Vladan Ivic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Θα θέλατε να παραμείνει στο τιμόνι της ομάδας?

ΝΑΙ
129
72%
ΟΧΙ
49
28%
 
Σύνολο ψήφων : 178

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 17 Φεβ 2017, 09:15

Το 3-5-2 δεν μας πάει σαν σύστημα. Εφόσον ο Βλάνταν φοβήθηκε τον αγώνα και ήθελε να είμαστε σφιχτοί πίσω, θα μπορούσε να κατεβάσει ένα 4-4-2 με 2 αμυντικά χαφ μπροστά στην περιοχή (Cimirot, Χαρίσης) τον Shakhov 8ρι και τον Bis μπροστά τους, για το επιθετικό σκέλος. Αρκεί ο Bis να έχει δύο επιθετικούς με κίνηση, δηλαδή Μυστα - Henrique, ή Henrique - Campos, ώστε να μπορεί να τους τροφοδοτεί.
Τα full-backs είναι αποτελεσματικά όταν επικαλύπτουν και όχι όταν παίζουν ως εξτρεμ.
Τον Bis πολύ σωστά,κατά τη γνώμη μου, τον ξεκίνησε.
Τα τρία stoppers δεν είναι καλή λύση και επιπλέον είναι και κουρασμένοι, κάτι που φάνηκε στα δύο τελευταία γκολ.
Ελπίζω ότι ο Βλάνταν πήρε το μήνυμα και δεν θα επαναλάβει το λάθος του. Το ότι θα κάνει λάθη είναι μέσα στο πρόγραμμα. Εξ άλλου λάθη δεν κάνει μόνον όποιος δεν δουλεύει. Θα κάνει κι άλλα, αρκεί να μαθαίνει από αυτά.
Συνεχίζουμε.
ΥΓ: Ξεκόλλα με την εμμονή που λέγεται Αθανασιάδης.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89885
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 17 Φεβ 2017, 10:12

teod1980 έγραψε:Να ακούς αυτά που λέμε οι οπαδοί του ΠΑΟΚ.
Εμείς θα κατεβάζαμε αλλιώς την ομάδα.
Εμείς ξέρουμε ότι θα είχαμε το νου και τα @@@ για να παρουσιάσουμε κάτι διαφορετικό.
Εμείς είμαστε γνώστες του κάθε συστήματος που εσύ ως νέος δε το γνωρίζεις.
Πριν από κάθε σημαντικό αγώνα, πλέον, θα γίνεται γκαλοπ για το τι σύστημα θα παίξουμε και θα το επιλέγεις.
Δε μπορεί εσύ να μην μπορείς να κερδίσεις τη Σάλκε και να μη ρωτάς και τον κόσμο πως θα παίξεις.
Σιγά τους δίμετρους, ταχύς παίκτες της Σάλκε. Ειδκά εκείνο το ντούκι αριστερά, εγώ θα έβαζα να τον παίζουν σφαλιάρες.


Ας σοβαρευτούμε λίγο και ας γράφουμε την άποψή μας μεν αλλά ας σκεφτούμε ότι δεν είμαστε εκεί αλλά σπίτι μας και γράφουμε στο πληκτρολόγιο.

Ο Βλάνταν θα μάθει. Τουλάχιστον έτσι ελπίζω, θα μάθει και μέσα από τα λάθη του.
Τι να κάνουμε δλδ. Μας έκατσε ένας άνθρωπος με όρεξη και ταλέντο αλλά ακόμα σχετικά νέος και άπειρος προπονητικά. Δεν είναι μαθητευτόμενος μάγος από το πουθενά.
Θα φτάσουμε σε επίπεδο με σωστή δουλειά, νοοτροπία και υγεία ως σωματείο.

+++++
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 17 Φεβ 2017, 10:34

Καλά, εντάξει..Ότι θα διάβαζα τέτοια κριτική για τον άνθρωπο που μας πάει τρένο δεν το περίμενα..

Αλλά έτσι είμαστε..Την Κυριακή "θα χαζεύει όλη η Ελλάδα δυο φορές την εβδομάδα" ,την Πέμπτη κατάρες.

Χαλαρώστε λίγο.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Παρ 17 Φεβ 2017, 10:41

Βλανταν ελπιζω να εμαθες κατι απο το χτεσινο ματς
πολυ κριμα
αυτον μπροστα εκτος αποστολης απο δω και περα, φτανει
καλυτερα να παιζει ο Ουαρντα, καλυτερα Μυστα παρα καποιος που δε τον νιωθουν οι αμυνες στη λιγδα
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Φαντασμα » Παρ 17 Φεβ 2017, 10:48

Χαιρομαι παρα πολυ που βλεπω οτι το συνολο των φιλαθλων βλεπουν την ευθυνη στον κοουτς χωρις να κραζουν, χωρις να αποδομουν. Αυτο σημαινει οτι η αγαπη και η στηριξη στον Ιβιτς ειναι αληθινη και οχι γιαλαντζι. Σημαινει επισης οτι βλεπουμε τι προσπαθεια κανει. Χωρις κριτικη ποτε των ποτων δεν θα μπορεσει κανεις να δουλεψει σε υψηλο επιπεδο. Ποτε! Και κριτικη σημαινει και ταλαιπωρια και απορριψη ειδικα οταν εισαι σε μια δουλεια που εχεις ΑΜΕΣΗ απηχηση στον κοσμο. Δεν υπαρχει ουτε μιση περιπτωση να πετυχεις σε ενα μεγεθος οπως θελει να γινει ο ΠΑΟΚ διπλα σε ηγετες μεγεθους Σαββιδη εαν δεν αποδειχτεις αλεξισφαιρος και δοκιμασμενος σε καθε μα καθε μα καθε ειδους κριτικη. Δεν ειναι ιδιος ο κριτικος ανθρωπος με τον βλακα καφρο που βριζει και αποδομει. Ουτε μια στο εκατομυριο. Κριτικη δε συνεπαγεται κατακριση κι οποιος θελει να επαινει πρεπει να ξερει να κρινει και να μετραει και αν αποδιδει αναλογα. Οποιος καθεται και μονο χαζευει χωρις να λεει ποτε τιποτα δεν νιωθει και πολλα και αντι για μπαλα ισως θα του πηγαινε να βλεπει διαγωνισμο σταυροβελονιας. Ποτε μην ξεχνατε, αυτο ειναι επαγγελματικο ποδοσφαιρο. Κι αυτο σημαινει οπαδοι. Χωρις τους οπαδους δεν υπαρχει επαγγελματικο ποδοσφαιρο. Υγιης κριτικη = υγιεις οπαδοι = υγιες ποδοσφαιρο. Ελληνες ειμαστε οχι γοτθικα μοσχαρια με μια μπυρα στο χερι που μολις βγηκα απο την μανιφακτουρα. Γνωμη ειχαμε και θα χουμε παντα. Η ΣΩΣΤΗ αντιληψη κανει την διαφορα και στον επαινο και στην κριτικη.
Φαντασμα
 
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2017, 13:31

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 17 Φεβ 2017, 10:51

Παμε με τρια πέντε δυο κλαους :mrgreen:

Παντως δεν υπαρχει δικαιολογία για μη νικη μιας κ ως ροτεισον μπορει κανεις να κει οτι εγινε χωρις Εντικε κάμπος βασικους
Νοξιζω τριχωξωλης στη θεςη χοντροκωλη πελκας αλλαγη φορ πριγιο η κουκουρ
Αμυνα ειναι καιρός για πόυγγουρα βασικο

Κ ιςως ματος να ξεθολώσει λιγο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό kos » Παρ 17 Φεβ 2017, 10:58

το φορμαρισμα της ομαδας εγινε πολυ νωρις και η σαλκε επεσε πανω στο κλαταρισμα. αυτη ειναι η ιστορια. αυτος πιστευω πως ειναι και ο λογος των 3 στοπερ. αν προσθεσεις τους τραυματιες, αυτους που ηρθαν απο τραυματισμο και αυτους που δεν ειχαν δηλωθει (πριγιοβιτς) και αυτους που δεν εχουν μπει ακομη στο νοημα της ομαδας (ενρικε-ουαρντα) καταλαβαινεις οτι τα περιθωρια ηταν λιγα. ειναι θεωρητικο το οτι ενα αλλο συστημα θα ηταν καλυτερο. δεν το ξερουμε.
εγω ειδα εναν λεοβατς να μην μπορει να επιστρεψει, ενα μπισεζβαρ χωρις δυναμεις, εναν τσιμιροτ να ειναι σε μονιμη φαση περικυκλωμενος απο αντιπαλους και τους μεσοεπιθετικους να κοιτανε γυρω τους και να μην εχουν στηριγματα.

συμπερασμα? θελουμε ποιοτικοτερο βαθος στον παγκο. θελουμε δυο ακραιους αμυντικους που να μην φοβαται ο προπονητης να τους βαλει. θελουμε δευτερο φορ πισω απο τον πριγιοβιτς. θελουμε τεταρτο στοπερ και ενα βασικο εξαρι.

η ομαδα ειναι καινουργια, οπως και ο προπονητης. ο ιβιτς δεν ηρθε για να παρει πρωταθλημα την πρωτη χρονια, ουτε για να μας παει στους 16 του ουεφα. εχει κανεις τετοιες απαιτησεις? αυτο που μενει μεχρι στιγμης ειναι οτι μπορει να κανει την ομαδα να παιξει ποδοσφαιρο και οτι σε ενα βαθμο μπορει να χειριστει κρισεις. ελπιζω το καλοκαιρι να γινουν αυτα που πρεπει και οταν δεν τραβαει ο ματος να μην γυριζει στον παγκο και να βλεπει τον κιτσιου ή οταν δεν παιζει ο λεοβατς το διλλημα να μην ειναι δεληγιαννιδης ή κρεσπο ή κοροβεσης
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4924
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 17 Φεβ 2017, 11:01

Γαβ, αλλά όχι άλλο 532! Στο γήπεδο μας παίζουμε, μπαίνουμε για να κερδίσουμε. Εγώ έτσι θέλω να βλέπω την ομάδα μας είτε παίζει με τη λειβαδια είτε με τη σαλκε. Φουλ επίθεση!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9910
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 17 Φεβ 2017, 11:25

Βλάνταρε ε Βλάνταρε???

Μήπως διαβάζεις??? Ακούς??? Καταλαβαίνεις???
Άρχισαν τα όργανα λοιπόν...Κιόλας...Στην πρώτη στραβή...

Αυτός είναι (στο συντριπτικό πλέον ποσοστό του) ο αλλοτριωμένος "λαός-δυνάστης"" του Π.Α.Ο.Κ.!!!!
Αυτός ο ξερόλας, φοβικός, μισαλλόδοξος, αυτός ο κομπλεξικός, ο κρυμμένος, αυτός ο μικρούλης λαός... :cry:

Αυτό είναι το υβρίδιο λαού-προπονητή του F/M και των forums!!!! :oops:

Αυτός που θα βγει την άλλη μέρα της αποτυχίας να την πει ως άλλος μετά Χριστόν προφήτης σε όποιον "έχει την ΑΠΟΨΗ" ότι είναι υπεύθυνος, κατηγορώντας τον ευθέως ή πλαγίως (φυσικά όχι μόνο στα ποδοσφαιρικά αλλά στα πάντα) και παροτρύνοντας τον κατόπιν "ευγενικά" (αν τον γουστάρει) να μάθει απ τα "λάθη" του!!!!

Τώρα θα με πεις και με το δίκιο σου ρε Βλάνταρε: "Ποια ήταν τα λάθη μου χθες ρε μπάρμπα"???

Κι εγώ θα σ απαντήσω αυτό που οι πολλοί ξερόλες ντεμέκ "προπονητές, Πρόεδροι, μεγαλομέτοχοι, Πρωθυπουργοί, Ανώτατοι Δικαστικοί", πολλοί μισαλλόδοξοι, πολλοί μικρούληδες, ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ του Π.Α.Ο.Κ., οι δήθεν οπαδοί "με την ΠΑΝΤΑ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΨΗ" επί παντός του επιστητού, απ το "Κυπριακό" μέχρι και την λύση του επισιτιστικού προβλήματος των 8 δις ανθρώπων του πλανήτη Γη, δεν θα σου λέγαν ποτέ αν τους ρωτούσες...

Κανείς τους δεν θα άντεχε να κάνει ποδοσφαιρική κουβέντα με επιχειρήματα μαζί σου στα ίσα, καθισμένος δίπλα ή έστω απέναντι σου...Κανένας δεν κατάλαβε γιατί διαμαρτυρόσουν γιατί παίξαμε Πέμπτη κι όχι Τετάρτη για το Κύπελλο και Κυριακή αντί για Σάββατο για το ΠρωΚτάθλημα στην Ξάνθη και τα δύο!!!! Κ Α Ν Ε Ν Α Σ !!!!

Δεν θα σου έλεγε κανείς τους κατάμουτρα αυτό που το κόμπλεξ τους τους κατευθύνει να σου ρίχνουν ευθύνη για τον χθεσινό "διασυρμό" απ τους Γερμαναράδες, παρ όλα τα μειονεκτήματα που ξεκίνησες τον χθεσινό αγώνα!!!!
Δεν θα σου λεγε κανένας ότι οι παίχτες σου δεν είναι ρομπότ αλλά άνθρωποι, αλλά πιθανά θα σ έλεγαν ότι "δεν είναι οι κατάλληλοι για 3-5-2 που αποφάσισες να παίξεις" σαν φοβισμένο παιδάκι απέναντι στον κακό τον λύκο!!!! Θα σου έλεγαν ότι "μπέρδεψες την ομάδα" και δεν έπρεπε να το κάνεις σ αυτόν τον αγώνα, μπλα μπλα...

Βλάνταρε, δεν θα σου λεγε κανείς τους ότι το λάθος σου είναι ότι δεν έκανες αυτό που θα έκανα ΕΓΩ, γιατί ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ και δικαιούμαι να την εκφράζω!!!! :shock: :shock: :o :o
Γιατί ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ο μετά Χριστόν προφήτης κι εσύ έκανες λάθος!!!!
:oops: :( :cry:

Αυτό μονάχα μπορούσαν να σε λέγανε ρε Βλάνταρε, γιατί φυσικά κανένας δεν έχει τις γνώσεις τις δικές σου στην προπονητική και γιατί τρέχουν όλοι πίσω από κάνα δυο τράγους ΑΡΔ σαν τα γίδια που οδηγούνται στο μαντρί!!!!

Μ αυτούς έχεις να "τα βάλεις", αυτούς έχεις την υποχρέωση να ευχαριστήσεις ώστε να είναι τα μισαλλόδοξα ένστικτα τους σε καταστολή μονάχα με επιτυχημένα αποτελέσματα της Π.Α.Ο.Κ.άρας, της οποίας...
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ... ;)


:pano: :nairepaok:

Υ.Γ. Όσο γι αυτόν που σας είχε χθες σε σύσκεψη μέχρι τις δυόμισι η ώρα, ας τον φωτίσει ο Θεός, αλλιώς... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 17 Φεβ 2017, 11:50

Ιβάν χρέωσε υπερωρίες γιατί τους είχες ως τις 2 και μισή :) :)
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Παρ 17 Φεβ 2017, 11:58

Odi και Goran, νομίζω η κριτική όλων είναι καλοπροαίρετη και κανένας (πλην ενός) δεν αμφισβητεί τον προπονητή και προφανώς δεν υπάρχει τέτοιο θέμα. Το γεγονός ότι τόσοι πολλοί λένε σχεδόν το ίδιο πράγμα για το σύστημα που επέλεξε και πως το διαχειρίστηκε μέσα στον αγώνα, δείχνει την πραγματικότητα, ακόμα κι εγώ ο υπερ-αμπαλος το είδα να ξετυλίγεται. Δεν υπάρχει όμως θυμός και νομίζω νιώθουμε όλοι θετικά για τ ο μέλλον!
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2957
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 17 Φεβ 2017, 12:05

Γκοραν χάσαμε, δεν ήρθε το τέλος του ΠΑΟΚτσηδικου κόσμου. Σε δύο μέρες που θα ξανακερδισουμε όλα θα είναι μέλι γάλα. Με τη σαλκε παίζαμε μη ξεχνάμε
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9910
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 17 Φεβ 2017, 12:10

Που ακριβώς βοηθάει αυτή η "καλοπροαίρετη" κριτική στον καθένα Κούρδε μου, εκτός της επιβεβαίωσης του ΕΓΩ του καθενός μας, που ουσιαστικά κάνει την προσωπική του ψυχοθεραπεία ανέξοδα μέσω του Π.Α.Ο.Κ.??? :oops:

Μιας "επιβεβαίωσης" μάλιστα πολύ αμφισβητούμενης με βάση ΟΛΑ τα ρεασλιστικά στοιχεία που δεν γνωρίζουμε καν και φυσικά για κάτι που κανένας μας δεν έχει τις κατάλληλες γνώσεις να κριτικάρει-κρίνει??? :(

Μόνο το τελικό αποτέλεσμα έχει σημασία κι όχι ο τρόπος που αυτό έρχεται ή ΟΛΑ όσα έχουν προηγηθεί αυτού???

Αν σκεφτόμαστε εμείς λοιπόν κατ αυτόν τον τρόπο με το ελάχιστο δικαίωμα του "οπαδού", ας σκεφτούμε καλύτερα πώς δικαιούται να σκέφτεται ο Πρόεδρος και μεγαλομέτοχος της ομάδας μας, οπότε, πριν τον κρίνουμε κι αυτόν βρίσκοντας τον λάθος κάποιες φορές, καλύτερα πρώτα να κοιταζόμαστε στον καθρέφτη μας, αναρωτώμενοι πώς θα ενεργούσαμε στην θέση του αν ήμασταν εμείς αυτοί που τα είχαμε χώσει χοντρά!!!! 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 17 Φεβ 2017, 12:15

Μαυρο Χιονι έγραψε:Γκοραν χάσαμε, δεν ήρθε το τέλος του ΠΑΟΚτσηδικου κόσμου. Σε δύο μέρες που θα ξανακερδισουμε όλα θα είναι μέλι γάλα. Με τη σαλκε παίζαμε μη ξεχνάμε


Ο Π.Α.Ο.Κ.τσίδικος κόσμος δεν τελειώνει ποτέ, ούτε τελειώνει το μεγαλείο του Π.Α.Ο.Κ. αδερφέ Μαυρόχιονε... 8-)

Το κακό είναι ότι μέρα με την μέρα και χρόνο με τον χρόνο αποπροσανατολίζεται και αλλοτριώνεται... :( :evil:

Το αποτέλεσμα της χθεσινής φοβικής και μίζερης, σε συντριπτικά μεγάλο ποσοστό πλέον, Τούμπας το μαρτυράει πλέον ολοκάθαρα κι αυτό είναι εξοργιστικό για μένα... :x :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 17 Φεβ 2017, 12:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ 17 Φεβ 2017, 12:16

GettaRobott έγραψε:Όταν εγώ είχα πει στο τσατ ότι η ομάδα θέλει έναν μεγάλο ξενο προπονητή εσείς ειχατε πέσει να με φαυε

Sent from mTalk

Αυτοί έχω ακούσει δε κάνουν λάθη, να κοιτάξουμε για μεταγραφή το Μάιο
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11428
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες