Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesports1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Σάβ 06 Μάιος 2017, 09:17

sn0ufel4 έγραψε:
sn0ufel4 έγραψε:ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ


Παμε ξανα ετσι τα ωραια μας ποστ για τον αυριανο τελικο! Πειτε οτι θελετε για αυριο και απο κατω γραψτε ''για κεντρικη'' ωστε να γινει αυριο ενα αρθρο στην κεντρικη!
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10244
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό Asimos » Σάβ 06 Μάιος 2017, 09:36

Αυτό το κύπελλο δεν πρέπει να χαθεί γιατί ο σκοπός του δεν είναι οι τέσσερις κούπες να γίνουν πέντε.

Πρέπει να αποκτηθεί στο χορτάρι για όσους δυο εβδομάδες τώρα μας φορτώσανε όσα βλέπουνε κάθε πρωι στον καθρέφτη τους. Για όσα κάνανε δεκαετίες και δεν βλέπανε.

Για τον ΠΟΥΣΤΟΓΑΥΡΟ που νομιμοποίησε το ξύλο. Που νομιμοποίησε τον τραμπουκισμό και το κράτος βίας του ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΥ τους. Για τους πολιτικάντηδες που βλέπουνε ΠΑΟΚ και βγάζουνε καντήλες, για τα ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ της χώρας που ενώθηκαν εναντίον μας και περιμένουν ΑΓΚΑΖΕ να λοιδορήσουν την ΟΜΑΔΑΡΑ του ΙΒΙΤΣ. Γιατί οι μπινέδες δεν είχανε ποτέ την ισονομία και την ισότητα στο αίμα τους, την είχανε πρόλογο όποτε τους βόλευε. Και τώρα ξεβολεύτηκαν. ΑΓΡΙΑ. ΑΠΟΤΟΜΑ.

Για τον ΛΑΓΟ που απέλυσε μέχρι και τα δοκάρια, που θα ρίξει το μπάτζετ σε επίπεδα χορηγίας ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ στη λίγδα, για τον Ουζουνιδη που μας ζαλίσανε τον ΠΟΥΤΣΟ πόσο μεγάλος και τεράστιος είναι και φάνηκε η ΓΥΜΝΙΑ του στον ημιτελικό. Στα πέτσινα κατά συρροή πέναλτι των τελευταίων αγωνιστικών που δεν είδε κανείς τους. Και τέλος για τον Κύζα, την καραμέλα της επιβίωσης και της μεταφοράς ευθύνης που ανάγκασαν τον Πρόεδρο τους να παραιτηθεί πριν τον ημιτελικό. Ψιλά γράμματα για τους πολλούς, ταμπέλα εθνικής για τους λίγους.

Και τέλος για αυτούς που μας αφήσανε νωρίς, που επέλεξαν να κάνουνε καψούρα τους και έννοια τους τον ΠΑΟΚ. Που δεν μπλεχτήκανε στη σαπίλα και η ουτοπία τους, η ζωή η ίδια ήταν μια Τούμπα με τα αδέρφια τους.

ΥΓ: Ο Γιώργος είναι ο ένας από τους δυο γιους του Σαββίδη. Ψάξτε λίγο και τον δεύτερο.
ΥΓ2: ΠΑΟΚτσήδες με σύνδρομο Στοκχόλμης δεν χωράνε στον ΝΕΟ ΠΑΟΚ.
Asimos
 

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 06 Μάιος 2017, 09:52

obanebane έγραψε:Sourme, πολύ άγχος φίλε, ειμαι και σε ηλικία εμφράγματος 8-) ,το μπουκαλάκι απαραίτητο συνοδευτικό για αύριο.
Αυτό για το οποίο είμαι βέβαιος είναι ότι έχουμε καλύτερη ομάδα,ας το πάρει λοιπόν ο καλύτερος που λένε και οι ουδέτεροι.

Που να δεις οι μοντ χθες βραδυ...ενας ενας εσκαγαν μνμ οτι εχουν αγχος...:lol::lol:
Ηρεμα ολοι...
Ο ΠΑΟΚ οτι και να γινει ειναι στον καλυτερο δρομο της 15 ετιας...

Ο ιβιτς περα απο την απειρια του νομιζω οτι ειναι μανα στο να δασκαλευει για το τι ειναι αυτος ο τελικος και να πορωνει τους παικτες.

Θελω να πιστευω οτι τους εχει τσιτωσει.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό simba » Σάβ 06 Μάιος 2017, 09:59

Ο ΠΑΟΚ οτι και να γινει ειναι στον καλυτερο δρομο της 15 ετιας...

Ειλικρινα Σουρμε, αυτο ειναι το μονο που με ηρεμει, γιατι το αγχος εχει χτυπησει ταβανι.


ΠΑΜΕ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΓΑΜΩ


Για τον Νασσο!
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό gpap » Σάβ 06 Μάιος 2017, 10:08

εγώ μάγκες δεν έχω κανένα άγχος, διότι θεωρώ δεδομένη την κατάκτηση τυ κυπέλλου από τον ΠΑΟΚ.

Πριν τον αγώνα με βάζελο, έβλεπα άνετα το 4-0 (κέρδισα δύο στοιχήματα με φίλους)

Τώρα, βλέπω άνετη νίκη και φιέστα στα τελευταία λεπτά του αγώνα στις κερκίδες από τους οπαδούς.

Είμαστε καλύτερη ομάδα, έχουμε καλύτερο σύνολο, σε αρκετές θέσεις καλύτερους παίχτες και το μόνο που θα με ανησυχούσε είναι η κατάρα να ανασταίνουμε νεκρούς (πχ τον ανύπαρκτο φέτος Αλμέιδα).

Έχω Ίβιτσ όμως, έχω Μπίσεβαρ, έχω Τσίμιροτ και έχω Πρίγιοβιτσ.

Δεν φοβάμαι μάγκες.
Δεν αγχώνομαι.

Είμαι σίγουρος.
Είμαι ΠΑΟΚ.

Καλή επιστροφή στα αδέλφια που θα πάνε Βόλο.
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Σάβ 06 Μάιος 2017, 10:42

Θα ήθελα να γράψω σε όλες τις γλώσσες ώστε να γίνει κατανοητό από όλους τους παίκτες που θα παίξουν ή θα είναι στον πάγκο της ΟΜΑΔΑΡΑΣ μας σε αυτόν τον τελικό
1. Παίξτε διασκεδάστε χαρείτε το ματς (είναι το πιο σημαντικό για εσάς)
2. Παιξτε τρέξτε διεκδικήστε κερδίστε (όσες περισσότερες μονομαχίες μπορείτε)
3. Παίξτε με Ψυχή με Πάθος με Καρδιά (Γιατί είναι ένας αγώνας που κρίνει τον ιδρώτα μιας χρονιάς)
4. Παίξτε για τον κόσμο που σας ακολουθεί παντού και πάντα (Κυρίως για τον Νάσο)
5. Παίξτε για το παιχνίδι για εσάς (και την καριερα σας) για εμάς (για την χαρά που θα δώσετε σε 100δες χιλιάδες ανθρώπους)
ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΑΙΞΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ
ΠΑΜΕ ΠΑΟΚΑΡΑ
ΚΥΠΕΛΟ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΤΟΝ ΛΕΥΚΟ

Για την κεντρικη(αλλά αύριο με το αποτελεσμα δεδομένο δεν ξέρω εάν έχει την ίδια αισθητική)
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό Mattias_g4 » Σάβ 06 Μάιος 2017, 10:47

Θυμάμαι εποχές 2001 πιτσιρικάς στην γειτονιά μου ένα προάστιο τις πόλης των Σερρών δεν περνούσε η γαμημένη ώρα όπως πάντα πριν από κάθε σημαντικό αγώνα της ΠΑΟΚΑΡΑΣ. 7 ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ είμασταν και περιμέναμε να ξεκινήσει ο αγώνας με τον γαύρο. Τότε δεν ξέραμε και πολλά από συστήματα ρόστερ, δέν μας ένοιαζε ποιος θα έπαιζε τέρμα Τοχούρογλου ποιος Τοχούρογλου, Κόβιτς έχω! Όποιος και να έπαιζε ξέραμε πως θα κερδίσουμε και θα σηκώσουμε το κύπελλο! Και έτσι έγινε! Ένας ΠΑΟΚ βγαλμένος από άλλες εποχές! Μπήκε δυνατά όπως σε κάθε μεγάλο παιχνίδι και μόλις στο 3-4 λεπτό με σουτ του Εγκο - μύτη έκανε το 1-0 θέλαμε και άλλο γκολ αλλά να τελειώσει και ο αγώνας παράλληλα αφού το σύνθημα σήκωσε το το γαμημένο ακουγόταν μέσα στις ψυχούλες μας άσχετα αν μπορέσαμε να το πούμε στον επόμενο τελικό με τον συμπολίτη το 2003. Από το 2001 το νιώθαμε! Φτάσαμε λοιπόν στο 30 Σερραίος Μπορμπόκης και 2-0 !!!! Τίποτα δεν μας σταματούσε ο αγώνας έμοιαζε σαν να είχε λήξει ήδη! Φτάσαμε ημίχρονο ωχ άλλα 45 λεπτά τι να κάνουμε ; Το καλύτερο 3-0 στο 46 πω πω θεέ μου αυτό δεν το είχαμε ξαναζήσει 3-0 το γαύρο μέσα στην αθήνα! Γεωργιάδης ΠΑΟΚτσάκι από την Δράμα εδώ κοντά ! Μάλιστα επειδή ΠΑΟΚ είσαι κερδίσαμε και την διαιτησία ! Πέναλτι για τον ολυμπιακό ε και ;;;; Ναλιτζής και 4-1 !!! Κάθε γειτονιά της Β. Ελλάδας είχε πάρει φωτιά έτσι και η δικιά μας γειτονιά! Αυτό είναι ο ΠΑΟΚ φίλοι μου, εμείς είμαστε ο ΠΑΟΚ και πάνω απόλα παίξτε για τις αγνές ψυχούλες των μικρών ΠΑΟΚΤΣΙΔΩΝ που δεν έχουν νιώσει ακόμη τι σημαίνει ΠΑΟΚ! Το αξίζουν! ΓΙΑ ΑΡΧΙΚΗ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018
Άβαταρ μέλους
Mattias_g4
 
Δημοσιεύσεις: 1007
Εγγραφή: Σάβ 07 Δεκ 2013, 23:07
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό nothu » Σάβ 06 Μάιος 2017, 10:49

Ισχυει οτι οι ξεφτιλες γυρνουσαν χθες με καδρονια στο βολο και φωναζαν δικα μας συνθηνατα μπας και ψαρεψουν τιποτα;
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Σάβ 06 Μάιος 2017, 11:00

Δουλεύω μέχρι τις 9 και άρα χάνω σχεδόν όλο το 1ο ημιχρονιο.
Λογικά θα έχει ήδη κριθεί το ματς.

ΠΑΟΚ.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό NapolitanosG4 » Σάβ 06 Μάιος 2017, 11:20

Είμαστε καλύτεροι, αυτό είναι δεδομένο, όπως και το ότι στους τελικούς όλα είναι ανοιχτά. Έναν παίκτη τους φοβάμαι. Αν κλείσουμε τον Αραουχο, άντε και τον Μάνταλο τους έχουμε τελειώσει. Αν και θέλω να ασχολούμαι μόνο με μπάλα θεωρώ σημαντικό και το κοράκι.Απο το πρώτο 10λεπτο θα έχουμε καταλάβει. Αν δούμε να αφήνει το σκληρό παιχνίδι, στο οποίο πιστεύω πως θα ποντάρουν οι ξαδέρφες, τότε δυσκολεύει η φάση.

Ζωντανοί και νεκροί, όλοι μας λαχταρούμε αυτό το κύπελλο όσο τίποτα άλλο. Δεν είναι απλά ένα παιχνίδι, δεν είναι απλά μια κούπα, είναι για αυτό το ηλίθιο χαμόγελο που θα έχουμε όλοι μας για τον επόμενο μήνα, που θα μας κάνει να ξεχάσουμε και να ξεπεράσουμε ότι σκατα μπορεί να έχει ο καθένας σην ζωή του.
Ραντεβού στον λευκό πύργο μετά τα μεσάνυχτα αδέρφια!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Γαμιέται η Γιούβε και ο Πειραιάς
Άβαταρ μέλους
NapolitanosG4
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Τετ 03 Αύγ 2016, 14:36

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 06 Μάιος 2017, 11:31

Mattias_g4 έγραψε: παράλληλα αφού το σύνθημα σήκωσε το το γαμημένο ακουγόταν μέσα στις ψυχούλες μας άσχετα αν μπορέσαμε να το πούμε στον επόμενο τελικό με τον συμπολίτη το 2003. Από το 2001 το νιώθαμε!



Καρντασακο μ εδώ κανείς λάθος.
Η αρχική βερσιόν του συνθηματος ήταν "σήκωσε το το κύπελλακι, να κα..ω, να κα...ουμε λιγάκι" και ΟΝΤΩΣ ακούστηκε πριν τον τελικό του 2001 με τον γαυρο.

Στον ίδιο ρυθμο με το διάσημο πλέον σήκωσε το το γαμ..
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό Mattias_g4 » Σάβ 06 Μάιος 2017, 11:35

rainmaker έγραψε:
Mattias_g4 έγραψε: παράλληλα αφού το σύνθημα σήκωσε το το γαμημένο ακουγόταν μέσα στις ψυχούλες μας άσχετα αν μπορέσαμε να το πούμε στον επόμενο τελικό με τον συμπολίτη το 2003. Από το 2001 το νιώθαμε!



Καρντασακο μ εδώ κανείς λάθος.
Η αρχική βερσιόν του συνθηματος ήταν "σήκωσε το το κύπελλακι, να κα..ω, να κα...ουμε λιγάκι" και ΟΝΤΩΣ ακούστηκε πριν τον τελικό του 2001 με τον γαυρο.

Στον ίδιο ρυθμο με το διάσημο πλέον σήκωσε το το γαμ..


Τώρα που το λέτε σαν να θυμάμαι κάτι... :opaokara:
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018
Άβαταρ μέλους
Mattias_g4
 
Δημοσιεύσεις: 1007
Εγγραφή: Σάβ 07 Δεκ 2013, 23:07
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό Mattias_g4 » Σάβ 06 Μάιος 2017, 11:39

rainmaker έγραψε:
Mattias_g4 έγραψε: παράλληλα αφού το σύνθημα σήκωσε το το γαμημένο ακουγόταν μέσα στις ψυχούλες μας άσχετα αν μπορέσαμε να το πούμε στον επόμενο τελικό με τον συμπολίτη το 2003. Από το 2001 το νιώθαμε!



Καρντασακο μ εδώ κανείς λάθος.
Η αρχική βερσιόν του συνθηματος ήταν "σήκωσε το το κύπελλακι, να κα..ω, να κα...ουμε λιγάκι" και ΟΝΤΩΣ ακούστηκε πριν τον τελικό του 2001 με τον γαυρο.

Στον ίδιο ρυθμο με το διάσημο πλέον σήκωσε το το γαμ.. ---->

Τελικός 2001 με 8000 κ βαλε οπαδους οπου εκεινο το βραδυ οι απληρωτοι κ απεργοσπαστες πλεον παικτες μας κατεβηκαν για χατηρι του Ντουσκο κ ριξαν 4 τεμαχια την ομαδα του Δημοσιου Η οποια πηγαινε Βουρρρ για το Double αφου στον Ημιτελικο ειχε αποκλεισει τον Βαζελο με 1-4 μεσα στην Λεωφορο.Ο πιο Μισιτος γαυρος ολων των εποχων με Ανατολακη,Αμανατιδη,Γεωργατο,Γιαννακοπουλο,
Ze Elias,Giovanni,Εφαγε την μεγαλυτερη (ασπρομαυρη)πουτσα της 10ετιας του.Φυσικα Ημουν μεσα κ ομολογω πως δε συγκρινεται αυτο που ζησαμε το 2001 με τον τελικο του 2003!!Το 2001 λεγαμε σηκωσε το το κυπελλακι να καυλωσουμε λιγακι διοτι 17 χρονια ηταν πολλα και το 2003 λεγαμε σηκωσε το το γαμημενο δε μπορω να περιμενω δηλ.το αναμενομενο σηκωσε το να τελειωνουμε να παμε σπιτια μας!!Και φυσικα εμελε αυτο το συνθημα να γινει επειτα κ εθνικο κ να το τραγουδανε μεχρι και οι μανες μας το 2004.Γι αυτο ο Λαος του ΠΑΟΚ Ηταν και θα ειναι Πρωταθλητης..!!Αυτα τα λιγα..
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΞΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2018
Άβαταρ μέλους
Mattias_g4
 
Δημοσιεύσεις: 1007
Εγγραφή: Σάβ 07 Δεκ 2013, 23:07
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό mkpaok » Σάβ 06 Μάιος 2017, 11:42

Καλή επιτυχία ΠΑΟΚΑΡΑ

https://www.youtube.com/watch?v=H8EGznIJjvI
Άβαταρ μέλους
mkpaok
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:36
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΚ 6/5 20:30 Paokmania Radio, laola & otesport

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 06 Μάιος 2017, 11:53

Καλημέρα αδέρφια...Για κεντρική...Για σήμερα...Για πάντα...


Π.αλεύω δυνατά και ασταμάτητα...
Α.ντιστέκομαι στην αδικία και στην ατιμία με σθένος και πάθος...
Ο.νειρεύομαι δικαιοσύνη και μεγαλεία με υπομονή κι επιμονή...
Κ.ατακτάω τα πάντα και πάντα τίμια...



Κάποτε λοιπόν έρχεται η μεγάλη ώρα σαν την σημερινή στον Βόλο...
Υστερα από μόχθο, θυσίες, ιδρώτα και αίμα χρόνων και καιρών...
Πέφτω τότε λοιπόν ξανά στην φωτιά της τελικής μάχης...
Ετοιμος από πάντα, από το 1926, να δοξάσω τα 4 ιερά γράμματα...
Λυσσασμένος για την μεγάλη νίκη...
Λιώνοντας όποιον αντίπαλο βρεθεί απέναντι μου...
Ορκισμένος ότι θα κατακτήσω την νίκη, σαν να μην υπάρχει αύριο!!!!


Εμείς πάμε πάλι Τελικό αδέρφια μου...
Ενισχύουμε όπως πάντα με όλα όσα έχουμε στις ψυχάρες μας και τα βγάζουμε μόνο απ τα λαρύγγια μας...
Παίρνουμε το Κύπελλο επειδή το θέλουμε πιο πολύ, επειδή: Το Κύπελλο εμείς ή Ε Μ Ε Ι Σ...
Γυρνάμε όσοι ακριβώς πήγαμε γιατί εμείς αποδεδειγμένα είμαστε οι πρώτοι μάγκες και ποτέ δεν μπερδευόμαστε...
Ο Θεός μαζί μας αδέρφια απ όλη την υφήλιο και κοντά σας σε όσους πετάτε εκεί ψηλά στον Ουρανό...
Π.Α.Ο.Κ. πάντα και παντού!!!!
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 06 Μάιος 2017, 12:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης