίκιο γιατί κακά τα ψέματα για ακόμη μια φορά επικοινιακα εκεί στην παε τα κάνανε μαντάρα.

Και στο παρελθόν είχαμε θέματα με ανακοινώσεις ανάλογου ύφους και τα θέματα ξεπεράστηκαν με το πέρασμα του χρόνου και ενώ στο μεσοδιάστημα γίνανε αυτά που έπρεπε να γίνουν και τέλος πάντων αυτού του είδους τα ζητήματα λινόντε πρωτίστως εσωτερικά.

Τώρα γιατί επαναλαμβάνωντε με τον ίδιο τρόπο έχει να κάνει δυστυχώς με την έλλειψη που υπάρχει στο σηνδεζμιακο αλά και στην προφανής ελλιπής σύνδεσης παε συνδέσμων, και απλά τα λύνουμε εκ τον υστέρων.

Σταματήστε να την λέτε ο ένας στον άλλον.

Είμαι σίγουρος πώς και αυτά θα λυθούν κάποια στιγμή.

Μέχρι τότε εσείς εκεί μέσα στην παε η μία πατάτα διαδέχεται την άλλη ΕΛΕΟΣ.

Σοβαρευτειτε ώρες και στιγμές νομίζω ότι το κάνετε επίτηδες που δεν θέλω να το πιστέψω με τίποτα.

Είναι ώρα οι σύνδεσμοι να τα βάλουν κάτω και να παραμερησουν της οποίες διάφορες έχουν η διαφωνίες.

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
PAOK SE AGAPO KAI OTAN THA PETHANO THELO TON DIKEFALO STON TAFO MOU APANO
Άβαταρ μέλους
Alekakius

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συνδεσμίτικα Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler