Igor Tudor II

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Πέμ 04 Φεβ 2016, 13:24

eorptol έγραψε:
Sfinas έγραψε:τα ρουφιάνο μμε σε συνεργασία με τους ρουφιανοπλεμαχους του ΠΑΟΚ, πιέζουν να φύγουν οι ξένοι από τον ΠΑΟΚ ( tountor, arnsen,mixel), ώστε οι μεν να έχουν τον ρουφίνο που θα τους λέει τα πάντα για να έχουν να γραφουν , και οι δε να βάλουν τα ''παιδία'' τους στην ομάδα αφιλοκερδώς πάντα...
και χρησιμοποιούν κάθε μέσο, ακόμα και εργολάβους οπαδούς που πάνε κράζουν προπονητές , παίχτες κτλ και δημιουργούν τεχνίτη ένταση ώστε να πάρει απoφασεις ο ρώσος... αν και πλέον πιστεύω ο ιβάν τους έχει πάρει γραμμή τι λέρα είναι και για αυτό πήρε το θέμα τουντορ πάνω του......... ;)

Συμφωνώ σε όλα εκτός το ότι είναι οι παλαίμαχοι έτσι οι περισσότεροι ναι όχι όλοι. ...όλοι όμως εινσι εκτός εποχής ζούνε πραγματικά αλλού καμμια σχέση με το σύγχρονο ποδόσφαιρο
Πολλοί ζητάνε ένα μεροκάματο και έχουν οικονομικά προβλήματα αλλοι από την ώρα που ήρθαν εχουμε διαρροές συνέχεια στα μμε απαξίωση των ξένων στελεχών γιατί είναι τα εύκολα θύματα κλπ.κλπ

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

συμφωνω δεν είναι όλοι, αλλα ξέρουμε ποια είναι τα σαπάκια...

πχ ο ζαγόρ έκανε σχετικά καλή δουλειά , είχε πλάνο και το στήριξε μέχρι τελικής πτώσεως...
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό χξς' » Πέμ 04 Φεβ 2016, 13:36

ΑποστόληςΑ έγραψε:Ο Κόλκας είχε δηλώσει στον ΣΚΑΙ, στην αθλητική εκπομπή της Κυριακής, μετά τον Ατρόμητο, ότι ο ΙΤ θα φύγει από τον ΠΑΟΚ, αν όχι τώρα, λίγο αργότερα.


Δυστυχως εχουμε φτασει στο σημειο οι ΑΡΔ να φροντισουν αρδην για αυτο, και μαλιστα να ειναι 100% απολυτοι και σιγουροι για την αποτελεσματικοτητα τους.
Εχουν γινει κ τοσο αλλαζονες που πραγματικα πιστευουν οτι εμμεσα διοικουν τον ΠΑΟΚ και οτι Ο ΠΑΟΚ εξαρταται απ αυτους.
Γι αυτο και εγω αν κ δεν ειμαι ευχαριστημενος απο αυτο που ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ βλεπω απο Τουντορ, ετσι για το γαμωτο,
θα ηθελα να μεινει για να μη δωσει ο Ιβαν για ακομα μια φορα δικαιωματα, εξουσια και πατηματα στους ΑΡΔ.

τι να πω...καταντια γενικα..
Άβαταρ μέλους
χξς'
 
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Τρί 18 Φεβ 2014, 22:48
Τοποθεσία: Στενο του Μαλακκα

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Πέμ 04 Φεβ 2016, 14:02

CCCP έγραψε:Ποια εμφανιση Τζιολη, του πρωτου ημιχρονου η του δεύτερου που περπατουσε και ηταν τραγικος?

ο τζιoλης με ατρόμητο ήταν από άλλο πλανήτη, μακαρι να είναι στην ίδια κατάσταση και στο καραϊσκάκη.

στο δεύτερο ημίχρονο χάσαμε τα φτερά μας με τους τραυματισμούς, τι περίμενες να κάνει ο τζιώλης? καμια κούρσα στιλ μεσι? ας είμαστε λίγο ρεαλιστές με το τι ζητάμε από τους παίχτες μας....
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 04 Φεβ 2016, 14:50

Το θέμα δεν είναι τι περιμένουμε εμείς από τον Τζιόλη, αλλά τι περιμένει ο προπονητής. Εφόσον ο ΙΤ δεν τον αλλάζει σημαίνει ότι τον ικανοποιεί αυτό που βλέπει.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 04 Φεβ 2016, 14:51

Να βάλει τον Χαριση με μισό πόδι

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 04 Φεβ 2016, 14:54

Υπάρχουν και λιγότερο ακραίες λύσεις (Sabo, Kace, Antonis)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 04 Φεβ 2016, 14:55

Είναι δεδομένο ότι αυτοί οι δύο, από του χρόνου... Φέτος καθαρά χρονιά προσαρμογής. Και να σου πω κάτι στην τελική; καλά κάνει. Όλους άχρηστους θα τους βγάζαμε

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 04 Φεβ 2016, 16:02

παντως κοιτωντας το χθεσινο βιντεο της παε, δεν πρεπει να αποκλεισουμε τον σαμπο απο το βασικο σχημα στον επομενο αγωνα. :ugeek:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Πέμ 04 Φεβ 2016, 16:10

Μετά το σημερινό και με πιθανές απουσίες Κοροβέση και Μύστα να δεις.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Πέμ 04 Φεβ 2016, 16:15

ΑποστόληςΑ έγραψε:Ο Κόλκας είχε δηλώσει στον ΣΚΑΙ, στην αθλητική εκπομπή της Κυριακής, μετά τον Ατρόμητο, ότι ο ΙΤ θα φύγει από τον ΠΑΟΚ, αν όχι τώρα, λίγο αργότερα.


Πριν από πολλά χρόνια ο economist, για να διασκεδάσει τις εντυπώσεις από μια εσφαλμένη πρόβλεψη του για την τιμή του πετρελαίου, είχε γράψει στο επόμενο τεύχος ότι για να κάνεις μια επιτυχημένη πρόβλεψη πρέπει να δίνεις μόνο την τιμή ή μόνο το χρόνο, ποτέ και τα 2 μαζί.
Είναι δεδομένο ότι ο ΙΤ κάποια στιγμή θα φύγει. Σε 1μηνα, σε 5 σε 10, σε 3 χρόνια...κάποτε θα φύγει. Και τότε φυσικά θα πει "τα έλεγα εγώ και δε με πιστεύατε".
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Πέμ 04 Φεβ 2016, 16:36

Sfinas,απαντας με αερολογιες και με μια ακόμη ατεκμηριωτη κατηγορια:

'200 προπονητες φαγατε' ειπες και απευθυνεσαι σε μενα;;;;
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Πέμ 04 Φεβ 2016, 17:15

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ έγραψε:Sfinas,απαντας με αερολογιες και με μια ακόμη ατεκμηριωτη κατηγορια:

'200 προπονητες φαγατε' ειπες και απευθυνεσαι σε μενα;;;;

όχι εσύ δεν είσαι προπονιτοφαγος σαν τους ρουφ δημοσιογραφους, ούτε θέλεις αίμα κάθε ιανουάριο, πάντα στηρίζεις τον θεσμό του προπονητή.
και αυτό αποδεικνύεται από τα λεγόμενα σου.... :redcard:

από ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Κυρ Ιαν 31, 2016 2:12 am
Μην αγχώνεστε ρε γκαντεμηδες!!

Την φαγατε την ομαδα με τη γκρινια σας εδω μεσα!!

Σταχτη στα ματια του ζαβλακα τιγρη και του μυρωδια τουιτερακια ριχνει ο γιουγκος!!

Στα πλει οφ θα τους ξεκωλιασει ολους με το συνολο που θα κατεβασει ο μαθητευομενος μεν αλλα μαγος δε μουρινιο των Βαλκανιων!!

Υ.γ. Θεε μου,ποσο τυχερος νιωθω που με αξιωσες να εχω στον παγκο του ΠΑΟΚ το next big think της παγκοσμιας προπονητικης...
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 04 Φεβ 2016, 21:45

Ψιλοάσχετο αλλά η ασπρόμαυρη φωτό του στην κεντρική είναι πολύ καλή. :D
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Πέμ 04 Φεβ 2016, 23:40

Sfinas έγραψε:
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ έγραψε:Sfinas,απαντας με αερολογιες και με μια ακόμη ατεκμηριωτη κατηγορια:

'200 προπονητες φαγατε' ειπες και απευθυνεσαι σε μενα;;;;

όχι εσύ δεν είσαι προπονιτοφαγος σαν τους ρουφ δημοσιογραφους, ούτε θέλεις αίμα κάθε ιανουάριο, πάντα στηρίζεις τον θεσμό του προπονητή.
και αυτό αποδεικνύεται από τα λεγόμενα σου.... :redcard:

από ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Κυρ Ιαν 31, 2016 2:12 am
Μην αγχώνεστε ρε γκαντεμηδες!!

Την φαγατε την ομαδα με τη γκρινια σας εδω μεσα!!

Σταχτη στα ματια του ζαβλακα τιγρη και του μυρωδια τουιτερακια ριχνει ο γιουγκος!!

Στα πλει οφ θα τους ξεκωλιασει ολους με το συνολο που θα κατεβασει ο μαθητευομενος μεν αλλα μαγος δε μουρινιο των Βαλκανιων!!

Υ.γ. Θεε μου,ποσο τυχερος νιωθω που με αξιωσες να εχω στον παγκο του ΠΑΟΚ το next big think της παγκοσμιας προπονητικης...


Κι αυτο αποδεικνυει οτι έχω φάει 1 ή 200 προπονητές;;

Κοιτα μαγκακο μου,δε ξέρω πόσο εισαι αλλά επειδη σε βλέπω πολύ επιθετικο γενικώς και με εντελώς άστοχες και παρεξηγησιμες τοποθετησεις θα σε συμβουλευα να βρεις κανα γκομενακι να τον 'σφηνώσεις',θα σε βοηθησει να μιλας και να εκφραζεσαι πιο συνετα και ηρεμα.

Ακου με και δε θα χασεις... ;)

Α,και τις καρτουλες σου φύλαξε τες,μπορεί να τις χρειαστείς αν σου κατσει κανας περίεργος.ειπαμε οτι επιβαλλεται να ξεθυμανεις αλλα όχι κι όπου κι όπου,ναι;
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Παρ 05 Φεβ 2016, 10:15

Ζώα, πάρτε έναν Κροατη ή Ιταλό μεταφραστή, να τελειώσει αυτή η αηδία, τον έχετε σαλτάρει τον άνθρωπο

Θα προτιμούσα γυναίκα
SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες