2.Γιάννης Σκόνδρας

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό adam04 » Παρ 21 Ιουν 2013, 20:08

Οι δυο πρωτες μεταγραφες,εχουν τσαμπουκα και ταχυτητα.
Καλωσορισες.
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό xrictoforoc » Παρ 21 Ιουν 2013, 20:14

Άρα και ο Βιτόλος είναι μεγάλο αλάνι που σε όποια ομάδα πάει (αλλάζει ανα χρόνο κι όλας) χτυπάει το σήμα της αν σκοράρει (και ιδιαιτέρως όταν σκοράρει κόντρα στην πρώην ομάδα του)
Τέλος πάντων,ανούσιες αντιλογίες.Αγωνιστικά είναι κομπλέ και καλή κίνηση,σχετικά νέος με πολλές προοπτικές.
Τώρα κατά τ'άλλα άλλο πάθος να χαίρεται ένα γκολ και άλλο να λέει "πούτσ@ βούλγαροι/τούρκοι" και δεν ξέρω γω τι άλλο μας είπε.Δεν γαμείς,ελπίζω να μας αλλάξει γνώμη,αν και θα'ναι πολύ υποκρητικό και ο λαός του ΠΑΟΚ δεν τα γουστάρει αυτά.

Ίδωμεν :nairepaok:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xrictoforoc
 
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Δευτ 15 Νοέμ 2010, 22:30
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 21 Ιουν 2013, 20:20

Καλορίζικος. Σιδεροκέφαλος.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Παρ 21 Ιουν 2013, 20:34

μετά το τέλος της παρούσιασης του Σκόνδρα...
σηκώνεται μπροστά στου ΑΡΔ και τι κάνει....?

η συνέχεια στο Video..
στο 12:20
[youtube]GKrCu6UCcr4&feature=player_embedded#t=745s[/youtube]





χαχαχαχαχαχαχαχα
:opaokara:
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 21 Ιουν 2013, 20:37

έχω ένα προαίσθημα ότι θα αμίσει και δείρει αυτός :opaokara: :lol:
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 21 Ιουν 2013, 20:40

Τον πιστευω αρκετα πολυ...σαν δ μπακ μετα απο τορο και βιδρα ειναι αυτς...οποτε συντομα θα ναι εθνικη λογικα...μακαρι να χει το ιδιο παθος και δω...τα υπολοιπα στο γηπεδο...Αν παρυμε και σισοκο..εχουμε παρει οτι καλυτερο απο ελλαδα για μενα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 21 Ιουν 2013, 21:11

Τα στατιστικά του στη Σούπαλιγδα το 12-13.

27 εμφανίσεις
2 γκολ
11 τελικές (5 εντός, 5 εκτός και 1 κεφαλιά)
0 ασσίστ
9/40 γεμίσματα
137 πάσες
120 λάθη
5 αποκρούσεις
50 κλεψίματα
37 επεμβάσεις
32 φάουλ - 50 κερδισμένα
9 κίτρινες
και 94,5 λεπτά ανά παιχνίδι!
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό stephanos » Παρ 21 Ιουν 2013, 21:16

Μόνο αγωνιστικά: Θεωρώ ότι είναι κακή κίνηση, αναλογιζόμενος ότι τον πήραμε για βασικό. Έχει πάθος, τσαμπουκά και δύναμη. Ωραία, όπως το 90% των δεξιών μπακ του πλανήτη και όπως ένα μεγάλο ποσοστό των Ελλήνων άμπαλων παικτών. Επιθετικά δεν μου γεμίζει το μάτι και από τεχνική είναι κλάφτα. Εμένα δεν μου φτάνει το πάθος. Πάθος είχαν ο Κονσεϊσάο και ο Ίβιτς, αλλά αυτοί ήξεραν και 100 καντάρια μπάλα και το πάθος ήταν το επιπλέον προσόν, όχι το μόνο.
Είναι η δεύτερη φορά που εκφράζομαι απολύτως αρνητικά για μεταγραφή (η πρώτη ήταν του Γεωργιάδη) και απλώς ελπίζω αυτή τη φορά να αποδειχθώ λάθος και ας κάνω κωλοτούμπες. Και θα τις κάνω αν ο Σκόνδρας μου αποδείξει ότι είναι καλύτερος του Σνάουτσνερ.

Καλώς ήρθες στον ΠΑΟΚ. Δεν έχεις πίστωση χρόνου.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 21 Ιουν 2013, 21:33

Kι αλλο παλτο?........ 8-)

Καλως ηρθες,παλικαρε! :nairepaok:
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 21 Ιουν 2013, 21:34

προσέξτε στην ΠΑΕ, ο ΠΑΟΚ να φαίνεται σε ΟΛΕΣ τις φωτογραφίες που βγάζουν τα νέα μεταγραφικά αποκτήματα. Μια φωτογραφία έχει ο Σκόνδρας χωρίς ΠΑΟΚ στο background και αυτή διάλεξαν να βάλουν στο sport-fm.gr
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό hitman » Παρ 21 Ιουν 2013, 21:36

Εικόνα
" Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία"
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ
Άβαταρ μέλους
hitman
 
Δημοσιεύσεις: 2610
Εγγραφή: Κυρ 13 Ιούλ 2008, 17:56

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 21 Ιουν 2013, 21:38

ρε σεις μην κανετε σαν γκομενιτσες που τις μιλησαν ασχημα. οκ ηταν αντιπαλος μας εβαλε γκολ η ομαδα του και απο το υπερβολικο παθος ηρθε και μας μπινελικωσε. τετοιους γουσταρω που θα βαζουν γκολ μεσα στο καραισκακι και θα πηγαινουν στους γκει και θα τους λενε σας μαμησα μ@^νια.τους βαρεθηκα τους αναλατους και τους μετριους
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Παρ 21 Ιουν 2013, 21:43

stephanos έγραψε:Μόνο αγωνιστικά: Θεωρώ ότι είναι κακή κίνηση, αναλογιζόμενος ότι τον πήραμε για βασικό. Έχει πάθος, τσαμπουκά και δύναμη. Ωραία, όπως το 90% των δεξιών μπακ του πλανήτη και όπως ένα μεγάλο ποσοστό των Ελλήνων άμπαλων παικτών. Επιθετικά δεν μου γεμίζει το μάτι και από τεχνική είναι κλάφτα. Εμένα δεν μου φτάνει το πάθος. Πάθος είχαν ο Κονσεϊσάο και ο Ίβιτς, αλλά αυτοί ήξεραν και 100 καντάρια μπάλα και το πάθος ήταν το επιπλέον προσόν, όχι το μόνο.
Είναι η δεύτερη φορά που εκφράζομαι απολύτως αρνητικά για μεταγραφή (η πρώτη ήταν του Γεωργιάδη) και απλώς ελπίζω αυτή τη φορά να αποδειχθώ λάθος και ας κάνω κωλοτούμπες. Και θα τις κάνω αν ο Σκόνδρας μου αποδείξει ότι είναι καλύτερος του Σνάουτσνερ.

Καλώς ήρθες στον ΠΑΟΚ. Δεν έχεις πίστωση χρόνου.



Φίλε πρώτον αν ειχε τεχνική θα έπαιζε χαφ και οχι μπακ...Ετσι ξεκινάνε ολοι!
Βρες μου εσυ πολλα πλάγια μπακ με τεχνική...Μην βλέπεις τον Λινο αυτός ειναι περιπτωσάρα!
Πολύ καλή μεταγραφή...
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2331
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 21 Ιουν 2013, 21:47

stephanos έγραψε:Μόνο αγωνιστικά: Θεωρώ ότι είναι κακή κίνηση, αναλογιζόμενος ότι τον πήραμε για βασικό. Έχει πάθος, τσαμπουκά και δύναμη. Ωραία, όπως το 90% των δεξιών μπακ του πλανήτη και όπως ένα μεγάλο ποσοστό των Ελλήνων άμπαλων παικτών. Επιθετικά δεν μου γεμίζει το μάτι και από τεχνική είναι κλάφτα. Εμένα δεν μου φτάνει το πάθος. Πάθος είχαν ο Κονσεϊσάο και ο Ίβιτς, αλλά αυτοί ήξεραν και 100 καντάρια μπάλα και το πάθος ήταν το επιπλέον προσόν, όχι το μόνο.
Είναι η δεύτερη φορά που εκφράζομαι απολύτως αρνητικά για μεταγραφή (η πρώτη ήταν του Γεωργιάδη) και απλώς ελπίζω αυτή τη φορά να αποδειχθώ λάθος και ας κάνω κωλοτούμπες. Και θα τις κάνω αν ο Σκόνδρας μου αποδείξει ότι είναι καλύτερος του Σνάουτσνερ.

Καλώς ήρθες στον ΠΑΟΚ. Δεν έχεις πίστωση χρόνου.



Σε γενικες γραμμες συμφωνουμε στεφανε το εγραψα και εγω αλλωστε νωριτερα χωρις να μπω σε λεπτομερειες.
Απο τον σναουτσνερ ομως ειναι σιγουρα καλυτερος με προοπτικη να γινει αποστολακης,εκει νομιζω ειναι το ταβανι του.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιάννης Σκόνδρας

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 21 Ιουν 2013, 21:54

obanebane έγραψε:
stephanos έγραψε:Μόνο αγωνιστικά: Θεωρώ ότι είναι κακή κίνηση, αναλογιζόμενος ότι τον πήραμε για βασικό. Έχει πάθος, τσαμπουκά και δύναμη. Ωραία, όπως το 90% των δεξιών μπακ του πλανήτη και όπως ένα μεγάλο ποσοστό των Ελλήνων άμπαλων παικτών. Επιθετικά δεν μου γεμίζει το μάτι και από τεχνική είναι κλάφτα. Εμένα δεν μου φτάνει το πάθος. Πάθος είχαν ο Κονσεϊσάο και ο Ίβιτς, αλλά αυτοί ήξεραν και 100 καντάρια μπάλα και το πάθος ήταν το επιπλέον προσόν, όχι το μόνο.
Είναι η δεύτερη φορά που εκφράζομαι απολύτως αρνητικά για μεταγραφή (η πρώτη ήταν του Γεωργιάδη) και απλώς ελπίζω αυτή τη φορά να αποδειχθώ λάθος και ας κάνω κωλοτούμπες. Και θα τις κάνω αν ο Σκόνδρας μου αποδείξει ότι είναι καλύτερος του Σνάουτσνερ.

Καλώς ήρθες στον ΠΑΟΚ. Δεν έχεις πίστωση χρόνου.



Σε γενικες γραμμες συμφωνουμε στεφανε το εγραψα και εγω αλλωστε νωριτερα χωρις να μπω σε λεπτομερειες.
Απο τον σναουτσνερ ομως ειναι σιγουρα καλυτερος με προοπτικη να γινει αποστολακης,εκει νομιζω ειναι το ταβανι του.


Για αυτό άλλωστε φαίνεται ότι ψάχνουμε για επιθετικογενή αρ.μπακ.
λέω εγώ τώρα. :roll:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες