Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

Mvp

Γλυκος
11
6%
Ματος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βαρελα
12
7%
Κρεσπο
1
1%
Λεοβατς
1
1%
Τσιμιροτ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κανιας
13
7%
Σακχοφ
17
10%
Καμπος
20
11%
Μπισεσβαρ
94
54%
Πριγιοβιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ενρικε
6
3%
Κιτσιου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαλεζας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 175

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:08

ετσι..

η Πολη για καμια χιλιετια ηταν η Νεα Υορκη του πλανητη, και η Θεσσαλονικη ειναι η μοναδικη πολη της Ελλαδας που ηταν πολη σε ολη τη διαρκεια της ιστοριας της. Η χαβουζα πριν 150 χρονια ηταν κατι μαντρια γυρω απο τον Παρθενωνα (μεχρι που τα ευρωπεη αποφασισαν να την κανουν πρωτευουσα)
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:10

Αδέρφια μην μασάτε....ο πόλεμος θα είναι πλέον βρώμικος για χαλίφηδες και άλλα τέτοια....Ρωτήστε και εμένα τι ακούω από "αδικημενους" χανουμοβαζελογαυρους....Μακάρι να ήμουν στον Λευκό Πύργο να μου φύγει το λαρύγγι και να το απολαύσω το γ...ενο....Απολαύστε το αδερφια....!!!!!
ΠΑΟΚΑΡΑ ΡΕεεεεε....

Υ.Γ. ΝΑΣΟ ΖΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΟΚΤΣΗΣ!!!!!
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1760
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:13

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:15

Ενσταντανε της βραδιας:

Το 2003, ο γιος μου ηταν 2,5 χρονων και τον ειχα στους ωμους μου στον Λευκο Πυργο.
Σημερα, τον συναντησα τυχαια στον Λευκο Πυργο, εκεινος με τους φιλους του κι εγω με τους δικους μου :mrgreen:
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sotos26 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:18

Αυτός ο Σαμπράκος και οι όμοιοι του που ήταν τόσο καιρό επί Μαρινάκη κτλ; Γράφει ο γελείος για μαύρη σελίδα στην ιστορία του Ελληνικού ποδοσφαίρου... Συνήθισε το αγόρι στα κόκκινα και πράσινα και φούξια, τον χάλασε το μαύρο. Ρε το ΠΟΚ δε πεθαίνει! Δεν αλλάζουν ρε οι σταρεσπου! Εκεί το παρεάκι να μοιράζει τους τίτλους θέλανε απλά, να μαλώσουμε λίγο τον κακό Ολυμπιακό αλλά όχι να μας πέρνουν τα Κύπελλα οι Βούλγαροι! Αυτοί μέχρι τα ημιτελικά! Ο ΠΑΟ έβγαλε ανακοίνωση στήριξη στην ΑΕΚ! Γελάει ο κόσμος! Έτσι ρε 90 χρόνια περίμενα! Κλάψτε τώρα
''Players lose you games, not tactics. There's so much crap talked about tactics by people who barely know how to win at dominoes'' - Brian Clough
Άβαταρ μέλους
sotos26
 
Δημοσιεύσεις: 1570
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 22:39

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:19

Και ο Ιβάν εξαπέλυσε «κεραυνούς»:

- “Δεν πρόκειται να κάνω πίσω, είμαι αποφασισμένος και θα περιμένουμε να μάθουμε ποια θα είναι η απόφαση για την έφεση που καταθέσαμε. Μετά θα μιλήσουμε, αλλά δεν πρόκειται να παίξει η πρώτη ομάδα στο Κύπελλο. Θα στείλουμε την Κ20 ή την Κ17 ή την Κ15 να παίξει με τον Ολυμπιακό”.

- “Πριν από το ματς του Κυπέλλου συναντήθηκα με τον Μαρινάκη, πήγα στο σπίτι του και του είπα ότι εάν θέλει να μπερδέψει το ματς με διαιτησίες και τέτοια, θα με βρει μπροστά του, θα τον πολεμήσω σκληρά» (την ώρα μάλιστα που έλεγε αυτά τα λόγια, έκανε τον σταυρό του μπροστά σε όλους).

14.04.2016
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:25

sotos26 έγραψε:Αυτός ο Σαμπράκος και οι όμοιοι του που ήταν τόσο καιρό επί Μαρινάκη κτλ; Γράφει ο γελείος για μαύρη σελίδα στην ιστορία του Ελληνικού ποδοσφαίρου... Συνήθισε το αγόρι στα κόκκινα και πράσινα και φούξια, τον χάλασε το μαύρο. Ρε το ΠΟΚ δε πεθαίνει! Δεν αλλάζουν ρε οι σταρεσπου! Εκεί το παρεάκι να μοιράζει τους τίτλους θέλανε απλά, να μαλώσουμε λίγο τον κακό Ολυμπιακό αλλά όχι να μας πέρνουν τα Κύπελλα οι Βούλγαροι! Αυτοί μέχρι τα ημιτελικά! Ο ΠΑΟ έβγαλε ανακοίνωση στήριξη στην ΑΕΚ! Γελάει ο κόσμος! Έτσι ρε 90 χρόνια περίμενα! Κλάψτε τώρα



ο Σαυρακος που τον ειχαμε και για σοβαρο δηθεν.....
εχει μερες που εχει μπει στο payroll μαλλον.... δημοσιευσε κι αλλους εμετους προσφατα
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:28

trouman έγραψε:Και ο Ιβάν εξαπέλυσε «κεραυνούς»:

- “Δεν πρόκειται να κάνω πίσω, είμαι αποφασισμένος και θα περιμένουμε να μάθουμε ποια θα είναι η απόφαση για την έφεση που καταθέσαμε. Μετά θα μιλήσουμε, αλλά δεν πρόκειται να παίξει η πρώτη ομάδα στο Κύπελλο. Θα στείλουμε την Κ20 ή την Κ17 ή την Κ15 να παίξει με τον Ολυμπιακό”.

- “Πριν από το ματς του Κυπέλλου συναντήθηκα με τον Μαρινάκη, πήγα στο σπίτι του και του είπα ότι εάν θέλει να μπερδέψει το ματς με διαιτησίες και τέτοια, θα με βρει μπροστά του, θα τον πολεμήσω σκληρά» (την ώρα μάλιστα που έλεγε αυτά τα λόγια, έκανε τον σταυρό του μπροστά σε όλους).

14.04.2016



πηγε στο σπιτι του και τον ειπε αυτα τα πραγματα???? ποτε εγινε αυτο...? τωρα το ακουω...
ρε τι ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ εχουμε ρε!!!! respect ΠΡΟΕΔΡΑ
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:28

sic-4 έγραψε:Ενσταντανε της βραδιας:

Το 2003, ο γιος μου ηταν 2,5 χρονων και τον ειχα στους ωμους μου στον Λευκο Πυργο.
Σημερα, τον συναντησα τυχαια στον Λευκο Πυργο, εκεινος με τους φιλους του κι εγω με τους δικους μου :mrgreen:


:)
να σου ζησει!
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:28

Φακ δεμ
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:45

sic-4 έγραψε:ετσι..

η Πολη για καμια χιλιετια ηταν η Νεα Υορκη του πλανητη, και η Θεσσαλονικη ειναι η μοναδικη πολη της Ελλαδας που ηταν πολη σε ολη τη διαρκεια της ιστοριας της. Η χαβουζα πριν 150 χρονια ηταν κατι μαντρια γυρω απο τον Παρθενωνα (μεχρι που τα ευρωπεη αποφασισαν να την κανουν πρωτευουσα)

Ωχ ωχ ωχ
Θα σας βάλω να διαβάσετε Ακομινατο , να δείτε τι λέει για την χαβούζα


SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:51

Ομαδική παράκρουση στο Λευκό Πύργο
Παικτών και οπαδών
Χάνετε όσοι δεν είσθε εδώ
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3492
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 07 Μάιος 2017, 03:57

εγω βλεπω πως το μοναδικο χαντικαπ που εχουμε απεναντι τους πλεον ειναι το επικοινωνιακο
δεν εχουμε καναλι ή site
και οτι λενε πεταει ο γαιδαρος πεταει το επικοινωνουν παντου
εμεις δεν ακουγομαστε π.χ το πεναλντι θαφτηκε πανηγυρικα!το οτι κοπηκαμε σε αντεπιθεσεις επισης

και με παναθηναικο επισης και ακομα χειροτερα !πολυ χειροτερα. πρωτο ματς ολα τα γκολ του παναθηναικου αμφισβητουμενα ισως,πεναλντι χερι για μας τιποτα(που αντε πες δεν ηταν ξερω γω δεν ηθελε ή τι,αλλα τοση γαργαρα;σαν να μιλαμε για φαουλ στην σεντρα)
ειναι και οτι απευθυνονται σε φιλαθλους του ΠΟΚ.

με ελαχιστες εξαιρεσεις η παραπανω εικονα.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό dimitrissss » Κυρ 07 Μάιος 2017, 04:02

elvetos giatros έγραψε:Ομαδική παράκρουση στο Λευκό Πύργο
Παικτών και οπαδών
Χάνετε όσοι δεν είσθε εδώ

Τα βλέπω σε live streaming (τα πυροτεχνήματα άλλωστε ξύπνησαν τη μισή Θεσσαλονίκη) και μάλλον δεν λυπάμαι που δεν είμαι εκεί. Είμαι ξενερωμένος.
Άβαταρ μέλους
dimitrissss
 
Δημοσιεύσεις: 626
Εγγραφή: Πέμ 20 Δεκ 2007, 00:36

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 2-1,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 04:03

ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΚΥΠΕΛΛΟΟΟΟΟ ΚΥΠΕΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΥΠΕΛΛΟΟΟΟ
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης