Συναντήσεις μελών

Γένική συζήτηση για ότι αφορά εμάς τους οπάδους του ΠΑΟΚ, στιγμές του παρελθόντος και του μέλλοντος!!! (Εκδρομες - Πορείες - Συλλαλητηρια)

Re: Συναντήσεις μελών

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ Φεβ 25, 2018 4:45 pm

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλα τα αδέλφια, καλά να περάσετε και δώστε κάτι και για μας που είμαστε μακριά!!

:opaokara: :opaokara: :opaokara:
ΠΑΟΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2017-2018
Μας την έχουν στημένη από φέτος για του χρόνου. ΠΡΟΣΟΧΗ!
trouman

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Κυρ Φεβ 25, 2018 5:53 pm

Kaminia 4 έγραψε:Καλα να περασετε ρε τυχερακηδες .Φατε πιειτε και φωναξτε και για μας.Να ειστε καλα ολοι.Ο ΠΑΟΚ πανω απο ολα. :opaokara: :nairepaok:

ΑΥΤΟ :nairepaok: :nairepaok:
ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΡΔ
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Κυρ Φεβ 25, 2018 5:53 pm

:opaokara: :opaokara:

:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΡΔ
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί Φεβ 27, 2018 11:36 am

Έγινε και η πρώτη συνάντηση μελών-φίλων PAOKmania, όπου "ο αγώνας δεν διεξήχθη" λόγω των πουστόγαυρων, εν μέσω ενός καθαρά Βορειοελλαδίτικου "ποδοσφαιρικού" καιρού, συνοδευόμενου από τσουχτερό κρύο και βροχάρα...

:pano:

Chuck Norris, Kostas_Peraia4, PAOKovios1974 (από Βέροια ερχόμενος), agios, xaris4 (κοντομάνικος όπως πάντα παρακαλώ, μέσα στον ψόφο των 2-3 βαθμών που επικρατούσε), NikolasF (ερχόμενος με ταξίδι-αστραπή απ την χαβούζα, μόνο για τον αγώνα), Caonima (ερχόμενος απ την Αλεξανδρούπολη για τον αγώνα μαζί με τρεις φίλους του, ο ένας εκ των οποίων απ την Ορεστιάδα) και η αφεντομουτσούνα μου, ήπιαμε τις μαλαματίνες μας, φάγαμε τα "βαφτισμένα" σαρακοστιανά μας εδέσματα, τα είπαμε περί ομάδας-αγώνα-Πρωταθλήματος αλλά και προσωπικώς, τραγουδήσαμε συνθήματα για τον Π.Α.Ο.Κ. "αγχολυόμενοι" και καπάκι βουρ για υποστήριξη στα ιερά τσιμέντα!!!!

:nairepaok:

Η αλήθεια είναι ότι περιμέναμε μεγαλύτερη συμμετοχή, αλλά ευτυχώς οι χαμένοι είναι πάντα αυτοί που λείπουν... 8-)
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί Φεβ 27, 2018 11:38 am

Μαυρογατες.... :twisted:
Τα δυνατα καστρα πεφτουν απο μεσα.Μονο ετσι.
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί Φεβ 27, 2018 11:43 am

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι... :mrgreen:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό che4 » Τρί Φεβ 27, 2018 6:25 pm

Τεταρτη 28 Φλεβάρη στις 18:00 (CET), στο μοναχο σε μερος που μπορειτε να μαθετε στο παοκμανια τσατ

Παν-PAOKmania-κή Πανστρατιά Μελών και Φίλων!!!! Βαυαριας
.... :pano: ....... ........ :nairepaok: ........ ....... :pano: ....

Αναμένεται αθρόα προσέλευση μελών, ως τωρα ειμαστε δυο (che4,alekakius), αν γινουμε τρεις θα μιλαμε για διαδηλωση :opaokara: :opaokara: :opaokara:

ελατε να δουμε παρεα το ματσακι κυπελλου με το νιονιο να απολαυσουμε ΠΑΟΚΑΡΑ αφου μας στερησε την απολαυση αυτη την κυριακη ο θιασος του θρηνου... :D :opaokara:

Υ.Γ. ευχαριστω πολυ το φιλο goran64 για τη φορμα που επεξεργαστηκα γιατι που να κανω εγω τετοια καλλιτεχνια
Άβαταρ μέλους
che4

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τρί Φεβ 27, 2018 6:36 pm

Κάτσε να δω πτήσεις γι αυριο....ωπα λάθος :redcard: :redcard: :redcard: ....θα παω Ν. Σμύρνη εγω.
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
BigBaby

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί Φεβ 27, 2018 7:06 pm

che4 έγραψε:Τεταρτη 28 Φλεβάρη στις 18:00 (CET), στο μοναχο σε μερος που μπορειτε να μαθετε στο παοκμανια τσατ

Αναμένεται αθρόα προσέλευση μελών, ως τωρα ειμαστε δυο (che4,alekakius), αν γινουμε τρεις θα μιλαμε για διαδηλωση :opaokara: :opaokara: :opaokara:

ελατε να δουμε παρεα το ματσακι κυπελλου με το νιονιο να απολαυσουμε ΠΑΟΚΑΡΑ αφου μας στερησε την απολαυση αυτη την κυριακη ο θιασος του θρηνου... :D :opaokara:

Υ.Γ. ευχαριστω πολυ το φιλο goran64 για τη φορμα που επεξεργαστηκα γιατι που να κανω εγω τετοια καλλιτεχνια

Π.Α.Ο.Κ. με μανία (PAOKmania)
και στην Γερμανία...

Υ.Γ. Να σαι καλά che4...Καλή επιτυχία και πιείτε και κάνα κρίκερ και για εμάς, στην υγειά της Π.Α.Ο.Κ.άρας μας!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ Μαρ 01, 2018 2:48 pm

Επειδή οι συναντήσεις μελών πιστεύω ότι δεν πρέπει να γίνονται μόνο για τις ρετσίνες και τα χαχαχούχα... :shock:
Παρασκευή 2 Μάρτη στις 16:30, μπροστά στο Υπουργείο Μακεδονίας-Θράκης, πάνω στο πεζοδρόμιο, ακριβώς μπροστά στην Κεντρική Πύλη του Υπουργείου, για να ενώσουμε-διατρανώσουμε την φωνή μας υπέρ της δικαιοσύνης για τον Π.Α.Ο.Κ. και κατά της αδικίας και των σάπιων του "δικαιοσυστήματος"!!!!

Παν-PAOKmania-κή Πανστρατιά Μελών και Φίλων!!!!
.... :pano: ....... :pano: ........ :nairepaok: ........ :pano: ....... :pano: ....

Αναμένεται αθρόα προσέλευση μελών ( :?: ), όλοι στον αγώνα για το δίκαιο του Π.Α.Ο.Κ.!!!!
ΑΠΑΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ !!!!

Άιντε μπακαλούμ... :pano:
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Παρ Μαρ 02, 2018 1:18 am

che4 έγραψε:Τεταρτη 28 Φλεβάρη στις 18:00 (CET), στο μοναχο σε μερος που μπορειτε να μαθετε στο παοκμανια τσατ

ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ Μαρ 02, 2018 2:48 pm

goran 64 έγραψε:Επειδή οι συναντήσεις μελών πιστεύω ότι δεν πρέπει να γίνονται μόνο για τις ρετσίνες και τα χαχαχούχα... :shock:
Παρασκευή 2 Μάρτη στις 16:30, μπροστά στο Υπουργείο Μακεδονίας-Θράκης, πάνω στο πεζοδρόμιο, ακριβώς μπροστά στην Κεντρική Πύλη του Υπουργείου, για να ενώσουμε-διατρανώσουμε την φωνή μας υπέρ της δικαιοσύνης για τον Π.Α.Ο.Κ. και κατά της αδικίας και των σάπιων του "δικαιοσυστήματος"!!!!

Παν-PAOKmania-κή Πανστρατιά Μελών και Φίλων!!!!
.... :pano: ....... :pano: ........ :nairepaok: ........ :pano: ....... :pano: ....

Αναμένεται αθρόα προσέλευση μελών ( :?: ), όλοι στον αγώνα για το δίκαιο του Π.Α.Ο.Κ.!!!!
ΑΠΑΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ !!!!

Άιντε μπακαλούμ... :pano:

Πατε δε πατε στη συναντηση μελων μια βολτα ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ .
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ Μαρ 02, 2018 3:00 pm

goran 64 έγραψε:Επειδή οι συναντήσεις μελών πιστεύω ότι δεν πρέπει να γίνονται μόνο για τις ρετσίνες και τα χαχαχούχα... :shock:
Σ Η Μ Ε Ρ Α στις 16:30, μπροστά στο Υπουργείο Μακεδονίας-Θράκης, πάνω στο πεζοδρόμιο, ακριβώς μπροστά στην Κεντρική Πύλη του Υπουργείου, για να ενώσουμε-διατρανώσουμε την φωνή μας υπέρ της δικαιοσύνης για τον Π.Α.Ο.Κ. και κατά της αδικίας και των σάπιων του "δικαιοσυστήματος"!!!!

Παν-PAOKmania-κή Πανστρατιά Μελών και Φίλων!!
.. :pano: ....... :pano: ........ :nairepaok: ........ :pano: ....... :pano: ..

Αναμένεται αθρόα προσέλευση μελών ( :?: ), όλοι στον αγώνα για το δίκαιο του μεγάλου Π.Α.Ο.Κ.!!!!
ΑΠΑΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ...ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΖΩΝΤΑΝΑ Η ΤΡΑΝΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Άιντε να σας δω και να σας χαρώ λεβέντες μου.... :nairepaok:

Π.Α.Ο.Κ. είναι ο λαός του...Επιβεβαιώστε το σήμερα!!!!

Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ Μαρ 03, 2018 11:49 pm

Καλα που μας πνιγει το δικιο κι ειμαστε ετοιμοι για την επανασταση.
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ Μαρ 04, 2018 12:34 am

Τι να σε πω kat?
Ξεχείλισε το δίκιο του Π.Α.Ο.Κ.τσή απ τις οθόνες κι έπνιξε στο αίμα της επανάστασης τα πληκτρολόγια... :evil:
300 στην ηλικία μου, καμιά 50ριά γηραιότεροι και 100 νεότεροι ήταν όλοι κι όλοι οι "πολεμιστές του Braveheart"...

Τις "φωτεινές εξαιρέσεις" (όσους είδα με τα μάτια μου), από δω μέσα, μπροστά στο Υπουργείο Μακεδονίας-Θράκης, αποτέλεσαν οι slidar, kostas_peraia4, The_Stalker και Γιώργος_Μάτζου4...Να ναι καλά τα παλικάρια για την παρέα...

Αλλά είπαμε...

Δυστυχώς γέμισε ο τόπος με "κυρ Παντελήδες", που "τους δείχνουν το φεγγάρι κι αυτοί κοιτάνε το δάχτυλο"...
Δυστυχώς η λαμογιά μα κι η αδιαφορία έχουν περάσει στο DNA του Έλληνα, γιατί έτσι ήθελαν κάποιοι να γίνει...

Γ@μώ την κοινωνία μου μέσα που ζούμε, γ@μώ και όλες τις μοντερνιές που μας κάνουν πλέον ντεμέκ ξύπνιους...
Γ@μώ το καπιταλιστικό σύστημα των εφοπλιστών του μπυραιά και το διαχρονικό όπλο τους, την προπαγάνδα...
Γ@μώ τους γκάγκστερ που κυβερνάνε το χαβουζοβοθρολιμανίσιο προτεκτοράτο των γιδιών και των προβάτων...
Γ@μώ όλους όσους βιάζουν την λογική μου δεκαετίες τώρα και με κουνάνε και το δάχτυλο άμα αντιδράσω...
Γ@μώ τα μέτρα τρμοκρατίας και καταστολής που περνάνε, χρόνια τώρα, σαν ασήμαντα μέσα στα μούτρα μας...
Γ@μώ την απομόνωση που έχουν επιβάλει σε όλους μας, έχοντας μεγαλώσει μέχρι και τις οθόνες των κινητών...
Γ@μώ αυτό το "ε κι άμα βγεις να φωνάξεις στον δρόμο τι θα αλλάξει?-εγώ θα σώσω την Ελλάδα?", όπου λέγεται!
Γ@μώ την virtual reality που "ζούμε", όντες νεκροί και μόνοι, πίσω απ αυτές τις γ@μημένες "γιγαντοοθόνες"...
Γ@μώ τις fake επαναστάσεις που είμαστε όλοι έτοιμοι να ξεκινήσουμε, αλλά μόνο 500 είναι έξω απ το Υ.Μ.-Θ.!!!!

Π.Α.Ο.Κ. δεν είναι λόγια ρε, είναι έργα, ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!!

Άβαταρ μέλους
goran 64

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ΠΑΟΚ είναι ο ΛΑΟΣ του...

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler