Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.

Χρυσικόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κόνιαρης
1
7%
Τσόχλας
5
33%
Μαργαρίτης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
McFadden
1
7%
Γλυνιαδάκης
1
7%
Καραμανώλης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Sibert
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Peiners
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Clanton
7
47%
 
Σύνολο ψήφων : 15

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 25/02 17:00 (CosmoteSports 4 & laola1.

Δημοσίευσηαπό xaris4 » Σάβ 25 Φεβ 2017, 20:22

palok έγραψε:
xaris4 έγραψε:Άλλο ένα καταπληκτικό ρεσιτάλ εκατέρωθεν. Από τον Σούλη από τη μια πλευρά που προσπαθεί με λίγα εφόδια να παίξει η ομάδα μπάσκετ, και από την άλλη οι νεόπλουτοι που με την αγαστή βοήθεια των κορακιών κατάφερε να κερδίσει τον αγώνα στα τελευταία 20δλ. Προσωπικά για μένα χάιλαιτ της βραδιάς η μετατροπή του Γλυνιαδάκη σε μαύρο. Δεν μπορεί να είσαι τόσο παπ@ρ@ς ρε κοράκι και να μπερδεύεις το χρώμα των χεριών που τράβηξαν το δίχτυ. Δεν θέλω να μιλήσω παραπάνω, γιατί βράζω.


νομίζω το ανάποδο μπάσιμο του λαρεντζάκη σε ποστάρισμα ήταν πιο καλό.

Ας αποδεχτούμε την ισοπαλία μεταξύ των δύο φάσεων
xaris4
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Δευτ 31 Μάιος 2010, 15:43

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 25 Φεβ 2017, 21:28

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό dtown » Σάβ 25 Φεβ 2017, 21:39

Οι βολες του Κλαντον εξελισσονται σε τεραστιο προβλημα..Σαν value for money φυσικα καλυτερο ψηλο δεν θα βρισκαμε ποτε αλλα 36% στη σεζον ρε Κιθ..Μας στοιχισε με γαυρο,μας στοιχισε και αποψε..
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 25 Φεβ 2017, 22:33

δε νομίζω οτι έχει πολύ νόημα να συζητήσουμε για το μάτς από το οποίο δε γίναμε σοφότεροι. Αυτός είναι ο ΠΑΟΚ και έτσι θα πορευτούμε. Τα λάθη στο recruiting και η οικονομικη αδυναμία διόρθωσής τους θα μας κυνηγάνε όλη τη χρονιά, για ακόμη μια χρονιά. Όταν έχεις 6 θέσεις ξένων και αυτός που διάλεξες για βασικός point παίζει λιγότερο από 10 λεπτά καταλαβαίνεις τη βαθύτητα του λάθους. Και μιλάω για έναν παίκτη ο οποίος είναι φως φανάρι οτι παίζει fast pace basket και εμείς τον πήραμε να παίξει σετ. Από εκεί ξεκινάνε όλα. Και εξαιτίας αυτού, καταλήγουμε να τελειώνουμε τα ματς με τον Τσόχλα ο οποίος σημαδεύεται από όλους τους προπονητές και μας ρημάζουνε: φέτος χάσαμε 2 ματς από τον Ούκιτς να κατασπαράζει τον Harden από τα lidl.

Στη θέση 4 πήρες έναν παίκτη να πλαισιώσει τουλάχιστον το μισό χρόνο του Μαργαρίτη και κατέληξες να τον διώξεις μένοντας με τον αλλοπρόσαλλο τον Χρυσικόπουλο ο οποίος είναι αυτό που λέμε (όχι) λεφτά στην τράπεζα.

Και στο 5 παρέα με τον Αντρέ Νράμμοντ των φτωχών (που σουτάρει- τοχ ω ξαναπεί- χειρότερο ποσοστό ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ στο νουνπουά) έχεις έναν παίκτη που πραγματικά κάνει να αναπολείς τον μπάλαμπαν και τον χέλιγουελ. είναι ο μόνος ψηλός στον κόσμο που πρέπει να έχει 2 στις 10 προσπάθειες (αποδεδειγμένα) και να μπαίνει 5 λεπτά και η εντολή είναι να πηγαίνει η μπάλα σε αυτόν (σαν άλλος jamal crawford) για να κάνει λάθος-βήματα-να φάει τάπα κλπ. και να μας ανεβάσει την πίεση στο 41 (όσο η ηλικία μας).

και όλα αυτά καταλήγουν σε ένα σχήμα ανάγκης με τον mcfadden στον άσσο :oops: και τον sibert (περαστικά στο παιδί- βρε καριόλες πόσους αγκώνες πρέπει να βγάλει κάποιος για να τον τιμωρήσεις?) στο 2. Σχήμα βγαλμένο από το 1994, το ξαναγράφω. Σχήμα καταδικασμένο να φάει 18-0 ή ξερω γω να βάλει 20 πόντους σε 20 λεπτά.

κατά τα άλλα όλα μια χαρά.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 25 Φεβ 2017, 22:56

Πραγματικα ο Γλυνιαδακης ειναι τραγικος,δεν εκανε τοσο κακη χρονια περυσι στην Κιφισια.
Ποτε στην καριερα του δεν ηταν τοσο κακος,περπαταει και στα 37,πιθανον να μιλαμε για την τελευταια του χρονια.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Φεβ 2017, 17:25

Καταραμένο 14... :mrgreen:


Απόψε λουκέτο, δεν νομίζω ότι έχουμε να πούμε κάτι άλλο.

Αναμενόμενη ήττα. Κρίμα για τον τραυματισμό του Jordan...πολύ κρίμα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 26 Φεβ 2017, 17:58

1 με 1.5 μήνα έξω ο jordan
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Φεβ 2017, 19:25

Στα play-offs θα είναι μαζί μας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Κυρ 26 Φεβ 2017, 19:26

Μαζί με τις μεταγραφές!?!
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Φεβ 2017, 19:45

Αν γίνουν, ναι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 27 Φεβ 2017, 01:12

Λίγο αναμενόμενη ήττα, τραυματισμός Sibert και προχωράμε στον αγώνα της Τρίτης.

MVP ο Keith Clanton με 17 πόντους, 8 rebounds και 7 κερδισμένα φάουλ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 77-71, MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 27 Φεβ 2017, 02:20

0:42...αυτός πρέπει να ακούει Ζαντό!




Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης