Βασίλης Παπαδόπουλος

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 10 Ιουν 2011, 22:49

Στέλιος Κίτσιου: "Είμαι πολύ χαρούμενος για την υπογραφή του συμβολαίου. Εκπληρώθηκε ένα όνειρό μου. Είναι μία προσωπική δικαίωση για όλα αυτά τα χρόνια που αγωνίζομαι στις μικρότερες κατηγορίες. Χαίρομαι και για τα υπόλοιπα παιδιά που υπέγραψαν επαγγελματικό συμβόλαιο. Από εδώ και πέρα έχω στο μυαλό του τη σκληρή δουλειά και την προσπάθεια που πρέπει να καταβάλω. Επίσης, θέλω να ευχαριστήσω τους δύο προπονητές μου, τον κ. Κολομπούρδα και τον κ. Δανιηλίδη για την αρίστη συνεργασία που είχαμε και τη βοήθεια που μου πρόσφεραν".

Βασίλης Παπαδόπουλος: "Είναι ένα όνειρο που έγινε πραγματικότητα. Από την ώρα που ήρθα σε μια τόσο μεγάλη ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ η σκέψη μου ήταν πότε θα έρθει αυτή η στιγμή να υπογράψω επαγγελματικό συμβόλαιο. Για εμένα τώρα αρχίζει ο δύσκολος δρόμος του ποδοσφαίρου. Πρέπει να δουλέψω σκληρά και να αποδείξω ότι άξιζα αυτήν την κλήση για την υπογραφή του συμβολαίου μου. Ευχαριστώ όλους τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ με τους οποίους δουλεύουμε μαζί".



Λάζαρος Μωυσιάδης:
"Είναι ιδιαίτερη τιμή και χαρά που υπέγραψα συμβόλαιο τετραετούς διάρκειας. Θέλω να δικαιώσω αυτούς που με πίστεψαν και να παίξω στην πρώτη ομάδα. Ένα επιπλέον κίνητρο για μένα είναι ότι ο νέος προπονητής δουλεύει με νεαρά παιδιά και πιστεύω ότι είναι η ευκαιρία και για μένα, αλλά και για τους υπόλοιπους νεαρούς να πάρουν κάποια συμμετοχή. Θέλω να ευχαριστήσω τον προπονητή της Κ20 Νίκο Κολομπούρδα, αλλά και το γυμναστή Δημήτρη Δανιηλίδη για τη βοήθεια που μου πρόσφεραν Επίσης, θέλω να δικαιώσω τον πρόεδρο του ΠΑΟΚ, Θόδωρο Ζαγοράκη, τον τεχνικό διευθυντή, Παντελή Κωνσταντινίδη, και τον υπεύθυνο των ακαδημιών Βαγγέλη Πουρλιοτόπουλο για την επιλογή τους προς το πρόσωπό μου".
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 10 Ιουν 2011, 23:41

D.A.A.T. έγραψε:επιθετικος.Η κατω17 εχει παρα πολυ καλους επιθετικους οι οποιοι θα προωθηθουν σιγουρα και εχω μια επιφυλαξη μηπως ακομα ενας απο αυτους γινει και αυτος απο τωρα εππαγγελματιας.

Αυτη η φουρνια ειναι η μεγαλη μας ελπιδα


Η φετινή ομάδα Κ17 του ΠΑΟΚ είχε στην κανονική διάρκεια την καλύτερη επίθεση με 86 γκολ και ανέδειξε τον 2ο, 3ο και 4ο σκόρερ του Β' Ομίλου.

Αυτοί ήταν:

Παπαδόπουλος Βασίλης (1995) 21συμ. 16γκολ
Ταούσιανης Τάσος (1995) 26συμ. 15 γκολ και
Ανδριόπουλος Παρασκευάς (1994) 24συμ. 14γκολ

πηγή
Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.superleaguegreece.net/files/uploads/pdfs/__17.pdf
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό xristos14 » Σάβ 11 Ιουν 2011, 20:54

Άκουσα από 1000 μεριές ότι αυτός και ο Δερμιτζόγλου 17 χρόνων είναι ότι καλύτερο στην ηλικία τους στη Β.Ελλάδα..γενικά σ'αυτούς που είναι τώρα στην Κ-17 έχουμε μαζέψει ταλεντάρες
Άβαταρ μέλους
xristos14
 
Δημοσιεύσεις: 952
Εγγραφή: Τρί 28 Σεπ 2010, 11:33

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 11 Ιουν 2011, 20:56

μακαρι αλλα επειδη καθε χρονο τα ιδια ακουμε και ακομα δεν εχουμε δει κανενα ας κανουμε υπομονη...αν εχοουν ταλεντο και μυαλο...ευτυχως εχουμε προπονητη πλεον να τους δει..
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 11 Ιουν 2011, 21:10

xristos14 έγραψε:Άκουσα από 1000 μεριές ότι αυτός και ο Δερμιτζόγλου 17 χρόνων είναι ότι καλύτερο στην ηλικία τους στη Β.Ελλάδα..γενικά σ'αυτούς που είναι τώρα στην Κ-17 έχουμε μαζέψει ταλεντάρες


ισχυει πτερυγατος ειναι δεξια αριστερα παιζει με σουλουπι και στυλ βιερινια :ugeek:

βεβαια το να μοιαζει με το βιερινια μεχρι να γινει εχει μια καποια διαφορα... 8-) οι 17αρηδες εχουν μεγαλο ταλεντο αλλα πρεπει να δουλευτουν σωστα και να προσεχθουν..
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Σάβ 11 Ιουν 2011, 21:28

και εγώ που είδα μια φορά την μικρή ομάδα ένας δεξιός χαφ μου έκανε ενύπωση
και ο πελκας καλός είναι αλλά πιο μικρός από τους άλλους οπότε λογικά και δεν μπορούσε να δειξει πάρα πολλά
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Σάβ 11 Ιουν 2011, 21:49

Εγώ με όλα αυτα που διαβάζω για τους μικρούς τα έχω κάνει πάνω μου απο τη χαρα μου.
Κοντευω να γίνω γραφικός αλλά δε θα σταματήσω ποτέ να μιλάω για το μέλλον της ομάδας μας, που είναι οι ακαδημίες, με τα καλύτερα ΛΌΓΙΑ.
Ποτέ δε θα σταματήσω να στηρίζω τα δικά μας παιδιά και να απαιτώ να τους δινονται οι ευκαιρίες... (αξιοκρατικά πάντα)
Στο παρελθόν χάθηκαν ταλέντα που θα μπορούσαν σ´ημερα να παίζουν βασικοί στην ομάδα.
Επιτέλους ο ποδοσφαιρανθρωπος Θοδωρος Ζαγορακης που κατέχει το τοπι και είμαστε τυχεροί που τον έχουμε, δουλεύει προς αυτη την κατεύθυνση.
Άντε να τελειώνουμε και με το αθλητικό μας κέντρο... Και το μέλλον είναι ασπρόμαυρο αδέλφια. Δεν Υπάρχει περίπτωση να μη βγούμε νικητές ... Όσα εμπόδια και αν μας φέρουν.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 12 Ιουν 2011, 18:19

Στο PAOK24 έκανε δηλώσεις ο Καβαλιώτης φορ της Κ17 Βασίλης Παπαδόπουλος που προωθήθηκε ουσιαστικά άμεσα από την τρίτη ομάδα στην προετοιμασία της πρώτης.

«Ήταν κάτι που λίγο πολύ το περίμενα και ήρθε ως ανταμοιβή των κόπων μου όλα αυτά τα χρόνια. Με κάνει να νιώθω πολύ περήφανος όλο αυτό που έγινε με την υπογραφή του επαγγελματικού μου συμβολαίου και θα προσπαθήσω στην συνέχεια για να τους βγάλω ασπροπρόσωπους. Ελπίζω να τα πάω καλά στην προετοιμασία, αυτός είναι ο μοναδικός μου στόχος τώρα, για να συνεχίσω με την πρώτη ομάδα τη νέα χρονιά. Ο νέος προπονητής δείχνει να θέλει να βοηθήσει τα νέα παιδιά και από τα λίγα λόγια που ανταλλάξαμε κατάλαβα πως έχει τη διάθεση να μας στηρίξει».

paok24
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Κυρ 12 Ιουν 2011, 19:33

Αντάλλαξε ήδη κουβέντες ο Μπόλονι με τους μικρούς; :shock:
Έχω μείνει άφωνος... :o
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 13 Ιουν 2011, 13:46

Σιδεροκέφαλος!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό xrictoforoc » Τρί 14 Ιουν 2011, 00:04

Καλορίζικος συνεπίθετε :opaokara:
Πολύ καλές οι κινήσεις της διοίκησης για χρησιμοποίηση νέων,άντε να δούμε.
Καλή επιτυχία αετόπουλο!! :pano:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xrictoforoc
 
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Δευτ 15 Νοέμ 2010, 22:30
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Πέμ 30 Ιουν 2011, 17:43

Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό Lord » Πέμ 30 Ιουν 2011, 17:43

2 τεμάχια το παληκἀρι! :nairepaok:
ΠΑΟΚ ο ένας,στον κόσμο άλλος κανένας..
ΠΑΟΚ γιατί,γιατί μας βγάζεις την ψυχή...
Άβαταρ μέλους
Lord
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Δευτ 27 Οκτ 2008, 23:40
Τοποθεσία: Ξεσαλόνικα

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό xristos14 » Πέμ 30 Ιουν 2011, 18:02

Τι είν'αυτός ρε..3 γκολ σ'ένα ημίχρονο τα δύο πρώτα σε δύο λεπτά..16 χρονών παληκαράκι
Άβαταρ μέλους
xristos14
 
Δημοσιεύσεις: 952
Εγγραφή: Τρί 28 Σεπ 2010, 11:33

Re: Βασίλης Παπαδόπουλος

Δημοσίευσηαπό NikosGrobari » Πέμ 30 Ιουν 2011, 18:05

Καλη αρχη περιμενουμε και συνεχεια...
ΠΑΟΚ γιατί δεν εχούν μόνο τα ποδηλατα Φούιτ...
Άβαταρ μέλους
NikosGrobari
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί 21 Ιουν 2011, 15:08

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες