Vladan Ivic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Θα θέλατε να παραμείνει στο τιμόνι της ομάδας?

ΝΑΙ
129
72%
ΟΧΙ
49
28%
 
Σύνολο ψήφων : 178

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:13

Όντως οι δηλώσεις του Σαββίδη έπρεπε να είχαν ενεργοποιήσει του πάντες. ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΔΙΑΦΘΟΡΕΙΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ. Τελικά αυτοί που διοικούν είναι οι πλέον διεφθαρμένοι και οι μεγαλύτεροι απατεώνες του τόπου. Οι υπόλοιποι απλά ακολουθούν τις εντολές των πρώτων, διαφορετικά παραιτούνται.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:18

tsou έγραψε:Είναι σωστό να μαθευτεί η αλήθεια όχι για να γίνει κουτσομπολιό και εσωστρέφεια.
Και θα δεχτώ αυτό που λες ότι ο ιβάν δεν τον έφαγε και ο ίβιτς έφυγε μόνος του, αυτό δεν αποτελεί θέμα για προβληματισμό από μόνο του;
Σε έναν ΠΑΟΚ οικονομικά εύρωστο και δυνατό όσο ποτέ άλλοτε, και ενώ πλέον λέμε ότι του χρόνου πάμε πιο δυνατά από ποτέ για το πρωτάθλημα όχι σαν όνειρο αλλά επιτέλους όπως αρμόζει στην ιστορία του ΠΑΟΚ σαν απαίτηση, δεν είναι σχεδόν παρανοϊκό ένας φέρελπις κόουτς με σχεδόν μηδέν βιογραφικό να παρατάει αυτήν την τεράστια ευκαιρία όταν έχει δίπλα έναν πρόεδρο χωσάδα;
Ο οργανισμός ΠΑΟΚ είναι δυνατόν να μην μπορεί να κρατήσει έναν τόσο νέο προπονητή;
και σε αυτό να πούμε ότι πρέπει να το βάλουμε κάτω από το χαλί γιατί αλλιώς θα προκληθεί μιζέρια;
δεν βγάζει λογική.


Θα σου κανω μια ερωτηση και αν θελεις απαντας,αν απαντησεις ομως θελω ευθεια απαντηση αλλιως μη το κανεις καθολου.
Αν εσυ ησουν ο Ιβαν και ο Ιβιτς σου ζηταγε κλειστο τριετες με 1 μυριο το χρονο για να μεινει θα τον κραταγες;
Ωραια η κουβεντα που εχεις ανοιξει αλλα να μπουμε και λιγο στη πραξη.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:18

Άντε 500αρισε το τοπικ, πάμε για restart ή λουκετάκι;
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:19

sic-4 έγραψε:Καλα, οι δηλωσεις του Σαββιδη ειναι συγκλονιστικες. Δεν τις ειχα διαβασει, απο εδω μεσα ειχα πληροφορηθει οτι ειπε για απειλες κλπ, αλλα δεν ειχα διαβασει το κειμενο.

Ειναι δυνατον να εχει κανει αυτες τις ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΕΣ δηλωσεις ο Ιβαν Σαββιδης (οχι εγω ή ο Μπαμπης ο Σουγιας) κι εμεις να ψαχνουμε μηπως τα λεει γιατι δεν θελει να ξοδευτει και να παρασχει στηριξη στον Βλανταν;

Μετα και απο αυτο που διαβασα εχω να πω, πως τα οποιαδηποτε σεναρια αγνοουν τις παραπανω δηλωσεις Σαββιδη, ειναι εμετικα.


eorptol1 έγραψε:Κανονικά με αυτά που είπε ο Ιβάν περί απειλών έπρεπε να γίνει σάλος να επέμβει αυτεπαγγελτα ο εισαγγελέας ο Βασιλειάδης να ασχοληθεί τα σαιτ..... ΈΓΙΝΕ ΤΊΠΟΤΕ ΑΠΌ ΑΥΤΆ; ΌΧΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΠΏΘΗΚΕ ΤΊΠΟΤΕ.... Μας έχουν γραμμένους σαν βορειοελλαδιτες σαν ομάδα εκτός ΠΟΚ εκτός Αθηνών ακόμη και με δυνατό οικονομικά πρόεδρο


οπως ειχα πει eorptol... λες και τα ειπε ο σκυλος του...
και ασε τα σαιτ και τους εισαγγελεις... εδω εμεις εδω μεσα και γραφουμε ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ απο αυτα.

Πραγματικά και εμείς το περνάμε έτσι
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:20

Δεν είναι θέμα διοίκησης. Θέμα δικαιοσύνης είναι.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:22

Μα άλλες φορές και η δικαιοσύνη και ο Βασιλειάδης είναι υπέρ ευαίσθητοι, τώρα κάνουν τον Κινέζο..... Και με τον Νασο; Τι έγινε βρέθηκαν οι τύποι που αυτές τις μέρες το παίζουν και επαναστάτες;
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:25

Δε πιστεύω τίποτα από τέτοιου είδους δηλώσεις. Δηλαδή σε απειλούν κάποιοι από το τελικό κυπέλλου και μετά και το θυμάσαι μετά την ήττα στη τελευταία αγωνιστική των play off;
Tόσο καιρό αγνοείς δηλαδή τις απειλές ; Αυτό από μόνο του δεν είναι εγκληματικό ;

Η γνώμη μου είναι πως αυτές οι δηλώσεις αποτελούν πυροτέχνημα .
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:26

Λοιπόν, πρέπει να φύγει γιατί μετά από αυτό το σίριαλ θα είναι εύκολος στόχος και εξιλαστήριο θύμα αλλά και ο ίδιος θα έχει δικαιολογίες.

Δεν κρίνω αγωνιστικά ή το όφελος της ομάδας από την παραμονή του ή μη, αλλά μελλοντικά μόνο σε καλό δε θα μας βγει αυτό το σίριαλ.

Επίσης, ρε συ sic-4 είναι δυνατόν να γράφεις τόσα πολλά πράγματα (δε διάβασα, δε λέω αν διαφωνώ ή όχι), αλλά να μην έχεις διαβάσει τις δηλώσεις Ιβάν ή να τις ακούσεις;
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:28

ΑποστόληςΑ έγραψε:Όντως οι δηλώσεις του Σαββίδη έπρεπε να είχαν ενεργοποιήσει του πάντες. ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΔΙΑΦΘΟΡΕΙΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ. Τελικά αυτοί που διοικούν είναι οι πλέον διεφθαρμένοι και οι μεγαλύτεροι απατεώνες του τόπου. Οι υπόλοιποι απλά ακολουθούν τις εντολές των πρώτων, διαφορετικά παραιτούνται.


Στις δηλώσεις του ο Ιβάν είπε ότι οι αρμόδιες αρχές ξέρουν τα ονόματα. Ίσως βρίσκεται κάποια έρευνα σε εξέλιξη κ γι αυτό δεν ακούγεται τπτ τώρα...
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό speedy.g » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:28

giapas έγραψε:Δε πιστεύω τίποτα από τέτοιου είδους δηλώσεις. Δηλαδή σε απειλούν κάποιοι από το τελικό κυπέλλου και μετά και το θυμάσαι μετά την ήττα στη τελευταία αγωνιστική των play off;
Tόσο καιρό αγνοείς δηλαδή τις απειλές ; Αυτό από μόνο του δεν είναι εγκληματικό ;

Η γνώμη μου είναι πως αυτές οι δηλώσεις αποτελούν πυροτέχνημα .


+1
Περηφάνια
Αντίσταση
Όνειρο
Κατάκτηση
speedy.g
 
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 23:53

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:29

giapas έγραψε:Δε πιστεύω τίποτα από τέτοιου είδους δηλώσεις. Δηλαδή σε απειλούν κάποιοι από το τελικό κυπέλλου και μετά και το θυμάσαι μετά την ήττα στη τελευταία αγωνιστική των play off;
Tόσο καιρό αγνοείς δηλαδή τις απειλές ; Αυτό από μόνο του δεν είναι εγκληματικό ;

Η γνώμη μου είναι πως αυτές οι δηλώσεις αποτελούν πυροτέχνημα .

Αν είναι πυροτέχνημα δεν θα το πεις εσύ ή εγώ αλλά η δικαιοσύνη η οποία κοιμάται.... Εδώ στην υπόθεση του Νασου δεν βρικανε τους τύπους που κάνανε τα πεσίματα
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:36

eorptol1 έγραψε:
giapas έγραψε:Δε πιστεύω τίποτα από τέτοιου είδους δηλώσεις. Δηλαδή σε απειλούν κάποιοι από το τελικό κυπέλλου και μετά και το θυμάσαι μετά την ήττα στη τελευταία αγωνιστική των play off;
Tόσο καιρό αγνοείς δηλαδή τις απειλές ; Αυτό από μόνο του δεν είναι εγκληματικό ;

Η γνώμη μου είναι πως αυτές οι δηλώσεις αποτελούν πυροτέχνημα .

Αν είναι πυροτέχνημα δεν θα το πεις εσύ ή εγώ αλλά η δικαιοσύνη η οποία κοιμάται.... Εδώ στην υπόθεση του Νασου δεν βρικανε τους τύπους που κάνανε τα πεσίματα


Αφού γράφω ρε μεγάλε ότι αυτό αποτελεί τη γνώμη μου.
Δε μπορώ να έχω ;
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:41

Φυσικά μπορείς όπως μπορώ να πω ότι είσαι λάθος, γιατί κανείς υποθέσεις τους καλεί η δικαιοσύνη και εκεί αποδυκνειεται αν έχουν βάση αυτά που λένε η όχι.... Τι ποιο απλό όταν καταγγέλλει κάποιος ότι απειλείται να ενεργοποιειται ο εισαγγελέας..... Όπως το έχει κάνει πολλές φορές, όπως και ο κατά τα άλλα λαλιστατος Βασιλειάδης
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:43

Η δικαιοσύνη δεν έχει δείξει και τα καλύτερα δείγματα τα τελευταία χρόνια, αλλά αν γίνεται έρευνα για τις καταγγελίες Ιβάν είναι μυστική, οπότε καλύτερα που δεν μαθαίνουμε τίποτα. Το να βγει κάτι θα το θεωρήσω έκπληξη, γιατί δε νομίζω ότι αυτοί που απείλησαν το έκαναν από το τηλέφωνο του σπιτιού τους κι όπως έχουμε δει τελευταία υπάρχουν πολλά και επαγγελματικά χτυπήματα, δεν έχουμε να κάνουμε με ερασιτέχνες. Όπως και να χει όμως δεν θεωρώ τον Ιβάν τόσο αμελητέα ποσότητα ώστε να κάνει σοβαρές καταγγελίες ποινικού χαρακτήρα και να αγνοείται έτσι απλά.
Από την άλλη, προσωπικά ως οπαδός, προτιμώ να μείνω όσο γίνεται στα ποδοσφαιρικά και δε θέλω να δηλητηριάσω κι άλλο το μυαλό μου. Μου φτάνει η διαιτησία, οι παράγκες, το κάθε λαμόγιο με το οποίο είμαι υποχρεωμένος να ασχολούμαι σε τούτο το κωλοπρωτάθλημα.
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό tsou » Πέμ 08 Ιουν 2017, 10:44

obanebane έγραψε:
tsou έγραψε:Είναι σωστό να μαθευτεί η αλήθεια όχι για να γίνει κουτσομπολιό και εσωστρέφεια.
Και θα δεχτώ αυτό που λες ότι ο ιβάν δεν τον έφαγε και ο ίβιτς έφυγε μόνος του, αυτό δεν αποτελεί θέμα για προβληματισμό από μόνο του;
Σε έναν ΠΑΟΚ οικονομικά εύρωστο και δυνατό όσο ποτέ άλλοτε, και ενώ πλέον λέμε ότι του χρόνου πάμε πιο δυνατά από ποτέ για το πρωτάθλημα όχι σαν όνειρο αλλά επιτέλους όπως αρμόζει στην ιστορία του ΠΑΟΚ σαν απαίτηση, δεν είναι σχεδόν παρανοϊκό ένας φέρελπις κόουτς με σχεδόν μηδέν βιογραφικό να παρατάει αυτήν την τεράστια ευκαιρία όταν έχει δίπλα έναν πρόεδρο χωσάδα;
Ο οργανισμός ΠΑΟΚ είναι δυνατόν να μην μπορεί να κρατήσει έναν τόσο νέο προπονητή;
και σε αυτό να πούμε ότι πρέπει να το βάλουμε κάτω από το χαλί γιατί αλλιώς θα προκληθεί μιζέρια;
δεν βγάζει λογική.


Θα σου κανω μια ερωτηση και αν θελεις απαντας,αν απαντησεις ομως θελω ευθεια απαντηση αλλιως μη το κανεις καθολου.
Αν εσυ ησουν ο Ιβαν και ο Ιβιτς σου ζηταγε κλειστο τριετες με 1 μυριο το χρονο για να μεινει θα τον κραταγες;
Ωραια η κουβεντα που εχεις ανοιξει αλλα να μπουμε και λιγο στη πραξη.

αν ήμουν ο ιβάν και ο ίβιτς μου ζητούσε κλειστό 3ετές με 1 μύρριο θα του έλεγα να πάρει την φράτζα του και να φύγει και τα νονπέιπερ που φεύγουν στους ΑΡΔ θα έλεγα να γράψουν την πραγματική αλήθεια. ότι δηλαδή ο ίβιτς ζήτησε 700% αύξηση. κανείς δεν θα έκραζε τον ιβάν.
ο ίβιτς παίρνει 150. ο πετρωτός είπε ότι ζήτησε τα 3πλα. 450 ετησίως. στο λέω γιατί είπες να μιλήσουμε λογιστικά και στην πράξη.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες