14.Facundo Abel Pereyra

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 27 Ιαν 2017, 20:07

Κ γω ετσι πιστευω ειδικα με ανάποδο πόδι μια χαρα Μπούκες κανει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό hitman » Παρ 27 Ιαν 2017, 20:25

Στην καριέρα του στην ομάδα ήταν πάντα ο καλύτερος στη θέση του και παντα τελευταία επιλογή.

Για την αδικία αυτή, η μόνη επανόρθωση είναι να τον αφήσουν να φύγει ελεύθερος χωρίς καμία απαίτηση για αντάλλαγμα
" Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία"
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ
Άβαταρ μέλους
hitman
 
Δημοσιεύσεις: 2610
Εγγραφή: Κυρ 13 Ιούλ 2008, 17:56

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό Demir » Παρ 27 Ιαν 2017, 20:31

Α ρε τον καημένο τον φακούντο...αλλαγή στον ΠΑΟΚ ,αλλαγή στην καμπαλα ,αλλαγή στην ρασινκ ....παντού τον αδικούν οι κακοί προπονητές... τον τρώνε τα κυκλώματα....
Υ.γ τον συμπαθώ απλά για βασικός δεν κάνει,χωρίς να σημαινει οτι με τα χάλια του κλαους δεν μπορούσε να πάρει 5-6 ματς ακόμα βασικός... προφανώς και δεν ειναι τόσο ουαου που μερικοί τωρα θυμήθηκαν να τον βγάλουν...αν έπρεπε να φύγει ενα φορ ,αυτό ήταν ο κλαους...επειδή πέρνει 800.000 κ εχει κ μια ιστορία στην ομαδα δεν το κουνάει όμως... υπομονή...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7969
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό cartman » Παρ 27 Ιαν 2017, 20:43

Με τα φετινα χαλια του κλαους επρεπε να ειχες παρει περισσοτερα ματς.Το μονο λαθος του Βλανταν για μενα.
Η ομαδα το καλοκαιρι του 2024 θα παιξει προκριματικα με κεντρο Τσιγγαρα, Οζντοεφ.
Άβαταρ μέλους
cartman
 
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Σάβ 27 Αύγ 2016, 20:24

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Παρ 27 Ιαν 2017, 20:45

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν σε γουστάρει ο Ίβιτς
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό Apegner » Παρ 27 Ιαν 2017, 20:57

πραγματικά ξέρω οτι είναι η συμπάθεια πολλών παλικαριών ο Φανούρης οπως και η δικιά μου
αν είναι να φυγει να ναι αυτός καλύτερα τι να πούμε
εμεις τον αγαπάμε και τον θέλουμε
οτι και να γινει δεν ξεχνάμε ποτέ την γκολάρα μέσα στον γαύρο
ΑΜΠΑΛΟΥΤΣΑΚΕ ΑΜΠΑΛΟΥΤΣΑΚΕ ΑΜΠΑΛΟΥΤΣΑΚΕ ΑΜΠΑΛΟΥΤΣΑΚΕ ΑΜΠΑΛΟΥΤΣΑΚΑ ΠΑΟΚ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
Apegner
 
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Τετ 26 Αύγ 2015, 21:27
Τοποθεσία: Toulouse

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό Ettien » Παρ 27 Ιαν 2017, 21:07

Ενας χρήσιμος και ποιοτικός παίκτης είναι, αυτό λέμε. Οσο για τα παιχνίδια που έπαιξε και αν υπολογιζοταν μέχρι τωρα από τους προπονητές, ας το δούμε. Βασικός στην ομαδα της Χιλής 32 ματς - 15 γκολ, βασικός στην Γιμνάσια στην Αργεντινή 33 ματς - 9 γκολ, 42 ματς - 12 γκολ στον ΠΑΟΚ την πρώτη του χρονια και όσο για την Καμπάλα 21 παιχνίδια σε ένα γύρο που έπαιξε.

Κανείς δεν ισχυρίζεται ότι ο παίκτης πρέπει να είναι βασικός και αναντικαστάτος ούτε ειναι παντός καιρού. Αλλά είναι οπωσδηποτε μια αξιόλογη λύση είτε σαν βασικός σε ορισμένα παιχνίδια είτε σαν αλλαγή όταν χρειάζεται σκοραρισμα η ομάδα. Το έχει το γκολ και είναι μέσα στις φάσεις, πως να το κανουμε δηλαδή.
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Παρ 27 Ιαν 2017, 21:10

Πραγματικα απορω. Ωρες ωρες λες και ειμαι σε αλλο πλανητη.
Σιγα ρε παιδια τον παικτη. Δηλαδη τοσο πια θεμα με τον περειρα μου φαινεται απιστευτο. Ενας μετριοτατος παικτης ειναι . Ειναι δυνατον να μην το βλεπετε? Παικτης σαν αυτους που εφερνε με τα τσουβαλια η τριπολη και ο ατρομητος. Μετρια καριερα στην αργεντινη, μηδαμινη αξια σαν επενδυση οπως ολοι τετοιου ειδους. Δηλαδη ειναι χαζος ο ιβιτς και δεν τον βαζει. Μηπως δεν μπορει να βγαλει 90λεπτο? Μηπως ειναι καλουτσικο για μικρα ματς αλλα χανεται σε μεγαλα? Μηπως ειναι παικτης χωρις ουσιαστικη θεση πλην του 2ου επιθετικου σε 4-4-2(που δεν παιζουμε).
Σιγα που θα κατσω να ασχοληθω με τον περειρα ρε σεις. Παικτης τυπου μασα και τυπου τονσο. Αν δειτε παρομοιο βιογραφικο (και ικανοτητες να προσθεσω) εχουν τονσο και περειρα. ΜΕΤΡΙΟΙ.
Και να σας πω κατι? Ο ουαρντα για μενα ειναι καλυτερος και απο θεμα ηλικιας και απο θεμα τεχνικης. Παμε παρακατω σας παρακαλω και σοβαρευτειτε που θα κατσουμε να ασχοληθουμε με μετριους για μετριες ομαδες
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2106
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 27 Ιαν 2017, 21:18

Τα περι αδικιας,δεν με βρισκουν συμφωνο.

Ενας παικτης που δεν ειναι ουτε 9αρι,ουτε 10αρι.Γι'αυτο υποθετω πως δεν εκανε και μεγαλη καριερα.

Φιλοτιμος,συμπαθεστατος αλλα και βραχνας για καθε προπονητη που δεν τον εχει στις πρωτες επιλογες γιατι θελει να παιζει!

Απολυτως σεβαστο.Τον αγαπαμε και θα τον αγαπαμε γιατι ισως να αξιζε και περισσοτερες ευκαιριες αλλα μεχρι εκει.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό speedy.g » Παρ 27 Ιαν 2017, 21:19

Δεν υποτίθεται ότι λήγει το συμβόλαιο του το καλοκαίρι???? Τι σόι οψιόν αγοράς είναι αυτή για παίκτη που λήγει το συμβόλαιο του???? Τώρα αυτοί οι <<δημοσιογράφοι>> πληρώνονται? Είμαστε καθόλου σοβαροί?
Περηφάνια
Αντίσταση
Όνειρο
Κατάκτηση
speedy.g
 
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 23:53

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 27 Ιαν 2017, 21:38

mpafos4 έγραψε:Τα περι αδικιας,δεν με βρισκουν συμφωνο.

Ενας παικτης που δεν ειναι ουτε 9αρι,ουτε 10αρι.Γι'αυτο υποθετω πως δεν εκανε και μεγαλη καριερα.

Φιλοτιμος,συμπαθεστατος αλλα και βραχνας για καθε προπονητη που δεν τον εχει στις πρωτες επιλογες γιατι θελει να παιζει!

Απολυτως σεβαστο.Τον αγαπαμε και θα τον αγαπαμε γιατι ισως να αξιζε και περισσοτερες ευκαιριες αλλα μεχρι εκει.


Αυτό ακριβώς. Θέλει να παίζει περισσότερο; Νο προμπλεμο. Μπορεί να παραμείνει μέχρι για αυτό να πειστεί ότι πρέπει να γίνεται πιο συχνά ο προπονητής του. Δεν έχει την υπομονή, τη διάθεση ή ο,τι άλλο; Ας πάει στην ευχή του Θεού. Συμπαθέστατος, ασφαλώς, και σε εμένα. Αλλά έχω πειστεί ότι οι φιλοδοξίες του Ίβιτς είναι αρκετά έντονες ώστε να μην τις υποβαθμίζει χάριν συμπαθειών σε συγκεκριμένα πρόσωπα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό danirifle » Παρ 27 Ιαν 2017, 22:07

φυσικά θα θέλει να παίζει περισσότερο, γιατί δικαιούται να παίζει περισσότερο

να είσαι ο φακούντο και να βλέπεις να παίζει αντί για σένα ο κλάους και ο κουλούρης...

τελοσπάντων, παιχταρά μου εγώ σε αποχαιρετώ και σε ευχαριστώ για το πιο γκαβλώτικό γκολ, τη βολίδα μέσα στο τηγάνι, που το πανηγύρισα μέσα σε ένα γυμναστήριο γεμάτο με γαύρους
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10187
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό niks » Παρ 27 Ιαν 2017, 22:10

Αν και συμπαθεστατος, και εγω θα τον προτιμουσα να μεινει αντι αλλων,
δεν μπορω ομως να φανταστω ,οτι ο Βλαντ, ειδικα ο Βλαντ , ηταν αδικος απεναντι του
niks
 
Δημοσιεύσεις: 1789
Εγγραφή: Τρί 02 Φεβ 2010, 18:45

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 27 Ιαν 2017, 22:13

navigator11 έγραψε:
mpafos4 έγραψε:Τα περι αδικιας,δεν με βρισκουν συμφωνο.

Ενας παικτης που δεν ειναι ουτε 9αρι,ουτε 10αρι.Γι'αυτο υποθετω πως δεν εκανε και μεγαλη καριερα.

Φιλοτιμος,συμπαθεστατος αλλα και βραχνας για καθε προπονητη που δεν τον εχει στις πρωτες επιλογες γιατι θελει να παιζει!

Απολυτως σεβαστο.Τον αγαπαμε και θα τον αγαπαμε γιατι ισως να αξιζε και περισσοτερες ευκαιριες αλλα μεχρι εκει.


Αυτό ακριβώς. Θέλει να παίζει περισσότερο; Νο προμπλεμο. Μπορεί να παραμείνει μέχρι για αυτό να πειστεί ότι πρέπει να γίνεται πιο συχνά ο προπονητής του. Δεν έχει την υπομονή, τη διάθεση ή ο,τι άλλο; Ας πάει στην ευχή του Θεού. Συμπαθέστατος, ασφαλώς, και σε εμένα. Αλλά έχω πειστεί ότι οι φιλοδοξίες του Ίβιτς είναι αρκετά έντονες ώστε να μην τις υποβαθμίζει χάριν συμπαθειών σε συγκεκριμένα πρόσωπα.



Εμενα με καλυπτουν απολυτα οι δυο παραπανω αποψεις.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 14.Facundo Abel Pereyra

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Παρ 27 Ιαν 2017, 22:15

giliopoulos έγραψε:Πραγματικα απορω. Ωρες ωρες λες και ειμαι σε αλλο πλανητη.
Σιγα ρε παιδια τον παικτη. Δηλαδη τοσο πια θεμα με τον περειρα μου φαινεται απιστευτο. Ενας μετριοτατος παικτης ειναι . Ειναι δυνατον να μην το βλεπετε? Παικτης σαν αυτους που εφερνε με τα τσουβαλια η τριπολη και ο ατρομητος. Μετρια καριερα στην αργεντινη, μηδαμινη αξια σαν επενδυση οπως ολοι τετοιου ειδους. Δηλαδη ειναι χαζος ο ιβιτς και δεν τον βαζει. Μηπως δεν μπορει να βγαλει 90λεπτο? Μηπως ειναι καλουτσικο για μικρα ματς αλλα χανεται σε μεγαλα? Μηπως ειναι παικτης χωρις ουσιαστικη θεση πλην του 2ου επιθετικου σε 4-4-2(που δεν παιζουμε).
Σιγα που θα κατσω να ασχοληθω με τον περειρα ρε σεις. Παικτης τυπου μασα και τυπου τονσο. Αν δειτε παρομοιο βιογραφικο (και ικανοτητες να προσθεσω) εχουν τονσο και περειρα. ΜΕΤΡΙΟΙ.
Και να σας πω κατι? Ο ουαρντα για μενα ειναι καλυτερος και απο θεμα ηλικιας και απο θεμα τεχνικης. Παμε παρακατω σας παρακαλω και σοβαρευτειτε που θα κατσουμε να ασχοληθουμε με μετριους για μετριες ομαδες

Τα ίδια θα έγραφα για Κλάους
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες