Vladan Ivic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Θα θέλατε να παραμείνει στο τιμόνι της ομάδας?

ΝΑΙ
129
72%
ΟΧΙ
49
28%
 
Σύνολο ψήφων : 178

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Κυρ 21 Μάιος 2017, 23:09

Θεωρώ αδιανόητη αλλαγή προπονητή για τους παρακάτω λόγους :
1. Ο Ιβιτς του χρόνου θα είναι πιο έμπειρος άρα καλύτερος.
2. Η ομάδα έχει αποκτήσει σταθερό κορμό και μπορεί εύκολα να δέσουν οι 3-4 νέοι παίκτες που θα ρθουν.
3. Έχει βρεθεί η χημεία με τον Μιχελ.
4. Θα γίνει προετοιμασία και λογικά θα δούμε περισσότερα από παίκτες που δε συμμετείχαν σε αυτήν όπως Βαρελα, Ενρικε, Ουαρντα, ακόμα και Πριγιοβιτς.
Μόνο αισιοδοξία μπορώ να αισθάνομαι (φυσικά θεωρώντας πώς θα έχουν γίνει εκλογές στην ΕΠΟ και τα κριτήρια θα είναι αγωνιστικά)

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 22 Μάιος 2017, 11:55

Dimitris_L4 έγραψε:
goran 64 έγραψε:Χάσιο...Μάλλον αυτό το παρακάτω σου ξέφυγε... :oops:
Σελίδα 413 του παρόντος topic...Και 414, παρατιθέμενο από πολλούς συμφορουμίτες με πολλές διαμαρτυρίες... :shock:

Θα δυσαρεστησω πολλους αλλα θα προσπαθησω να δω τα πραγματα ψυχραιμα..ξεκιναω λεγοντας οτι το ματς επρεπε να διακοπει..προφανως βεβαια να ειμαστε ετοιμοι γτ και εμεις εχουμε περιεργους
..αλλα ρε βλανταν..με συγχωρεις αλλα να βγεις με το καροτσακι...τοσο πολυ δλδ..και με προβληματιζει η διαγνωση του γιατρου που λεει για επιφανειακη εκδορα...που σημαινει γρατσουνιες..εαν ειχες καμια διασηση χτυπα ξυλο θα ελεγα οκ...ολο αυτο εμενα μου φαινεται υπερβολικο...


Δεν μου διέφυγε η μετέπειτα μεταστροφή του φίλου που το γραψε, ούτε έχω τίποτα εναντίον του δίχως να τον γνωρίζω, αλλά θαρρώ ότι είναι ένα καλό παράδειγμα προς αποφυγήν, όπως και του να προσέχουμε όλοι το ποιους εμπιστευόμαστε και το τι και πώς το γράφουμε εδώ μέσα, στο ανεξάρτητο οπαδικό forum του PAOKmania site...

Γκοραν εισαι αδικος...τρολαρα γτ υπηρχε ενα κλιμα περι λαθους του ιβιτς και λοιπα...και το εγραψα και μετα...


Αδερφέ Δημήτρη, άποψη μου είναι ότι εσύ είσαι άδικος, αφού ισχυρίζεσαι ότι σε αδικώ και με το συμπάθιο...
Εξ άλλου δεν θα ήθελα να αδικήσω ποτέ και κανέναν άνθρωπο, ειδικότερα μάλιστα όταν δεν τον γνωρίζω καν...
Επίσης το ότι στην παράθεση μου έσβησα το όνομα του nickname σου κάτι σημαίνει, δεν νομίζεις? 8-)

Όπως λοιπόν πεντακάθαρα γράφεται στο post μου, λαμβάνω υπ όψιν μου την "μεταστροφή" σου (το ότι δηλαδή μας γνωστοποίησες αργότερα ότι τρολάρεις), για την οποία μονάχα εσύ ξέρεις αν ισχύει πραγματικά και δεν έχω λόγο να μην σε πιστέψω εφ' όσον μάλιστα μας το δηλώνεις, μεταχρονολογημένα μεν, αλλά, γραπτά και κατηγορηματικά!!!!

Τέτοια πράγματα όμως Δημήτρη μου και με τέτοιον τρόπο δεν γράφονται ούτε υπό τύπου τρολαρίσματος!!!! :shock:

Άποψη μου και να με συμπαθάς μεν αν διαφωνείς, αλλά δεν αλλάζει διαχρονικά... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Δευτ 22 Μάιος 2017, 12:17

Κοιταξε υπηρχε ενα γαιτανακι για θεατρο του ιβιτε σε ολο το διαδικτυο..και μπηκα εδω και υπηρχαν καποιες λιγες φωνες που ειχαν επιφυλαξεις για τον τρυματισμο του ιβιτς..ταυτοχρονα στο θεμα του ιβαν εγραψα να κυνηγησει τις πρασινες πουτανες..αρα οπως καταλαβαινεις δεν μπορει να θεωρουσα ΣΟΒΑΡΑ οτι η σερβικη αλεπου εκανε θεατρο και απο την αλλη να πιστευα πως ο ιβαν πρεπει να του κυνηγησει...
Ισως για τετοιο ευαισθητο θεμα να μην επρεπε με τετοιο υφος...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 22 Μάιος 2017, 13:31

Δημήτρη...Θαρρώ ότι καταλαβαίνεις το πνεύμα μου κι ότι δεν έχω καμιά διάθεση προσωπικής αντιπαράθεσης... ;)

Όντως το "μήνυμα", που ήθελα να περάσω, είναι ότι για τέτοια θέματα (κίνδυνος αφαίρεσης ανθρώπινης ζωής) είναι ότι πρέπει να μαστε όλοι πολύ πιο προσεκτικοί γράφοντας την άποψη μας (έστω και τρολάρισμα) γι αυτά... :|

Εξ άλλου διαβάζω πάντα και όλα τα posts σου εδώ και 1,5 χρόνο και συμφωνώ σχεδόν στο σύνολο τους αδερφέ! 8-)

Κανένα "προσωπικό" πρόβλημα μαζί σου και όλα καλά λοιπόν απ την πλευρά μου... :)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Δευτ 22 Μάιος 2017, 17:45

Οχι ρε συ ειναι δυνατον..καμια διαθεση αντιπαραθεσης..αλλωστε η υγεια σε ενα φορουμ αυτη ειναι..να μπορουμε να ανταλλαζουμε αποψεις με ηρεμο τροπο και οπου υπαρχει "παρεξηγηση" να λυνεται..
Και να φυγω απο αυτο να πω και εγω οτι δε νοειται να τιθευται θεμα παραμονης η οχι του βλανταν..η χρονια ειναι ακρως πετυχημενη..ΑΚΡΩΣ...και μπαλα ειδαμε και κουπα σηκωσαμε και στους 32 περασαμε..σε καποια ματς εκανε και λαθη αλλα ρε παιδια ο ανθρωπος πρωτη χρονια ανελαβε ως πρωτος προπονητης ομαδα που η καρεκλα της ειναι κατι παραπανω απο ηλεκτρικη και ειχε αυτα τα αποτελεσματα...δηλαδη τι θελατε παραπανω .???
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 24 Μάιος 2017, 19:32

Πηγε σχεδον όπως τα σχεδιαστές σβηστά αν κ θα μπορούσαμε να φαμε

Με βασει τις αλλγες μπις παγκο στο επόμενο κ παμε για χ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τετ 24 Μάιος 2017, 20:15

μπορει οντως να κινδυνευσαμε,αλλα αν οι επιθετικοι μας ειχαν καθαρο μυαλο στην επιθεση θα βαζαμε και 2ο μπαλακι. Κριμα να πουλανε τοσο ευκολα την μπαλα

Καλα εκανε και ξεκινησε με αυτους που ξεκινησε παντως
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6229
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τετ 24 Μάιος 2017, 21:15

η φετινή αγωνιστική κατάκτηση είναι ότι δε χρειαζόμαστε δεύτερο για να σιγουρέψουμε το ματς.
Μπορεί κάποιος να βρει πόσοι αγώνες φέτος στράβωσαν αφού προηγηθήκαμε;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 24 Μάιος 2017, 21:15

Με Ηρακλή.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τετ 24 Μάιος 2017, 21:33

1. Φιλικό με τη Στεάουα τον Ιούλιο, προηγηθήκαμε 1-3, χάσαμε 4-3
2+3. Με τον Άγιαξ εκτός και εντός, προηγηθήκαμε και ισοφαριστήκαμε ή χάσαμε αντίστοιχα
4. Φιλικό με Βέροια, προηγηθήκαμε 2-0 και μας ισοφάρισαν
5. με ΟΣΦΠ, προηγηθήκαμε και χάσαμε 2-1
6. με Ατρόμητο το 3-4 στην Τούμπα
7. με Ηρακλή το Φεβρουάριο το 1-1

τα έψαξα μόνος μου τελικά. 7 στα 68 είναι 10%
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Πέμ 25 Μάιος 2017, 00:00

Δλδ αν εξαιρεσεις τα φιλικα και τον ατρομητο για ευνοητους λογους μενουν 3 ματς...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 25 Μάιος 2017, 00:23

4 είναι
2 με Αία, ΟΣΦΠ, Ηρα

στον αντίποδα έχουμε 30 νίκες με 0 παθητικό (που σημαίνει ότι προηγηθήκαμε και κερδίσαμε). Λογικά υπάρχουν και άλλες νίκες στις οποίες προηγηθήκαμε, δεχτήκαμε γκολ και στο τέλος κερδίσαμε, αλλά τέτοια ώρα, τέτοια λόγια.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Πέμ 25 Μάιος 2017, 02:08

Στην μετα ακατονομαστου εποχη,ολο κι ολο ειναι η ημιανατροπη του γριακλη,κοινως που χασαμε βαθμους αφου προηγηθηκαμε.Σε 36 αγωνες εως τωρα εχουμε 1 ημιανατροπη(ισοπαλια) αφου προηγηθηκαμε,αν δεν κανω λαθος.

Καλος χθες στις αλλαγες και γενικως στο ματς.
Κανενα συμβολαιο θα γινει μεγαλυτερο.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5523
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Κυρ 28 Μάιος 2017, 20:31

Βλάνταν, το νού σου! Έχεις απογοητεύσει το, μαθημένο στα μεγάλα διπλά, κοινό της ομάδας! :mrgreen:
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5765
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Κυρ 28 Μάιος 2017, 21:26

Όσα εύσημα σε άξιζαν πέρισυ για τα πλει οφ, τόσα μπινελίκια σε αναλογούν φέτος. Ο χυμένος ρε Βλάνταν, ο χυμένος ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ; Που τον έκαναν γκόμενα ο Πανιώνιος με το 1/5 του ρόστερ μας και ο βάζελος με τα δευτερότριτα; Ντροπή ρε πστμ, ΝΤΡΟΠΗ!
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες