Είσαι άρρωστος με τον ΠΑΟΚ όταν..

Γένική συζήτηση για ότι αφορά εμάς τους οπάδους του ΠΑΟΚ, στιγμές του παρελθόντος και του μέλλοντος!!! (Εκδρομες - Πορείες - Συλλαλητηρια)

Δημοσίευσηαπό @ssasInE4 » Πέμ Ιούλ 03, 2008 8:56 pm

Άβαταρ μέλους
@ssasInE4

Δημοσίευσηαπό chrissie » Πέμ Ιούλ 03, 2008 9:32 pm

-οταν οι φιλες σου μιλανε για τσαντες ,παπουτσια,φορεματα,στρας κλπ κ εσυ νοιωθεις εκτος γιατι για το μονο που ενδιαφερεσαι να συζητησεις ειναι ο ΠΑΟΚ!!!!!
chrissie

Δημοσίευσηαπό twoheadedphoenix » Πέμ Ιούλ 03, 2008 9:52 pm

-όταν αντί να διαβάζεις για την εξεταστική περίμενεις πατώντας συνεχως το refresh(f5) μπάς και δείς καμιά μεταγραφή
- όταν στο μάνατζερ αφού τα έχεις πάρει όλα μεγαλώνεις την τούμπα όσο πάει για να χωράει περισσότερα ΠΑΟΚΙΑ
- όταν στο μάνατζερ βγαίνεις και λές οτι εύχομαι να καταστραφεί ο ρούλης
Άβαταρ μέλους
twoheadedphoenix

Δημοσίευσηαπό remalopaido » Πέμ Ιούλ 03, 2008 11:22 pm

ειμαι αρρωστος με τον Π.Α.Ο.Κ. γιατι πολυ απλα ειμαι Π.ΑΟ.Κ.
remalopaido

Δημοσίευσηαπό Samurai4 » Πέμ Ιούλ 03, 2008 11:43 pm

-οταν πονας στην κοιλια πας στον νοσοκομειο και σου λενε οι γιατροι εχεις ΣΚΩΛΗΚωειδιτη και εσυ τους λες ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ ΡΕ
-οταν δεν βγαινει η σκληρη και σε αγκαθιαζει , τοτε την κοιτας και λες ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ
- οταν σε παιρνουν τηλεφωνο απο εταιριες γκαλοπ και σου λενε τι θα ψηφισεις? και τι τους απαντας???????......ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ.......
- οταν πας στην παραλια και βλεεις τα τιγκα και τα ταγκα να κουνιουνται αριστερα δεξια......ΠΩ ΠΩ μωρο μου ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ ΣΥ ρε............
-οταν εχεις γενεθλια και σου φερνουν μια τουρτα και λενε κανε μια ευχη με την γκομενα να σε κοιταει ( αχ να ειμαστε μαζι θα πει? λενε τα ματια της) και εσυ απο μεσα σου .......Ρε ΣΑΝΤΟΣ κανονισε φετος να παμε καλα εχουμε Κοντρερας Βιερινια Μπακαγιοκο αιντε αιντε παμε ρε ΠΑΟΚ μου αιντε αιντε
:shock:
Άβαταρ μέλους
Samurai4

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Παρ Ιούλ 04, 2008 12:12 am

Εισαι αρρωστος με τον ΠΑΟΚ οταν..

ΠΑΝΤΑ
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos

Δημοσίευσηαπό Akis o skoulikofagos » Παρ Ιούλ 04, 2008 12:35 am

-οταν βαζεις γκολ στο μανατζερ και απο τους πανηγυρισμους σηκωνεται η γειτωνια στο ποδι...
-οταν κλαις με μαυρο δακρυ στην 8υρα 4 οταν το χωριουδακι η τριπολη σε κερδιζει μεσα στον ναο...και οταν το χανουμι σε ξεφτιλιζει...
-οταν σεβεσαι τα τεσσερα γραμματα και πα8ιαζεσαι μαζι τους και δν τα γραφεις (παοκ) ετσι και (Παοκ) ετσι...
-οταν ο πατερας σου σου διηγειται τι εγινε οταν σηκωσε το πρωτα8λημα ο ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ή τι γινοταν στις εξτρατειες που πηγαιναν στν χαβουζα και ανατριχιαζεις...
-οταν τιμας κα8ε χρονο τους νεκρους σου που εφυγαν ειτε με τν δικεφαλο στο στη8ος ειτε ταξιδευοντας γι ΑΥΤΟΝ...
-οταν παρατας τα παντα απλα για δεις τν πρωτη προπονηση της ΠΑΟΚΑΡΑΣ...
-οταν δν εχεις φραγκα για να ζησεις και οτι σου περισευει το δινεις στν ΠΑΟΚΑΡΑ για ενα διαρκειας για να νιωσεις τν ευχαριστηση οτι συνυσφερεις ωστε να ξαναγινει μεγαλος ο ΠΑΟΚ...
-οταν τρελαινεσαι να βλεπεις τν ΠΑΟΚ δεκατο ενω 8α πρεπει να ειναι δεκα 8εσεις πιο πανω...
-οταν το ωραιοιτερο ονειρο που εχεις δει ειναι να βαζεις γκολ στο 90' με τν γαυρο και να σκαρφαλωνεις στα καγκελα τς 4 για να πανιγυρησεις με τα αδερφια σου...
-οταν χανεις 0-4 απ το χανουμι μεσα στο σπιτι σου και συνεχιζεις να φωναζεις ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ...
-οταν εισαι ετοιμος να πεθανεις βλεποντας οτι η παραμονη σου στν κατηγορια κρεμεται στα χερια του καταραμενου συμπολιτη...(μπασκετ)
-οταν οτι και αν συμβει κα8ε κυριακη εισαι στν 8εση σου στν ναο...
-οταν βαζεις τον ΠΑΟΚ πανω απο αλλα πραγματα στν ζωη...γτ ως γνωστον ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ.....
-οταν ζεις για να δεις το πρωτα8λημα στν τουμπα και 40000 ΠΑΟΚΙΑ να κρεμονται απ τς κερκιδες...
-οταν...οταν...οταν...
ΠΑΟΚΑΡΑ ΣΑΓΑΠΩ!!!!!
Άβαταρ μέλους
Akis o skoulikofagos

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ Ιούλ 04, 2008 12:55 am

Οταν έρχεται ο μαύρος με τα cd και τον ρωτάς:
Hey man PAOK KATI MAGIKO EXEIS?
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4

Δημοσίευσηαπό blackterror4 » Παρ Ιούλ 04, 2008 1:15 am

μπραβο ρε marialena............ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
blackterror4

Δημοσίευσηαπό nos » Παρ Ιούλ 04, 2008 2:50 am

όταν σε όλες τις αποβολές μου φέτος τραγούδαγα συνθήματα του ΠΑΟΚ και με βγάζαν έξω από την τάξη γιατί έκανα φασαρία!!!!!!!!!! :)
nos

Δημοσίευσηαπό Akis o skoulikofagos » Παρ Ιούλ 04, 2008 2:53 am

αδερφε απαραδεκτε μαζι σου...συμφωνω απολυτως...για αλλα κ αλλα δν εχουμε κλαψει και κλαψαμε για τν ΠΑΟΚΑΡΑ ΡΕ.......αλλα απο δω και περα μονο χαρες......
Άβαταρ μέλους
Akis o skoulikofagos

Δημοσίευσηαπό nos » Παρ Ιούλ 04, 2008 2:54 am

μάγκες δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ έβαλα τα κλάματα φέτος στο μπασκετ!!!!!! :P
nos

Δημοσίευσηαπό Akis o skoulikofagos » Παρ Ιούλ 04, 2008 2:55 am

φιλε εγω επεσα και εκλαιγα στα τεσσερα απο τν χανουμισα και οταν μας πατησε το χωριο η τριπολη......
Άβαταρ μέλους
Akis o skoulikofagos

Δημοσίευσηαπό 4444 » Παρ Ιούλ 04, 2008 3:59 am

ειμαι περσυ με ραδιο στο χερι καμια 20 ωρες περιναμε τοτε να αναλαβει ο ΤΕΟ περπατουσα και ακουγα και επιδη το ραδιο μυ ηταν παντοφλα ειμουν σαν το χαζο με ενα κουτι στο αυτι αρε πιγενα δουλεια και ειμουν με την παντοφλα μπορει καμια εβδομαδα ολη μερα ομως και το εννοο ειναι εμονη και τρελα φιλε να περιμενεις να ακουσεις κατι καλο για την παοκαρα μας στον υπνο μονο εκει δεν ακοιυγα εβγαζα εντεκαδα α. η χειροτερη μου μερα ηταν η κυριακι γιατι δεν εχει εκπομες ευτιχος πηρα αυτο τολαπ τοπ και ειμαι ολη μερα στο ιντερνετ για τον παοκ εχο δει τα παντα αρε ΠΑΟΚΑΡΑ εχω χαζεψει ρε για την παρτη σου αλα γουσταρω εκοψα τα ναρκωτξκα για σενα ρε παοκαρα μου γιατι η δικια σου μαστουρα δεν πεζεται με τιποτα
Άβαταρ μέλους
4444

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ Ιούλ 04, 2008 4:09 am

PERS9 έγραψε:Όταν κάνεις sex με την γκόμενα και ταυτόχρονα σκέφτεσαι........

' Στο κέντρο της άμυνας Κοντρέρας, δεξιά Αραμπατζής, κτλπ.....' :) :) :) :) :) :evil: :twisted: :P :!:

+1
Άβαταρ μέλους
gagas

Επόμενο

Επιστροφή στο ΠΑΟΚ είναι ο ΛΑΟΣ του...

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler