33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 22 Ιουν 2017, 19:40

Despe το πουλια στον αερα δεν πηγαινε σε σενα. Στον teod πηγε γιατι ειναι απο αυτους που ακομα ζουν με το φαντασμα σαλπι και αν πω κακη κουβεντα για τον κλαους ειναι λογω σαλπι... τωρα θα μ πεις τι σχεση εχουν αυτα? ελα ντε!
Dimg4
 

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό panta » Παρ 23 Ιουν 2017, 08:19

Γιατί να μη πάει Μαλδίβες; Δέκα μέρες είχε διακοπές και εδώ ο καιρός ήταν χάλια. Να μη κάνει δηλαδή 10 μπάνια να τον κάψει η αλμύρα να μην αρρωστήσει τον χειμώνα;
Και εγώ αν είχα λεφτά θα πήγαινα.
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4061
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 23 Ιουν 2017, 08:32

Δεν έχουμε με τι να ασχοληθούμε και κάνουμε κουτσομπολιό. Πού πήγε, με ποιούς βγήκε φωτογραφία, ποια είναι η νέα του γκόμενα, γιατί δεν οδηγάει πλέον το Nissan GTR και άλλες τέτοιες τρίχες.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90099
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Παρ 23 Ιουν 2017, 08:50

Dimg4 έγραψε: Για τωρα τεντωνεται στις.παραλιες των μαλδιβων και ανεβαζει ολι.μερα σελφι.
Ζωαρα ρε αλανι, για φορ των 0 γκολ και 900 χιλιαρικων, δε.βλεπω να.σκας.και.ιδιαιτερα. Να ανεβασεις πχ καποιο στορι με.σενα.να προπονεισαι σε καποιες αδυναμιες σου... Εστω για τα ματια.του κοσμου μωρε, αλλα.προτιμας τα μπουζουκια και τις παραλιες


Την πέσατε μερικοί άδικα στον Dimg4. Δεν βγάζει κακία αυτό που θέλει να πει και δεν χρειάζεται περαιτέρω ανάλυση το ζήτημα. Είσαι ΑΡΧΗΓΟΣ του ΠΑΟΚ (ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΡΕ!!!!), έχεις κάνει μια ΧΑΛΙΑ χρονιά, τόσο από συγκομιδή γκολ, όσο και από παντελής έλλειψης αρχηγικής εμφάνισης, έχεις τσαλακώσει την εικόνα σου με τραγικά λάθος προβολής της ζωής σου στα media, βλέπεις πως η χρονιά έκλεισε μουδιασμένα με αποχώρηση του Βλάνταρου..... ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΓΑΜ# ΤΗΝ πτν μου ότι σαν αρχηγός (που συνεχίζεις να είσαι) πρέπει να προσέχεις τι κάνεις. Σεβάσου την φανέλα, σεβάσου τους οπαδούς, σεβάσου τον ίδιο σου τον εαυτό.
ΚΑΝΕΙΣ δεν θα του κάνει κουμάντο που θα πάει και ΠΩΣ θα φάει τις λεφτάρες του. Δικαίωμά του είναι.
ΌΣΟ όμως είσαι ΑΡΧΗΓΟΣ της ομάδας , έχεις ΧΡΕΟΣ να είναι και προσεχτικός της εικόνας σου μιας και αποφασίζεις να την προβάλεις και δημόσια. Δυστυχώς αυτός φαίνεται πως δεν έχει επαφή με την πραγματικότητα, λες και είναι κάνας 15χρονος πάνω στις κ@υλες του!
Τέλος πάντων αυτά.
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Daddy G » Παρ 23 Ιουν 2017, 10:08

Κρίσιμη χρονιά. Αν δεν βελτιωθεί λογικά χαιρετάει του χρόνου. Μακάρι να μπορέσει να βοηθήσει και να μείνει με 200-300 το πολύ ως παγκίτης.
Daddy G
 
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Δευτ 09 Ιαν 2017, 23:58

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 24 Ιουν 2017, 14:14

Νέο συμβόλαιο με αυξημένες απολαβές.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29932
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Σάβ 24 Ιουν 2017, 14:25

Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό gpaok » Σάβ 24 Ιουν 2017, 14:53

nothu έγραψε:

Ειδα το πολυ ωραιο βιντεο ...και εχω να πω ενα πραγμα: τι στον Π@ΥΤΣΟ εχεις παθει ρε κλαους;;δεν μπορει να ξεχσσες πως τελειωνουν τις φασεις ρε αδερφε....παμε λιγο, ελα....και για σενα και για μας!!

Υγ: αν λεγοταν Αθανασιαδιτς...με αυτο το βιντεο μεχρι και αεροδρομιο θα πηγαιναμε...και ας ειχε 0 γκολ την προηγουμενη χρονια. Θα λεγαμε...εδω που ηρθες θα κ@βλωσεις κ θα αναστηθεις!!!
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Σάβ 24 Ιουν 2017, 14:55

Κι εγω αυτο σκεφτομαι. Δε γινεται να χεις τετοιο χαρισμα ρε φιλε και να παρουσιαζεις αυτην την εικονα.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Σάβ 24 Ιουν 2017, 15:12

διαβαζω ξανα και ξανα αυτο το επιχειρημα του στυλ 'εισαι αρχηγος του ΠΑΟΚ' και μπλα μπλα, να δεχτω οτι μια φωτο απο ενα παρτυ μεσα στη σεζον ισως ειναι προκλητικη, αλλα το να γραφετε τα ιδια επειδη πηγε στις μαλδιβες η οπου πηγε ειναι τραγικο. Δηλαδη αν εβγαζε φωτο απο μπιτσομπαρο στη χαλκιδικη η μυκονο θα σημαινε κατι? η μηπως απο αγιο ορος?
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Σάβ 24 Ιουν 2017, 15:41

Μακαρι να ρθει καποια προταση και να πουληθει!Κλαους Κουλουρης Σαμπο Αντωνης Κοροβεσης Κατσε Χατζηισαιας Ζαιρο Μπρικιτς πουλημα!Πουλωντας η αποδεσμευοντας ολους αυτους φερνεις Βιερηνια Τερματοφυλακαρα!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Σάβ 24 Ιουν 2017, 15:54

Ksenitemenos4 έγραψε:διαβαζω ξανα και ξανα αυτο το επιχειρημα του στυλ 'εισαι αρχηγος του ΠΑΟΚ' και μπλα μπλα, να δεχτω οτι μια φωτο απο ενα παρτυ μεσα στη σεζον ισως ειναι προκλητικη, αλλα το να γραφετε τα ιδια επειδη πηγε στις μαλδιβες η οπου πηγε ειναι τραγικο. Δηλαδη αν εβγαζε φωτο απο μπιτσομπαρο στη χαλκιδικη η μυκονο θα σημαινε κατι? η μηπως απο αγιο ορος?


Βάζω στην άκρη την ειρωνεία και καταρχάς καλό είναι να κάνεις παράθεση σε αυτόν που θες κάτι να πεις και να μην το πετάς στον αέρα. Πέρα από αυτό (και κακώς σου απαντώ βασικά, αλλά τέλος πάντων), ο καθένας έχει τις δικές του ιδιαιτερότητες/ευαισθησίες/πιστεύω και βλέπει από την δική του σκοπιά τα πράγματα. ΕΓΩ για παράδειγμα , προσωπική γνώμη (και σχεδόν πάντα το γράφω), θέλω ο ΑΡΧΗΓΟΣ της ομάδας μου, αλλά και γενικά αυτός που φοράει τον δικέφαλο στο στήθος να έχει μια προσωπικότητα που να τιμάει τον ΠΑΟΚ, την φανέλα και τους οπαδούς. ΕΓΩ... ΕΓΩ το βλέπω έτσι.
ΕΣΥ όμως μπορεί να θες να τον βλέπεις σε μπουζούκια, σε φουτάνες, σε μπαράκια, σε τροπικά νησιά, σε , σε , σε , σε και να μην σε πειράζει.(σχήμα λόγου το και συ και αυτά που θες να βλέπεις, απλά γενικά μιλάω, εσένα δεν σε ξέρω) Και μάλιστα όταν ο ίδιος έχει κάνει την χειρότερη χρονιά της καριέρας του! ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ πως βλέπεις τις καταστάσεις και δεν έχω εγώ κανέναν λόγο να στην πω και να ειρωνευτώ. Ο καθένας με την γνώμη του.
Όσο για φώτο από τα μπιτσόμπαρα και την Μύκονο. Αυτό μόνο είναι το καλύτερο που θα μπορούσε να κάνει δηλαδή?
Γιατί να μην έβγαζε φωτογραφίες και βίντεο από την εντατική προπόνηση που κάνει μπας και επιστρέψει γαμι@ντας στην επόμενη αγωνιστική περίοδο και δούμε επιτέλους τον Κλάους που ξέρουμε και γουστάρουμε.
Δεν είπε κανείς να μην πάει ΌΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ. Απλά ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ δημόσια και ειδικά στην χρονική αυτή στιγμή που έφυγε και ο Βλάνταν, βράζουν οι οπαδοί, έχουν ακόμα αυπνίες από τα τελευταία στραπάτσα. Αυτό μόνο...
Εγώ το ξέρεις πως ακόμα σκέφτομαι τον αγώνα με την ζέλα? Πονάει το στήθος μου, τρελαίνομαι. Και θα βλέπω τον άλλον να πλατσουρίζει σε εξωτικά νησιά??? ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ??
Φιλικά!
Τελευταία επεξεργασία από hasio_john και Σάβ 24 Ιουν 2017, 16:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Σάβ 24 Ιουν 2017, 16:10

Τωρα σοβαρα, τι μας νοιαζει που παει διακοπες; Επειδη δεν εκανε καλη χρονια δηλαδη επρεπε να παει διακοπες στο αγιο ορος;
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Σάβ 24 Ιουν 2017, 16:17

Άντε πάλι. Λες και τα γράφουμε κινέζικα κάτι.
Τέλος πάντων, κουράστηκα! Πάμε παρακάτω!
(Φίλε nothu δες το edit που έκανα από πάνω!)
Τέλος από μένα. Εγώ αυτό που νιώθω το είπα... ;)
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Σάβ 24 Ιουν 2017, 16:36

Δηλαδη αμα δεν παρουμε πρωταθλημα μην ξανα παει κανεις τους διακοπες. Κι εγω χαλιεμαι οποτε σκεφτομαι εκεινο το ματς, αλλα αμα ειχα φραγκα κι εγω σε εξοτικα νησια θα πλατσουριζα. Και το ιδιο πιστευω θα κανες κι εσυ.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες