Vladan Ivic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Θα θέλατε να παραμείνει στο τιμόνι της ομάδας?

ΝΑΙ
129
72%
ΟΧΙ
49
28%
 
Σύνολο ψήφων : 178

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό stelyk » Δευτ 16 Ιαν 2017, 14:40

Νομίζω μετά το διώξιμο του Τζαβέλα θα περάσει εύκολα τον σκόπελο του Μαρτίου

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 16 Ιαν 2017, 15:01

Ακόμα πιο σίγουρος είμαι ότι θα μείνει για χρόνια στον Π.Α.Ο.Κ. γιατί...
...προκάλεσε "ανήκεστον βλάβη"... :shock: :shock: :o :o
...στους Α.Ρ.Δ. όμως το αλάνι!!!!
:D :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :pano: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Δευτ 16 Ιαν 2017, 15:22

stelyk έγραψε:Νομίζω μετά το διώξιμο του Τζαβέλα θα περάσει εύκολα τον σκόπελο του Μαρτίου

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν και τον συμπαθώ σαν άνθρωπο και ο Τζιόλης είναι ένας σκόπελος .
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό stelyk » Δευτ 16 Ιαν 2017, 15:27

Έχει αποδυναμωθεί πολύ λίγοι μείνανε ακόμα και φαίνεται να μην έχουν την δύναμη που είχαν.

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 16 Ιαν 2017, 15:29

theo G4 έγραψε:
stelyk έγραψε:Νομίζω μετά το διώξιμο του Τζαβέλα θα περάσει εύκολα τον σκόπελο του Μαρτίου

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν και τον συμπαθώ σαν άνθρωπο και ο Τζιόλης είναι ένας σκόπελος .


Μην σε πω ύφαλος... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Δευτ 16 Ιαν 2017, 15:49

Ωραία Βλανταν, να δούμε τι ωραίο θα μας παρουσιάσεις με τα νεα σου παιχνίδια :redcard:
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό loukas karadimos » Δευτ 16 Ιαν 2017, 15:56

stelyk έγραψε:Νομίζω μετά το διώξιμο του Τζαβέλα θα περάσει εύκολα τον σκόπελο του Μαρτίου

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Και τον σκόπελο θα περάσει και αρχηγό θα ξαναποκτήσει η ομάδα και ωραια μπάλα θα συνεχίσουμε να βλέπουμε.

Απο την πρώτη στιγμή έλεγα οτι αυτο που έκανε ειναι ζήτημα ζωής και θανάτου να του βγει και θα του το χρωστάμε μια ζωή, σαν σύλλογος, και του εύχομαι να πετύχει και να αλλάξει η γκίνια να μπει η μπάλα στο πλεχτό.

Η επιτυχία του Ίβιτς πρεπει να ειναι η προσευχή μας και το θέμα δεν ειναι προσωπικό παρα το γεγονός οτι και σαν άνθρωπος ειναι ταπεινός και δουλευταράς και τον πάω με χίλια. Ειναι σημαντικό γιατι ο θεσμός του προπονητή ξεφτιλίστηκε απο κατι Πατρινούς και βυριονιωτες σταρ που δεν είχαν καμια σχέση με τον σύλλογο παρα τον τραπεζικό τους λογαριασμό.

Πατά γκάζι, και μαζί σου μεχρι το τέλος παλικαρε!!!!
Άβαταρ μέλους
loukas karadimos
 
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 00:52

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Φαντασμα » Δευτ 16 Ιαν 2017, 16:34

Ευχομαι να μείνεις χρόνια στον ΠΑΟΚ μας και να λέμε ο κοουτς Ιβιτς, ο προπονητής μας.
Εχεις δείξει απίστευτα πράγματα μέχρι τώρα για τα δικά μου τα μάτια. Νέα ομάδα, τόσοι νέοι παίκτες, τόση γκρίνια και αρνητισμός κι εσύ παίζεις τέτοια μπάλα.....(με τα όποια προβλήματα).....και νέος άνθρωπος..άπειρος προπονητής...σε ένα εξωφρενικά στρεσογονο ποδοσφαιρικο περιβάλλον με ελάχιστη γνώση και πολλή επίκριση...και έκανες και εκείνο που πίστευες σωστό στην γνωστή περίπτωση Τζαβέλα. Και το κατάφερες, Τι να πω...Καταλαβαίνω για ποιον λόγο ένας άνθρωπος σαν τον Σαββίδη πιστεύει σε σένα. Ειλικρινά, γνώσεις ποδοσφαιρικές δεν έχω αλλά είχα μόνο ένα προσαίσθημα για σένα από όταν σταμάτησες να παίζεις (όπως και για τον Πάμπλο). Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, εύχομαι να σε φυλάει ο Θεός να μην αλλάξεις χαρακτήρα από την επιτυχία που την θεωρώ σίγουρη γιατί άνθρωποι που δουλεύουν τόσο πολύ υπό τέτοιες συνθήκες δεν υπάρχει απολύτως καμμία πιθανότητα να μην πετύχουν. Και με όσα λάθη κάνεις και θα κάνεις ακόμα...πιστεύω ότι με σένα προπονητή ο ΠΑΟΚ μας θα λάμψει.
Φαντασμα
 
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2017, 13:31

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 16 Ιαν 2017, 16:46

teo4giannitsa έγραψε:Ωραία Βλανταν, να δούμε τι ωραίο θα μας παρουσιάσεις με τα νεα σου παιχνίδια :redcard:


Αυτο τι ειναι παλι,γιατι κοκκινη,λογω Τζαβελλα;

Θα τρελαθουμε εδω μεσα.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5523
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Δευτ 16 Ιαν 2017, 16:49

:mrgreen:
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 16 Ιαν 2017, 18:27

Κι αλλος ιτς μάλιστα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 16 Ιαν 2017, 18:58

Φαντασμα έγραψε:Ευχομαι να μείνεις χρόνια στον ΠΑΟΚ μας και να λέμε ο κοουτς Ιβιτς, ο προπονητής μας.
Εχεις δείξει απίστευτα πράγματα μέχρι τώρα για τα δικά μου τα μάτια. Νέα ομάδα, τόσοι νέοι παίκτες, τόση γκρίνια και αρνητισμός κι εσύ παίζεις τέτοια μπάλα.....(με τα όποια προβλήματα).....και νέος άνθρωπος..άπειρος προπονητής...σε ένα εξωφρενικά στρεσογονο ποδοσφαιρικο περιβάλλον με ελάχιστη γνώση και πολλή επίκριση...και έκανες και εκείνο που πίστευες σωστό στην γνωστή περίπτωση Τζαβέλα. Και το κατάφερες, Τι να πω...Καταλαβαίνω για ποιον λόγο ένας άνθρωπος σαν τον Σαββίδη πιστεύει σε σένα. Ειλικρινά, γνώσεις ποδοσφαιρικές δεν έχω αλλά είχα μόνο ένα προσαίσθημα για σένα από όταν σταμάτησες να παίζεις (όπως και για τον Πάμπλο). Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, εύχομαι να σε φυλάει ο Θεός να μην αλλάξεις χαρακτήρα από την επιτυχία που την θεωρώ σίγουρη γιατί άνθρωποι που δουλεύουν τόσο πολύ υπό τέτοιες συνθήκες δεν υπάρχει απολύτως καμμία πιθανότητα να μην πετύχουν. Και με όσα λάθη κάνεις και θα κάνεις ακόμα...πιστεύω ότι με σένα προπονητή ο ΠΑΟΚ μας θα λάμψει.


+++

Μπραβο
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5523
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 16 Ιαν 2017, 19:14

stelyk έγραψε:Νομίζω μετά το διώξιμο του Τζαβέλα θα περάσει εύκολα τον σκόπελο του Μαρτίου

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Πλέον συμφωνώ. Μέχρι και λίγο καιρό πριν τον θεωρούσα αουτσαιντερ να βγάλει τη χρονιά , αλλά πιστεύω πλέον πως είναι φαβορί να κλείσει τη σαιζόν.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9450
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 16 Ιαν 2017, 19:17

Αυτός θα την κλείσει; Κρίμα για τον Pablo!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 17 Ιαν 2017, 16:04

Με αφορμη το πολυ ομορφο σκηνικο στηνπροπονηση σημερα, με το καλωσορισμα του Πριγιεβιτς (δειτε στις ειδησεις δεξια στην αρχικη) θελω να θυμισω λιγο την απαντηση του Ιβιτς οσον αφορα το κλιμα που υπαρχει στην ομαδα μετα τον αγωνα με την Λιμπερετς στην Τουμπα.

Τα αποδυτήρια τώρα είναι πάρα πολύ καλά. Οι παίκτες μεταξύ τους είναι πολύ καλά, δεν έχουμε κανένα πρόβλημα. Σας το λέω, είμαι προπονητής και ξέρω πολύ καλά τι γίνεται. Τα αποδυτήρια είναι πολύ ήρεμα και πολύ καλά, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.


Προσωπικα εχω καιρο να δω την ομαδα μας τοσο δεμενη. Ας ελπισουμε να μεινουν ετσι τα πραγματα ακομα κι αν ερθουν και ασχημα αποτελεσματα, που μακαρι να μην ερθουν προφανως.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες