Συναντήσεις μελών

Γένική συζήτηση για ότι αφορά εμάς τους οπάδους του ΠΑΟΚ, στιγμές του παρελθόντος και του μέλλοντος!!! (Εκδρομες - Πορείες - Συλλαλητηρια)

Re: Συναντήσεις μελών

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί Απρ 17, 2018 12:39 pm

Σωστα μεγαλη παραλειψη.Ενα ΜΠΡΑΒΟ τ αξιζει ο γερολυκος που δε το βαζει κατω με τιποτα.
Παροτι μου ριχνει καμια 15ρια χρονια παραμενει ακομα στις επαλξεις παντα ετοιμος να τρεξει παντου, οχι μονο μπαλα,να παρακινησει,να κουβαλησει κοσμο(κανει και τον ταξιτζη για παλατακι,τουμπα τιμαι λογικαι :mrgreen: )
να εχει στο ψηστηρι οσους σκεφτονται να τα παρατησουν :mrgreen: και φυσικα να σηκωνει την κερκιδα με την αγριοφωναρα του(οποιος εχει ...υποφερει με νιωθει).RESPECT

ΥΓ Παντα ελεγα οτι εστω και μια φορα να σηκωσεις καποιον απ τον καναπε, εχεις κανει μεγαλο καλο στο ΠΑΟΚ.Αυτος το χει κανει πολλες .

ΥΓ2 Προσοχη .Καμια σχεση ο Γρηγορης που ξερω εγω μ αυτον τον goran64 που φερνει τους μοντ αλλα και τους περισσοτερους χρηστες στα ορια τους.Ειμαι σιγουρος οτι προκειται για 2 διαφορετικα ατομα.Ο Γρηγορης που ξερω εγω ειναι ψυχούλα .
Τα δυνατα καστρα πεφτουν απο μεσα.Μονο ετσι.
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί Απρ 17, 2018 1:12 pm

ο ιδιος ειναι
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί Απρ 17, 2018 2:14 pm

Ιιιιι... :shock:
Διχογνωμία kat - prist... :o
Με θυμίζει κάτι τσιριμόνιες ανάμεσα σε Αγαμέμνονα και Αχιλλέα..............που είχα ζήσει από κοντά... :D :opaokara:

Πάντως, Απόστολε (HOOL4IGAN), kat και prist, σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια...Με ξανανιώνουν... :mrgreen:

:pano:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί Απρ 17, 2018 2:41 pm

Εδω εχεις διχογνωμια εσυ μ εσενα ,αυτο σε πειραξε? :mrgreen:

Ξανανιωνει.....Αλιμονο μας.
Τα δυνατα καστρα πεφτουν απο μεσα.Μονο ετσι.
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί Απρ 17, 2018 3:25 pm

:mrgreen:

Εικόνα :D :opaokara: :opaokara:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί Απρ 17, 2018 6:46 pm

kataramenos5 έγραψε:Σωστα μεγαλη παραλειψη.Ενα ΜΠΡΑΒΟ τ αξιζει ο γερολυκος που δε το βαζει κατω με τιποτα.
Παροτι μου ριχνει καμια 15ρια χρονια παραμενει ακομα στις επαλξεις παντα ετοιμος να τρεξει παντου, οχι μονο μπαλα,να παρακινησει,να κουβαλησει κοσμο(κανει και τον ταξιτζη για παλατακι,τουμπα τιμαι λογικαι :mrgreen: )
να εχει στο ψηστηρι οσους σκεφτονται να τα παρατησουν :mrgreen: και φυσικα να σηκωνει την κερκιδα με την αγριοφωναρα του(οποιος εχει ...υποφερει με νιωθει).RESPECT

ΥΓ Παντα ελεγα οτι εστω και μια φορα να σηκωσεις καποιον απ τον καναπε, εχεις κανει μεγαλο καλο στο ΠΑΟΚ.Αυτος το χει κανει πολλες .

ΥΓ2 Προσοχη .Καμια σχεση ο Γρηγορης που ξερω εγω μ αυτον τον goran64 που φερνει τους μοντ αλλα και τους περισσοτερους χρηστες στα ορια τους.Ειμαι σιγουρος οτι προκειται για 2 διαφορετικα ατομα.Ο Γρηγορης που ξερω εγω ειναι ψυχούλα .

Συν οτι εχει κοτσίδα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ Μάιος 02, 2018 6:42 pm

Τελευταία συνάντηση μελών για την φετινή σεζόν, εν όψει της αποθέωσης του αληθινού ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Π.Α.Ο.Κ.:

Σάββατο, ώρα 16:00, μαζευόμαστε στην καντίνα, απέναντι απ τα γραφεία του Α.Σ., στο φαρδύ πεζοδρόμιο, μπρος στο λαστιχάδικο της Continental...

Όσοι πιστοί προσέλθετε..."Είναι μέλι το σουβλάκι του Βαγγέλη"...Ρετσίνα και μπύρα άφθονη...Παρέα εκλεκτή!!!!

:nairepaok:

Συνάντηση μελών PAOKmania...Αξία μεγάλη για ειλικρίνεια κι εμπιστοσύνη!!!!

Υ.Γ. "Συγχωροχάρτι" για καθυστέρηση έχουμε μόνο όσοι παραβρεθούμε στον αγώνα handball, που είναι στις 15:00...

Υ.Γ. 2...Η συνάντηση-φιέστα που θα γίνει στον Λευκοπύργο (όπως πέρσι) για το Κύπελλο, θεωρείται "off season"!!!!

Υ.Γ. 3...Άλλωστε, όπως έγραψε κι ένας συνοπαδός μας στο F/B, δεν θα κάνουμε το Σάββατο καμιά φιέστα, επειδή:
Στην Τούμπα δεν θα πάω το Σάββατο για φιέστα. Δεν έχω καμιά γιορτινή διάθεση.
Δεν μπορείς να κάνεις φιέστες όταν μόλις σ' έχουν ληστέψει.

Στην Τούμπα θα πάω για να χειροκροτήσω τον προπονητή και τους παίκτες. Για να τους πω ευχαριστώ.
Για την δουλειά τους όλη τη χρονιά, για τον χαρακτήρα τους, για το πάθος τους σε όλα τα παιχνίδια.
Για να δώσω κουράγιο και αγάπη στους μόνους που δεν έχουν καμία ευθύνη για την απώλεια του πρωταθλήματος που φεύγει.

Το φετινό αγωνιστικό τμήμα του ποδοσφαιρικού Π.Α.Ο.Κ. ήταν ίσως το καλύτερο των τελευταίων δεκαετιών.
Μέσα κι έξω από τα αποδυτήρια. Υπόδειγμα αθλητικής συμπεριφοράς, ποδοσφαιρικής ποιότητας και προσφοράς στον σύλλογο.
Με έκαναν περήφανο, μου πρόσφεραν θέαμα και νίκες...
Δεν με κορόιδεψαν ποτέ, μου έδωσαν ότι ζητούσα σαν οπαδός!!!!

Δεν θα φανώ αχάριστος απέναντι τους.
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ Μάιος 05, 2018 10:09 am

Άλλη μία συνάντηση μελών θα πραγματοποιηθεί, εν όψει της αποθέωσης του αληθινού ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Π.Α.Ο.Κ.:

Σήμερα, ώρα 16:00, μαζευόμαστε στην καντίνα, απέναντι απ τα γραφεία του Α.Σ., στο φαρδύ πεζοδρόμιο, μπρος στο λαστιχάδικο της Continental...

Όσοι πιστοί προσέλθετε..."Είναι μέλι το σουβλάκι του Βαγγέλη"...Ρετσίνα και μπύρα άφθονη...Παρέα εκλεκτή!!!!

Υ.Γ. Αιτιολογία καθυστέρησης έχουμε μόνο όσοι παραβρεθούμε στον αγώνα handball, που είναι στις 15:00...
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Σάβ Μάιος 05, 2018 12:07 pm

goran 64 έγραψε:Άλλη μία συνάντηση μελών θα πραγματοποιηθεί, εν όψει της αποθέωσης του αληθινού ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Π.Α.Ο.Κ.:

Σήμερα, ώρα 16:00, μαζευόμαστε στην καντίνα, απέναντι απ τα γραφεία του Α.Σ., στο φαρδύ πεζοδρόμιο, μπρος στο λαστιχάδικο της Continental...

Υ.Γ. Αιτιολογία καθυστέρησης έχουμε μόνο όσοι παραβρεθούμε στον αγώνα handball, που είναι στις 15:00...

Ενα ποτήρι για μενα άδειο, η σκέψη μου θα είναι μαζί σας, αλλά δεν πίνει ούτε τρώει
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ Μάιος 05, 2018 11:29 pm

Ζαντός,
Chuck Norris,
Rizla,
Tzelas
,
Xaris4,
Teo-Drama,
Slidar (και τον πατέρα σου),
Caonima (chat) και
Kat5 (γήπεδο),

σας ευχαριστώ όλους για την σημερινή, μικρή μεν αλλά, πολύ ωραία PAOKmania-κή παρέα

:pano: και

συγχαίρω ειδικά εσάς, που: "χιλιόμετρα κάνατε πάλι για την (αποδεδειγμένα) καψούρα σας την πιο μεγάλη"!!!!

Υ.Γ. Νικόλα, ένα ποτηράκι το ήπιαμε στην υγειά σου... ;)
Άβαταρ μέλους
goran 64

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΠΑΟΚ είναι ο ΛΑΟΣ του...

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler