Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Ότι έχει σχέση με Συνδέσμους Φίλων του ΠΑΟΚ μας από την Ελλάδα και το εξωτερικό!!!

Δημοσίευσηαπό DAMANAKIS » Τρί 14 Οκτ 2008, 20:15

και φτανει τοσο!δε θελω να σε πεισω!
DAMANAKIS

Δημοσίευσηαπό nalp9 » Τρί 14 Οκτ 2008, 20:33

μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα θα κάνουμε.
μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα ΠΑΟΚ
μπλα μπλα μπλα
μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα γραμμένους...

που λέει και η διαφήμιση.. ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΡΑΞΕΙΣ.

και κλείνοντας κάτι ακόμα..προς τι η ανακοίνωση στο site της Θ4 "προσεχώς σε κατόχους μόνο πιστωτικής κάρτας" και φόντο την τούμπα??
Είναι χιουμοράκι? Είναι ανησυχία? Ή μήπως εντάσσεται στο πλαίσιο του "διαφωνούμε σε κάποια θέματα..αλλά όχι με την ίδια την διοίκηση"?

Ας μου εξηγήσει κάποιος γιατί έχω μπερδευτεί..

Ούτε εμένα μου αρέσουν οι πιστωτικές αλλά ξέρετε...κάποιοι μένουν και στην καβάλα, τις σέρρες, τη δράμα, το κιλκίς κλπ κλπ..και τους βολεύει πολύ να βγάζουν εισιτήρια μέσω internet..

Βρες μπας και κάποιος χάνει το μέρτικό του απο αυτή την ιστορία????
nalp9

Δημοσίευσηαπό savvas53 » Τρί 14 Οκτ 2008, 20:42

χιλια μπραβο στους συνδεσμους.
εχω την αισθηση οτι δεν ειναι τυχαια η ακολουθια των ανακοινωσεων.
οτι δηλαδη το κειμενο η εν παση περιπτωση το περιεχομενο της σημερινης ηταν σχεδιασμενο ταυτοχρονα με την πρωτη.
νομιζω ετσι σηκωθηκε σκονη,προκαλεσε την προσοχη και εδωσε πιο στοχευμενα και αρα πιο αποτελεσματικα το μηνυμα.
αυτο το μυνημα οπως εγω το διαβαζω λεει:
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ!
ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΛΕΥΚΗ ΕΠΙΤΑΓΗ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ.
ας μην αρχισουμε τα γυριστρουλες και τα τετοια ενθεν και ενθεν
(γιατι η καθε πλευρα μπορει τα επιχειρηματολογιση ως προς αυτο)
ειναι μια ομορφη στιγμη για την ομαδα μας
και εννοω και οι δυο ανακοινωσεις μαζι.
παρ'ολο που δεν ημουν συμφωνος με την πρωτη νομιζω οτι η καθε μια προσθέτη κατι στο μεγαλειο της ομαδας μας ειδωμενες ομως ενιαια.
το ποταμι ζωντανεψε και δεν μπορει να γυρισει πισω.
η πορεια μας ειναι μπροστα και ειναι και καταδικη.
Ο ΒΑΣΚΟ ΝΤΕ ΓΚΑΜΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΗΤΑΝ ΕΛΛΗΝΑΣ...
...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ
:? :) :? :) :? :)
με λενε ΠΑΟΚ και ειμαι ΚΑΛΑ
Άβαταρ μέλους
savvas53

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Τρί 14 Οκτ 2008, 21:18

Epitelous i omada girse selida doiikitika agonistika plEon kai opadika KAI KATI GIA NA TELIONOUME ME AFORMI TA OSA GRAFTIKAN APO OLOUS MAS STIN PROIGOUMENI ENOTITA ME THEMA TA ISITIRIA KAI TIN ANTIDRASI TON SINDEZMON KANIS DEN EINAI KATA TON SINDEZMON KAI KANIS DEN EINAI KATA TOU ZAGORAKI OLOI EIMASTE P.A.O.K apla einai afti i eperxomeni sarotiki algagi se olla ta metopa kai kapou mperdebomaste oloi siga siga tha prosarmostoume oloi mas sta kainouria dedomena .............ena orama enas stoxos mia idea O PAOK PANO APO OLLA. .............THODORA EMPROS KAI PROLOGO MIN TROS......
Άβαταρ μέλους
Alekakius

Δημοσίευσηαπό Petm » Τρί 14 Οκτ 2008, 21:23

μη μπερδεύεται το paokgate4.gr με το paokg4.com
Άβαταρ μέλους
Petm

Δημοσίευσηαπό nalp9 » Τρί 14 Οκτ 2008, 22:46

ok sorry... λαλακία που είπα ότι το έγραψε η 4..
η ανακοίνωση είναι στο site http://www.paokg4.org/...

και πάλι sorry...

δεν είπε κανένας ότι διαφωνεί με αυτά που γράφτηκαν σήμερα από τους συνδέσμους..και καλά κάνουν και δεν δίνουν λευκή πετσέτα σε κανέναν..
αλλά..

θέλουμε έργα και όχι λόγια...

για το περιεχόμενο της φωτό..είναι ακραίο να ρίχνονται τέτοια σχόλια..και να πιάνουμε τα άκρα με τη πρώτη ευκαιρία..όσο για το 50-50, είμαι σίγουρος πως κάτι τέτοιο θα ισχύσει.
nalp9

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Τετ 15 Οκτ 2008, 00:26

Εγώ έχω μια απορία..
Γιατί αυτή η ανακοίνωση ανέβηκε στην πρώτη σελίδα..ενώ η άλλη πριν από λίγες μέρες, έγινε αβαβα;;
ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΩ

http://openmindphotostories.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia

Δημοσίευσηαπό trellaras » Πέμ 16 Οκτ 2008, 21:39

Ο Ποικιλίδης τι είναι τι δεν είναι στις συναντίσεις το ίδιο είναι καθώς το δικό του θα κάνει!!!
ο κ, Ποικιλίδης στην τελευταία συνάντηση των συνδέσμων είχε υποσχεθεί στους συνδεσμους της επαρχίας (καθώς στην 7 λεει θα πηγένουν οι επαρχιακοί και στην 4 οι (ντεμέκ)ιστορικοί!!!!!) πως στην θύρα 7 τα εισητήρια, από τον αγώνα με τον ΠΑΟ κι επιτα, θα κοστίζουν 20ευρω και όχι 25, καθώς αυτοί επιβαρίνονται και με τα έξοδα της μεταφοράς τους.
Τι έγινε λοιπόν κύριε Ποικιλίδη????
Άβαταρ μέλους
trellaras

Δημοσίευσηαπό Mantzarioti » Πέμ 16 Οκτ 2008, 22:26

OPOIOS DEN EXEI MYALO EXEI PODARIA.... AFOU DEN PHRES DIARKEIAS TREXAAAA!!!!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
Mantzarioti

Δημοσίευσηαπό trellaras » Πέμ 16 Οκτ 2008, 22:41

Δεν είναι λογική αυτη...
Εγώ προσωπικά πηρα διαρκείας αλλά το θέμα είναι άλλο, αφού είπαν τα εισητήρια της 7 στην επαρχία, η τιμή τους να είναι μηωμένη σε σχέση με αυτά της 'πόλης'!
'Οπως και είχε υποσχεθει ο Ποικιλίδης
Εμενα μού μηρίζει σκευορια Ποικιλιδη - "ιστορικων συνδεσμων" για να περνουν αυτοι της 4 και να τα περνουν 20 ωστε να συκωνει και καπελο.
Εμεις παντως στον συνδεσμο μας απο τα εισητηρια που περνουμε ουτε ενα δεν παει σε μη-συνδεσμιτη. Για καπελα δεν το σηζηταμε.
Άβαταρ μέλους
trellaras

Δημοσίευσηαπό nalp9 » Παρ 17 Οκτ 2008, 00:57

Ε όχι να σου φταίει και ο Ποικιλίδης...
Έχει τρέξει παντού...μέχρι ελβετία και γερμανία έτρεχε για τα διαρκείας..
και κάθεται και ακούει και το κοντό και το μακρύ του καθενός..ασε που δεν αποφασίζει αυτός για τις τιμές, δεν είναι αυτή η δουλειά του..

και επιτέλους μάθετε να συζητάτε Μ@μω το φελέκι μου μέσα...πρώτη φορά έχετε εκπρόσωπο της διοίκησης να συζητάτε εσείς οι σύνδεσμοι..ξεκολλάτε μιλήστε και συζητήστε..όλοι ΠΑΟΚ είμαστε. Κατευθείαν στην μίρλα και το υπονοούμενο πέφτουμε όλοι...τόσο δύσκολο είναι πια..

άσε που ο προλαλήσαντας καλά σου τα είπε..το διαρκείας φέτος ήταν εξαιρετικά φτηνό..
nalp9

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Τετ 07 Ιαν 2009, 16:43

Kareena4ever έγραψε:Ανακοινωση Συνδεσμων Φιλων ΠΑΟΚ

http://www.contra.gr/None/PAOK/226383.html

"Υπενθυμίζουμε ότι πέρα από το κλειστό κλαμπ καταδοτών, δεν βρέθηκε κανείς που να αναγνωρίζει οπαδούς του ΠΑΟΚ σαν δράστες των μικροεπεισοδίων.

ΥΓ2: Καλούμε τον κόσμο του ΠΑΟΚ να παρευρεθεί μαζικά σαν ελάχιστη πράξη αλληλεγγύης προς τους 2 αθώους οπαδούς μας στα δικαστήρια, την Παρασκευή 09/01/09 στις 09:00 το πρωί".

MONO o λαός θα μπορούσε να πεί τα πράγματα με το όνομά τους. ΜΟΝΟ. το τονίζω , το υπογραμμίζω και αφήνω ΑΙΧΜΕΣ ΠΡΟΣ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΑΣΠΙΖΕΙ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΤΟΥ.-
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio

Δημοσίευσηαπό plato6 » Πέμ 15 Ιαν 2009, 11:27

Ελπίζω σε μία άλλη συνάντηση που θα γίνει στο μέλλον να παρθεί και μία απόφαση όποιος τολμήσει να ξανά πετάξει οτιδήποτε μέσα στο γήπεδο κατευθείαν να τον πετάξουν και αυτόν έξω από το γήπεδο..και να τεθεί και το θέμα το να μπει και κάποιο προστατευτικό στην 4 μπροστά για να σταματήσουν αυτά τα πράγματα που κάνουν κακό στην ομάδα μας συνεχώς!
Άβαταρ μέλους
plato6

Δημοσίευσηαπό agave » Πέμ 22 Ιαν 2009, 09:35

Eγώ σίγουρα. Ωραία κίνηση, στηρίζουμε. Μπράβο σε όλους τους συνδέσμους.
Άβαταρ μέλους
agave

Δημοσίευσηαπό novito » Πέμ 22 Ιαν 2009, 12:18

+1
Μη ξεχνιόμαστε, σήμερα γίνεται κάτι που δείχνει οτι είμαστε σε καλό δρόμο! Όλοι εκεί!
Άβαταρ μέλους
novito

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συνδεσμίτικα Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler