14.Facundo Abel Pereyra

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό flash4 » Σάβ 08 Ιούλ 2017, 17:45

Προφανώς κι έκανε μια καλή χρονιά, αφού δεν τον άφησαν να παίξει δεύτερη. Δεν είναι κλάμα είναι καταγραφή της αδικίας. Χάσαμε μισή χρονιά για να δούμε αν θα φορμαριστεί ο Αθανασιάδης ή θα αναπτύξει το ταλέντο του ο Κουλούρης και αντί να δώσουμε κάποιον από αυτούς δώσαμε αυτόν που έμπαινε για 5 λεπτά και κάποιες φορές πρόλαβε να μας ξελασπώσει.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Σάβ 08 Ιούλ 2017, 19:17

αν δεν παρει τωρα ευκαιριες ο κουλουρης και ο καθε κουλουρης που ξεχωριζει απο τις ακαδημιες ως τριτη επιλογη , ας τις κλεισουμε τις ακαδημιες καλυτερα...δεν λεω οτι ειμαι ικανοποιημενος απο το επιπεδο των παικτων που βγαινουν απο τις ακαδημιες μας , αλλα οχι και τοσο κλαμα για τον αδικημενο φακουντο ρε παιδια...
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2739
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό stelyk » Κυρ 09 Ιούλ 2017, 15:10

Το μόνο που έχω να θυμάμαι από σένα είναι η γκολάρα στο τηγάνι. Καλή συνέχεια αν και ποτέ δεν έδειξες ότι μπορείς να κάνεις την διαφορά εδώ.

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 09 Ιούλ 2017, 20:43

Ksenitemenos4 έγραψε: δεν ειναι τυχαιο ομως οτι τοσοι προπονητες δεν τον εμπιστευθηκαν, οπως και οτι δεν βρεθηκε μια ομαδα να δωσει ουτε εκατο χιλιαδες για να τον παρει τοσα χρονια...δεν μπορει ολοι πια να κανουν τοσο μεγαλο λαθος...μπαλα ξερει πολλα κιλα, αλλα οι αδυναμιες του ειναι χτυπητες δυστυχως για αυτο το επιπεδο...

Οι προπονητές που δεν τον εμπιστεύθηκαν ήταν ο Τούντορ που έφυγε κακήν κακώς και ο Ivic. Ο Φακούντο έμεινε περισσότερο από αυτούς. Το παράπονό μου είναι ότι επί Τούντορ και επί Stano ΔΕΝ έπαιξε καθόλου.
Το ότι δεν είναι αθλητικός φαντάζομαι ότι το λέτε για χιούμορ. Γιατί τόσα χρόνια έχουμε στο ρόστερ τους αθλητικότατους Αθανασιάδη και Κουλούρη.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 09 Ιούλ 2017, 21:11

Δεν είναι αθλητικός ο Κουλουρης ρε συ Αποστόλη;
Μάλλον έχεις μπερδέψει την ταχύτητα με την αθλητικοτητα.
Ο μικρός είναι πολύ δυνατό και αθλητικό παιδί.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό slidar » Κυρ 09 Ιούλ 2017, 21:13

Δεν υπαρχει λογος αποστολη να λεμε τα ιδια και τα ιδια.. Ο ανθρωπος αδικηθηκε 100% απο την ομαδα.. τι να λεμε τωρα..

Την πρωτη φορα τον διωξαμε δανεικο για συγκεκριμενους λογους μη αγωνιστικους ( πρωτος σκορερ και πρωτος στις ασσιστ ηταν )

Οταν δε επεστρεψε ο σερβος τον δουλευε και μας δουλευε και εμας ψιλο γαζι .. ελεγε τον στηριζω και τον εβαζε στο 89 με το γιαννενο που χαναμε και στο 87 με την κουλα ..

Παρ'ολα αυτα οταν εφυγε ειχε περισσοτερα γκολ απο παιχτες της ομαδας που ειχαν παιξει τα 3πλασια ματς..!!

Τι να λεμε τωρα..

Κατανταει κουραστικο να λεμε τα ιδια και τα ιδια. Κλειδωστε το να ηρεμισει και εμεις και αυτος..

Φαγαμε στην μαπα στα 2/3 της χρονιας κουλουρη και κλαους και χασαμε την μεγαλη την κουπα.... Αιντε τα σκεφτομαι και τρελενομαι ακομα περισσοτερο .. :redcard: :redcard: :redcard:
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 09 Ιούλ 2017, 22:39

Εγώ στον Κουλούρη δεν βλέπω καμία βελτίωση τόσα χρόνια.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 09 Ιούλ 2017, 23:02

Αλλο το ενα αλλο το αλλο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 10 Ιούλ 2017, 08:21

Εκτός αν έχω χάσει επεισόδια, τον επιθετικό τον θέλεις να σκοράρει. Στον τομέα αυτό ο Pereyra είχε το πλεονέκτημα να μπορεί να το κάνει με τρόπους που κανείς άλλος στον ΠΑΟΚ δεν μπορούσε.
Δεν πειράζει.
Οι ομάδες του ΠΟΚ έκαναν πανηγυράκια που διώξαμε τον παίκτη και κρατήσαμε τους "αθλητικούς" Αθανασιάδη και Κουλούρη.
Τεσπα.
Κλειδώστε το γιατί δεν αντέχω άλλο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 10 Ιούλ 2017, 09:22

θα κλειδωθει οταν και αν ο παιχτης επισημα αποτελεσει παρελθον. για την ωρα δεν υπαρχει κατι επισημο...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 10 Ιούλ 2017, 09:31

Ρε παιδιά ήμαρτον!
Το αν ο Βλάντο πέρσυ θα μπορούσε να δώσει 2-3 παιχνίδια σε άλλους παίχτες δεν έχει σχέση με κανένα cunning plan εκδίωξης του Φανούρη.
Γιατί δε δεχόμαστε πως ήθελε ο ίδιος -θεμιτό- να παίζει βασικότατος;
Εδώ ο ΑΑ (που τον πήγαινε) γύρισε Σάλπι και Κλάους πίσω σε φάση άμυνας γιατί Μακ και Φακ ..δεν..

Προσωπική εκτίμηση για να μην παρεξηγούμαστε: Τον θεωρώ παιχτικά απείρως καλύτερο και χρησιμότερο του Μακ (ο οποίος είναι και ατομιστής και χασογκόλης) και αν είχα να διαλέξω θα διάλεγα Φακ δαγκωτό.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 10 Ιούλ 2017, 09:39

Και παρ' όλη την πίκρα που πρέπει να έχεις από τη συμπεριφορά του ΠΑΟΚ απέναντί σου, μίλησες με πολύ καλά λόγια στον Rey για τον ΠΑΟΚ.
Poulain!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 10 Ιούλ 2017, 09:46

tolis01 έγραψε:Προσωπική εκτίμηση για να μην παρεξηγούμαστε: Τον θεωρώ παιχτικά απείρως καλύτερο και χρησιμότερο του Μακ (ο οποίος είναι και ατομιστής και χασογκόλης) και αν είχα να διαλέξω θα διάλεγα Φακ δαγκωτό.



Αυτο φιλε πρεπει να το βαλεις στα ανεκδοτα,θα γελασει ο καθε πικραμενος. :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 10 Ιούλ 2017, 09:50

"Στις εννιά του μακαρίτη άλλον έμπασες στο σπίτι"... :roll:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 10 Ιούλ 2017, 09:51

ΑποστόληςΑ έγραψε:Και παρ' όλη την πίκρα που πρέπει να έχεις από τη συμπεριφορά του ΠΑΟΚ απέναντί σου, μίλησες με πολύ καλά λόγια στον Rey για τον ΠΑΟΚ.
Poulain!


Ήσουν παρών στην κουβέντα τους Απόστολε? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης