Vladan Ivic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Θα θέλατε να παραμείνει στο τιμόνι της ομάδας?

ΝΑΙ
129
72%
ΟΧΙ
49
28%
 
Σύνολο ψήφων : 178

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 11:41

pilotos έγραψε:
"""τί πρόβλημα υπάρχει και δεν θέλει να παίζει για τον ΠΑΟΚ; γιατί ο Γκάρι ήταν απογοητευμένος; Καταλαβαίνεις την ένοια των λέξεων που προφέρεις; """"

Είναι προφανές ότι δεν εννοούσε αυτό ο Ίβιτς, ο οποίος χρησιμοποιεί διαχρονικώς λανθασμένα τις κλίσεις των ονομάτων.
Είναι φανερό ότι εννοούσε, πως θα έχεις έναν παίχτη απογοητευμένο την στιγμή που θέλει να φύγει και τον κρατάς με το ζόρι.
Αυτά, ως προς το συγκεκριμένο σημείο.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 12:19

Ρε pilotos...Ρε Γιώργο!!!! Τώρα ρε συ??? Τώρα??? :(


Υ.Γ. Μπες λίγο στην θέση του να καταλάβεις τι γίνεται...Μόνος σου τα λεγες ότι γίνεται "της πόπης"... :oops: :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 09 Ιαν 2017, 12:24

Τι εγινε ρε παιδια,επαθε ο pilotos ''joshua''?
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 12:27

Τώρα αν σε πω ότι μέχρι και του λόγου μου εμφανίζω αρκετά συμπτώματα "joshua-ίτιδας", τι θα πεις??? 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 09 Ιαν 2017, 12:29

Θα γράφεις το πολύ 2 σχόλια τη μέρα;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89929
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Philosopher_23 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 12:52

Καλημέρα παίδες.

Βάλτε το κάπου κεντρικά να το διαβάζει ο καθένας μας πριν γράψει "κακόβουλα"-σκασμένα σχόλια πια για την ομάδα.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GuXZFQKKF7A[/youtube]

Απορώ με τη γκρίνια κ τη στεναχώρια κάποιων. Η ομάδα κάνει πολύ καλή προσπάθεια, ο Βλάνταν μαέστρος, παίζουμε μπαλάρα κ εντός στόχων (ρεαλιστικών - κύπελλο, europa league 32, p.o. 2η θέση).

Τα βήματα προόδου της ομάδας είναι τεράστια κ την παρούσα στιγμή, φέρει μεγάλο μερίδιο ο Ίβιτς με τη δουλειά του.
Αν είναι δυνατόν να κατηγορούμε κ τον Βλάνταν για το αν θέλει να φύγει ο Γκάρυ.

Κ γκέλες θα γίνουν που δεν θα βάζουμε γκολ, κ θα πονάνε τα μάτια μας κ θα νικάμε αλλα σε βάθος 5-6 μηνών τα τελευταία 10-15 χρόνια που παρακολουθώ τον Π.Α.Ο.Κ. γίνανε τεράστια βήματα προόδου (προπονητικό, στελέχωση ομάδας, παίχτες, επιτελείο γενικά κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ παίζουμε κ μπαλάρα).

Θα έρθουν κ τα γκολ, θα έρθουν κ οι νίκες, θα έρθουν κ οι μεταγραφές.

Είναι μεγάλη η γκρίνια καθώς απέχουμε χρόνια από ένα τίτλο, ΑΛΛΑ για όσους θέλουν προσωρινές νίκες-απόλυτο κ τίτλους έχει προς χαβούζα μεριά ομάδες......
Philosopher_23
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ 2014, 14:35

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 13:09

ΑποστόληςΑ έγραψε:Θα γράφεις το πολύ 2 σχόλια τη μέρα;


Ε όχι και μέχρι εκεί...Είπαμε, "εμφανίζω αρκετά συμπτώματα", δεν έχω γίνει και "καθρέφτης" του...
Ούτε σκοπεύω φυσικά...Αν συνεχιστεί αυτό βέβαια, τρέχω για αντισταμινικά... :lol: :lol: :lol: :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 13:11

Philosopher_23 έγραψε:Καλημέρα παίδες.

Βάλτε το κάπου κεντρικά να το διαβάζει ο καθένας μας πριν γράψει "κακόβουλα"-σκασμένα σχόλια πια για την ομάδα.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GuXZFQKKF7A[/youtube]

Απορώ με τη γκρίνια κ τη στεναχώρια κάποιων. Η ομάδα κάνει πολύ καλή προσπάθεια, ο Βλάνταν μαέστρος, παίζουμε μπαλάρα κ εντός στόχων (ρεαλιστικών - κύπελλο, europa league 32, p.o. 2η θέση).

Τα βήματα προόδου της ομάδας είναι τεράστια κ την παρούσα στιγμή, φέρει μεγάλο μερίδιο ο Ίβιτς με τη δουλειά του.
Αν είναι δυνατόν να κατηγορούμε κ τον Βλάνταν για το αν θέλει να φύγει ο Γκάρυ.

Κ γκέλες θα γίνουν που δεν θα βάζουμε γκολ, κ θα πονάνε τα μάτια μας κ θα νικάμε αλλα σε βάθος 5-6 μηνών τα τελευταία 10-15 χρόνια που παρακολουθώ τον Π.Α.Ο.Κ. γίνανε τεράστια βήματα προόδου (προπονητικό, στελέχωση ομάδας, παίχτες, επιτελείο γενικά κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ παίζουμε κ μπαλάρα).

Θα έρθουν κ τα γκολ, θα έρθουν κ οι νίκες, θα έρθουν κ οι μεταγραφές.

Είναι μεγάλη η γκρίνια καθώς απέχουμε χρόνια από ένα τίτλο, ΑΛΛΑ για όσους θέλουν προσωρινές νίκες-απόλυτο κ τίτλους έχει προς χαβούζα μεριά ομάδες......





Ορθολογικά όσα λες, φίλε. Απλά όλοι δε γίνεται να διατηρούνται σε ένα στατους Βούδα, βλέποντας τη συγκεκριμένη προσπάθεια να μην πλησιάζει στο potential της. Καλώς ή κακώς, παίζει φέτος και μέχρι τη στιγμή αυτή το καλύτερο ποδόσφαιρο όλων! Μακράν. Είναι πλασματικότατη η θέση που έχουμε. Ότι χρήζει ενίσχυσης η ομάδα είναι αυτονόητο. Πρέπει να γίνουν τα πάντα ώστε αυτό το σύνολο κι αυτός ο προπονητής να μην απαξιωθούν. Για τη διοίκηση λέω. Διότι από μέρος του κόσμου θα λοιδωρείται για κάποιον πιθανό ή απίθανο λόγο, "καλή" διάθεση να υπάρχει.

Εγώ για αυτό θέλω να γίνει η ενίσχυση - που και καλή να είναι θα έχουμε μετά κραξίδι περί αργοπορίας κοκ. Για να γλυτώσει αυτή η προσπάθεια από τα νύχια μας. Θα είναι πολύ κρίμα ρε γαμωτο.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 09 Ιαν 2017, 13:39

Φιλόσοφε, ο βασικός και νούμερο ένα στόχος είναι η πρώτη θέση στα po.
Αυτή τη στιγμή είμαστε εκτός. 8οι.
Καλά τα πάμε και τα μπράβο και η καλή η μπάλα, αλλά αν υπάρχει ένα αγωνιστικό πρόβλημα που πρέπει να διορθωθεί. Όχι τώρα. Χτες.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 13:59

Sfinas έγραψε:έχουμε εκφυλιστεί σε τέτοιο σημείο που πλέον αντί να φοβάται ο αντίπαλος μέσα στην τούμπα , φοβούνται οι παίχτες μας
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 14:01

navigator11 έγραψε:Μπορεί να διαφωνώ πάρα πολύ με την άποψη του πιλότου αλλά κατανοώ ότι είναι σκασμένος. Και σέβομαι όσα γράφει, με τον τρόπο που τα γράφει. Με έχει υποχρεώσει να τη σεβαστώ με τη γενικότερη στάση του εδώ μέσα.
Παρεμπιπτόντως, σκασμένοι όλοι είμαστε. Απλά, βλέποντας προσωπικά ότι η ομάδα βρίσκεται, όχι στον απόλυτα αποδεκτό, αλλά σε σωστό αγωνιστικά δρόμο, νιώθω ότι οφείλω να μην τρώγομαι με τα ρούχα μου, συμβάλλοντας στην εγκάθετη δημιουργία κλίματος σε βάρος της ομάδας, ώστε το ... μαγικό ραβδί να αποδομήσει ξανά τα πάντα.

Δε σχετιζω τον πιλότο με τη δημιουργία κλίματος, είναι προφανές, εκτιμώ.
Περιττό σαν διευκρίνηση αλλά την κάνω.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Philosopher_23 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 14:47

Για να ξεκαθαρίσω κάτι. Δεν αναφέρομαι σε καμία δημιουργία κλίματος ή κίνημα κατά του Ίβιτς ή της ομάδας.
Αλλά με ενοχλεί η μίρλα όταν βλέπω προσπάθεια από την ομάδα. Πέρυσι τέτοια εποχή που ήμουν χειρότερα σε στόχους από ότι φέτος κ με ΠΟΛΥ χειρότερη μπάλα (αλλά κ ομάδα) στηρίζαμε οι περισσότεροι τον Τούντορ κ είμασταν κ ευχαριστημένοι με την πορεία.

Φέτος που φαίνεται πολύ φως στο τούνελ, γκρινιάζουμε για μεταγραφές γιατί έφυγε ο γκάρυ κ δεν συμμαζεύεται...

Sic δεν νομίζω ότι υπάρχει ένας (ούτε κ ο πιο αισιόδοξος γαύρος) που να πιστεύει ότι δεν θα μπούμε στην 5άδα.
Ναι είμαστε 8οι με 5 βαθμούς διαφορά από τον 2ο.
Κυνηγάμε όλους τους στόχους κ ναι έχουμε ένα θέμα στην τελική προσπάθεια.

Το βίντεο που ανέβασα πριν κ δεν ξέρω αν παίζει είναι αυτό σε εικόνα:
https://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj01cykjLXRAhWD7BQKHSB5AhkQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.thequotepedia.com%2Five-missed-more-than-9000-shots-in-my-career-ive-lost-almost-300-games-26-times-basketball-quotes%2F&psig=AFQjCNHFocYXjz4rkpFBdYt2xu2V5-iEDg&ust=1484052408290762

Όταν λέει ο Βλάνταν ότι δουλεύουν αυτό φαντάζομαι εννοεί.
Ας τα χάνουν όλα με ΠΑΣ κ λειβαδιές κ πλατανιάδες.
Εμένα με καίει όταν θα πρέπει π.χ. ημιτελικό κυπέλλου-τελικό / Σάλκε ή όσο προχωρήσουμε να μπούνε τότε.
Μέχρι τώρα όταν έπρεπε κ θέλανε τα βάλανε (Φιορεντίνα, Σπάρτα, Κέρκυρα να αλλάξει το κλίμα).

Η ομάδα για μένα ρολάρει κ έχει συμβάλει τα μέγιστα κ ο προπονητής αλλά κ οι παίχτες που εκτελούν εντολές.
Μπάλα είναι άλλοτε μπαίνει κ άλλοτε όχι. Κ για αυτά που βλέπω είμαι ευχαριστημένος. Θέλω κ τα παραπάνω προφανώς αλλά δεν τα διαλύω όλα επειδή δεν έγινε ακόμα 1-2 μεταγραφές.

Η ομάδα χωρίς γκάρυ έκανε χθες 28 τελικές!! Αυτό δείχνει ότι κ οι υπάρχοντες παίχτες παίζουν αρκετά καλά.
Ξαναλέω κ τα γκολ θα έρθουν, στήριξη κ (το δυσκολέτερο από όλα) υπομονή θέλει
Philosopher_23
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ 28 Φεβ 2014, 14:35

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Τετ 11 Ιαν 2017, 21:20

Πολυ καλο στησιμο που το εκανες τελευταια στιγμη,βλεποντας οτι ειναι βαρυ το γηπεδο.
Νομιζω θα το δουμε και αλλου(μεσα στα Γιαννινα ή και Ξανθη αν βρεχει) το 3-5-2.
Εχεις δειξει δειγματα της αξιας σου,σαν προπονητης,ας εχουμε ολοι υπομονη και
ολα θα πανε καλα στο τελος.
Και ποδοσφαιρο ωραιο παιζουμε,ασχετα αν τα αποτελεσματα δεν ηρθαν,οπως τα
περιμεναμε ολοι.
Θα ερθουν κι αυτα σιγα σιγα και με 1-2 προσθηκες εκει που ποναμε τον Μαη
θα ειμαστε καλα και με ενα Κυπελλο στον Πυργο το Λευκο.

3ετες στον Ιβιτς.

:pano: :opaokara: :nairepaok:
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5507
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 11 Ιαν 2017, 21:28

+ 91 ΧΡΟΝΙΑ :pano: :nairepaok:

Σέρβικη αλεπού...Κανονικότατη όμως, άπιαστη!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Τετ 11 Ιαν 2017, 21:29

Δράμα

++++++++++
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες