Νέα συνθήματα και προτάσεις για την κερκίδα

Γένική συζήτηση για ότι αφορά εμάς τους οπάδους του ΠΑΟΚ, στιγμές του παρελθόντος και του μέλλοντος!!! (Εκδρομες - Πορείες - Συλλαλητηρια)

Re: Νέα συνθήματα και προτάσεις για την κερκίδα

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 26 Απρ 2019, 20:29

Ξερατο.
Άβαταρ μέλους
Taseos

Δημοσίευσηαπό episimos73 » Σάβ 27 Απρ 2019, 10:30

Taseos έγραψε:Ξερατο.
Ε ναι.

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
episimos73

Δημοσίευσηαπό tsou » Παρ 24 Μάιος 2019, 10:32

χθεσινή συνέντευξη. ο στρατηγός είναι άνθρωπος χαρισματικός, το στρατηγός δεν βγήκε τυχαία, και μόνο που τον ακούς να μιλάει αντιλαμβάνεσαι ότι μιλάμε για έναν άνθρωπο που αν η θεωρητική εκπαίδευση του ήταν διαφορετική θα μπορούσε να ηγηθεί ολόκληρου στρατεύματος. είναι από τους ανθρώπους που μιλάνε και κάνουν ησυχία ακροατήρια χιλιάδων ακροατών.
θα έπρεπε ομιλίες και συμβουλές του να γίνονται τακτικό μάθημα στους σύγχρονους συνδεσμίτες.
ντόμπρος, λαϊκός, οξυδερκής, τίμια και καθαρή φωνή. ότι οπαδική ταυτότητα υπάρχει στην ελλάδα ΑΥΤΟΣ την έφτιαξε.
δεν θέλω να κρύβομαι, ο σημερινός λαός του ΠΑΟΚ μπροστά στον στρατηγό είναι τσικό, έχουμε όμως τεράστια κληρονομιά. αμύθητη οπαδική περιουσία.
ο στρατηγός με το πουκαμισάκι πήγαινε στο γήπεδο, ούτε φουλ φέις, ούτε κοπίδια, ούτε μπάφους.
με το πουκαμισάκι έκανε δικά μας χώματα την αθήνα και τον πειραιά.
με το πουκαμισάκι, 2 βλέμματα και 2 αγνές στραβοστομιές μπορούσε να δίνει ηθικό σε χιλιάδες λαού.
και όλα αυτά για τα 4 γράμματα.
ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΜΑΝΑΒΗ, ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΣΤΡΑΤΗΓΕ, όποτε σε ακούω ανατριχιάζω.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 24 Μάιος 2019, 12:30

Σωστός ο tsou.
Good managers make good sides. There is no such thing as a side making a manager.
Brian Clough.
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard

Δημοσίευσηαπό Slade » Παρ 24 Μάιος 2019, 13:09

Τον άκουσα τώρα, είχα δεν ξέρω τριάντα χρόνια να τον ακούσω να μιλάει και ειλικρινά συγκινήθηκα. Παραμένει ο ίδιος τίμιος, αγνός, λαικός ΠΑΟΚτσης που μας έμαθε να αγαπάμε τον σύλλογο ανιδιοτελώς και χαίρομαι που είναι μαζί μας και είδε την ομάδα να φτάνει στον άθλο του αήττητου νταμπλ.

Ήμουν εννιά χρονών και μπαίναμε τότε μπολ μπόιζ στο γήπεδο, σ' ένα μεσημεριανό αγώνα ντάλα ήλιο με φωνάζει στο ημίχρονο, μ λέει "έλα δω, πάρε φόρα το καπέλο, έχεις ζαβλακωθεί απ' τον ήλιο και θα σε δει η μάνα σου έτσι και θα νομίζει τίποτα και θα χουμε άλλα, μ'ακούς;" και μού δωσε το ψάθινο καπέλο που φορούσε, "και κοίτα, να μου το φέρεις άμα σφυρίξει, να μην σε ψάχνω, να πούμε".
Άβαταρ μέλους
Slade

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 01 Αύγ 2019, 16:22

Ξέρεις κάποιος να πει ποια ομάδα έκανε πρώτη φορά χέρια στην Ελλάδα; Και πότε περίπου ;
giapas

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΠΑΟΚ είναι ο ΛΑΟΣ του...

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler