Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Ότι έχει σχέση με Συνδέσμους Φίλων του ΠΑΟΚ μας από την Ελλάδα και το εξωτερικό!!!

Re: Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί Νοέμ 28, 2017 10:21 pm

Εγω σιμπα το εγραψα το πρωι,''προσεχε Γιωργη γιατι θα εχουμε ασχημες εξελιξεις'' και ο αλλος μου εγραψε ''αντι να βαλεις το το μυαλο σου να δωσει εντολη στα ματια σου να δουν περα απο την μύτη σου
μιλας για ασχημες εξελιξεις...'' για να ερθει το βραδυ και η ανακοινωση της θυρας 4...Οχι δεν ειμαι μελος της...
Κανω βουτιες σε βοθρο με εικονες,φουσκωνω τα βυζια μου με ορμονες.Θελω να γινω σαν αμερικανος,μου αρεσει στα κρυφα και ο Μητροπανος...
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό simba » Τρί Νοέμ 28, 2017 10:26 pm

γενικα δε χρειαζονται ακροτητες ουτε παρακρουση..
ας φτιαξουν μια επιτροπη και ας τα πουν με το γιωργη στην τελικη..
Άβαταρ μέλους
simba

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί Νοέμ 28, 2017 10:31 pm

Μου θυμίζει εκείνο του βαμβακουλα, να κάνουμε μία τριμερή επιτροπή από πεντεξι άτομα!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί Νοέμ 28, 2017 10:34 pm

Αργήσανε παραδειγματικά. Όχι ότι επί της ουσίας θα άλλαζε κάτι νομίζω.
Άβαταρ μέλους
Mīngus

Δημοσίευσηαπό gpap » Τρί Νοέμ 28, 2017 10:39 pm

Ήταν ώρα να ξεκινήσει το οπαδικό κίνημα να μιλάει.
Βλέπουμε εδώ και μήνες την ομάδα να έχει εικόνα looser και κανείς δεν μιλάει.

Μπράβο στους συνδεσμήτες.
Δεν συμφωνώ πάντα μαζί τους, αλλά σε αυτή την περίπτωση πιστεύω πως το άργησαν κιόλας.
Είθε να βγάλουν κ οι υπόλοιποι σύνδεσμοι τέτοιου ύφους ανακοινώσει;
gpap

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί Νοέμ 28, 2017 10:54 pm

desperando έγραψε:Εμφανίστηκε και η Θ4
Δύο ερωτήσεις μόνο
Με ποιον τρόπο δεν θα το επιτρέψουν
Και τι ακριβώς εννοούν με το πρωτάθλημα εμεις ή κανείς?
Είναι παρόμοιο με εκείνο το κύπελλο εμεις ή κανείς που είπαν πριν τον ημιτελικό με την Κούλα? Τότε που πήγαν να τα βάλουν όλα μπουρλότο?

Φίλε Ντεσπ, η γνώμη μου είναι πως καλά έκαναν και έβγαλαν την ανακοίνωση, όσο προσβλητική και απειλητική και αν φαίνεται. Καιρός ήταν κάποιος να ταρακουνήσει παίχτες και προπονητή, να τους επαναφέρει στην πραγματικότητα, να τους βγάλει από την δημοσιοϋπαλληλική νοοτροπία, να τους κάνει ένα μικρό ηλεκτροσόκ για την δύσκολη συνέχεια.
Αυτοί οι ίδιοι φταίνε για το συμβάν αυτό (εννοώ παίχτες - προπονητής) που με την απάθεια και τις αλχημείες, μας έκαναν τα νεύρα σμπαράλια. Δεν θα χάσουμε τον ύπνο μας γι' αυτούς να ξέρεις! Εφόσον παίζουν με γυάλινα γοβάκια και την είδαν στο χαλαρό, να πηγαίνουμε εκδρομές με τον ΠΑΟΚ μέχρι να μας καλέσουν οι Εθνικές μας, τότε ορθός έπρεπε κάποιος να τους δώσει μια "σφαλιάρα" για να τους επαναφέρει στην γη.
Από την άλλη μεριά, ΑΝ δεν έλεγαν τίποτα (και δεν το λέω για σένα), τότε σίγουρα κάποιος θα πεταγόταν από εμάς και θα έλεγε : "" Που στο π....τσο είναι εξαφανισμένοι οι σύνδεσμοί μας ρεεεεε, τώρα που η ομάδα περνάει κρίση? ""
Εγώ τόσα χρόνια που είμαι ΠΑΟΚ έχω καταλάβει ότι ένα μεγάλο μέρος των οπαδών θέλουν να βλέπουν την ομάδα να σκυλιάζει, να παθιάζεται, να ματώνει για την φανέλα, να πεισμώνει, να τα δίνει ΌΛΑ ... και ας χάσει! ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙ το άμοιρο τον οπαδό που θυσιάζει τα πάντα όλα του για να πάει να δει την ομάδα (εντός ή εκτός γηπέδου), να σεβαστεί όλα τα παλικάρια μας που έχασαν την ζωή τους πηγαίνοντας για να την δουν, να σεβαστεί ΌΛΟΥΣ ΕΜΑΣ που όλη μας η ζωή είναι ο ΠΑΟΚ!
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί Νοέμ 28, 2017 10:59 pm

Εγω παντως δεν διακρινω ελλειμα διαθεσης στους παικτες.Ελλειμα πιστης ισως,ελλειμα προσωπηκοτητας ισως και παλι,ελλειμα σχεδιου και αυτο κυριως στο 1/4 του γηπεδου ναι,αλλα διαθεσης οχι και εχει τεραστια διαφορα.
Κανω βουτιες σε βοθρο με εικονες,φουσκωνω τα βυζια μου με ορμονες.Θελω να γινω σαν αμερικανος,μου αρεσει στα κρυφα και ο Μητροπανος...
Άβαταρ μέλους
joshua

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Τρί Νοέμ 28, 2017 11:05 pm

πραγματικα εχω την απορια για το αν αυτες οι ανακοινωσεις εχουν καποιον ιδιαιτερο αντικτυπο στην ομαδα....φυσικα και στελνουν ενα μηνυμα αλλα αναρωτιεμαι τι μενει στους παικτες πχ η τον προπονητη απο μια τετοια ανακοινωση, και κατα ποσο μπορουν να αλλαξουν κατι ουσιαστικα...πιο πολυ με φοβιζει το σκεπτικο που υπαρχει πισω απο την ανακοινωση, ελπιζω να μην δουμε ομορφιες αλλων εποχων.
Ksenitemenos4

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ Δεκ 21, 2017 1:01 pm

Μεγάλη συνέλευση ΣΦ Π.Α.Ο.Κ.!!!
Εικόνα
Τετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 2017 18:12...
Από inpaok.com:

Όπως έγινε γνωστό, απόψε (20/12) στις 20:00 οι ΣΦ Π.A.O.K. έχουν μια μεγάλη συνάντηση στην Τούμπα για να συζητήσουν διάφορα σημαντικά θέματα.

Σχετική ανακοίνωση αναφέρει:

«Συνέλευση Συνδέσμων

Καλούνται οι ΣΦ Π.Α.Ο.Κ. Θεσσαλονίκης και επαρχίας να δώσουν το παρών την Τετάρτη 20/12 και ώρα 20.00 στο ΣΦ Π.Α.Ο.Κ. Τούμπας, όπου θα συζητηθούν σημαντικά θέματα.

Η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη!

ΥΓ: Ένας εκπρόσωπος από κάθε σύνδεσμο!»

Από inpaok.com Κατηγορία: Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες Π.Α.Ο.Κ.

.........................................................................
Αναμένω με μεγάλο ενδιαφέρον τα νεότερα του "inPAOK" για την "μεγάλη συνέλευση ΣΦ Π.Α.Ο.Κ.", για την οποία μας ενημέρωσε εχθές (δίχως να μας γράψουν φυσικά από πού "έγινε γνωστό") με το εν λόγω ρεπορτΑΡΔ, έστω την ύστατη (18:12, δηλαδή ούτε καν 2 ώρες πριν "πραγματοποιηθεί" η συνέλευση) ώρα, διεκδικώντας τα κλικς μας...

Αν κάποιος συμφορουμίτης γνωρίζει κάτι γι αυτό, ας ρίξει καμιά ενημέρωση και για μας τους ανοργάνωτους...

:pano:

Υ.Γ. Δεν είναι η πρώτη φορά που περνάει μπάι τέτοιου είδους κάλεσμα για συνέλευση ΣΦ μας, δίχως νέα... :ugeek:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ Δεκ 21, 2017 2:30 pm

Γρηγόρη, η ανακοίνωση είχε βγει 18 του μηνός. Το ιν απλά την ανέβασε 2 ώρες πριν γίνει. Μαμησε τα δηλαδή.
Άβαταρ μέλους
john4serres

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ Δεκ 21, 2017 2:43 pm

Αυτό Τζον δεν σημαίνει ότι (αφού το ανέβασαν, έστω και καθυστερημένα, σαν είδηση) δεν είναι "χρέος" τους να μας ενημερώσουν σήμερα ή και αργότερα, περί του τί σπουδαία θέματα συζητήθηκαν και αν πάρθηκαν αποφάσεις!

Φυσικά πρωταρχική υποχρέωση γι αυτό έχουν οι Σύνδεσμοι που έκαναν το κάλεσμα, αλλά η (σωστή) δουλειά των δημοσιογράφων είναι να ψάχνουν και να δημοσιεύουν ειδήσεις κι όχι να κάνουν αποδελτίωση των ανακοινώσεων των συνδέσμων, έτσι, για να τσιμπάνε κλικς, επειδή δεν έχουν προς ώρας ειδήσεις με μεγαλύτερο ενδιαφέρον...
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ Δεκ 21, 2017 2:47 pm

Δεν τα βγάζουν όλα οι σύνδεσμοι προς τα έξω. Αν είναι κάτι να βγει θα βγει σύντομα από το 1926.
Άβαταρ μέλους
john4serres

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ Δεκ 21, 2017 3:38 pm

Δεν βρίσκω κανέναν λογο να ενημερώνονται ολοι για το τι συζητάνε οι οργανωμενοι μεταξυ τους.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ Δεκ 21, 2017 4:14 pm

Παρότι στιλιτεύω το δημοσιογραφικό μέσον, με όσα γράφω παραπάνω, θεωρώ ότι αν δεν υπάρχει υποχρέωση δημοσιοποίησης κάποιων αποφάσεων των συνδέσμων, για σοβαρά θέματα της ομάδας, τότε δεν υπάρχει επίσης και καμία ανάγκη δημοσιοποίησης του καλέσματος τους, που θα πρεπε να γίνεται εκ των έσω κι όχι απ τα ΜΜΔ...

Τώρα, αν το εν λόγω μέσο δημοσιοποίησε το κάλεσμα δίχως οι σύνδεσμοι να το θέλουν, τότε ας ψαχτούν λιγάκι...

Σίγουρο θεωρώ ότι, ο σκοπός των συνδέσμων των οργανωμένων φιλάθλων είναι να ηγούνται των προσπαθειών, όλων των οπαδών μας, για το καλό της ομάδας, μεγαλώνοντας το οπαδικό κίνημα και όχι απομονώνοντας το...

Είναι μια τεράστια κουβέντα αυτή που αφορά το οπαδικό μας κίνημα, που θεωρώ λογικό να γίνει κι εδώ μέσα...
Αφορμή μάλιστα δίνει το τελευταίο post του Othin στο topic του Τρίκαλα-Π.Α.Ο.Κ., που τα λέει έξω απ τα δόντια!

Λογικότατο επίσης, η κουβέντα να γίνει σε χρόνο που δεν υπάρχει αγωνιστική εξέλιξη και φυσικά σε άλλο topic!!!

:pano:
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ Ιαν 06, 2018 1:22 pm

Το βάζω εδώ αν δεν είναι κατάλληλο το τόπικ ας αλλαχτεί.

Κάτι πάει πολύ στραβά με το οπαδικό μας κίνημα.
https://imgur.com/iGcVR33
32 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ

Εγώ έχω δει τον ΠΑΟΚ πρωταθλητή.

Good managers make good sides. There is no such thing as a side making a manager.
Brian Clough.
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συνδεσμίτικα Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler