Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Ότι έχει σχέση με Συνδέσμους Φίλων του ΠΑΟΚ μας από την Ελλάδα και το εξωτερικό!!!

Re: Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Παρ 30 Μαρ 2018, 16:55

εγω συμφωνω μεσα ειμαι
οτι και αν αποφασιστει

δεν ρωτας και τους αλλους?
marley 4

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 30 Μαρ 2018, 17:14

goran 64 έγραψε:
giapas έγραψε:Σαφώς και όχι. Εδώ δε βγήκε ο Έλληνας όταν έφαγε 3 μνημόνια για να σωθούν οι τράπεζες , θα βγει γιατί πιάσαν κορόιδο τον Ιβαν σε ένα πρωτάθλημα;

Αυτό που θα γίνει είναι είτε πολλοί να τα παρατήσουν γιατί δεν αντέχεται η σαπίλα τους , είτε πολλοί να ατσαλώσουν και να γίνουν χειρότεροι από γαύροι παρακαλώντας από τον Ιβαν να δυναμώσει και να τους πολεμήσει με το μόνο ρεαλιστικό τρόπο. Πούστικα. Στήνοντας και τα σημαιάκια. Μέση λύση του στυλ πάμε πάλι για χτίσιμο και πλάνο και προπονητές και παίκτες σαφώς και δεν υφίσταται.
Ή γίνεσαι πιο καθίκι από αυτούς ή μένεις τζανετάκος.

Δεν ξέρω ποιος, γιατί και πώς σε έκανε Π.Α.Ο.Κ., μα ελπίζω να μην "διδάξεις" αυτό στα παιδιά σου για Π.Α.Ο.Κ.!!!!

:pano:

Μαζεψτε τον επιτελους τον αρχιπαοκοπατερα της συμφορας που θα αναφερθει σε οικογενεια αδερφου!
"ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΒΑΝ"
Άβαταρ μέλους
Dimg4

Δημοσίευσηαπό trouman » Παρ 30 Μαρ 2018, 18:01

Ρε παλικάρια δε γίνεται υπό αυτές τις συνθήκες να πιανομαστε και μεταξύ μας..
trouman

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Παρ 30 Μαρ 2018, 19:27

Πρωτα επιτιθεται χωρις λογο σε μελη και μετα παρθενα.Χιλιοπαιγμενο το εργο.
adidas1926

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 30 Μαρ 2018, 20:11

goran 64 έγραψε:
giapas έγραψε:Σαφώς και όχι. Εδώ δε βγήκε ο Έλληνας όταν έφαγε 3 μνημόνια για να σωθούν οι τράπεζες , θα βγει γιατί πιάσαν κορόιδο τον Ιβαν σε ένα πρωτάθλημα;

Αυτό που θα γίνει είναι είτε πολλοί να τα παρατήσουν γιατί δεν αντέχεται η σαπίλα τους , είτε πολλοί να ατσαλώσουν και να γίνουν χειρότεροι από γαύροι παρακαλώντας από τον Ιβαν να δυναμώσει και να τους πολεμήσει με το μόνο ρεαλιστικό τρόπο. Πούστικα. Στήνοντας και τα σημαιάκια. Μέση λύση του στυλ πάμε πάλι για χτίσιμο και πλάνο και προπονητές και παίκτες σαφώς και δεν υφίσταται.

Λύσεις υπάρχουν και θα υπάρχουν για όσο θα υπάρχουν προβλήματα και θα τις βρίσκουν άνθρωποι, όχι φυτά...
Ποτέ όμως η πιο σωστή λύση στο κάθε δύσκολο πρόβλημα δεν είναι παράλληλα και η πιο εύκολη και το ξέρουμε...

Giapas είναι τουλάχιστον αισχρό και ντροπιαστικό, πρώτα για σένα, να τσουβαλιάζεις έτσι τον λαό του Π.Α.Ο.Κ.!!!!
Δεν με νοιάζει αν βγεις στους δρόμους να διεκδικήσεις το δίκιο σου, αλλά τέτοιο τσουβάλιασμα ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ...
Κοίτα λοιπόν να μιλάς πρώτα και μόνο για την πάρτη σου και όχι για κόσμο που πιθανά δεν έχεις καν μυρίσει ποτέ...
Δεν ξέρω ποιος, γιατί και πώς σε έκανε Π.Α.Ο.Κ., μα ελπίζω να μην "διδάξεις" αυτό στα παιδιά σου για Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Τι σε πιασε βρε παλι? :( Γενικα μιλαει δε σημαινει οτι θα γινουμε γαυροι .Οτι πρεπει να αλλαξουμε τη σταση του οσιομαρτυρα.Και η τελευταια κουβεντα ειναι βαρια ρε Γρηγορη.
Καπου εκει στο πνευμα του Γιαπα ειμαι κι εγω .Σ αυτους θελω να κανω οτι μου καναν.Να τους κανω να μη κοιμουνται τα βραδια οπως εκαναν σε μενα.Να τους πνιγει το δικιο και να χουν 400 σφυγμους .Ε αυτο δε γινεται κανοντας ομαδα και ελπιζοντας να "λαμψει η δικαιοσυνη" Οχι σ αυτη τη χωρα τουλαχιστον.Αν συνεχισεις το ιδιο μονοπατι θα χορτασεις καρπαζια.Αν δε τους πονεσεις κι εσυ δε προκειται να σταματησουν.
#Kalofagota
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 30 Μαρ 2018, 20:28

trouman έγραψε:Ρε παλικάρια δε γίνεται υπό αυτές τις συνθήκες να πιανομαστε και μεταξύ μας..

Δεν υπαρχουν συνθηκες οπου θα μπει ο ΠΑΟΚ μπροστα απο την οικογενεια. ΠΟΤΕ.
"ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΒΑΝ"
Άβαταρ μέλους
Dimg4

Δημοσίευσηαπό gpaok » Παρ 30 Μαρ 2018, 20:43

Οι Βουλγαρίες και τα καμπιονάτα είναι ότι πιο ηλιθιότητα έχω ακούσει ποτέ μου. Είναι κρίμα 100 και αν άτομα με τέτοιες απόψεις να βάζουν την ταμπέλα του συνδέσμου του ΠΑΟΚ και μετά να μας γλεντάνε ως γραφικούς οι πάντες. Όπως και τα περί...διχοτομησης και ξέρω γω. Ναι η μπάλα είναι μόνο η αφορμή Αλλά...για ποδοσφαιρική ομάδα μιλάμε. Αυτό είναι παιδία...ποδοσφαιρο. Το πιο σημαντικό ΔΕΥΤΕΡΕΥΩΝ πράγμα στη ζωή. Δεν μπαίνει ούτε πάνω από την υγεία, ούτε πάνω πολύ δε πέρισσοτερο από την οικογένεια.

Υγ:το κακό με τον γκοραν έχει παραγίνει.
gpaok

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Παρ 30 Μαρ 2018, 20:53

gpaok έγραψε:Οι Βουλγαρίες και τα καμπιονάτα είναι ότι πιο ηλιθιότητα έχω ακούσει ποτέ μου. Είναι κρίμα 100 και αν άτομα με τέτοιες απόψεις να βάζουν την ταμπέλα του συνδέσμου του ΠΑΟΚ και μετά να μας γλεντάνε ως γραφικούς οι πάντες. Όπως και τα περί...διχοτομησης και ξέρω γω. Ναι η μπάλα είναι μόνο η αφορμή Αλλά...για ποδοσφαιρική ομάδα μιλάμε. Αυτό είναι παιδία...ποδοσφαιρο. Το πιο σημαντικό ΔΕΥΤΕΡΕΥΩΝ πράγμα στη ζωή. Δεν μπαίνει ούτε πάνω από την υγεία, ούτε πάνω πολύ δε πέρισσοτερο από την οικογένεια.

Υγ:το κακό με τον γκοραν έχει παραγίνει.

Οικογένεια είναι ο ΠΑΟΚ και η υγεία μου, η ψυχική τουλάχιστον- συνυφασμένη με την επιτυχία της ομάδος- Τα προβλήματα πολλά όντως αλλά το ποδόσφαιρο ίσως να είναι η αφορμή και η υπογραφή μου η απάντηση ;) :nairepaok:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 30 Μαρ 2018, 21:26

kataramenos5 έγραψε:
goran 64 έγραψε:

Λύσεις υπάρχουν και θα υπάρχουν για όσο θα υπάρχουν προβλήματα και θα τις βρίσκουν άνθρωποι, όχι φυτά...
Ποτέ όμως η πιο σωστή λύση στο κάθε δύσκολο πρόβλημα δεν είναι παράλληλα και η πιο εύκολη και το ξέρουμε...

Giapas είναι τουλάχιστον αισχρό και ντροπιαστικό, πρώτα για σένα, να τσουβαλιάζεις έτσι τον λαό του Π.Α.Ο.Κ.!!!!
Δεν με νοιάζει αν βγεις στους δρόμους να διεκδικήσεις το δίκιο σου, αλλά τέτοιο τσουβάλιασμα ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ...
Κοίτα λοιπόν να μιλάς πρώτα και μόνο για την πάρτη σου και όχι για κόσμο που πιθανά δεν έχεις καν μυρίσει ποτέ...

Τι σε πιασε βρε παλι? :( Γενικα μιλαει δε σημαινει οτι θα γινουμε γαυροι .Οτι πρεπει να αλλαξουμε τη σταση του οσιομαρτυρα.Και η τελευταια κουβεντα ειναι βαρια ρε Γρηγορη.
Καπου εκει στο πνευμα του Γιαπα ειμαι κι εγω .Σ αυτους θελω να κανω οτι μου καναν.Να τους κανω να μη κοιμουνται τα βραδια οπως εκαναν σε μενα.Να τους πνιγει το δικιο και να χουν 400 σφυγμους .Ε αυτο δε γινεται κανοντας ομαδα και ελπιζοντας να "λαμψει η δικαιοσυνη" Οχι σ αυτη τη χωρα τουλαχιστον.Αν συνεχισεις το ιδιο μονοπατι θα χορτασεις καρπαζια.Αν δε τους πονεσεις κι εσυ δε προκειται να σταματησουν.

Να με συμπαθάς ρε Κατ, αλλά άμα το πνεύμα σου είναι "να τους πολεμάς με τον μόνο ρεαλιστικό τρόπο, πούστικα, στημένα και τα σημαιάκια και να νιώθεις τζανετάκος" όσο σε χτυπάνε ύπουλα και άνανδρα, ε τότε διαφωνούμε...

Αυτό το πράγμα δεν με δίδαξαν εμένα και δεν θα το δίδασκα ποτέ στα παιδιά μου, όπως έγραψα στον giapas ότι ελπίζω να μην κάνει...Αν θεωρείς ότι αυτή είναι βαριά κουβέντα, τότε μάλλον φταίει η... μονταζιέρα...
Με πολύ φιλική ελπίδα το γραψα, δίχως να βρίσω, αλλά κάποιοι (κάνουν ότι) δεν καταλαβαίνουν μάλλον...

Υ.Γ. Marley, αν το παραπάνω κείμενο του giapas το θεωρείς άποψη, εγώ το θεωρώ "φροντιστήριο βεβαιότητας"...
Δείξε μου τον αισχρό τρόπο που επιτέθηκα στην άποψη του, λέγοντας ότι τσουβαλιάζει όλο τον κόσμο του ΠΑΟΚ...
Αλλά ίσως και να μην μιλάω-γράφω καλά τα ελληνικά, οπότε πιθανά να μην με κατάλαβες...

Υ.Γ. 2...Μοντς, συνηθίζετε να αφήνετε κατά μέτωπον βρισιές να υπάρχουν φάτσα μόστρα μέσα στο forum?

Υ.Γ. Τα υπόλοιπα μένουν ασχολίαστα...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 30 Μαρ 2018, 21:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 30 Μαρ 2018, 21:27

ΣΒΗΣΤΕ ΤΑ ΒΡΙΣΙΔΙΑ,ΜΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΣΑ ΦΟΡΟΥΜ.

Αντι να ειμαστε ενωμενοι,παλι μαλωνουμε,γ@μω το μπελα μου ειμαστε ολοι μας
Άβαταρ μέλους
kayde

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Παρ 30 Μαρ 2018, 21:28

PAOK_NORTH_ARMY έγραψε:ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΛΕΣΧΗΣ ΦΙΛΩΝ Π.Α.Ο.Κ. ΔΡΑΜΑΣ

Οι αλυσίδες σπάζουν

Σωτήριο Έτος: 2018
Πλανήτης: Γη
Ήπειρος: Ευρώπη
Χώρα: Νέα Ελλάδα (ή μήπως Νότια Σκόπια;)
Άθλημα: Ποδόσφαιρο
Διοργάνωση: Πρωκτάθλημα

Μία ομάδα τιμωρείται με μηδενισμό, χάνοντας έναν αγώνα στον οποίο νικούσε στο 90' και τον διέκοψε -σύμφωνα με την απόφαση του αθλητικού δικαστή- η ίδια, αν και βρισκόταν μια ανάσα από τη νίκη που θα της έδινε το πρωτάθλημα!
Άλλη μια πρωτοτυπία -παγκόσμια αυτή τη φορά- στη χώρα όπου βασιλεύουν τα "μαϊμού".
Το πολιτικοαθλητικό παρακράτος ξεπέρασε φέτος και τον πιο κακό του εαυτό, σε μια επίδειξη δύναμης άνευ προηγουμένου, που καθιστά "δεινόσαυρους" τύπου Γουλανδρή, Βαρδινογιάννη, Κόκκαλη, απλά "αρνάκια" μπροστά του.
Ήρθε η ώρα να αναστενάξουν οι δρόμοι, ήρθε η ώρα να ουρλιάξουν και τα τσιμέντα.
Οι αλυσίδες σπάζουν!
ΠΑΟΚ ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΟΓΟ ΜΗΝ ΤΡΩΣ....
Πλέον, η θέση μας, σαν Λέσχη Φίλων ΠΑΟΚ Δράμας, είναι μία: Αποχώρηση από το νεοελληνικό πρωκτάθλημα και συμμετοχή σε κανονικό πρωτάθλημα, με πρώτη προτίμηση αυτό της Βουλγαρίας. Και το Καμπιονάτο θα ήταν μια επιλογή, αλλά δυστυχώς ισχύει το ούνα φάτσα, ούνα ράτσα (σκάνδαλα Καλτσιόπολις-Ιταλία & Κοριόπολις-Ελλάδα, και παλαιότερα Τοτονέρο-Ιταλία & Υπόθεση Λουλουδιών-Ελλάδα).
Υ.Γ. η μπαλα ειναι μονο η αφορμη
Συνυπογράφω το κείμενο των συμπατριωτών μου!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Παρ 30 Μαρ 2018, 21:35

giapas κ goran μη το συνεχίσετε. Μη μας φέρνετε σε θέση να ρίχνουμε μπαν τώρα σε τέτοιες στιγμές

ΕΊναι η τελευταία προειδοποίηση
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget.... some kind we never forgive..... havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live

Many places i have been....many sorrows i have seen...

îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Παρ 30 Μαρ 2018, 21:40

Συνυπογραφω με Βωλακιωτη
Maniaq@Deepwood

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 30 Μαρ 2018, 21:52

Δεν ειναι λυση να αποχωρησουμε ή να μη κατεβουμε.Ουτε να τα κανουμε ολα λιμπα -αν και πανω στα νευρα μου τα εχω πει αυτα πολλες φορες-.Οπως εγραψε και ο γομαρος αλλου,"εξυπναδα" θελει και πραξεις,ΦΤΑΝΕΙ με τα μεγαλα λογια και τις εξαρσεις.

Αν κανουμε τα παραπανω -αποχωρηση κλπ- μονο εμεις θα στεναχωρεθουμε,οι υπολοιποι θα πανηγυριζουν.Τιτλος-τιτλοι θα ερθουν,τις κωλαρες τους κατω να χτυπανε,δε προκειται να αλλαξει αυτο και το ξερουν.Απλως αυτοι το καταφερνουν σε 3 πχ χρονια,για τους γνωστους λογους,εμεις σε 13 για τους επισης γνωστους λογους.Απο τοτε που βλεπουμε την ομαδα μας,αυτο γινεται.Απλως αυτη τη φορα οντως ειμαστε δυνατοι και διοικητικα,γι'αυτο και εχουν λυσαξει.Τωρα ηρθε η ωρα να γινουμε "μαγκες" -σε πολλα θεματα οχι μονο αθλητικα- και οχι μπουνταλαδες -βλεπε κορδελα ταμιακης πχ- και να τους παιξουμε στα ισια και στο επιπεδο τους.Και φυσικα δεν εννοω στις π@υστιες που κανουνε,πολλα μπορουν να γινουν,πριν επιχειρησουν αυτοι το καθε λογης τρυπημα τους.
Άβαταρ μέλους
kayde

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Παρ 30 Μαρ 2018, 22:21

ΜΠΡΑΒΟ στην ανακοινωση του συνδεσμου ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ.
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συνδεσμίτικα Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler