Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για τις υποχρεώσεις του καλαθοσφαιρικού τμήματος για τη σεζόν 2015/16...

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 29 Δεκ 2015, 12:00

Ο.Κ. sorry man...Το κατάλαβα αργότερα κι εγώ ότι δεν πήγαινε σε μένα...

Δεν συμφωνώ για τα πέτρινα ποδοσφαιρικά χρόνια, ειδικά την δεκαετία του '80...

Ναι, ήταν ο ανταγωνισμός με τον σκώληκα μεν και η μεγάλη ομάδα που δημιουργήθηκε τότε, αλλά ο κόσμος είχε παλιά φλόγα και πάθος για διεκδίκηση που τώρα πια δυστυχώς δεν έχει...Άλλαξαν κι οι εποχές κι οι άνθρωποι...

Εδώ είναι όμως το μεγάλο στοίχημα που καλούμαστε να κερδίσουμε...

Να μην αλλάξει ο Π.Α.Ο.Κ.τσής...

Να συνεχίσει να αγωνίζεται όρθιος δίχως να λυγίζει από τις όποιες αντιξοότητες και δυσκολίες...

Αυτό έκαναν οι ταλαιπωρημένοι γίγαντες πρόγονοι μας όταν τους έδιωχναν απ τα σπίτια τους στέλνοντας τους στον κακοτράχαλο δρόμο της προσφυγιάς...

Αυτό είναι το αληθινό D.N.A. του Π.Α.Ο.Κ.τσή κι αυτό οφείλουμε να ξανααναστήσουμε μέσα μας...

Έστω και μόνοι μας...

Όλοι οι Π.Α.Ο.Κ.τσήδες στα γήπεδα μας λοιπόν...Θα το φωνάζω ξανά...ξανά...και ξανά...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τρί 29 Δεκ 2015, 13:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 29 Δεκ 2015, 12:37

hasio_john έγραψε:Για να ξεχαστούμε λίγο από τα σεντόνια που γράφουμε, ας πει κάποιος στον Ιβάν να βάλει ...λίγα ψίχουλα, να μας φέρει αυτόν εδώ ---> http://nba.sport24.gr/article/3837734/o ... trelathike :lol:
Απίστευτο πάντως, να βάζεις 17 πόντους σε 3 λεπτά(!!) // ολοκλήρωσε το παιχνίδι με 23 πόντους, 14 ριμπάουντ //

Για το in topic μάγκες, πολύ το κουράσαμε! Το σίγουρο είναι πως πρέπει να συνέλθουμε από την ντροπιαστική κατραπακιά και το ακόμα σιγουρότερο, ότι πρέπει να γίνουν ποιοτικές προσθήκες στο ρόστερ της ομάδας!
Όλα τ' άλλα που λέμε, είναι για να τα διαβάζουμε και μόνοι μας..
Προχωράμε παρακάτω με το κεφάλι ψηλά! :pano:

Και σε όλο το υπόλοιπο ματς έβαλε 6; Τι να τον κάνω; Να με παίζει κάτι τριλεπτα;
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 29 Δεκ 2015, 13:05

δυστυχως στον ΠΑΟΚτση εχει γινει δευτερη φυση να συμβιβαζεται με την μετριοτητα
η πρωτη του φυση φυσικα και ειναι το να την πεφτει στον συνοπαδο του

οσο για τον κοσμο του ΠΑΟΚ που δεν ειναι μπασκετικος και δεν ενδιαφερεται για το μπασκετ
εγω θυμαμαι οτι οταν ηρθε ο απατεωνας μπροστινος στοιχηματικων εταιριων,ειχα ερθει απο το εξωτερικο την ιδια μερα με το πρωτο ματς πρωταθληματος μες στο παλατακι με τον νιονιο. δεν ειχα διαρκειας και αν και πηγα στο γηπεδο μια ωρα πριν το παιχνιδι αναγκαστηκα και ειδα το ματς απο τον εξωστη πολυ πανω απο απο κει που καθονται οι δημοσιογραφοι.

καντε ομαδες που θα δινουν οραμα στον ΠΑΟΚτση και θα δειτε αν θα δωσει το παρον

δυστυχως οι καιροι αλλαξαν δδεν ειμαστε ουτε στο ΄80 ουτε στο ΄90,πλεον δεν υπαρχουν στρατοι οπαδων,ειναι λιγοι οι ΄΄αρρωστοι΄΄.
σημερα πρεπει οι ομαδες να κανουν πραγματα για να φερουν τον κοσμο στα γηπεδα ειτε μας αρεσει ειτε οχι.
η υπερπροβολη αθλητικων δραστηριοτητων, η αθλητικη παγκοσμιοποιηση και η δυνατοτητα να βρισκεται καποιος (ειτε σωματικα ειτε πνευματικα) σε οποιοδηποτε σημειο του πλανητη εχουν αλλαξει τα δεδομενα στην αποροφηση νεω οπαδων απο τις ομαδες.

δεν ειναι τυχαιο οτι σημερα πας σε ενα δημοτικο σχολειο στην θεσσαλονικη και τα ποσοστα αυτων που υποστηριζουν της ομαδες τις θεσσαλονικης ειναι τραγικα.
οπως τραγικο ειναι το μεγαλο ποσοστο νεων που υποστηριζουν αποκλειστηκα συλλογους εκτος των συνορων.
δυστυχως ομως μεχρι πριν καποια χρονια δεν νοιαζοταν κανεις διοικητικος γι αυτες τις αλλαγες οταν ανθρωποι με ερευνες στα χερια πηγαιναν και τους εκρουαν τον κωδωνα

το κλεινω εδω γιατι ειναι τεραστιο κεφαλαιο και πολυ οφ τοπικ απο την σφαλιαρα την χθεσινη
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Pablito » Τρί 29 Δεκ 2015, 13:28

Το χθεσινο θα ειναι κατι το οποιο θα προσωπικα θα με πληγωνει για πολλα χρονια ακομη,δεν ξερω αν θα το ξεπερασω και ποτε. Οτι και να γραψω δεν εχει νοημα, ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενος
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 29 Δεκ 2015, 13:31

Πωω δεν μπορούσα να κοιμηθώ χθες βράδυ.

Προσωπικά, εννοείται θα συνεχίσω να πηγαίνω παλατάκι όποτε μπορώ. Χάθηκε ο ένας στόχος, συμβαίνουν αυτά.

Απλά, το χθεσινό δεν ήταν ένα στραπάτσο σαν του Ρεχάγκελ με τους Φινλανδούς όπως είπε ο Κατ. Ήταν ΜΟΝΑΔΙΚΗ ευκαιρία, από αυτές που έρχονται κάθε λίγα χρόνια, να ζωντανέψει λίγο το τμήμα. Να φέρει κόσμο κοντά του. Να διεκδικήσει. Να δώσει ένα ματς που θα το δουν όλοι οι μπασκετικοί της Ελλάδας."Εμείς θα ξαναφέρουμε το Μπάσκετ στο Βορρά" λέμε. Ε, με κάτι τέτοια γίνονται αυτά. Και ήταν και ο μόνος στόχος της χρονιάς που όντως σημαίνει κάτι.

Και όπως θα παίρναμε πολλά με τη νίκη, έτσι θα χάσουμε και πολλά τώρα που χάσαμε. Ακόμα περισσότερη αμφισβήτιση από τον κόσμο μας. Από τους παίκτες μας. Μεγαλύτερη ανυποληψία του τμήματος από τον αθλητικό κόσμο. Πιθανή αδιαφορία από χορηγούς - αλλιώς είναι να είσαι φιναλίστ και αλλιώς η ομάδα που αποκλείστηκε από το Κερατσίνι.

Όχι, δεν ήταν "άλλη μια ήττα" η χθεσινή. Αλλά συνεχίζουμε :pano:
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Δεκ 2015, 15:28

τσιριγώτης έγραψε:Αυτό που με εκνευρίζει είναι τα τρίποντα. Πρέπει να είμαστε η μόνη ομάδα που σουταρει τόσα πολλά.


Golden State Warriors. Με 28-1 νίκες-ήττες, τώρα μπορεί να είναι και 29, δεν ξέρω ακριβώς.


Thanix έγραψε:Αδέρφια τα πράγματα ειναι απλα, όταν ειναι το σκορ 65-65 στα 37" πριν το τελος υπάρχει η πιθανότητα να σε σφάξει το κοράκι! Αν το σκορ ήταν 65-80 δεν θα σε έσφαζε κανεις! Αλλα αυτο θα γινόταν όταν ο ΠΑΟΚ ήταν μεγάλη ομάδα. Ο ΠΑΟΚ εχει σταματήσει να ειναι μεγάλη ομάδα εδω και 17 χρόνια , όποτε τζάμπα στεναχωριόμαστε!

Sent from my mind using boobs power


Θα σε είχε σφάξει ήδη στο 50-60.
Επίσης, "Τον μπασκετικό Π.Α.Ο.Κ. τον σέβεται όλη η Ευρώπη, εκτός από τους οπαδούς του."


nothu έγραψε:
hasio_john έγραψε:Για να ξεχαστούμε λίγο από τα σεντόνια που γράφουμε, ας πει κάποιος στον Ιβάν να βάλει ...λίγα ψίχουλα, να μας φέρει αυτόν εδώ ---> http://nba.sport24.gr/article/3837734/o ... trelathike :lol:
Απίστευτο πάντως, να βάζεις 17 πόντους σε 3 λεπτά(!!) // ολοκλήρωσε το παιχνίδι με 23 πόντους, 14 ριμπάουντ //

Για το in topic μάγκες, πολύ το κουράσαμε! Το σίγουρο είναι πως πρέπει να συνέλθουμε από την ντροπιαστική κατραπακιά και το ακόμα σιγουρότερο, ότι πρέπει να γίνουν ποιοτικές προσθήκες στο ρόστερ της ομάδας!
Όλα τ' άλλα που λέμε, είναι για να τα διαβάζουμε και μόνοι μας..
Προχωράμε παρακάτω με το κεφάλι ψηλά! :pano:

Και σε όλο το υπόλοιπο ματς έβαλε 6; Τι να τον κάνω; Να με παίζει κάτι τριλεπτα;


Ουυυ ρε Curry άσχετε! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Thanix » Τρί 29 Δεκ 2015, 15:41

Αν τον είχε 10 πόντους απο το πρώτο δεκάλεπτο δεν θα σε είχε κανει τπτ κανένας διαιτητής! Επίσης το μπάσκετ ειναι το άθλημα στο οποίο 99 στις 100 φορές θα κερδίσει η καλύτερη ομάδα, δεν ειναι όπως το ποδόσφαιρο! Γιαυτο οι μεγάλες ομάδες στο μπάσκετ τελειώνουν τις χρονιές με 2-3 ήττες μαξ!
Ρομάν κανεις παρα πολυ καλά που τρέχεις για το μπάσκετ και ειναι πολυ τιμητικό για σένα που προσπαθείς τόσο πολυ αλλα μην επικρίνεις τόσο πολυ τους οπαδούς του ΠΑΟΚ! Γιατι κάποιοι έχουν δει ενα ΠΑΟΚ επιπέδου Warriors μιας και σου αρέσουν σαν ομάδα! Όποτε ειναι λίγο κάπως το τωρινό θέαμα...


Sent from my mind using boobs power
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Δεκ 2015, 15:55

Δεν διαφωνώ ότι το μπάσκετ που παίζουμε δεν είναι ελκυστικό! Αυτό το αναγνωρίζω, έστω από το λίγο μπάσκετ που έχω παρακολουθήσει στη ζωή μου.. Σίγουρα με άλλον προπονητή θα παίζαμε άλλο μπάσκετ, με 5 αμερικανούς και πιο γρήγορο κτλ..
Οι GSW πάντως δεν μπορώ να πω ότι με αρέσουν, μιας και ΝΒΑ δεν παρακολουθώ..ακόμη.. :mrgreen:

Αυτό που ξέρω είναι ότι στη μπάλα, με το ποδόσφαιρο του Santos το οποίο υστερούσε σε θέαμα (θυμάμαι κράξιμο Santos σε Lino για κάτι τρίπλες), είχαμε στη καθισιά μας 15.000!



+1926 για τον Langford που ήταν χθες στο γήπεδο και +1927 στη γκόμενα που ήταν δίπλα του... ΑΧ!!!!

Επίσης...δεν μπορώ να ξεπεράσω το γεγονός ότι ο Φάρος χθες είχε έναν..αλλήθωρο στο roster!!! :shock:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 29 Δεκ 2015, 18:31

"Συνεχίζουμε το γνωστό μοναχικό μας δρόμο, αυτόν που είχαμε μπροστά μας τα τελευταία χρόνια ακόμη και όταν η ομάδα κατάφερνε να ξεπεράσει κατά πολύ τις πραγματικές της δυνατότητες"

Γραψατε γραψατε, τωρα καθηστε και σκεφτειτε την ατακα-μαχαιρια στους οπαδους της ΚΑΕ που παλευει ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ τα τελευταια χρονια με προεδρο τον ανθρωπο που ειναι ο μπασκετικος ΠΑΟΚ. Προσωπολατρης? Μπα, ειλικρινης.
Μεγαλε Μπανε... Οτι κι αν γινει μου εκανες τα εφηβικα μου χρονια καλυτερα και αυτο δε μου το στερησει καμια ηττα και κανενας αποκλεισμος.
Dimg4
 

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τρί 29 Δεκ 2015, 19:09

Πολύ σωστή ανακοίνωση αυτοκριτική αλλά και ξέσκισμα του παπαρα του διαιτητή

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τρί 29 Δεκ 2015, 19:27

"το ματς της 15ετίας ήταν χθες (ως το επόμενο...γιατί μας βλέπω και πάλι ως τους ημιτελικούς..) και δυστυχώς αποτύχαμε σε όλα τα επίπεδα (επιβολής του καλύτερου, στρατηγικά, διαχείρισης άγχους και αντιξοοτήτων, απόδοσης κτλ.) Και τίποτα δεν θα κλείσει αυτή την πληγή...κανείς δε θα θυμάται τους άψυχους μισθοφόρους όπως τα Γιουγκοσλαβάκια που έχουμε αυτή τη στιγμή, απλά τους φάρους στο FB θα τους βλέπουμε μπροστά μας..."

το ξαναποστάρω κι εδώ που πρέπει. Περίμενα από χθες να μου φύγει η απίστευτη πίκρα. δεν έφυγε. Ο θυμός λίγο υποχώρησε (το ερπετοειδές τμήμα του εγκεφάλου όταν θυμώνεις κι έχει υπεραιμία είναι κακός σύμβουλος και μπορείς να πεις χονδρές λαλακίες για πράγματα που αγαπάς...)

ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ για τη χθεσινή ήττα. Για τους παίκτες που ήταν σαν κότες και τους έκανε ΝΒΑ καρφώματα ο χειρότερος ψηλός του κόσμου...όλους εκτός τον Σόφο που δεν φταίει.
Το κουτσάρισμα ήταν ...ανύπαρκτο. απλώς.
και φυσικά βρίσκουν τα κοράκια και τα κάνουν. αφού είσαι αδύναμος. αφού έχεις φιλοσοφία δεν πάμε σε ενστάσεις. γι αυτό σου κλέβει δευτερόλεπτα ο Ελληνιάδης. με κάτι κατοστάρικα στις γκόμενες της γραμματείας υποθέτω...

τα υπόλοιπα που ζητάτε ενίσχυση τώρα που χάθηκε ο μοναδικός στόχος που είχε νόημα θα σας τα πω στο θέμα των μεταγραφών.
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Δεκ 2015, 20:16

eorptol έγραψε:Πολύ σωστή ανακοίνωση αυτοκριτική αλλά και ξέσκισμα του παπαρα του διαιτητή

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=9&t=3414&p=1047365#p1047365
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 29 Δεκ 2015, 20:25

PAOK_Antarctica έγραψε:Απλά, το χθεσινό δεν ήταν ένα στραπάτσο σαν του Ρεχάγκελ με τους Φινλανδούς όπως είπε ο Κατ. Ήταν ΜΟΝΑΔΙΚΗ ευκαιρία, από αυτές που έρχονται κάθε λίγα χρόνια, να ζωντανέψει λίγο το τμήμα. Να φέρει κόσμο κοντά του. Να διεκδικήσει. Να δώσει ένα ματς που θα το δουν όλοι οι μπασκετικοί της Ελλάδας."Εμείς θα ξαναφέρουμε το Μπάσκετ στο Βορρά" λέμε. Ε, με κάτι τέτοια γίνονται αυτά. Και ήταν και ο μόνος στόχος της χρονιάς που όντως σημαίνει κάτι.


Εννοειται οτι δε γινεται συγκριση.Απλα λεω οτι μερικες φορες μεσα απ τα στραπατσα μπορει να προκυψει κατι καλό.Ηταν μεγαλη ευκαιρια να ξαναφερουν κοσμο στο μπασκετ.Απ την αλλη κλαιν, θα ρθουν μολις σηκωσουμε το eurocup.Πιωμενοι.


Ρομαν μεχρι ποτε ειναι τα διαρκειας για τα ευρωπαικα?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Δεκ 2015, 20:31

Δεν ξέρω, εγώ στο επόμενο εντός θα πάω να βγάλω ένα με 15 ευρώ..φαντάζομαι ως τον 2ο αγώνα του Eurocup θα τα δίνουν...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φάρος Κερατσινίου - Π.Α.Ο.Κ. 69-65, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τρί 29 Δεκ 2015, 20:36

Palok θα ήθελα αν είδες το ματς τώρα που υποχωρεί το συναίσθημα να μας πεις 2 πραγματάκια καθαρά τεχνικά...
πως (φάνηκε να) πιάστηκε αδιάβαστη η ομάδα;
τι σχέδιο είχε και δεν της βγήκε;;
γιατί ο Χάτσερ δεν πήγαινε στην προσπάθεια ας πούμε κι έκανε τον αλά εποχές Ράιτ κουβαλητή της μπάλας ως το 5αρι;;
πως έπρεπε να αντιδράσουμε στο ότι δίναν τα σουτ στον Τέπιτς κι αυτός τα έχανε ανοικτός; (γιατί δεν ποστάραμε τον παίκτη του;)

...και άλλα πολλά
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σεζόν 2015-2016

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης