71.Παναγιώτης Γλύκος

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τετ 31 Μάιος 2017, 22:50

Ενα ματς ελλειψες Παναγιωτη και γαμηθηκε το συμπαν...κριμα που θα λειψεις 6 μηνες
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό danirifle » Πέμ 01 Ιουν 2017, 16:49

ρε μπαγάσα, με συγκίνησες με τα δάκρυά σου

σου χω σύρει πάρα πολλά, αλλά πλέον σου βγάζω το καπέλο

ΕΠΙΣΗΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ σου έχουν φορτώσει ότι ήσουν μέρος της "κλίκας". μάλλον δεν τα ξέρουν καλά τα γράμματα
δεν πειράζει, εσύ κάνε αποκρούσεις και μη φοβάσαι τίποτα
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10094
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 01 Ιουν 2017, 22:16

περαστικα ρε παναγιωτη και μακαρι να πανε ολα καλα με την αποθεραπεια σου...δειξε δυναμη τιποτα δε χαθηκε με το καλο να επανελθεις παλι στα γηπεδα...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό BIacky » Πέμ 01 Ιουν 2017, 22:39

danirifle έγραψε:ΕΠΙΣΗΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ σου έχουν φορτώσει ότι ήσουν μέρος της "κλίκας". μάλλον δεν τα ξέρουν καλά τα γράμματα
δεν πειράζει, εσύ κάνε αποκρούσεις και μη φοβάσαι τίποτα

Αν ήταν μερος της κλικας δεν θα εκανε τον τραυματία με τον ατρομητα θα καθοταν να έτρωγε αυτός το 3μπαλο.
ΠΑΟΚ πρωταθλητής SuperLeague 2017-2018
Τα μαλλία μ' έσπριναν αλλά η ώρα έρθε!
BIacky
 
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ 14 Απρ 2017, 14:17

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Παρ 02 Ιουν 2017, 13:37

Αναλυτικά όσα αναφέρει η ΠΑΕ στην επίσημη ιστοσελίδα της:

Η αναγνώριση του κόσμου ήταν το πρώτο ξεχωριστό «παράσημο». Όχι το μοναδικό, όμως. Ο Παναγιώτης Γλύκος κέρδισε και την εκτίμηση των συμπαικτών με τους οποίους μοιράστηκε τ’ αποδυτήρια. Είναι ο Players’ Player of the Year 2016-17.

Μια ακόμα ειδικής σημασίας επιβράβευση για τον Έλληνα τερματοφύλακα, ο οποίος πραγματοποίησε την πιο ώριμη σεζόν της καριέρας του. Ο θεσμός του Players’ Player of the Year πραγματοποιήθηκε για δεύτερη σερί χρονιά με τους ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ να ψηφίζουν τους δικούς τους κορυφαίους. Ο καθένας είχε το δικαίωμα να επιλέξει τρεις παίκτες με τον πρώτο να κερδίζει τρεις πόντους, τον δεύτερο δύο και τον τρίτο έναν πόντο.

Η ψηφοφορία έγινε μια εβδομάδα πριν το φινάλε της σεζόν και κρίθηκε στις λεπτομέρειες, ωστόσο, ήταν ο καθρέπτης όσων συνέβησαν στον αγωνιστικό χώρο επιβραβεύοντας τους καλύτερους της ομάδας. Ο Χοσέ Άνχελ Κρέσποπου ήρθε και θωράκισε την άμυνα του ΠΑΟΚ, συγκέντρωσε 27 πόντους. Ένας ακόμα αμυντικός – ασχέτως αν βοήθησε πολύ και στην επίθεση – ο Λέο Μάτος βρέθηκε στην τρίτη θέση με 29 πόντους.

Δεύτερος ήταν ο… αρτίστας Ντιέγκο Μπίσεσβαρ με 30 πόντους. Και στην κορυφή, ο άνθρωπος που παρείχε την σιγουριά στους υπόλοιπους δέκα του γηπέδου. Εκείνος που τους έκανε να νιώθουν ασφάλεια και να μην στρέφουν το βλέμμα τους προς την εστία. Ο Παναγιώτης Γλύκος συγκέντρωσε 31 πόντους κι έκανε το double στα βραβεία MVP.

Η βράβευση του διεθνή Έλληνα πορτιέρο πραγματοποιήθηκε εσωτερικά, όπως και η ψηφοφορία. Στ’ αποδυτήρια. Ο New Media Director του ΠΑΟΚ, Παναγιώτης Αρωνιάδης ανακοίνωσε στους παίκτες τ’ αποτελέσματα κι οΒλάνταν Ίβιτς παρέδωσε στον Γλύκο το βραβείο του λίγο πριν τη σέντρα του τελευταίου ματς της σεζόν. Η κάμερα του PAOK TV και κατέγραψε τα πάντα.


Ξανά μπράβο ρε Παναγιώτη. Για να μιλήσω για τον εαυτό μου και μόνο:
Με τάπωσες. Δεν το περίμενα. Το άξιζες όμως.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό Dakos4 » Σάβ 10 Ιουν 2017, 15:06

Μολις ειδα το 2ο μερος της συνεντευξης που εδωσε και πραγματικα ενιωσα μεγαλη ντροπη.Οταν παιχτης του ΠΑΟΚ ακουει αρνητικα σχολια ΜΕΣΑ στην Τουμπα εν ωρα αγωνα,αυτο μου δειχνει οτι εχουμε αποτυχει σαν οπαδοι.Αντι να δινουμε φτερα στους παιχτες για να αποδιδουν το μεγιστο μεσα στον αγωνα,μερικοι απο μας εχουν διαφορετικη νοοτροπια και δυστυχως φτανουμε στο σημειο να δημιουργουμε στους παιχτες μας ανασφαλεια την ωρα του αγωνα.
Ενας απο τους λογους που εχω να παω γηπεδο 2-3 χρονια.
Οι περισσοτεροι στο μελλον θα θυμουνται το λαθος του Γλυκου στον τελικο και οχι οτι μας εσωσε απο συντριβη μεσα στον βαζελο και μας εδωσε την προκριση μεσα στην Τουμπα.Εχουμε την απαιτηση να μεγαλωσει η ομαδα αμεσα,αλλα δεν εχουμε την ιδια απαιτηση απο εμας τους οπαδους.

Υ.Γ. Αυτα γινονται απο μεριδα των οπαδων,αλλα μας θεωρω συνυπευθυνους αφου δεν μπορουμε να προστατεψουμε την ομαδα οπως πρεπει.
Dakos4
 
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ 29 Δεκ 2016, 16:22

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 14 Ιουν 2017, 09:50

Έχεις δίκαιο.... Αλλά στο γήπεδο πρέπει να πας αν το θέλεις και δεν πρέπει κάποιοι να σε στερούν αυτό το δικαίωμα κάποιοι... Ας λένε ότι θέλουν εμείς πάμε να στηρίξουμε την ομάδα

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό revolution1976 » Τετ 14 Ιουν 2017, 11:37

Ο Παναγιώτης αποτελεί εδώ και χρόνια αναπόσπαστο κομμάτι της βασικής ενδεκάδας και είναι κρίμα να απαξιώνεται συστηματικά από μεγάλη μερίδα ΑΡΔ.Έχει αποδείξει την αξία του και είναι παράδειγμα το πόσο βοηθάει έναν ποδοσφαιριστή η στήριξη
Μη μου λές ποιός να φύγει,να μου λές ποιός να έρθει στη θέση του
Άβαταρ μέλους
revolution1976
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:29
Τοποθεσία: Kαλαμαριά

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 26 Ιουν 2017, 14:13

αν σας λείψει, τώρα που θα λείπει...

Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 26 Ιουν 2017, 23:05

Μετά από αυτό το βίντεο, αν δεν ήταν δικός μας θα τον ήθελα στον Π.Α.Ο.Κ.!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Δευτ 26 Ιουν 2017, 23:25

ABOLEYTOI έγραψε:αν σας λείψει, τώρα που θα λείπει...




Τι τερματοφυλακαρα είναι αυτή ρε!!!!! Φερτε την στην ΠΑΟΚΑΡΑ!
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Τρί 27 Ιουν 2017, 10:00

Ο Παναγιώτης πίνει τώρα την φραπεδαρα του και χαμογελώντας σκέφτεται "όποιον και να πάρετε ρε γατάκια, σε 5 μηνάκια πάλι εγώ θα είμαι βασικός".
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Ιουν 2017, 11:14

Ακριβώς.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 11 Ιούλ 2017, 13:23

Κατ αρχάς δηλώνω ότι ελπίζω να είναι σε καλό δρόμο η αποθεραπεία του Παναή...
Ελπιζω και εύχομαι να επιστρέψει σιδερένιος και όσο γρηγορότερα είναι εφικτό...

Για να κατανοήσουν και να παραδεχτούν πλέον την αξία του όλοι, επικριτές και μη, σημειώνω τα κάτωθι...

Είμαστε σε περίοδο προετοιμασίας και το σίγουρο είναι ότι ο Παναής θα λείψει για κάποιους μήνες ακόμα...
Βλέπω όμως στον Π.Α.Ο.Κ. εδώ και 15 μέρες να γίνεται μια αληθινή κοσμογονία τερματοφυλάκων...

1...Υπογράψαμε τον υποψήφιο νέο γκολκήπερ της Εθνικής στην οποία αγωνίζεται ο μάγος Λιονέλ Μέσι... 8-)
2...Όλοι οι γιατροί κι οι φυσιοθεραπευτές μας έχουν πέσει πάνω στον Μπρκιτς μπας και τον ισιώσουνε... 8-)
3...Το μεγαλύτερο κηπερικό ταλέντο της Ελλάδας κάνει εμφανίσεις σούπερ ήρωα στις προπονήσεις... 8-)
4...Επαναφέραμε τον δανεικό μας, κοτζάμ "Λακεδαίμονα" πλέον για επιπλέον υποστήριξη... 8-)
5...Ανεβάσαμε τον περσινό βασικό μας της Κ-20 στην προετοιμασία μπας και βοηθήσει την κατάσταση... 8-)
6...Φέραμε μέχρι τον Μακ που έχει στεφθεί και γκολκήπερ (τον είδα στην κεντρική με γάντια) στην Ρωσία... :)


6 ολόκληρες κινήσεις κάναμε για να καταφέρουμε να αντικαταστήσουμε ΕΝΑΝ ρε παίδες, καταλάβατε? :? :roll:


Παρ όλα αυτά βέβαια, τέρμα στο χθεσινό "οικογενειακό" διπλό (ΑΡΔ vs staf :evil: ) αγωνίστηκε και η (7ψυχη) γάτα, ο Σκιάς... :shock: :o

:nairepaok:



Υ.Γ. "Βουντού βουντοοοοούύύύύ, βουντού βουντοοοοοούύύύύ.................." :D :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 10 Οκτ 2017, 11:33

Να τα εκατοστήσεις ρε Παναή, να αποθεραπευθεί-αποκατασταθεί εντελώς και γρήγορα ο τραυματισμός σου και να επανέλθεις πλήρως υγιής και δυνατός στα γήπεδα, μετά απ αυτήν την πολύ δύσκολη δοκιμασία που περνάς!!!! ;)

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης