4. Milenko Tepic

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

4. Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό stelyk » Πέμ 03 Σεπ 2015, 18:32

Δεν ξέρω αν σας το είπε κανείς αλλά κάναμε και εδώ μια καλή μεταγραφή σήμερα! :mrgreen:

Ο Milenko Tepic στον ΠΑΟΚ

Εικόνα

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την συμφωνία με τον διεθνή Σέρβο καλαθοσφαιριστή Milenko Tepic για την σεζόν 2015-2016. Πρόκειται για μία εξαιρετικά σημαντική προσθήκη στο ρόστερ της ομάδας μας με έναν παίκτη ποιότητας και μεγάλης εμπειρίας από το κορυφαίο επίπεδο.
Ο Milenko Tepic αναμένεται στη Θεσσαλονίκη την Παρασκευή 4 Σεπτεμβρίου 2015 στις 15:20, προκειμένου να ενσωματωθεί άμεσα με την ομάδα του ΠΑΟΚ.
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 03 Σεπ 2015, 18:38

Καλώς ήρθες :pano:
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15453
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό Bagheera » Πέμ 03 Σεπ 2015, 18:48

Καλώς ήρθες. Η ΚΑΕ συνεχίζει αθόρυβα την καλή δουλειά, ενισχύοντας την ομάδα με ποιοτικούς παίκτες :pano:
Καιρός ν' αφήσουμε τους εγωισμούς και να κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας ...
Άβαταρ μέλους
Bagheera
 
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιουν 2015, 16:30

Re: Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 03 Σεπ 2015, 18:50

Και φετος φουτσα θα φανε κουλα ρουλης,σας το υπογραφω.
Καλως ηρθες ρε μπασκετοφατσα,μακαρι να βρεις τον καλο σου εαυτο και θα βγαλουμε τρελα γουστα. :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό Ale » Παρ 04 Σεπ 2015, 19:29

Καλώς ήρθες, παικταρά.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: 4. Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Φεβ 2016, 05:26

Χρόνια πολλά (για χθες ουσιαστικά) από τη Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. αλλά και τη Partizan!!

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 4. Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 28 Φεβ 2016, 11:27

Μια σελίδα για παίκτη
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 4. Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Φεβ 2016, 11:28

8 posts...και η σελίδα συμπληρώνεται στα 15... :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 4. Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 28 Φεβ 2016, 11:30

Θες να τι κανουμε λιγο λάμψη ;


Δλδ τι εννοείς οτι χρειάζονται δεκαπέντε ολόκληρες ποστς για να αλλαξουμε σελίδα στο παρόν τοπικ; Δλδ αλλα 15 -9 6;
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 4. Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 28 Φεβ 2016, 11:46

Χρόνια πολλά παιχταρα!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9911
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: 4. Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 29 Απρ 2016, 08:41

αν έπαιζες όλη τη χρονιά όπως προχτές θα είχαμε βγεί 3οι στη regular και θα είχαμε περάσει και το μεγαθήριο limoges (που παλεύει να μπεί στα playoffs στην lnb). Τα νούμερά σου είναι προφανώς ικανοποιητικά αλλά είναι τόσα όσα για να κρύψουν τη μεγάλη αλήθεια. όπως κρύβεσαι και εσύ στις γωνίες του γηπέδου (κάνοντας καταπληκτικό spacing ;) ).
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 4. Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 17 Ιουν 2016, 05:08

"Ο ΠΑΟΚ η καλύτερη οψιόν για μένα"

Για ποσοστά είναι παρακινδυνευμένο να γίνει λόγος, αλλά αν όλα κυλήσουν ομαλά ο Μιλένκο Τέπιτς θα φορέσει την φανέλα του ΠΑΟΚ για μια ακόμα σεζόν.

Ο Σέρβος φόργουορντ αφού ολοκλήρωσε την 3ήμερη εμπειρία του στο Άγιο Όρος επέστρεψε στην Θεσσαλονίκη και συναντήθηκε με Πρέλεβιτς, Ζουρνατζίδη στο «Παλατάκι». Οι δύο πλευρές συζήτησαν σε πολύ καλό κλίμα και η κάθε μια έθεσε τις απόψεις της. Ο Πρέλεβιτς ενημέρωσε τον συμπατριώτη του για την αλλαγή αγωνιστικής φιλοσοφίας με μια πιο σύγχρονη, εκρηκτική, γρήγορη και ελκυστική ομάδα, για το μπάτζετ, τους στόχους, ενώ ο Τέπιτς επανέλαβε τις προϋποθέσεις που είχε θέσει πριν ένα μήνα και ζήτησε δύο εβδομάδες προθεσμία για να απαντήσει στην πρόταση, η οποία βρίσκεται στο ίδιο επίπεδο με πέρσι.

«Ο ΠΑΟΚ είναι η καλύτερη οψιόν για μένα» έλεγε στην «Α» ο Σέρβος, απολαμβάνοντας τον καφέ του στην Θεσσαλονίκη λίγο πριν αναχωρήσει για το Βελιγράδι. Και πρόσθεσε: «Είπα αυτά που είχα πει και όταν τελείωσε η σεζόν. Μου αρέσει ο ΠΑΟΚ, έχουμε τρομερή σχέση, μιλάμε με τιμιότητα. Μου εξήγησαν την κατάσταση, οπόσο θα είναι το μπάτζετ, ποιοι είναι οι στόχοι, μου είπαν ότι με θέλουν και ότι με σκέφτονται ως σημαντικό κομμάτι της νέας ομάδας. Σε 2-3 εβδομάδες θα απαντήσω» σχολίασε ο Τέπιτς, που σε κάθε περίπτωση δικαιούται να περιμένει μια καλύτερη πρόταση.

Όμως... «Αν έχω πρόταση πολύ καλύτερη από αυτή του ΠΑΟΚ και αν αυτή η ομάδα έχει προοπτικές, θα το σκεφτώ. Αν η πρόταση είναι λίγο καλύτερη από του ΠΑΟΚ, μένω Θεσσαλονίκη» εξήγησε ο Τέπιτς, που επανέλαβε ότι ο Δικέφαλος αποτελεί βασική επιλογή του για την επόμενη σεζόν.

Το οικονομικό για την παραμονή του Τέπιτς στον ΠΑΟΚ είναι ένα θέμα αλλά δεν είναι το... θέμα για τον Σέρβο. Εκτός και αν δεχθεί πρόταση που θα ήταν ανόητο να αρνηθεί. Ωστόσο υπάρχουν και άλλα δύο στοιχεία που έθεσε. Να γίνει ο ΠΑΟΚ μια ανταγωνιστική ομάδα (για την ώρα όπως ενημερώθηκε υπάρχουν μόνο δύο βασικά συμβόλαια, ο Μαργαρίτης και ο Τσόχλας) και... «Είναι σημαντικό το να μπει η ομάδα απευθείας στους ομίλους του Ch. League και να δούμε τι ρόστερ θα γίνει ώστε ο ΠΑΟΚ να είναι δυνατός και στην Ευρώπη» σημείωσε ο 29χρονος Σέρβος.

Αυτές οι δύο εβδομάδες αναμονής επηρεάζουν τις υπόλοιπες κινήσεις της ομάδας από την στιγμή που ο Τέπιτς είναι μεταγραφικό κλειδί; «Όχι δεν αλλάζει κάτι στις σκέψεις μας σε αυτό το διάστημα, είναι μόνο ένας παίκτης από τους πολλούς που θέλουμε» εξηγούν στην ΚΑΕ, όπου θα προχωρήσουν με τους άλλους στόχους. Και αν η απάντηση του Τέπιτς είναι αρνητική; Στην ΚΑΕ εξηγούν ότι τότε θα αντιμετωπιστεί η κατάσταση, αλλά και πάλι οι αλλαγές πλάνων δεν θα είναι δραματικές.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 4. Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 17 Ιουν 2016, 07:23

Αγγελοσκυλο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 4. Milenko Tepic

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 17 Ιουν 2016, 07:56

ο τίτλος θα μπορούσε να είναι και "PAOK est la meilleure επιλογή pour moi".
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos


Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης