Βασίλης Παπαδόπουλος

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Παρ 15 Νοέμ 2013, 17:37

Βασιλη δικαιωμα σου να κανεις οτι θες.
Ειναι αγενεια προς τον συλλογο να σκεφτεσαι ετσι, ποσο μαλλον να μιλας.
Και τα παρακατω να τα μεταφερεις και στα αλλα παιδακια εκει μεσα.

Καθως θα κοιταξεις γυρω σου θα δεις πολλα ταλεντακια που το ταβανι τους ηταν τελικα μια μεσσαια ομαδα.
Το 95% των ακαδημιων του ΠΑΟΚ, το τοπ της καριερας τους ηταν ο ΠΑΟΚ, γιατι μεχρι εκει μπορουσαν,
για αυτο οταν λες μεγαλα λογια πιο πριν να σκεφτεσαι.

Ωραιο φανταζει να εισαι πετυχημενος στο εξωτερικο. Αλλα αυτο ερχεται μετα απο μεγαλη ΑΤΟΜΙΚΗ προσπαθεια.
Ο λογος που μενουν στασιμοι τα διαφορα παιδακια 18 χρονων στον ΠΑΟΚ , δεν ειναι λογω του ΠΑΟΚ, αλλα ειναι επειδη την βλεπουν αλλιως - χωρις να ειναι ουτε το εν δεκατο απο αυτο- και την πατανε.

Αρχιζουν να ξενυχτανε και σταματανε να δουλευουν και καταληγουν στον ΟΦΗ, στην περιπτωση του ΠΑΟΚ.

Η προοπτικη απεχει πολυ απ την παρουσα κατασταση, και πολλοι το μαθαινουμε με τον δυσκολο τροπο αυτο.


Για αυτο μην νομιζεις οτι επειδη θα βγεις εξω θα πετυχεις περισσοτερα.

Απλα εξω, αμα απειθαρχησεις, και βγεις και δεν μπορεις να παρεις τα ποδια σου στην προπονηση, τρως παγκο μεχρι να ασπρισουν τα γενια σου.

Πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να αναδειχθεις εδω, με πολλη περισσοτερη σημασια που θα σου δωσουν, και που θα μπορεις με διπλασια δουλεια να ξεπηδησεις στην Α ομαδα, παρα εξω, που θα εχει 15 καλυτερους σου στην ομαδα στην ηληκια σου, και που ηδη θα δουλευουν πιο πολυ απο οσο θα δουλευες.

ΚΑι αυτα δεν στα γραφω μονο για σενα.
Γιατι εσυ αν οντως σκεφτεσαι απληστα.. Να μας γραφεις. Και να πετυχεις, κακιες δεν κραταμε.

Το λεω για να το πεις και σε ολους εκει περα τι γινετε, που πολλοι ειναι και αγνα ΠΑΟΚτσακια, και να σταματησετε, να εχετε ταβανι τα 19 σας.

Γιατι αυτο ουτε εσας οφελει ουτε τον Π.Α.Ο.Κ.
Εχουμε ενα ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ στον ΠΑΟΚ που δε θα βρεις αλλου, εκει που μπορεις να πας.

Αυτα στα γραφω οχι μονο σαν ποδοσφαιριστη , αλλα σαν ανθρωπο, και σαν μερος του συνολου των ακαδημιων του ΠΑΟΚ.


Και να θυμαστε.
Ουτε το εξωτερικο εκανε καποιον ποδοσφαιριστη, ουτε το ταλεντο του. ΜΟΝΟ η ΔΟΥΛΕΙΑ


Το παντελως, ηλήθιο- που συμβαινει μεσ τα αποδυτηρια ειναι το εξης.

Μια ομαδα δινει ευκαριες στις ακαδημιες και στα παιδια που βγηκαν απ τα σπλαχνα της, πολλες φορες τους πεταει και μεσα σε ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ματς. τι σας κανει να πιστευετε οτι αυτο θα το πετυχετε στο εξωτερικο?

Αφου αυτες εχουν τα δικα τους παιδακια που επενδυσαν απο τα 11 και τα 9 ακομα και απο τα 5 τους χρονια.
Για αυτο εσεις εχετε προνομιο στον συλλογο, και συν τοις αλλοις,
εχετε την υποχρεωση να σεβεστε τον συλλογο, και συνεπως να μην λετε ΠΑΤΑΤΕΣ.

Εν τελη, και δεν θα επανελθω, ως ΠΑΟΚτσης σας λεω βαλτε μυαλο εκει κατω, και μονο καλο θα σας κανει.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Παρ 15 Νοέμ 2013, 18:04

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


...ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ... ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙ.. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Παρ 15 Νοέμ 2013, 18:43

ΜΠΡΑΒΟ σου Φύλακα για το ποστ-γράμμα που έγραψες, απευθυνόμενος στο Βασίλη...

Εξέφρασες ΑΠΟΛΥΤΑ και τη δική μου θέση για το θέμα αυτό.

Εύγε!
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Παρ 15 Νοέμ 2013, 18:56

Tι λέμε? Ντίνο πες μου γιατί το χασα...Πείτε μου βασικά αν τον έχει δει ο Στέφενς τον παίχτη και που είναι τώρα
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Παρ 15 Νοέμ 2013, 19:07

Τον παίχτη τον έχει δει σε προπονήσεις της μεγάλης ομάδας και σε ένα αγώνα της Κ-20 στη Λητή.

Λέμε ότι, βιάζεται να φύγει, ρε Σώτο. Αυτό λέμε! Το καλοκαίρι είχε δοκιμαστεί στη δεύτερη ομάδα της Στουτγκάρδης, αλλά δεν έγινε η συμφωνία. Τώρα υπάρχει και ενδιαφέρον από το Αννόβερο. Δεν ξέρω ποιος τον συμβουλεύει, πιστεύω όμως ότι βιάζεται.

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/55163-o-paok-einai-i-zoi-mou
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Παρ 15 Νοέμ 2013, 19:16

Κόιτα Ντίνο καλό είναι κάποιος να ζητήσει απ'τον Στέφενς να τον ξαναδεί, αλλά να ξέρεις πως αν ήταν κάτι το εξαιρετικό θα τον έπερνε στην πρώτη ομάδα.Απο κει και πέρα, αν μπορεί ο ΠΑΟΚ να πάρει λεφτά να το κάνει αλλίως να πάει στην ευχή της Πανγίας το παλικάρι.Συμφωνώ με την τοποθέτηση του guardian πάνω, 100%,αυτός θα χάσει αν βιάζεται. Πες μου λιγο τη θέση παίζει μόνο please.
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Παρ 15 Νοέμ 2013, 19:24

Η θέση του είναι εξτρέμ, κυρίως δεξί, αλλά παίζει πολλές φορές και από τα αριστερά, όπως και φορ όταν δεν παίζει ο Κουλούρης. Όταν παίζει ο Πόζογλου αριστερά, αυτός παίζει δεξιά και όταν παίζει ο Δεληγιαννίδης δεξιά, αυτός παίζει στα αριστερά. Και ο Ivic και ο Αλεξανδρίδης αλλάζουν συνεχώς πτέρυγες στα εξτρέμ. Πέρσι έπαιζε 9άρι (καθαρό φορ) από τη στιγμή που αποχώρησε για τον Πιερικό ο Ανδριόπουλος. Η θέση του, επομένως, είναι επιθετικός... δεξί εξτρέμ και φορ.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Παρ 15 Νοέμ 2013, 19:30

Γιατί έτσι όμως? Θα φύγει σίγουρα? Χαζός θα ναι πάντως, αυτοί οι μπαμπάδες είναι για πολύ ξύλο....Τους φουσκώνουν τα μυαλά και μετά είναι αργά, στην Γερμανία ειδικά τους έχουν σαν κρέατα, δεν υπάρχει εκεί ανθρωπιά, αν δεν κάνει θα τον πετάξουν και μετά δεν έχει ΠΑΟΚ και τα ρέστα. Μικρός αλλά όχι τόσο ωστέ να σκεφτεί 5 πράγματα. Anyway κάποιος να πει τον μεγάλο να τον δοκιμάσει ξανά...
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 15 Νοέμ 2013, 19:36

guardian4 έγραψε:Βασιλη δικαιωμα σου να κανεις οτι θες.
Ειναι αγενεια προς τον συλλογο να σκεφτεσαι ετσι, ποσο μαλλον να μιλας.
Και τα παρακατω να τα μεταφερεις και στα αλλα παιδακια εκει μεσα.

Καθως θα κοιταξεις γυρω σου θα δεις πολλα ταλεντακια που το ταβανι τους ηταν τελικα μια μεσσαια ομαδα.
Το 95% των ακαδημιων του ΠΑΟΚ, το τοπ της καριερας τους ηταν ο ΠΑΟΚ, γιατι μεχρι εκει μπορουσαν,
για αυτο οταν λες μεγαλα λογια πιο πριν να σκεφτεσαι.

Ωραιο φανταζει να εισαι πετυχημενος στο εξωτερικο. Αλλα αυτο ερχεται μετα απο μεγαλη ΑΤΟΜΙΚΗ προσπαθεια.
Ο λογος που μενουν στασιμοι τα διαφορα παιδακια 18 χρονων στον ΠΑΟΚ , δεν ειναι λογω του ΠΑΟΚ, αλλα ειναι επειδη την βλεπουν αλλιως - χωρις να ειναι ουτε το εν δεκατο απο αυτο- και την πατανε.

Αρχιζουν να ξενυχτανε και σταματανε να δουλευουν και καταληγουν στον ΟΦΗ, στην περιπτωση του ΠΑΟΚ.

Η προοπτικη απεχει πολυ απ την παρουσα κατασταση, και πολλοι το μαθαινουμε με τον δυσκολο τροπο αυτο.


Για αυτο μην νομιζεις οτι επειδη θα βγεις εξω θα πετυχεις περισσοτερα.

Απλα εξω, αμα απειθαρχησεις, και βγεις και δεν μπορεις να παρεις τα ποδια σου στην προπονηση, τρως παγκο μεχρι να ασπρισουν τα γενια σου.

Πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να αναδειχθεις εδω, με πολλη περισσοτερη σημασια που θα σου δωσουν, και που θα μπορεις με διπλασια δουλεια να ξεπηδησεις στην Α ομαδα, παρα εξω, που θα εχει 15 καλυτερους σου στην ομαδα στην ηληκια σου, και που ηδη θα δουλευουν πιο πολυ απο οσο θα δουλευες.

ΚΑι αυτα δεν στα γραφω μονο για σενα.
Γιατι εσυ αν οντως σκεφτεσαι απληστα.. Να μας γραφεις. Και να πετυχεις, κακιες δεν κραταμε.

Το λεω για να το πεις και σε ολους εκει περα τι γινετε, που πολλοι ειναι και αγνα ΠΑΟΚτσακια, και να σταματησετε, να εχετε ταβανι τα 19 σας.

Γιατι αυτο ουτε εσας οφελει ουτε τον Π.Α.Ο.Κ.
Εχουμε ενα ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ στον ΠΑΟΚ που δε θα βρεις αλλου, εκει που μπορεις να πας.

Αυτα στα γραφω οχι μονο σαν ποδοσφαιριστη , αλλα σαν ανθρωπο, και σαν μερος του συνολου των ακαδημιων του ΠΑΟΚ.


Και να θυμαστε.
Ουτε το εξωτερικο εκανε καποιον ποδοσφαιριστη, ουτε το ταλεντο του. ΜΟΝΟ η ΔΟΥΛΕΙΑ


Το παντελως, ηλήθιο- που συμβαινει μεσ τα αποδυτηρια ειναι το εξης.

Μια ομαδα δινει ευκαριες στις ακαδημιες και στα παιδια που βγηκαν απ τα σπλαχνα της, πολλες φορες τους πεταει και μεσα σε ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ματς. τι σας κανει να πιστευετε οτι αυτο θα το πετυχετε στο εξωτερικο?

Αφου αυτες εχουν τα δικα τους παιδακια που επενδυσαν απο τα 11 και τα 9 ακομα και απο τα 5 τους χρονια.
Για αυτο εσεις εχετε προνομιο στον συλλογο, και συν τοις αλλοις,
εχετε την υποχρεωση να σεβεστε τον συλλογο, και συνεπως να μην λετε ΠΑΤΑΤΕΣ.

Εν τελη, και δεν θα επανελθω, ως ΠΑΟΚτσης σας λεω βαλτε μυαλο εκει κατω, και μονο καλο θα σας κανει.

Απόλυτα σωστός αν ο Παπαδοπουλος σε διαβάσει αυτος και ο πατέρας του ,και σκεφτουν αυτα που του λες μονο κερδισμένος θα βγει
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 15 Νοέμ 2013, 19:43

OK η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ειναι ανευθυνοι και δε λογαριαζουν μια απο τις επενδυσεις της.Εσυ εισαι σπλαχνο του ΠΑΟΚ.Ζεις μεσα στην Τουμπα,ξυπνας και κοιμασαι με τον ΠΑΟΚ μεσα σου.Εχουν επενδυσει,ισως,καποια χρηματα απανω σου και ποια ειναι η νοοτροπια σου????
Στα παπαρια μου????

Οποιος ειναι απο τα σπλαχνα της ομαδας και νοιωθει ΠΑΟΚ δε θεωρω πως συμπεριφερεται ετσι.Εκτος βεβαια αν εχουν συμβει γεγονοτα που εμεις δε γνωριζουμε.Αλλα αμα δεν εχουν συμβει δυστυχως νοοτροπια δεν ειναι καλη.

Επειδη στις ακαδημιες απο τοτε που ηρθε ο ιβαν εχουν πεσει λεφτα,εχω γνωστο που ο πιτσιρικος του παιζει στην κ-13 του γαυρου,και μου ελεγε οτι απο τοτε που ανελαβε ο σαββιδης ολα ηταν στην πενα.Φαγητα,προπονησεις,λεωφορεια,η μεσημβρια που την καθαριζαν οι γονεις πριν τα καλοκαιρινα τουρνουα και πλεον πανε και ειναι στην εντελεια.
Ολα διαφορετικα.

Εεεεε...Δε θεωρω οτι για ολους τους αλλους σκιζονται και για τα δικα μας τα παιδια δεν εχουν μυαλο.
Τραπεζωθηκανε ολες οι αποστολες μεσα στο παλας μου ειχε πει ο εν λογω κυριος.Ειχε παθει πλακα.

Επομενως,το παραμυθι με τον κακο και ανευθυνο ΠΑΟΚ που δε νοιαζεται για τα παιδια του το κοβω λιγο μουφα.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 15 Νοέμ 2013, 19:54

μακαρι να παει εξω και να αποδειξει αν αξιζει......και μακαρι να χει ωφελος και η ομαδα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Παρ 15 Νοέμ 2013, 19:56

Ποιος μίλησε για κακό και ανεύθυνο ΠΑΟΚ, Σούρμε;
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Παρ 15 Νοέμ 2013, 20:04

Θυμάμαι και ένα άρθρο στο μέτροςπορ μερικούς μήνες πριν ότι δεν τον άφησαν να φωτογραφηθεί με τη ομάδα και ότι χάνει ο ΠΑΟΚ μεγάλο ταλέντο και τα ρέστα... Θα σκεφτόμουν διάφορα πιο παλιά αλλά με προπονητή που στην πρώτη βδομάδα βάζει τον Κίτσιου να παίξει βασικός και με Ιβάν να ξέρεις την τρέλα του με τα πιτσιρίκια και τα ελληνόπουλα δεν μπορώ να καταλάβω κάποιους γονείς. Υπάρχει επενδυτής υπάρχει και δικαιοσύνη στο αγωνιστικό κσι ένας πολύ μεγάλος προπονητής, αν νομίζουν κάποιοι ότι αδικούνται να προσπαθούν παραπάνω και να γίνονται καλύτεροι. Πολλές φορές φύγανε παίχτες για τη Γερμανία και καταλήξαν στις τρίτες ομάδες χωρίς λεπτά συμμετοχής... Επιλογές βέβαια, απλά μου φαίνεται δύσκολο από Βρύζα, ΓΧ, Ιβιτς, Στέφενς να ξεφύγει μεγάλο ταλέντο...πολύ δύσκολο
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Παρ 15 Νοέμ 2013, 20:07

Δεν εχει μελλον στον ΠΑΟΚ. Δεν εχει τα προσοντα για την ομαδα μας.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 09 Μαρ 2016, 21:27

Επεστρεψε απο την Κυπρο ;
Γιατι ηταν στην σημερινη προπονηση
Εκτος αν ειναι κανενας σωσιας του.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης