Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Ότι έχει σχέση με Συνδέσμους Φίλων του ΠΑΟΚ μας από την Ελλάδα και το εξωτερικό!!!

Re: Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τετ Ιαν 24, 2018 7:16 pm

Για τις δηλώσεις Μπουτάρη πρέπει να ασκηθεί δίωξη από εισαγγελέα. Είναι εγκληματικά ηλίθιες δηλώσεις, καθώς φυτιλιάζονται οι αδαείς.

Είναι σαν να κάνει κάποιος ακροδεξιός ΣΦ μας κατάληψη στα γραφεία της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. και να έρχονται ακροδεξιοί αρειανοί για σιμοπέ και να βγαίνει ο Μπουτάρης να λέει "Ήταν ξεκαθάρισμα λογαριασμών μεταξύ ακροδεξιών στοιχείων"!!

Sick Bastard έγραψε:Δεν συμφωνώ με τη δήλωση του Μπουτάρη κυρίως γιατί δεν είναι διασταυρωμένη από όλες τις μεριές
και ως εκ τούτου στοχοποιεί.

Υπάρχει βίντεο πάντως, που ακούγονται πεντακάθαρα συνθήματα του ΠΑΟΚ ενώ καίγεται το κτήριο.

(αρκετά ειρωνικό το γεγονός πως αυτοί που ουρλιάζουν ότι θα προστατέψουν την ιστορία της Μακεδονίας με κάθε κόστος έκαψαν ένα κομμάτι της ιστορίας της, περίπου 120 χρόνων)

πριν σχετικά λίγο καιρό η θ4 την ''έπεφτε'' στα χρυσαύγουλα λέγοντας ότι ''δεν δεχομαστε μαθήματα ιστορίας από κανένα'' και είχε -αν θυμάμαι καλά- προσυπογράψει το σύνολο των συνδέσμων, εκτός από δύο, τρεις. Τώρα, ψάχνουμε στο δεκάρικο γωνία.

Να ξέρετε, με μικρά μικρά βήματα γίνεσαι τέρας και στο τέλος δεν αναγνωρίζεις τον εαυτό σου στον καθρέφτη.
Όχι τίποτα άλλο, μην ξυπνήσουν μερικοί ένα πρωϊ και δουν ότι δεν διαφέρουν σε τίποτα από ''νο πολίτικα'' γαύρους που παίρνουν κι εκτελούν εντολές του αφεντικού τους και απορήσουν.

Ελπίζω όσο λίγες φορές, να έχω εγώ λάθος και τα πράγματα να μην είναι έτσι.

Συμφωνώ με όλα, με καλύπτεις σχεδόν στο 90% όσων έχω στο νου μου.

hellrider έγραψε:Στο προκειμενο παντως νομιζω ειναι αναγκαιοτητα να πεταχτουν εξω απο την εξεδρα του ΠΑΟΚ τα φασισταρια καθως δεν εχουν καμια σχεση αυτα με την προσφυγια που εκφραζει ο ΠΑΟΚ και η προσφυγια επισης δεν εχει καμια σχεση με μακεδονιες και μακεδονομαχους και αλλα τετοια.Αλλωστε ως αμορφωτοι που ειναι,αποκλειεται να γνωριζουν εστω και κατ'ελαχιστον την ιστορια του ΠΑΟΚ!

Για οσους ειχαμε παπουδες και γιαγιαδες που ηρθαν στην βορειο ελλαδα τοτε, γνωριζουμε τι αντιμετωπιση ειχαν απο τους παλιοελλαδιτες οπως ελεγαν!

Παντως επειδη τα φιδια εχουν βγαλει πολυ το κεφαλι τους εξω απο το αυγο τους και συνολικα στην κοινωνια αλλα ακομη περισσοτερο στις κερκιδες ολων των ομαδων το ξεκαθαρισμα και η αναμετρηση μαζι τους δεν θα αργησει εκτος κι αν μεινουν μονο αυτοι στις εξεδρες και αντι να βλεπεις σημαιες του ΠΑΟΚ βλεπεις ελληνικες,βεργινες,βυζαντιου και αλλα τετοια "ωραια".

Η μαχη παντως ερχεται οσο κι αν εθελοτυφλουμε ολοι.......

Εσύ καλύπτεις τα υπόλοιπα, συμπασκετικέ.

Σήμερα στη Τούμπα όλοι τα μάτια 14. Κάνω σκέψεις και πιάνεται η καρδιά μου...μυρίζει μπαρούτι όλη η Θεσσαλονίκη...

Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Μόνο ΠΑΟΚ ρε. Μια γροθιά όλοι. Στα @@ μας τα υπόλοιπα.
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ Ιαν 24, 2018 7:32 pm

Προς moderators και admin team: Ως πότε θα ανεχόμαστε εδώ μέσα την απαράδεκτη, επανειλημμένη ακατάπαυστα σε ρυθμό εκκρεμούς σε κενό αέρος και επαίσχυντη αντικομμουνιστική προπαγάνδα κάποιων συγκεκριμένων?
Σβήστε σας παρακαλώ πολύ το τελευταίο post του Παλαιολόγου...
Με προσβάλει προσωπικά κι ας μην είμαι καν κομμουνιστής!!!!
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ Ιαν 24, 2018 7:35 pm

απαραδεκτο κ επιθετικο το μηνυμα σου ειναι,που ζητας και λογοκρισια!
για ποια προπαγανδα μιλας;
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ Ιαν 24, 2018 7:40 pm

Γι αυτήν που μας "ενημερώνεις" ότι αυτοί που μας έχουν υπό τον ζυγό τους θεωρούν τον κομμουνισμό "άκρο"...
Που το είδες αυτό και μας το γράφεις σαν θέσφατο? Σε ποιο κοινοβούλιο των βαρβάρων αφεντικών μας?
Σε ποια χώρα είναι κοινοβουλευτικά αποκλεισμένα ή παράνομα τα κομμουνιστικά κόμματα? Μας λες?
Απαράδεκτη και ύποπτη είναι μόνο η δική σου, δήθεν καλοκάγαθη πληροφόρηση αγαπητέ και είναι πολλοστή φορά!
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ Ιαν 24, 2018 7:48 pm

Παλαιολόγος έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:
hellrider έγραψε:Πολυ θεωρία των 2 ακρων(ακραδεξια=ακρααριστερα) την οποια ,ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ, προπαγανδισαν,στηριξαν και μπολιασαν στην κοινωνια καναλια και εφημεριδες που μετα πηραν ξεκαθαρα θεση υπερ της ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗΣ οργανωσης Χρυσης Αυγης που δολοφονει κόσμο. Επισης ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ η συντριπτικη πλειοψηφια μεσα σε αυτους ειναι δεξιοι ξεκαθαρα.Κατα τα αλλα NO POLITICA σαν τα φοιτητικα χρονια ή συνδικαλιστικα οπου ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ οι απολιτικ ή ανεξαρτητοι οταν υπαρχει πολωση ΠΑΝΤΑ στηριζουν τις προτασεις των δεξιων!

Α μπράβο γιατί θα καραφλιάσουμε στο τέλος.

για να μην καραφλιασετε ομως και για να ειμαστε ειλικρινεις να πουμε εδω πως την θεωρια των δυο ακρων την προεβαλλε η πτερυγα σαμαρα(που εβαλε μεσα τα στελεχη της ΧΑ)

επισης δεν περιμενε κανεις τον Σαμαρα για να μιλησει για την θεωρια των δυο ακρων,πιστεψε με σε ολη την Ευρωπη θεωρουν ακραιους οχι μονο τους φασιστες(αυτονοητο,τι συζητηση να γινει για αυτο),αλλα και τους αναρχικους (και μαλιστα οχι απλα οσους βλεπουμε συχνα πυκνα να λαμπαδιαζουν τα κεντρα των πολεων μας,αλλα την ιδια την αναρχια ως ιδεολογια).
επισης σε αντιθεση με εμας για αυτους δειγμα ολοκληρωτισμου και ακρο θεωρειται και ο κομμουνισμος.
φανταζομαι τα γνωριζουμε ΟΛΟΙ μας αυτα,
αλλα δυσκολα το παραδεχομαστε δημοσια,ιδιως αν ειμαστε συμπαθουντες εστω και μερικως της μιας ή της αλλης ιδεολογιας.
προσωπικα μιλωντας και η (ακρα)αριστερα αν και με καλες προθεσεις(που απο μονες τους δεν λενε τπτ) εντουτοις συναντα και αυτη το σκοτεινο της προσωπο οταν αρχιζει να λειτουργει με νοοτροπια σταλινικη,οι θρησκευομενοι εξω,οι πατριωτες εκεινο,οι αντιφρονουντες το αλλο(καποιοι μαλιστα εκ των ακροαριστερων πηραν και οπλα οπως γνωριζουμε!δικαιολογωντας ανταρτικο πολεων δηλ την βια) .
δηλαδη να μεν η μακρονησος κ.λπ,αλλα μην κανουμε πως δεν υπαρχει και το γκουλαγκ
και τα ριχνουμε στον...σαμαρα και στην ..θεωρια
αν μας ενδιαφερει βεβαιως να φαινομαστε αμεροληπτοι

:redcard: Και μην μας πεις τώρα ότι εννοούσες κάτι άλλο γιατί είσαι άριστος χρήστης της Ελληνικής γλώσσας... :redcard:

Η αμεροληψία στο μεγαλείο της...Κατά την προσωπική σου άποψη ειδικά, που ζητάς να πιστέψουμε...Μάλιστα! :redcard:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τετ Ιαν 24, 2018 7:52 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ Ιαν 24, 2018 7:48 pm

η πρακτικη να επιζητας φιμωση μιας αποψης που εκανε λογο για γκουλαγκ ,πολ ποτ και σταλιν(λες και δεν υπηρξαν) ειναι σταλινικου τυπου

εγω απλα αναφερω πως βλεπει ο μεσος ευρωπαιος τον κομμουνισμο,τον βλεπει ως ακρο
και για αυτο και δεν ειναι δημοφιλης σε καμια δυτικη ευρωπαικη χωρα

οι χαρακτηρισμοι , οι ειρωνειες και τα υπονοουμενα να λειπουν,παει να γινει εδω μεσα κανονας!
αν δεν μπορεις να μπεις σε κουβεντα,να διαβαζεις μηνυματα,μην μπαινεις στον κοπο να γραφεις σε αυτα
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό rainmaker » Τετ Ιαν 24, 2018 7:53 pm

Τον Παλαιολόγο δεν τον ξέρω και δεν νομίζω ότι σε πολλά θέματα συμφωνούμε

Εν προκειμένω όμως αυτό π αναφέρει σχετικά με τη στάση των δυτικών κοινωνιών ως προς τον κομμουνισμό δεν είμαι ψέμα και κυρίως δεν μπορεί να θεωρηθεί προπαγάνδα.

Αν εκτιμούμε τους δυτικούς ή όχι έχει απαντηθεί απ τη στάση των Ελλήνων σχεδόν σε όλα τα θέματα δεκαετίες τώρα. Οπότε το να επικαλείται κάνεις τους δυτικούς δεν είναι κάποιου είδους σατανική τακτική .

Από εκεί και πέρα όμως σεβαστείτε το αίτημα του Σούρμε για προστασία του ΠΑΟΚ και μη συνεχίζετε αυτό που μόνο σε καυγάδες μπορεί να οδηγήσει.

Πολιτική ανάλυση και θεωρία σε πέντε αραδες δε γίνεται και όταν γίνεται είναι καφενειακου επιπεδου
Άβαταρ μέλους
rainmaker

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ Ιαν 24, 2018 7:54 pm

Σε γνωρίζω από την κόψη του σπαθιού την τρομερή
σε γνωρίζω από την όψη που με βια μετράει την Γη...

Ευτυχώς όχι μόνο εγώ πλέον...Ε Υ Τ Υ Χ Ω Σ ...

Υ.Γ. Ε όχι από κει που είχαμε να κάνουμε μόνο με τα σιχαμερά νεο-φιλοναζιστικά μορφώματα των χρυσαύγουλων, ξαφνικά να χουμε να κάνουμε με τον "ακραίο" κομμουνισμό, αλλάζοντας άρδιν την κουβέντα, δεν είναι προπαγάνδα!
Τότε τι είναι η προπαγάνδα? Με εξηγείτε και μένα τον δύσμοιρο να ξέρω? :?
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τετ Ιαν 24, 2018 7:59 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό berry » Τετ Ιαν 24, 2018 7:57 pm

Και μετα αναρωτιουνται μερικοι τι εννοει ο ασπρομαυρα γιαννενα....
Τεσπα μονο ΠΑΟΚ; Μονο ΠΑΟΚ...Οκ!
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ Ιαν 24, 2018 7:59 pm

Νιώθω λίγο αμήχανα γιατί όλες αυτές οι σελίδες του τοπικ , όλα αυτά τα ωραία ποσταρίσματα ( ακόμα και από πένες που εκτιμώ) , μου φαίνονται εντελώς βαρετά. Όχι ότι συνεισφέρω στη κουβέντα με αυτό που γράφω , αλλά είπα να γράψω κι εγώ κάτι.
giapas

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ Ιαν 24, 2018 8:00 pm

:lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
john4serres

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ Ιαν 24, 2018 8:06 pm

giapas :lol:
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Τετ Ιαν 24, 2018 8:23 pm

Καλά τα λένε οι σύνδεσμοι, ο ΠΑΟΚ πάνω απ'όλα!
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris

Δημοσίευσηαπό Αιτωλος » Τετ Ιαν 24, 2018 8:54 pm

Οι καιροί ειναι πολύ πονηροί... το νου σας.
Εμένα ο δήμαρχος δεν μου φαίνεται απλώς ένας ηλίθιος μπεκρης. Αντιθέτως πιστεύω ότι είναι άνθρωπος του συστήματος και αυτά που είπε οχι τυχαία.
Το διαιρει και βασίλευε είναι παλιά και γνωστή τακτική. Και δεν εννοώ τον ΠΑΟΚ. Για αυτούς είναι δευτερεύον.
Το συλλαλητήριο τους άναψε φωτιές.
ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΆΝΩ ΘΈΛΩ ΤΟ ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΆΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ
Άβαταρ μέλους
Αιτωλος

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Τετ Ιαν 24, 2018 9:19 pm

Ναι δεν βλέπεις έγινε το συλλαλητήριο και έπεσε η κυβέρνηση.Αν όλα αυτά είχαν αποτέλεσμα θα ήταν παράνομα .Με ένα συλλαλητήριο με μαλλί της γριάς και χορό δεν αλλάζει τίποτα ούτε το αυτίι κανενός ιδρώνει.Ολα αυτά αποτελούν μονάχα βαλβίδες εκτόνωσεις.
Άβαταρ μέλους
Notorious4

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συνδεσμίτικα Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler