Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesports1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό xrictoforoc » Σάβ 06 Μάιος 2017, 22:47

apaikto$ έγραψε:Αν και κανονικά είναι ώρες χαράς, όμως, διαβάζοντας καποια σχόλια έχω αυτό να πω για το νικητήριο γκολ:
Όταν γίνεται η πάσα ο Ενρίκε είναι εκτεθειμένος, ωστόσο, κινείται προς την αντίθετη κατεύθυνση ως προς την κατεύθυνση που έχει μπάλα καλύπτοντας την διαφορά. Αυτό δεν έχει τη σημασία του;


Νομίζω παλιά δεν ήταν οφσάιντ αυτό και έχει αλλάξει ο κανονισμός.Αλλά σίγουρα είναι τώρα πια.Αν εννοείς έχει τη σημασία του σαν εικόνα στον επόπτη...τι να το κάνεις;
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xrictoforoc
 
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Δευτ 15 Νοέμ 2010, 22:30
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Σάβ 06 Μάιος 2017, 22:48

στο αν ειναι οφσαιντ η οχι φυσικα και δεν παιζει κανενα ρολο...στο εαν αυτο μπερδεψε τον εποπτη, πολυ πιθανο...
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2740
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 06 Μάιος 2017, 22:48

Π.Α.Ο.Κ. Π.Α.Ο.Κ. Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΠΕΛΛΛΛΟΟΟΟ
ΣΤΟΝ ΠΠΠΠΥΥΡΓΟ ΤΟΟΝ ΛΛΛΛΕΥΚΟΟΟΟ!!!!

:opaokara: :pano: ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ :nairepaok: ΕΛΛΑΔΑΣ 2017 :pano: :opaokara:

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :pano: :pano: :opaokara: :nairepaok: :opaokara: :pano: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

......................... Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η ........................

Όποια μέλη του PAOKmania θέλουν και μπορούν, όλοι έχουμε συνάντηση στις μιάμισι (01:30) η ώρα μπροστά στο Κ.Θ.Β.Ε., απέναντι απ τον Λευκό Πύργο να υποδεχτούμε την Π.Α.Ο.Κ.ΑΡΑ και την ΚΥΠΕΛΛΑΡΑ!!!!


:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :pano: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:

...........................ΜΕΤΑΔΩΣΤΕ.........................
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό Scientist@PAOK » Σάβ 06 Μάιος 2017, 22:50

Αυτος ο τελικός δεν έπρεπε να ξεκινησει ποτέ, τα σημάδια ήταν όλα εκεί...δεν θα το αντέξουμε να αποκαλουν ΟΛΟΙ τον ΠΑΟΚ στημένο.
Άβαταρ μέλους
Scientist@PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 18:19

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό Alastor » Σάβ 06 Μάιος 2017, 22:51

ΠΑΟΚΙΑ μου,ναι το κυπελλο αφηνει μια γλυκοπικρη γευση γιατι ο ΠΑΟΚ μπορουσε να την πατησει την ΑΕΚ και στην παραταση

Ωστοσο σας εκλιπαρω,οποιος γνωστος σας ΑΕΚτσης μιλαει,copy paste το λινκ του παρακατω βιντεο στο 0:39

https://www.youtube.com/watch?v=ukIca0ruPlw


Αιντε ΠΑΟΚΑΡΑ,μεχρι να ισοροπηθουν τα κλεμμενα,εχουμε δρομο ακομα
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6213
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό apaikto$ » Σάβ 06 Μάιος 2017, 22:53

xrictoforoc έγραψε:
apaikto$ έγραψε:Αν και κανονικά είναι ώρες χαράς, όμως, διαβάζοντας καποια σχόλια έχω αυτό να πω για το νικητήριο γκολ:
Όταν γίνεται η πάσα ο Ενρίκε είναι εκτεθειμένος, ωστόσο, κινείται προς την αντίθετη κατεύθυνση ως προς την κατεύθυνση που έχει μπάλα καλύπτοντας την διαφορά. Αυτό δεν έχει τη σημασία του;


Νομίζω παλιά δεν ήταν οφσάιντ αυτό και έχει αλλάξει ο κανονισμός.Αλλά σίγουρα είναι τώρα πια.Αν εννοείς έχει τη σημασία του σαν εικόνα στον επόπτη...τι να το κάνεις;


Ksenitemenos4 έγραψε:στο αν ειναι οφσαιντ η οχι φυσικα και δεν παιζει κανενα ρολο...στο εαν αυτο μπερδεψε τον εποπτη, πολυ πιθανο...


Αυτοί μια ζωή μπερδεύονται ρε παιδιά και αν το καλοεξετάσουμε και μετρήσουμε πόσες φορές στερήθηκε ο ΠΑΟΚ τίτλους από παρόμοια λάθη, που αυτό το λές και ευκολάκι κοντά στα τερατουργήματα που έχουμε ζήσει κατά καιρούς εντός και εκτός έδρας.
Άβαταρ μέλους
apaikto$
 
Δημοσιεύσεις: 745
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 04:28

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 06 Μάιος 2017, 22:54

Τελος απο δω.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης