33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Alastor » Σάβ 24 Ιουν 2017, 20:27

desperando έγραψε:
Γι αυτό αποβάλλετε από μέσα σας αυτά τα περίεργα ένστικτα ανθρωποφαγίας και χειροκροτήστε ένα από τα γνησιοτερα ΠΑΟΚτσακια που έπαιξαν ποτέ μπάλα στην σύγχρονη ιστορία της ομάδας



θα τον χειροκροτησουμε οπως χειροκροτουμε ολους αυτους που προσφεραν στον ΠΑΟΚ και τωρα δεν μπορουν να προσφερουν. Και Ο Λινο προσφερε και ο Γκαρσια και ο Κουδας,δεν ειδα κανεναν να του δινει 800 χιλιαρικα συμβολαιο σαν φορο τιμης. Ο Κλαους εχει τελειωσει σαν παικτης,τουλαχιστον σε σε επιπεδο πρωταθλητισμου ελληνικου πρωταθληματος. Τον ευχαριστουμε για οσα προσεφερε,ηρθε η ωρα των επομενων ομως. Και κριμα γιατι 28 χρονων παιδι που γνωρισε νωρις το τι σημαινει να παιζεις βασικος φορ στον ΠΑΟΚ,νομισε πως τα χε κατακτησει ολα(κατα την αποψη μου)

Επισης θα θελω να υπενθυμισω σε καποιους πως η αγωνιστικη ποιοτητα των παικτων ουδεμια σχεση εχει με το αν ειναι ΠΑΟΚτσακια.Οι νοοτροπιες αυτες ανηκουν σε οπισθοδρομικες εποχες
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6232
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό CCCP » Σάβ 24 Ιουν 2017, 20:31

το να λες ότι δεν πρόσφερε ο Κλαους στον ΠΑΟΚ είναι αχαριστια όμως ναι.


Ναι σωστα. Οπως και το να λες οτι προσφερε παρα πολλα ειναι βλακεια και προσβολη προς τον ΠΑΟΚ γιατι τον μικραίνει.

Καλα ολα αυτα περι αχαρηστιας αλλα να βγαλω αλλη μια φορα τον καημο μου και να θυμίσω, γιατι παντα ξεχναμε οπως μας βολευει, οτι καποτε την επεφταν σε οποιον τολμουσε να πει οτι ο Κλαους δεν ειναι παικταρας και οτι θελει κατι καλυτερο και οχι μονο σε αυτους που ειχαν προβλημα μαζι του και τον μηδενιζαν. Που ηταν ο σεβασμος προς του συνοπαδους και την ιδια την ομαδα.

Εγω μαζι σας να μην ειμαστε αχαρηστοι και μηδενιστικοι προς κανενα, αλλα απο την αλλη ΝΑ κλαμα οταν και καλα ειμαστε αχαρηστοι προς παικτες και προπονητες αλλα για τον ΠΑΟΚ δεν κλαιει κανεις. Οταν μικραινουμε τον ΠΑΟΚ με το θελουμε να χτησουμε...αγαλματα σε μετριοτητες δε μας νοιαζει. Γιατι εγω δεν βλεπω τον Κλαους ως μετριοτητα γιατι θελω να τον μικρύνω αλλα γιατι εχω ποιο μεγαλο ΠΑΟΚ στο μυαλο μου.

Δεν θελετε ρε παιδια να καταλαβετε οτι το προβλημα δεν ειναι να χειρωκροτησουμε τον Κλαους αλλο οτι διαφωνουμε στο ποσο χειροκρότημα του αξιζει.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6163
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 24 Ιουν 2017, 20:52

buffalobill4 έγραψε:+1 στον απο πανω.

αυτος ο παικτης που ειδα στο βιδεο δεν εχει καμια σχεση με τον φετινο εννοειται αλλα απο την αλλη δεν μπορω να παραγνωρισω τα τοσα χρονια το με την ομαδα και τα τοσα γκολ


Το ιδιο ειπα με λιγοτερες λεξεις αλλα ακουσα περι ανθρωποφαγιας
Dimg4
 

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 24 Ιουν 2017, 20:59

giliopoulos έγραψε:Όποιος πιστεύει ότι φορ που βάζει 10 γκολ μέσο όρο στο πρωτάθλημα, δεν έχει βγει ποτέ πρώτος σκόρερ παρά μια φορά 2ος,και παίζει βασικός σε μια ομάδα που επιτίθεται και έχει κυρίαρχο λόγο, δικαιολογεί τα 900 τον χρόνο για μένα δεν έχει συναίσθηση της πραγματικότητας. Τι ακριβώς πρόσφερε ο άτιτλος?. Απλά ήταν τυχερός που ο οργανισμός ΠΑΟΚ τον προωθούσε και δεν έπαιρνε σοβαρο φορ τόσα χρόνια. Και ο ναζλιδης να έπαιζε όσα ματς επαιξε ο Κλάους τα ίδια γκολ θα έβαζε. Εδώ τον περνουσαν στα γκολ ο γιουνες και ο μπάρμπα Μπεν. Ο πιο υπερεκτιμημένος παίκτης στην ιστορία του ΠΑΟΚ είναι. Μηδέν τριπλά μηδέν τεχνική μηδέν κοντρόλ μέτρια ταχύτητα και μέσο όρο 15 γκολ το χρόνο σε 50 ματς με μια επαφή και πέναλτι.


Ενταξει, ούτε εγώ δε θα τον μηδένιζα έτσι. Μας έχει δώσει άπειρες στιγμές καβλας
Dimg4
 

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό SubZer0 » Σάβ 24 Ιουν 2017, 21:01

Dimg4 έγραψε:
giliopoulos έγραψε:Όποιος πιστεύει ότι φορ που βάζει 10 γκολ μέσο όρο στο πρωτάθλημα, δεν έχει βγει ποτέ πρώτος σκόρερ παρά μια φορά 2ος,και παίζει βασικός σε μια ομάδα που επιτίθεται και έχει κυρίαρχο λόγο, δικαιολογεί τα 900 τον χρόνο για μένα δεν έχει συναίσθηση της πραγματικότητας. Τι ακριβώς πρόσφερε ο άτιτλος?. Απλά ήταν τυχερός που ο οργανισμός ΠΑΟΚ τον προωθούσε και δεν έπαιρνε σοβαρο φορ τόσα χρόνια. Και ο ναζλιδης να έπαιζε όσα ματς επαιξε ο Κλάους τα ίδια γκολ θα έβαζε. Εδώ τον περνουσαν στα γκολ ο γιουνες και ο μπάρμπα Μπεν. Ο πιο υπερεκτιμημένος παίκτης στην ιστορία του ΠΑΟΚ είναι. Μηδέν τριπλά μηδέν τεχνική μηδέν κοντρόλ μέτρια ταχύτητα και μέσο όρο 15 γκολ το χρόνο σε 50 ματς με μια επαφή και πέναλτι.


Ενταξει, ούτε εγώ δε θα τον μηδένιζα έτσι. Μας έχει δώσει άπειρες στιγμές καβλας

:pano:
Ναι αλλά μιλάμε για φέτος ρε φίλε.
I'm not a player, I'm the game.
Άβαταρ μέλους
SubZer0
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Κυρ 12 Μαρ 2017, 00:10

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Σάβ 24 Ιουν 2017, 22:00

CCCP έγραψε:
το να λες ότι δεν πρόσφερε ο Κλαους στον ΠΑΟΚ είναι αχαριστια όμως ναι.


Ναι σωστα. Οπως και το να λες οτι προσφερε παρα πολλα ειναι βλακεια και προσβολη προς τον ΠΑΟΚ γιατι τον μικραίνει.

Καλα ολα αυτα περι αχαρηστιας αλλα να βγαλω αλλη μια φορα τον καημο μου και να θυμίσω, γιατι παντα ξεχναμε οπως μας βολευει, οτι καποτε την επεφταν σε οποιον τολμουσε να πει οτι ο Κλαους δεν ειναι παικταρας και οτι θελει κατι καλυτερο και οχι μονο σε αυτους που ειχαν προβλημα μαζι του και τον μηδενιζαν. Που ηταν ο σεβασμος προς του συνοπαδους και την ιδια την ομαδα.

Εγω μαζι σας να μην ειμαστε αχαρηστοι και μηδενιστικοι προς κανενα, αλλα απο την αλλη ΝΑ κλαμα οταν και καλα ειμαστε αχαρηστοι προς παικτες και προπονητες αλλα για τον ΠΑΟΚ δεν κλαιει κανεις. Οταν μικραινουμε τον ΠΑΟΚ με το θελουμε να χτησουμε...αγαλματα σε μετριοτητες δε μας νοιαζει. Γιατι εγω δεν βλεπω τον Κλαους ως μετριοτητα γιατι θελω να τον μικρύνω αλλα γιατι εχω ποιο μεγαλο ΠΑΟΚ στο μυαλο μου.

Δεν θελετε ρε παιδια να καταλαβετε οτι το προβλημα δεν ειναι να χειρωκροτησουμε τον Κλαους αλλο οτι διαφωνουμε στο ποσο χειροκρότημα του αξιζει.


Δε διαφωνώ ξαναλέω καθόλου μα καθόλου. Ο Κλαους είναι παοκτσακι μας έχει δώσει απειρες στιγμες καβλας είναι πρώτος σκορερ του ΠΑΟΚ στην Ευρωπη σε ολη την ιστορία του :shock: και βαση γκολ και προσφορας αυτών των γκολ είναι μέσα στην πρώτη 25 αδα των παικτών με βάση την προσφορά ξαναλέω. Θα μπορούσε να γίνει ο Τοτι του ΠΑΟΚ δε το κατάφερε από δικιά τουκαι μόνη υπαιτιότητα. Ένα Μετρο θέλει γιατί και εμείς μικραίνουμε τον ΠΑΟΚ όταν περιμένουμε τον Κλαους να επιστρέψει αλλά και εμείς μικραίνουμε σαν οπαδοί όταν ξεχνάμε αυτά που έχει προσφέρει.
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10244
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tsou » Κυρ 25 Ιουν 2017, 15:51

αυτός γιατί δεν πάει δανεικός;
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2203
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Κυρ 25 Ιουν 2017, 16:46

Εχουμε ξεφυγει εντελως.Τερμα εντελως
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 25 Ιουν 2017, 16:49

tsou έγραψε:αυτός γιατί δεν πάει δανεικός;


γιατι υπαρχει ομαδα που να θελει να πληρωσει εστω το μισο συμβολαιο του?
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6232
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Κυρ 25 Ιουν 2017, 16:50

Κι εσυ που ξες αμα υπαρχει;
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 25 Ιουν 2017, 17:18

εσυ πως ξερεις οτι εξω εχει μερα?
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6232
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Κυρ 25 Ιουν 2017, 17:32

Θα εωτησω εσενα που προφανως τα ξερεις ολα να μου πεις.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 25 Ιουν 2017, 17:38

Σταματηστε επιτελους τις ανουσιες αντιπαραθεσεις.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό adamroxas » Κυρ 25 Ιουν 2017, 18:23

Μαγκες, ολοι το καλο της ομαδας το θελουμε, ευτυχως ή δυστυχως δεν ειμαστε εμεις υπευθυνοι για τις κινησεις. Προφανως και εκτιμαμε την προσφορα του, οι περισσοτεροι απλα δεν περιμενουμε κατι καλυτερο απο αυτον τον παιχτη. Τιποτα λιγοτερο, τιποτα περισσοτερο.

ΥΓ Ειναι κριμα τετοια περιοδο ειδικα να ανοιγουμε μετωπα μεταξυ μας. Ο,τι ειναι να γινει, θα γινει και θα κρινει η ιστορια αν εγινε ορθως ή οχι. Τοσο απλα.
"Δεν πιστεύω τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Άβαταρ μέλους
adamroxas
 
Δημοσιεύσεις: 1270
Εγγραφή: Τρί 08 Δεκ 2009, 12:26

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Κυρ 25 Ιουν 2017, 18:40

Όλοι συμφωνουμε πως ο Κλάους πέρσι ΠΑΤΩΣΕ.

Ωστόσο θεωρώ πως του αξίζει και δικαιούται ακόμη μία ευκαιρία. Δεν πετάς έτσι ένα κεφάλαιο σαν τον Κλάους.

Έχει μπροστά του μία χρονιά να δείξει τι μπορεί να προσφέρει. Η ομάδα τον χρειάζεται και στο χορτάρι και στα αποδυτήρια. Όσο καλός και αν είναι ο Πριγιοβιτς και ο κάθε Πρίγιοβιτς, προς το παρόν είναι μισθοφόρος. Μπορεί να βγάλει και 30 γκολ αλλά τον ΠΑΟΚ δεν τον πονάει. Ο Κλάους τον πονάει. Ας το δείξει στο χορτάρι και στα αποδυτήρια και μακάρι να υπογράψει και νέο συμβόλαιο του χρόνου. Αν όχι, μετά χωρίζουμε μια και καλή ως φίλοι.

Όλα τα άλλα περί 900 χιλ. και περί Μαλδίβων είναι κουβέντα για μεσημεριανή εκπομπή. Δεν είμαστε στο 2010 που βάζαμε πλάτη σαν λαός. Είμαστε στο 2017 με μεγαλομέτοχο. Οπότε το χόμπυ του λογιστή μπορούμε να το αφήσουμε στην άκρη νομίζω.
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες