Π.Α.Ο.Κ.-παο 2-3, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 31/05-20:30 NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τετ 31 Μάιος 2017, 23:30

hasio_john έγραψε:Αυτό το ΓΑΜ@ΔΟΚΑΡΙ να έμπαινε ρε γαμώτο και ίσως τώρα όλοι να κάναμε σχέδια για το μέλλον με ηρεμία!
Πως μαμήθηκε έτσι άδικα η βραδιά και η ηρεμία μας απορώ. :|

-γιατι πριν το δοκαρι ειχες την ευκαιρια να νικησεις η εστω να παρεις Χ απτην ΑΕΚ στην Τουμπα και να το ληξεις εκει

-γιατι πριν το δοκαρι πηρες 3ποντο θειο δωρο στην λεωφορο σε μια αποκαρδιωτικη εμφανιση που σου εδωσε παραταση ζωης λογω ενος κουτιου μπυρας

-γιατι ειχες την ευκαιρια να το ληξεις στο ΟΑΚΑ παιρνοντας εστω και παλι το Χ,αλλα εκανες ξανα αποκαρδιωτικη εμφανιση

Το γαμωδοκαρι δεν ειναι απολυτως τιποτα μπροστα σε ολα τα παραπανω.Μονο το γαμωδοκαρι δεν σου εφταιγε σημερα
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6225
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 31/05-20:30 NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ 31 Μάιος 2017, 23:33

requiem78 έγραψε:Και η ιστορία απλά επαναλαμβανεται. Δυστυχώς αυτή η ομάδα σαν να έχει κατάρα να μη μπορεί να κάνει το βήμα παραπάνω.

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Δεν θα ηταν το βημα παραπανω...το εκανες και περσυ αυτο το βημα.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 2-3, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Τετ 31 Μάιος 2017, 23:33

Αν βλέπετε όλη μέρα ΣΚΑΙ έτσι είναι...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 31/05-20:30 NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό Pablito » Τετ 31 Μάιος 2017, 23:34

paokpantou έγραψε:οταν αποφασισουν ο πατερας και γιος να κανουν μεταγραφες απο τα επανω ραφια
με ποιοτικους συχρονους και γρηγορους ποδοσφαιριστες και οταν καταλαβουμε και εμεις σαν οπαδοι
πως με κιτσιου κατσε πελκα ουαρντα μουαρντα φουαρντα η χρονια θα παει παλι χαμενη απο καμια κουλα
βαζελο η γαυρο τοτε πραγματικα θα γινουμε ομαντα με αρκιδια...
καληνυχτα ΠΑΟΚ...


αυτο
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 31/05-20:30 NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τετ 31 Μάιος 2017, 23:35

Πειτε οτι θελετε. Στη σελιδα Ιβαν Σαββιδης του forum υπαρχει κοσμος και ειναι αρκετος που εκφραζει εντονη δυσαρεσκεια.

Hool
καταλαβαινω την αγανακτηση σου. Καθε ΠΑΟΚτσης αισθανεται ακριβως οπως και εσυ για το ποκ, την αθηνα, την βρωμια, τη διαφθορα, τις κλοπες τους και και και! Παραβλεπεις ομως κατι: δεν εκφραζω δυσαρεσκεια κατα του Σαββιδη για την αδυναμια του πχ να καθαρισει το ποδοσφαιρο, αλλα γι τον απλο λογο οτι τα λεγομενα του(τοπ 20,πρωταθληματα,υπερπαιχτες κλπ) δεν συμβαδιζουν με τις πραξεις του.

Πιο δυνατοι απο προηγουμενες εποχες σαφεστατα και ειμαστε. Ποιος μπορει να πει το αντιθετο?αλλα αυτο απεχει ετη φωτος απο τις δηλωσεις του μεγαλομετοχου.

Σημερα χασαμε απο τον χατζηγιοβανη και τον λουντ, απο κανενα παρακρατος. Αν ο σαββιδης ειχε αγορασει παιχτες με 3 και 4 εκ. θα τους ριχναμε 6αρα. Αυτη ειναι η διαφορα που κανει μια ομαδα, αγωνιστικα μεγαλη, οι μεταγραφες. Και επι σαββιδη δεν εχουμε δει καμια τρελη εξελιξη σε αυτον τον τομεα.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 31/05-20:30 NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ 31 Μάιος 2017, 23:36

Alastor έγραψε:
hasio_john έγραψε:Αυτό το ΓΑΜ@ΔΟΚΑΡΙ να έμπαινε ρε γαμώτο και ίσως τώρα όλοι να κάναμε σχέδια για το μέλλον με ηρεμία!
Πως μαμήθηκε έτσι άδικα η βραδιά και η ηρεμία μας απορώ. :|

-γιατι πριν το δοκαρι ειχες την ευκαιρια να νικησεις η εστω να παρεις Χ απτην ΑΕΚ στην Τουμπα και να το ληξεις εκει

-γιατι πριν το δοκαρι πηρες 3ποντο θειο δωρο στην λεωφορο σε μια αποκαρδιωτικη εμφανιση που σου εδωσε παραταση ζωης λογω ενος κουτιου μπυρας

-γιατι ειχες την ευκαιρια να το ληξεις στο ΟΑΚΑ παιρνοντας εστω και παλι το Χ,αλλα εκανες ξανα αποκαρδιωτικη εμφανιση

Το γαμωδοκαρι δεν ειναι απολυτως τιποτα μπροστα σε ολα τα παραπανω.Μονο το γαμωδοκαρι δεν σου εφταιγε σημερα


Δεν έχεις και άδικο αδερφέ, απλά ήθελα να πιαστώ από κάπου.
Βασικά είμαι (ήμαστε όλοι) σε μια φάση εγκεφαλικής διάσεισης και δεν ξέρω πότε και πως θα συνέλθω.
Ήμουν που ήμουν άυπνος εδώ και λίγες μέρες, με βλέπω χαλαρά να συνεχίσω ακάθεκτος! :|
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9535
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 31/05-20:30 NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τετ 31 Μάιος 2017, 23:38

desperando έγραψε:
aspromaura ioannina έγραψε:
desperando έγραψε:Εσύ είσαι η αντίθετη γνώμη?
και επειδη σας μπερδεύω, εσύ είσαι το κολληταρι του Μήτσου?

Βλεπεις φαντασματα μου φαινεται.ποιος μητσος και πρασσειν αλογα?

Ρε φίλε τι φαντάσματα.
Είστε τρεις Γιαννιώτες που​έχετε παρόμοια νικνειμ.
Απλά θέλω να ξέρω με ποιον μιλάω.
Αν δεν είσαι εσύ αυτός που έγραψε για τον μητσιο...οκ και πάμε παρακάτω.

Από κει και πέρα αυτά που γράφεις για τον Σαββίδη είναι τουλάχιστον μακακιες

Αν δεν εισαι σιγουρος αδερφε μου με ποιον μιλας μην αφηνεις υπονοιες για φιλαρακι του μητσου κλπ για να εντυπωσιασεις.
Φιλικα
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 2-3, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BIacky » Τετ 31 Μάιος 2017, 23:46

Πείτε με γραφικό πείτε με όπως θέλετε εμένα άποψή μου είναι ότι έπρεπε να βγει η αεκ 1η στα play off και βγήκε.Τα χειρότερα ματς του Παοκ φετος είναι όλα κόντρα στην αεκ Μπαρτσα την καναμε και για μένα δεν ειναι τυχαίο αυτό.Συνεχιζω να νας θεωρώ 1ο φαβορί για πρωταθλημα του χρόνου.
ΠΑΟΚ πρωταθλητής SuperLeague 2017-2018
Τα μαλλία μ' έσπριναν αλλά η ώρα έρθε!
BIacky
 
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Παρ 14 Απρ 2017, 14:17

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 31/05-20:30 NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Τετ 31 Μάιος 2017, 23:47

aspromaura ioannina έγραψε:Πειτε οτι θελετε. Στη σελιδα Ιβαν Σαββιδης του forum υπαρχει κοσμος και ειναι αρκετος που εκφραζει εντονη δυσαρεσκεια.

Hool
καταλαβαινω την αγανακτηση σου. Καθε ΠΑΟΚτσης αισθανεται ακριβως οπως και εσυ για το ποκ, την αθηνα, την βρωμια, τη διαφθορα, τις κλοπες τους και και και! Παραβλεπεις ομως κατι: δεν εκφραζω δυσαρεσκεια κατα του Σαββιδη για την αδυναμια του πχ να καθαρισει το ποδοσφαιρο, αλλα γι τον απλο λογο οτι τα λεγομενα του(τοπ 20,πρωταθληματα,υπερπαιχτες κλπ) δεν συμβαδιζουν με τις πραξεις του.

Πιο δυνατοι απο προηγουμενες εποχες σαφεστατα και ειμαστε. Ποιος μπορει να πει το αντιθετο?αλλα αυτο απεχει ετη φωτος απο τις δηλωσεις του μεγαλομετοχου.

Σημερα χασαμε απο τον χατζηγιοβανη και τον λουντ, απο κανενα παρακρατος. Αν ο σαββιδης ειχε αγορασει παιχτες με 3 και 4 εκ. θα τους ριχναμε 6αρα. Αυτη ειναι η διαφορα που κανει μια ομαδα, αγωνιστικα μεγαλη, οι μεταγραφες. Και επι σαββιδη δεν εχουμε δει καμια τρελη εξελιξη σε αυτον τον τομεα.



Για να γίνουν όλα αυτά πρέπει να καθαριστεί το σάπιο σύστημα... Ούτε εύκολο είναι και ούτε ξέρουμε αν τα καταφέρει τελικά... Αυτό προσπαθεί να κάνει και γι'αυτό είμαι μαζί του... Οι ίδιοι παίκτες ρε ΑΔΕΡΦΕ είναι αυτοί που έριξαν τρίμπαλα και τετράμπαλα στην συγκεκριμένη ομάδα... Τότε ήταν υπερπαίκτες και τώρα είναι ΑΜΠΑΛΟΙ... Έτσι είναι αυτά...

ΑΔΕΡΦΕ αν είχε αγοράσει ΠΑΙΚΤΕΣ με 3 και 4 εκ. ισόβια θα μας είχε κλείσει το Financial Fair Play...

Είναι πιο περίπλοκα τα πράγματα... Υπομονή... Καλά το πάει...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 2-3, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό george188 » Τετ 31 Μάιος 2017, 23:52

Kλείνει άσχημα η χρονιά δυστυχώς. Πήρες το κύπελλο αλλά απέτυχες στα πλευ οφ. Μάθημα για του χρονου που θα πας για πρωτάθλημα. Η ομάδα εμφανίστηκε άδεια ψυχολογικά και σωματικά και προφανώς έχει ευθύνη και ο βλάνταν τον οποίο πραγματικά σέβομαι. Απο κει και πέρα επειδή διαβασα και για φανέλες κτλ, ο βαζελος πήρε μαγκικο διπλό αφού οι δικοί μας τους έκαναν μάγκες..έκαναν φιέστα για την 4η θέση, αυτή ειναι η σημερινή φανέλα του βάζελου..καμία σχεση με παλιά..Κοιτάμε μπροστά και αναμένουμε το σχεδιασμό της νέας χρονιάς. ΘΕΣ παικτες ηγέτες κρατώντας τον κορμό που έχεις.. και πας για μεγάλα πράγματα του χρόνου.. ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2719
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 2-3, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό episimos73 » Πέμ 01 Ιουν 2017, 00:01

Σκασμένη η ομάδα σήμερα παίδες, χωρίς ορθολογική ανάπτυξη, τραγική αθλητικά. Κάπως έτσι είμαστε κανένα δίμηνο τώρα, αλλά το ταλέντο των παικτών μας ξελάσπωνε.

Δεν θα μιλήσω άσχημα ούτε για παίκτες, ούτε για προπονητή, ούτε φυσικά για τον Ιβάν. Τον χαλίφη που ακόμα του στέλνουν Καλογερόπουλους στην Τούμπα. Ας μου πει κάποιος συμφορουμίτης πότε είχε τέτοια διαιτησία στη χαβούζα. Μία φορά, όχι δύο. Μία. Και μετά ας κάνουμε ανάλυση ποδοσφαιρική και κοινωνική και πολιτική.

Μέχρι λοιπόν να δω αντίστοιχη διαιτησία, θα στηρίζω και τον Ιβάν με τις λεκτικές ακροβασίες του, και τον προπονητή μου με τα λάθη του και τον ποδοσφαιριστή του ΠΑΟΚ με τις όποιες αδυναμίες του. Μας έχουν κάνει, ανθρώπους σοβαρούς και μετρημένους, να ουρλιάζουμε σαν τους τρελούς και να θέλουμε να πηδήξουμε τα κάγκελα.
Άβαταρ μέλους
episimos73
 
Δημοσιεύσεις: 2566
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 15:41

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 2-3, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Πέμ 01 Ιουν 2017, 00:03

Κριμα για σήμερα....Είμαι αισιοδοξος ομως ,άλλωστε, το αύριο είναι μια άλλη μέρα. :opaokara:
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 2-3, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Azrael » Πέμ 01 Ιουν 2017, 00:19

παιδια πραγματικα δεν εγινε τιποτα!πολυ δυσκολα ετσι και αλλιως θα περνουσαμε σε καποιον ομιλο τσουλου και θα αρχιζαμε στραβα και με γκρινια!ας ειμαστε προσγειωμενοι! πραγματικα γελαω με τους βαζελους που νικησαν σημερα και κανουν λες και πηραν πρωταθλημα!
Το σημαντικο για μενα ειναι να υπαρξει ηρεμια και να προχωρησουμε με σταθερες κινησεις στην βελτιωση της ομαδας!
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 2-3, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Πέμ 01 Ιουν 2017, 00:22

Ρε γιαννιώτη στο θεό σου γαμώ την τρέλα μου. Θες παίκτες 3 και 4 εκ. για να κερδίσεις αυτόν το βάζελο; Και απαιτείς να βάλει τόσα ο Σαββίδης; Και μας λες ότι τον κράζουν στο τόπικ του; Παίζεις με τα νεύρα μας; Είσαι πεμπτοφαλαγγίτης και όχι ΠΑΟΚτσης. Άντε τράβα σε καμιά εκπομπή στο ράδιο, χαμούρες, μύρτσοι και φαλακροκόρακες θα σε περιμένουν με ανοιχτές αγκάλες.
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Π.Α.Ο.Κ.-παο 2-3, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Πέμ 01 Ιουν 2017, 00:23

Azrael μαζί σου ότι άποψη ημερομηνιών και ρεαλιστικής προοπτικής εισόδου στους ομίλους του τσ. λ. δεν έχασες κάτι.
Αυτό που εμένα με πείραξε ήταν ο τρόπος που έπαιζε η ομάδα σε όλα τα πο. Μου έδινε την εικόνα ότι κατά λάθος θα βάλουμε γκολ. Δεν ξέρω τί έχει παιχτεί με τις απειλές που είπε ο Ιβάν οι οποίες σαφώς και θα έπαιξαν τον ρόλο τους.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες