Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ.

Γλύκος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κίτσιου
3
3%
Μαλεζάς
5
5%
Varela
6
6%
Crespo
5
5%
Cimirot
2
2%
Χαρίσης
5
5%
Biseswar
43
45%
Δεληγιαννίδης
7
7%
Campos
4
4%
Αθανασιάδης
15
16%
Leovac
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Prijovic
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μυστακίδης
1
1%
 
Σύνολο ψήφων : 96

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 13 Φεβ 2017, 11:05

giapas έγραψε:
joshua έγραψε:Σε αυτο που εχει απολυτο δικιο ο Αποστολης ειναι πως εχει ο καθενας το δικαιωμα να ''επιτιθεται'' στην αποψη καποιου,οχι ομως στον καποιο και αυτο γινεται κατα κορον εδω μεσα.Επισης ειναι εξισου εκνευριστικο και αυτο ειναι που ενοχλησε τον Αποστολη στην συγκεκριμενη περιπτωση να εχεις γραψει ενα σεβαστο αριθμο ποστ επιτιθεμενος στις αποψεις των αλλων κατι που οπως εγραψα πιο πανω ειναι θεμιτο,χωρις ομως να μπαινεις στον κοπο ετσι για αλλαγη να εκφρασεις και την δικη σου.


josh δεν έχω διάθεση να επιτεθώ σε καμία άποψη κι αν γίνεται αυτό είναι πάνω στην ένταση της κουβέντας.


Μα δεν μιλησα για σενα,ουτε και ο Αποστολης.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 13 Φεβ 2017, 11:08

Να ξεκαθαρίσουμε ορισμένα πράγματα:
1. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει την άποψή του, ΟΠΟΙΑ και να είναι αυτή, αρκεί να μην βρίζει.
2. Κανενός η άποψη δεν είναι η μόνη σωστή. Η εκτίμηση της απόδοσης οποιουδήποτε παίκτη (ή προπονητή) είναι υποκειμενική και είναι απόλυτα φυσιολογικό να υπάρχουν διαφωνίες.
3. Ο οπαδισμός είναι πάθος και σαν πάθος μας οδηγεί σε ακρότητες. Έχω γράψει πολλά πράγματα τα οποία αργότερα θεώρησα υπερβολικά και θα συνεχίσω να γράφω υπερβολές, όσο δεν μπορώ να ελέγξω το πάθος μου.
4. Κανένας δεν είναι εναντίον του Κλάους. Δεν είναι προσωπικό το θέμα. Αν ο Κλάους αρχίζει να γράφει γκολ θα τον αποθεώνουμε πάλι. Το ίδιο είχα γράψει για τον Campos, ότι δηλαδή δεν τον αντέχω άλλο κλπ (κι αυτό ισχύει μέχρι σήμερα). Τουλάχιστον ο Campos είναι πιο δημιουργικός από τον Κλάους και ας μην ξεχνάμε ότι η μεγάλη χθεσινή ευκαιρία του Κλάους ξεκινάει από τhν πίεση που ασκεί ο Campos στον τερματοφύλακα.
5. Πιστεύω ότι ο Κλάους φέτος δεν μπορεί, μέχρι τώρα τουλάχιστον, να βοηθήσει την ομάδα. Το να ερμηνεύουν κάποιοι ότι όταν λέμε ότι δεν πρέπει να παίζει ο Κλάους σημαίνει ότι πρέπει να φύγει ο προπονητής είναι λάθος. Και δεν είναι και δημοκρατικό να ερμηνεύουν τις απόψεις άλλων με λάθος τρόπο. Θεωρώ ότι ο Ivic είναι ο καλύτερος προπονητής που είχαμε τον τελευταίο καιρό και επ ' ουδενί δεν πρέπει να φύγει από τον ΠΑΟΚ. Αυτό δεν σημαίνει ότι θα συμφωνώ με ό,τι κάνει. Έχω διαφωνήσει στο παρελθόν με τον τρόπο διαχείρισης του Χατζη και του Pereyra. Πιστεύω ότι αν έδινε στον Αργεντίνο τις ευκαιρίες που έδωσε στον Κλάους η ομάδα θα είχε κερδίσει πολλά περισσότερα. Σαφώς και η άποψή μου μπορεί να είναι λάθος, αλλά όσο την πιστεύω θα την εκφράζω.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 13 Φεβ 2017, 11:32

Φτανει ημαρτον...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Δευτ 13 Φεβ 2017, 12:01

Jairo έγραψε:
psc1998 έγραψε:Χωρις να εχω καμια διαθεση για γκρινια θα πω απλα την αποψη μου.Ο Βλανταν σημερα το εκανε αναποδα.Επρεπε πρωτα να χρησιμοποιησει τους φορμαρισμενους Πριγιοβιτς και Μυστακιδη ωστε να παρουμε το γκολ που λογικα θα μας εδινε ευκολα το τριποντο.
Ενα αλλο που με βρισκει αντιθετο ειναι αυτη η δικαιολογια περι κουρασης που την επικαλουνται μονο εδω στην Ελλαδα.Επαγγελματιας αθλητης εισαι οχι οτι αυριο θα πας στην οικοδομη και σε δυο μερες θα ξαναπαιξεις.Εχεις την αποθεραπεια και τα μασαζ σου τα ζεστα μπανακια σου ωστε σε 48 ωρες να εισαι παλι απολυτα ετοιμος,εκτος αν εχεις τραυματισμο.
Καραμελα που συνηθως καλυπτει αδυναμιες παιχτων.


Λυπάμαι εάν τα πιστεύεις αυτά που γράφεις φίλε.Εάν είχες έστω και την παραμικρή επαφή με τον αθλητισμό, έστω και θεωρητικά, δέν θα τα έγραφες αυτά.

Αδερφε δεν τα πιστευω ουτε τα βγαζω απο το μυαλο μου,τα εχω βιωσει στα 16 χρονια που εκανα πρωταθλητισμο.Αν εσυ μπερδευεις τον αθλητισμο με τον πρωταθλητισμο δεν σου φταιω εγω.Συγνωμη αλλα εισαι εκτος πραγματικοτητας.
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 13 Φεβ 2017, 12:05

joshua έγραψε:
giapas έγραψε:
joshua έγραψε:Σε αυτο που εχει απολυτο δικιο ο Αποστολης ειναι πως εχει ο καθενας το δικαιωμα να ''επιτιθεται'' στην αποψη καποιου,οχι ομως στον καποιο και αυτο γινεται κατα κορον εδω μεσα.Επισης ειναι εξισου εκνευριστικο και αυτο ειναι που ενοχλησε τον Αποστολη στην συγκεκριμενη περιπτωση να εχεις γραψει ενα σεβαστο αριθμο ποστ επιτιθεμενος στις αποψεις των αλλων κατι που οπως εγραψα πιο πανω ειναι θεμιτο,χωρις ομως να μπαινεις στον κοπο ετσι για αλλαγη να εκφρασεις και την δικη σου.


josh δεν έχω διάθεση να επιτεθώ σε καμία άποψη κι αν γίνεται αυτό είναι πάνω στην ένταση της κουβέντας.


Μα δεν μιλησα για σενα,ουτε και ο Αποστολης.


Εμενα εννοουσες δηλαδη?Ραντεβου στο τσατ για να κανονισουμε συναντηση οταν ανεβεις :evil:



χαχα αμπαλαεα εντελως το φορουμ
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 13 Φεβ 2017, 12:06

σημερα βραδυ, το πολυ αυριο πρωι κλειδωνει. αρκετα ασχοληθηκαμε με τη π@υστρομαδα του πανοπουλου
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 13 Φεβ 2017, 12:44

Λουκέτο από τώρα, το δυστύχημα είναι ότι πήραμε μόνο 2 βαθμούς από το σίχαμα κι όχι 6.
Του χρόνου...

SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nothu » Δευτ 13 Φεβ 2017, 12:45

Μια ζωη στο αρμα οι ξεφτιλες. Του γ@μ@νε και λενε κι ευχαριστω. Καλο αφανισμο ευχομαι μαζι με λειβαδιες πανιωνιους και τριπολες
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Δευτ 13 Φεβ 2017, 13:08

Τουλαχιστον τους πεταμε εκτος κυπελλου

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Γκουερινο » Δευτ 13 Φεβ 2017, 15:25

ΑποστόληςΑ έγραψε:
Γκουερινο έγραψε:
thanos-xanthi έγραψε:Μυστα η Κουλουρη με Σαλκε ,οχι ξανα με 10 παιχτες, ο τυπος δεν υπαρχει



να τον διωξουμε αυτον που μας κατεβαζει με 10 παικτες.
οτι αυτοαναιρεισαι δεν το εχεις καταλαβει ?
στο επομενο σου ποστ τον χαρακτηριζεις γατονι τον Ιβιτς κι εδω τον χαρακτηριζεις εμμεσα ασχετο μια και αυτος φτιαχνει την 11αδα και θεωρεις οτι μας κατεβαζει με 10 παικτες

Αν τον ξεκινησει και με την Σαλκε τελικα τι θα ειναι γατονι η ασχετος?
μηπως να παρετε την θεση του να βγαζετε εσεις την 11αδα ?

Δεν μου λες εσύ έχεις αυτοοριστεί ως ο μπάτσος που ελέγχει όσους εκφέρουν άποψη για τον Κλάους; Για συμμαζέψου λίγο! Δεν θα το κάνουμε παράρτημα της ΧΑ εδώ μέσα. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει την άποψή του και δεν είσαι εσύ αυτός που θα μας φοβίσει.


ΑποστόληςΑ έγραψε:Το πρόβλημα δεν είναι ότι εκφράζει άποψη. Το πρόβλημα είναι ότι απαντάει προσωπικά σε όσους εκφράζουν αντίθετη άποψη. Γι' αυτό του λέω ότι δεν θα το κάνουμε ΧΑ εδώ μέσα. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει την άποψή του. Δεν χρειάζεται αντιπαράθεση που δείχνει προσωπική επίθεση. Και θα το ξαναπώ ότι εγώ δεν απάντησα στην δική μου παράθεση. Αλλά όχι όμως σε κάποιον τρίτο.



προσωπικη επιθεση κανεις ξεκαθαρα εσυ Αποστολη γραφοντας για χρυσαυγουλα μπατσους και λοιπες αηδιες :lol: :lol:
Εγω απλα απαντησα στις υπερβολες που διαβαζω. το να παρακαλας να απαλλαγουμε απο οποιονδηποτε παικτη δεν ειναι κριτικη. κι οποιος θεωρει οτι παιζουμε με 10 παικτες κανει ξεκαθαρα επιθεση στον Ιβιτς και οχι στον οποιονδηποτε παικτη.
Αυτο που δεν καταλαβαινετε ειναι οτι ΚΑΝΕΙΣ παικτης δεν προκειται να γινει καλυτερος τρωγοντας κραξιμο.
Οποιος κραζει τον οποιοδηποτε παικτη μονο κακο κανει στην ομαδα.
καποια στιγμη πρεπει να καταλαβουμε την διαφορα της κριτικης και του κραξιματος
"ξαφνικά μας καλύπτουν οι υπάρχοντες? Επειδή το είπε ο Λουτσέσκου? Δεν τους έχουμε δει εμεις? "
Η νοοτροπια του ελληνα σε 15 λεξεις
Δυο πραγματα βγαζει σε αφθονια η Ελλαδα. Προπονητες και προεδρους
Άβαταρ μέλους
Γκουερινο
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Δευτ 19 Οκτ 2015, 17:00

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 13 Φεβ 2017, 15:40

Μη έχοντας δει τον αγώνα χτες, βρήκα τώρα χρόνο να δω τα στιγμιότυπα από χτες. Το "θέατρο" του Μπισεσβαρ στο 86 μέσα στις φάσεις. Η φάση με τον Πριγιο στο τέλος, για την οποία έκαναν αναφορά διάφορα άτομα εδώ, πουθενά! Μήπως υπάρχει κανένα βίντεο που μπορώ να τη δω;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 13 Φεβ 2017, 15:52

Γκουερίνο όλα καλά, αλλά δεν θέλω να ξανασχολιάσεις δικά μου ποστ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 13 Φεβ 2017, 16:30

Αυτό μπορεί να θεωρηθεί και ως neto λογοκρισία όμως... :lol: :lol: :lol: :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί 14 Φεβ 2017, 00:15

Στην δίκη του Σκαι μόλις σχολίασαν τις αμφισβητούμενες φάσεις!
Είπαν ότι στην φάση που Κλάους που έφαγε την κλωτσιά με τις τάπες, έπρεπε να βγει κόκκινη κατευθείαν!
Η κίτρινη του Μπίσε ήταν σωστή γιατί έπεσε για να κερδίσει το πέναλτι!
Και στο τέλος ο Κοτσίδας κράταγε το χέρι του αντιπάλου και έπεσαν μαζί.
Αρδοσχολιασμός στα 2 τελευταία, αλλά ΠΑΟΚ είσαι και ξέρεις πως πάει η κατάσταση! :twisted:
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 14 Φεβ 2017, 01:00

Ισοπαλία σε ένα ματς με ευρύ rotation στο οποίο αξίζαμε την νίκη,αλλά μας την στέρησαν κούραση,απουσίες,αστοχία και κοράκι.

MVP Biseswar.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης