33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 22 Μαρ 2017, 08:08

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 22 Μαρ 2017, 08:19

Πειτε μου οτι ο Dim δεν εφαγε μπαν για το συγκεκριμενο ποστ...Αν ειναι ετσι το παρεακι του τσατ και του φορουμ εχει αποθρασυνθει εντελως...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 22 Μαρ 2017, 08:46

Ειπα να μη μπλεχτω αλλα τεσπα .
Ο Γκοραν λοιπον γραφει το παρακατω
goran 64 έγραψε:Όποιος γουστάρει να την πέφτει σε παίχτες του Π.Α.Ο.Κ. επειδή δεν αποδίδουν καλά, ας κοιταχτεί πρώτα στον καθρέφτη να δει ποιος ακριβώς είναι ο ίδιος και μετά ας πάρει κανέναν σάκο του μποξ να βγάζει το άχτι του!!!!

Ο Κλάους και ο κάθε παίχτης του Π.Α.Ο.Κ., όσο είναι παίχτης του Π.Α.Ο.Κ., είναι θλιβερό να γίνεται στόχος επιθέσεων από οπαδούς του Π.Α.Ο.Κ., απλά και μόνο γιατί δεν υπάρχει κανένα θετικό-λογικό νόημα σ αυτό!

Όσοι τυχόν δεν το καταλαβαίνουν αυτό έχουν σοβαρό πρόβλημα, πρώτα απ όλα με τον ίδιο τους τον εαυτό!!!!

:nairepaok:


οπου δεν αναφερεται σε ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ .Μιλαει γενικα και θα θελα να ρωτησω που ακριβως διαφωνειτε οσοι το γραψατε.Πρεπει να ξεσκιζουμε οποιον παικτη δεν αποδιδει καλα?Αν το γραφε ο Σουρμ ας πουμε που θα διαφωνουσατε?Απο κει και περα ο Ντιμ το γυρναει σε προσωπικο γιατι ΘΕΩΡΕΙ(?) οτι αναφερεται σ αυτον.

Τζος για πες ποιο ειναι το παρεακι του τσατ και του φορουμ να μαθουμε και οι υπολοιποι.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 22 Μαρ 2017, 08:48

Παρεπιπτόντως, σέρνεται ο Κλάους.

ΥΓ. Οφτοπικ. Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται.Πραγματικά είναι φοβερό η μνήμη χρυσόψαρου στον άνθρωπο. Ας το κοιτάξει επιτέλους.

ΥΓ2. Γκόραν εμπρός και πρόλογο μην τρως.

ΥΓ3. Παρεάκι member πως γίνομαι; Πρέπει να φιλήσω το χέρι του prist64;
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 22 Μαρ 2017, 09:00

Δεν εχω μαθει να κρυβω τα λογια μου.Εδω και λιγο καιρο και ειδικα μετα το ανοιγμα του τσατ εχει δημιουργηθει ενα παρεακι 5-10 μελων με εκεινο αφετηρια ,το οποιο εχει επεκταθει και στο φορουμ και εν ειδει σεριφη εχει καταλυσει καθε εννοια αντικειμενικοτητα και ισονομιας.Ειρωνειες και υβρεις προς συγκεκριμενη κατευθυνση εκτοξευονται συνεχως αποφευγωντας απλα να συγκεκριμενοποιηθουν για να μην δωσουν στοχο.

Υ.Γ Μπορει να αδικησω καποιον και σιγουρα θα το κανω αλλα θελω να πω ενα μπραβο σε ενα συγκεκριμενο παλικαρι τον pgetso ο οποιος θα πρεπει να γινει παραδειγμα μοντ σε αντιθεση με αλλους...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 22 Μαρ 2017, 09:09

joshua έγραψε: ενα παρεακι 5-10 μελων με εκεινο αφετηρια ,το οποιο εχει επεκταθει και στο φορουμ και εν ειδει σεριφη εχει καταλυσει καθε εννοια αντικειμενικοτητα και ισονομιας.


Και μετα ειμαι εγω ο συνωμοσιολογος

Υγ KolerM εσυ? :mrgreen:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 22 Μαρ 2017, 09:24

Ο Πέδρο είναι παλικάρι!
(παρ' όλο που η πρώτη προσφώνησή μου γι' αυτόν δεν ήταν και τόσο κόσμια...)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 22 Μαρ 2017, 09:41

joshua έγραψε:Πειτε μου οτι ο Dim δεν εφαγε μπαν για το συγκεκριμενο ποστ...Αν ειναι ετσι το παρεακι του τσατ και του φορουμ εχει αποθρασυνθει εντελως...

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ας απαντήσουν καλύτερα οι υπεύθυνοι για την πρώτη πρόταση του post σου, αλλά για αυτήν της οποίας το περιεχόμενο υπερτονίζω θα ήθελα μια απάντηση από σένα @joshua γιατί δεν κατάλαβα σε ποιους αναφέρεσαι...



kataramenos5 έγραψε:Ειπα να μη μπλεχτω αλλα τεσπα .
Ο Γκοραν λοιπον γραφει το παρακατω
goran 64 έγραψε:Όποιος γουστάρει να την πέφτει σε παίχτες του Π.Α.Ο.Κ. επειδή δεν αποδίδουν καλά, ας κοιταχτεί πρώτα στον καθρέφτη να δει ποιος ακριβώς είναι ο ίδιος και μετά ας πάρει κανέναν σάκο του μποξ να βγάζει το άχτι του!!!!

Ο Κλάους και ο κάθε παίχτης του Π.Α.Ο.Κ., όσο είναι παίχτης του Π.Α.Ο.Κ., είναι θλιβερό να γίνεται στόχος επιθέσεων από οπαδούς του Π.Α.Ο.Κ., απλά και μόνο γιατί δεν υπάρχει κανένα θετικό-λογικό νόημα σ αυτό!

Όσοι τυχόν δεν το καταλαβαίνουν αυτό έχουν σοβαρό πρόβλημα, πρώτα απ όλα με τον ίδιο τους τον εαυτό!!!!

:nairepaok:


οπου δεν αναφερεται σε ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ .Μιλαει γενικα και θα θελα να ρωτησω που ακριβως διαφωνειτε οσοι το γραψατε.Πρεπει να ξεσκιζουμε οποιον παικτη δεν αποδιδει καλα?Αν το γραφε ο Σουρμ ας πουμε που θα διαφωνουσατε?Απο κει και περα ο Ντιμ το γυρναει σε προσωπικο γιατι ΘΕΩΡΕΙ(?) οτι αναφερεται σ αυτον.

Τζος για πες ποιο ειναι το παρεακι του τσατ και του φορουμ να μαθουμε και οι υπολοιποι.

Αλήθεια εκτιμώ ότι θα χει μεγάλο ενδιαφέρον αυτή η απάντηση, μιας και τέτοιου είδους διχαστικές δηλώσεις για μέλη του forum θεωρώ ότι δεν πρέπει να περνάνε απαρατήρητες!!!! Ίδωμεν λοιπόν...


Υ.Γ. Λυπάμαι πολύ που διαπιστώνω καθημερινά ότι αρκετοί έχουν χάσει εντελώς το αίσθημα του οπαδού του Π.Α.Ο.Κ., αν ποτέ τους το είχαν φυσικά μιας και δεν το ξέρω στα σίγουρα εφ όσον δεν τους γνωρίζω προσωπικά!!!!
Όταν μάλιστα εντός του μεγαλύτερου οπαδικού site του Π.Α.Ο.Κ. είναι αρκετοί που λειτουργούν πλέον με παντιέρα την ναυαρχίδα των ΑΡΔ, αυτήν με την οποία έχουν δηλητηριάσει χρόνια τώρα εκατομμύρια Π.Α.Ο.Κ.τσίδικα μυαλά, "ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ", διαστρεβλώνοντας το όμως κατά το δοκούν κι όσο πιο βολικά κατά περίπτωση για να καμουφλάρουν την προσωπική τους εμπάθεια για μέλη του Π.Α.Ο.Κ., τότε θλίβομαι ακόμα περισσότερο διαπιστώνοντας ότι σβήνει σιγά σιγά κι η τελευταία ελπίδα ανατροπής αυτού του συστήματος που μας οδηγεί εκεί που το βολεύει για να τα 'κονομάνε τα μέλη του κάνοντας μάλιστα μόνο κακό στην ομάδα μας, τον Π.Α.Ο.Κ.!!!!



teod1980 έγραψε:ΥΓ3. Παρεάκι member πως γίνομαι; Πρέπει να φιλήσω το χέρι του prist64;


Ακριβώς το ίδιο αναρωτιέμαι κι εγώ αδερφέ μου...Ελπίζω να μας πει τίποτα πληροφορίες για το πως γίνεται ο φίλος που "ανακάλυψε" το παρεάκι, ξεκινώντας βέβαια απ τα μέλη που το αποτελούν!!!!

Όπως και να χει όμως, μάθουμε δεν μάθουμε, ένα είναι το πλέον σίγουρο, το οποίο είναι πολλοί αυτοί που το απεύχονται αλλά κι αυτοί που το πολεμάνε χρόνια τώρα, όσον αφορά (και) τον λαό του Π.Α.Ο.Κ.:

"Η ισχύς εν τη ενώσει...
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος!!!!"


:nairepaok:


On topic: Κλάους πάρε τα πάνω σου και παστέλωνε αβέρτα όλους τους αλλόθρησκους όπου τους βρεις!!!!
Ο Π.Α.Ο.Κ. και όλα τα μέλη του πάνω απ όλους και απ όλα!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό simba » Τετ 22 Μαρ 2017, 10:00

Κατα βαση, κανεις δε μπορει να διαφωνησει μ'αυτο που εγραψε ο Γκοραν για τα πεσιματα κ τις επιθεσεις εις βαρος των παικτων...
Εφοσον μιλησε ΓΕΝΙΚΑ (γηπεδο,ραδιοφωνα ή ποστ στο ιντερνετ που αντικειμενικα μπορεί να θεωρηθουν ως τετοια), τοτε ειναι περα για περα κομπλε κ λάθος η αντιδραση του Ντιμ..

Αν όμως μιλησε ορμωμενος απ'οσα γραφτηκαν τις τελευταιες μερες εδω (μεταφραζοντας τα ως πεσιματα οπως εχει γινει πολλακις), απευθυνομενος εμμεσως στον Χ cccp, στον Ψ dim και στον Ζ odi (οπως παλι εχει γίνει πολλάκις), τοτε οχι μονο αστοχο δεν ηταν, αλλα και προκλητικο γιατι επιθέσεις δν υπηρχαν (εκτος κ αν σβηστηκαν ποστς)..

Αυτο ειναι ενα λεπτο σημειο που ειναι ευκολα παρεξηγησιμο, ειδικα οταν εχουν υπαρξει παρομοια δειγματα "γραφης" (κ ειναι το μονο που μπορεί να κριθει εφόσον ειμαστε σε φορουμ -πολυ αστοχο αυτο π εγραψες Ρομαν-) και ειδικα οταν ολως τυχαιως εγινε τη στιγμη που μιλουσαν Ντιμ κ Νοδου, που με τον 1ο υπαρχει κ μια προιστορια..

Κατ, οπως εγραψε ο Αποστολης
Αυτό που λέει ο Kat5 ότι το σχόλιο του Γρηγόρη δεν αναφέρει ονόματα δεν το θεωρώ σωστό. Ο μόνος που έγραφε εκείνη τη στιγμή ήταν ο dimg4 (και απαντούσε ο nothu) αλλά ο «διάλογός» τους δεν είχε κάτι το μεμπτό.



Γι'αυτο λεμε ρεγουλα οπως ελεγα κ πριν ενα μηνα, δε χρειαζονται προκλησεις ( αναφορές σε αρδ, οπαδικα αισθηματα κλπ κλπ κλπ)
Τελευταία επεξεργασία από simba και Τετ 22 Μαρ 2017, 10:11, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 22 Μαρ 2017, 10:02

Αχ βρε Γκόραν και συ...
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τετ 22 Μαρ 2017, 10:15

RoMaN έγραψε:1. Τον έχεις ακούσει ποτέ να μιλάει;; Έχει περάσει από το μυαλό σου ότι μπορεί να παρεξηγείς τον τρόπο γραφής του;


Πραγματικά τι κουφό ήταν αυτό?
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό gman90 » Τετ 22 Μαρ 2017, 10:19

Για τον κλαους μαλώνετε ρε ?πάτε καλα?
gman90
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Δευτ 06 Μαρ 2017, 11:32

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 22 Μαρ 2017, 10:54

Εμ..

teod1980 έγραψε:Αχ βρε Γκόραν και συ...


Ε ναι ρε Γρηγορη...
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 22 Μαρ 2017, 13:37

joshua έγραψε:Δεν εχω μαθει να κρυβω τα λογια μου.Εδω και λιγο καιρο και ειδικα μετα το ανοιγμα του τσατ εχει δημιουργηθει ενα παρεακι 5-10 μελων με εκεινο αφετηρια ,το οποιο εχει επεκταθει και στο φορουμ και εν ειδει σεριφη εχει καταλυσει καθε εννοια αντικειμενικοτητα και ισονομιας.Ειρωνειες και υβρεις προς συγκεκριμενη κατευθυνση εκτοξευονται συνεχως αποφευγωντας απλα να συγκεκριμενοποιηθουν για να μην δωσουν στοχο.

Υ.Γ Μπορει να αδικησω καποιον και σιγουρα θα το κανω αλλα θελω να πω ενα μπραβο σε ενα συγκεκριμενο παλικαρι τον pgetso ο οποιος θα πρεπει να γινει παραδειγμα μοντ σε αντιθεση με αλλους...


για πες λίγο ποιοί είναι, να τους τραβήξω ένα ignore όσους μπορώ ή όσους δεν έχω ήδη για να μην έχουμε τσάμπα χαλάσματα.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 22 Μαρ 2017, 13:45

εγω ενας

παντα ηθελα να ειμαι σε καποιο...παρεακι. ονειρο ζωης, στοχος καριερας, σκοπος μου μεχρι να πεθανω (με το δικεφαλο στον ταφο μου απανω).

ειχα πει και το βρυζα αλλα δε γουσταρε γιατι λεει ημουν χαντμπολικος.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης