Igor Tudor II

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 10 Μαρ 2016, 17:48

Odi έγραψε:Έλα ντε.Από το ψυγείο σε τρία παιχνίδια σε μια εβδομάδα.Εκπληκτική διαχείριση.


:P :P :P Είχε κανέναν άλλον και δεν τον έβαλε μήπως ή είχε ξεμείνει λόγω τραυματισμών-καρτών ρε παιδιά;;; Γιατί του λόγου μου κάτι τέτοιες "λεπτομέρειες" θυμάμαι που τις ξεχνάτε εσείς!!! :oops: :oops:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Πέμ 10 Μαρ 2016, 17:50

Odi έγραψε:
Sfinas έγραψε:
Mapogo έγραψε:Βάζεις ξαφνικά , ένα παίχτη 35 χρονών , σε 3 συνεχόμενα παιχνίδια μέσα σε 7 μέρες.

Κ μαλώνουμε τώρα για Μπεμπάτωφ κ πόσο σκληρά έπρεπε να προσπαθήσει ο Μπερμπάτωφ να γίνει Ιντέγε κ το πόσο καλός ήτανε ο Ιγκόρ κ το πόσο καλή διαχείριση έκανε κ πόσες Ολυμπιάδες έπρεπε να μείνει.


ο berbatof βγήκε στο facebook και έλεγε ότι θέλει να παίζει, και ότι άμα δεν παίζει νευριάζει, ε ο καλός τούντορ τον έβαλε , και ο βέρμπα έπιανε το στομάχι του και παρακαλούσε να γίνει αλλαγή, τι περιμένεις να κάνει ο τούντορ να τον λυπηθεί???
:lol: :lol: :lol: :lol:


Πότε έπιασε το στομάχι του ρε άνθρωπε,παραισθήσεις έχεις;Έφαγε δυνατή κλωτσιά,τραυματίστηκε και έγινε αλλαγή.

Δηλαδή δεν υπάρχει ενδιάμεση λύση.Ή θα παίζεις κάθε τρεις μέρες ή καθόλου.Μαθήματα διαχείρισης παίκτη Made by Tudor.

όλοι θυμούνται που έπιανε το στομάχι του και ήταν επί 40 λεπτά σε θέση off side επειδή δεν είχε πνευμονια να γυρίσει πίσω από τους αντιπαλους αμυντικούς ... και μετά τραυματίστηκε για να τελειώσει το drama , θυμάμαι τον είχα λυπηθεί κιόλας :lol:
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Πέμ 10 Μαρ 2016, 17:51

goran 64 έγραψε:
Odi έγραψε:Έλα ντε.Από το ψυγείο σε τρία παιχνίδια σε μια εβδομάδα.Εκπληκτική διαχείριση.


:P :P :P Είχε κανέναν άλλον και δεν τον έβαλε μήπως ή είχε ξεμείνει λόγω τραυματισμών-καρτών ρε παιδιά;;; Γιατί του λόγου μου κάτι τέτοιες "λεπτομέρειες" θυμάμαι που τις ξεχνάτε εσείς!!! :oops: :oops:

έτσι ακριβώς , ήταν η περίοδος που ήταν όλοι τραυματίες και παίζαμε αναγκαστικά με βέρμπα...
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 10 Μαρ 2016, 17:51

Sfinas έγραψε:και ακύρωση γκολ του μυστακίδη με ηρακλή...


Ουτε ο Πετζα δεν ειχε 100% ευστοχια! Καλα ρε, ξερετε τι κομπλεξ δειχνει οταν "την λετε" στον Μπερμπατοφ για 1 χαμενο πεναλτυ? Ο ΑΜΠΑΛΟΣ ΚΡΟΑΤΗΣ τον κατεστρεψε, τον αφοπλισε και του εδειξε τι σκατοχαρακτηρας ειναι με το να μην τον βαζει παρα μονο 20αλεπτα και... χαφ! :lol: :lol: :lol:

Α και για τις περιφημες "καλες σχεσεις" με τους παικτες γελαει ο κοσμος

"Ο Κροάτης τεχνικός αποφάσισε να… τρέξει τους παίκτες, παρά τις αντιρρήσεις που εξέφρασαν για την επιλογή του να συνεχίσει τα καψώνια, οι συνεργάτες του στην τεχνική ηγεσία της ομάδας. Μετά από αρκετά λεπτά ο Σλοβάκος ρώτησε πότε θα τελειώσει το καψόνι και θα ξεκινήσει η προπόνηση που προβλεπόταν με δεδομένο ότι υπήρχε πρόγραμμα που δεν ακολουθήθηκε.

Ο Τούντορ αντιλήφθηκε την δυσφορία του Μακ και υπήρξε έντονος διάλογος μεταξύ τους που ωστόσο δεν ξεπέρασε τα όρια καθώς ο διεθνής ποδοσφαιριστής έδειξε διάθεση να μην ανεβάσει τους τόνους. Η αναφορά στο περιστατικό γίνεται για να αντιληφθείτε (και να εμπεδώσουμε) τι ακριβώς διαβάζαμε και ακούγαμε το τελευταίο διάστημα.
Όπως το περίφημο… «είναι άριστες οι σχέσεις των παικτών του ΠΑΟΚ με τον Ιγκόρ Τούντορ και αποδεικνύεται από το γεγονός ότι πίνουν σχεδόν κάθε μέρα ο Κροάτης και οι συνεργάτες του καφέ με τους ποδοσφαιριστές στα μαγαζιά της Λεωφόρου Νίκης»."
Dimg4
 

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 10 Μαρ 2016, 17:53

Περιπτερος έγραψε:Καμιά συνέντευξη Ιγκόρ ?


Ίσως είναι πολύ κύριος για να ξεκατινιαστεί μετά...θάνατον!!! :o

Υ.Γ. Ο Μίτκο δεν "είχε αναπνοές" μετά το 75' με νιόνιο εδώ, στην ρεβάνς 0-0 του 1-1 κάτω και τον λυπήθηκα κι εγώ, όχι με τις γριές!!! Εκεί σωριάστηκε μετά από μία υπερέκταση κι όχι από γερή κλωτσιά!!!
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 10 Μαρ 2016, 17:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 10 Μαρ 2016, 17:58

Odi έγραψε:
goran 64 έγραψε:Τετ α τετ;;;


Κανα δύο χαμένα.Δύο με τον Παναιτωλικό και δεν θυμάμαι και άλλο.Γενικά όταν παίζεις φορ (εκεί που πρέπει) και όχι δεκάρι (το είδαμε κ αυτό) είναι πιο εύκολο να σκοράρεις.


Τωρα λες χαζα... σιγα μην ανεχομασταν να παιζει ο μπερμπατοφ στην φυσικη του θεση οπου εκανε καριερα σουπερσταρ. Οοοοοχι φιλε, θα παιξεις χαφ, θα παιζεις κανα 10λεπτο το πολυ γιατι ο κροατης μουρινιο εκανε τα γουστα του και δεν γουσταρει φιρμες. Τι? Ειναι εις βαρος της ομαδας να εχεις μπερμπατοφ και να μην τον εκμεταλλευεσαι μεσα στην περιοχη οπου μπορει να εκτελεσει με 1000 τροπους? Ε και??? Ο Τουντορ πανω απο ολα!
Dimg4
 

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 10 Μαρ 2016, 18:00

Ο ίδιος έχει δηλώσει ξανά και ξανά ότι θέλει να παίζει σαν ψευτο9-10 για να "βοηθάει" και την υπόλοιπη ομάδα κι ότι δεν τον ενδιαφέρει πια και τόσο να σκοράρει!!! Δεν τον άκουσες-διάβασες καμιά φορά;;; Περίεργο για μέλος του fαn club του!!!

Α ρε topic "άσσος στο troll και 14 στο control" που είσαι;;;
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 11 Μαρ 2016, 02:08, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 10 Μαρ 2016, 18:03

Περιπτερος έγραψε:Καμιά συνέντευξη Ιγκόρ ?


Οταν παρουσιαστει το καλοκαιρι διπλα στον χοντρο
Dimg4
 

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 10 Μαρ 2016, 18:04

Αν υπάρχει ακόμα χοντρός,,,ίσως... :o
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 10 Μαρ 2016, 18:05

goran 64 έγραψε:Ξεχνάτε τα 6 στην Λοκομοτίβα, τα Χανιά που με 50-50 διαιτησία και ευστοχία έπρεπε να τελειώσει 0-12, τα Γιάννενα εκεί που χάσαμε από μ@λακία Όλσεν-C.B. και καταφανέστατο πέναλτι που δεν μας δίνει το κοράκι στο 1-0, γριά εκεί που έπρεπε να τελειώσει 0-5 με συνοπτικές διαδικασίες αντί 3-3, ίσως κι άλλα που δεν θυμάμαι κι εγώ προς στιγμήν!!!


:opaokara: :opaokara: :opaokara: Μεγαλε ΠΑΟΚ που καταντησαν τον πηχη
Dimg4
 

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Πέμ 10 Μαρ 2016, 18:05

DV_L9 έγραψε:
Mapogo έγραψε:Βάζεις ξαφνικά , ένα παίχτη 35 χρονών , σε 3 συνεχόμενα παιχνίδια μέσα σε 7 μέρες.

Κ μαλώνουμε τώρα για Μπεμπάτωφ κ πόσο σκληρά έπρεπε να προσπαθήσει ο Μπερμπάτωφ να γίνει Ιντέγε κ το πόσο καλός ήτανε ο Ιγκόρ κ το πόσο καλή διαχείριση έκανε κ πόσες Ολυμπιάδες έπρεπε να μείνει.

Εντελώς φιλικά ρωτάω... Θύμασαι κάποιο ματς που ο Μπερμπα ξεχώρισε ώστε να πεις κοιτά τον μ@@@@α τον τουντορ που τον κρατάει στο παγκο.
Ο επιθετικός δε χρειάζεται προσαρμογές και παπαριές, ειδικά στο βεληνεκές του μπερμπα. Απλά του τη δίνεις και τη βάζει, τόσο απλά.


Ηδη απαντηθήκανε τα περισσότερα.

Ετσι για το χαβαλέ (φιλικά κ εγώ) να προσθέσω ότι το μόνο που μπορούμε να κατηγορήσουμε τον Μπερμπάτωφ είναι που δεν προσπαθούσε να κλέψει τη μπάλλα απ τους δικούς μας , μπας κ βάλει κάνα γκολ. Α ναι ... κ για το πέναλτυ με τις γριές.

Τεσπά , αν θεωρείτε ότι ο Ιγκόρ αξιοποίησε τον Μπερμπάτωφ , δεν το βλέπω να συνεννούμαστε.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 10 Μαρ 2016, 18:05

Ποια 6 στην Λοκομοτίβα ρε θα τρελαθώ..Τον ΠΑΟΚ τον έχετε να κερδίζει τα χωριά της Δανίας,της Κροατίας και τα Χανιά;

Για τον Μπερμπάτοφ βαρέθηκα πραγματικά να μιλάω.Κ όταν παίζει εκεί ο Κλάους,πάλι επειδή η ομάδα δεν έχει ούτε μισό αυτοματισμό στο παιχνίδι της,πάλι σαν να μην παίζει είναι.

Η τύχη που καταριέστε πάει με τους ισχυρούς.3-3 με την γριά και δεν βλέπετε οτι φαγαμε τρία γκολ,αλλά οτι ήμαστε άτυχοι. Τρίμπαλο από τα Γιάννενα πάλι ατυχία.Όλη η ατυχία πάνω μας και η μαύρη η μοίρα.0-1 μέσα στην Τρίπολη,χάνει το ματς ο Τούντορ με τις αλλαγές,πάλι ατυχία.

Όταν έχουμε τρεις επιλογές για μια θέση παίζει μονίμως ο ένας μέχρι να τραυματιστεί για να παίξει ο άλλος και να τραυματιστεί κ αυτός και μετά λέμε ¨τι να κάνει,όλοι είναι τραυματίες".Πολύ βολική δικαιολογία.Μονίμως φταίει κάποιος άλλος.Εσείς αυτά τα πράγματα αν τα θεωρείτε σοβαρά λυπάμαι πολύ ειλικρινά.

Goran κάνε μας την χάρη ρε φίλε που θα με πεις εμένα fan club.Εγώ θέλω ο ΠΑΟΚ να κερδίσει και εσείς θέλετε να μείνει ο Mister "βλέπω νίκη με το κυάλι".Όταν λέει ψευτοεννιάρι δεν εννοεί 40 μέτρα από την περιοχή,ούτε αριστερό χαφ/επιτελικός μέσος που έπαιζε με τον Ατρόμητο.Ανοίξτε λίγο τα μάτια σας,που μου στηρίζετε προπονητή που θέλει παίκτες του γαύρου για να κερδίσει τον Πανθρακικό και έχει μια νίκη σε έντεκα ματς.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 10 Μαρ 2016, 18:06

goran 64 έγραψε:
Περιπτερος έγραψε:Καμιά συνέντευξη Ιγκόρ ?


Ίσως είναι πολύ κύριος για να ξεκατινιαστεί μετά...θάνατον!!! :o

Υ.Γ. Ο Μίτκο δεν "είχε αναπνοές" μετά το 75' με νιόνιο εδώ, στην ρεβάνς 0-0 του 1-1 κάτω και τον λυπήθηκα κι εγώ, όχι με τις γριές!!! Εκεί σωριάστηκε μετά από μία υπερέκταση κι όχι από γερή κλωτσιά!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: Κλαμαααα!! Ναι ο "κυριος" που σε καθε φαπα εφταιγε το...γαλα, οι...κοντοι παικτες και ποιοτητα του φορτουνη!
Dimg4
 

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 10 Μαρ 2016, 18:07

Odi , φταίει όντως σε πολλά.
Είπαμε θα μάθει. Αλλά δεν έμαθε τα βασικά και κόπηκε πρόωρα.
Νομίζω αυτή είναι η περίληψη

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 10 Μαρ 2016, 18:08

Odi έγραψε:Ποια 6 στην Λοκομοτίβα ρε θα τρελαθώ..Τον ΠΑΟΚ τον έχετε να κερδίζει τα χωριά της Δανίας,της Κροατίας και τα Χανιά;

Goran κάνε μας την χάρη ρε φίλε που θα με πεις εμένα fan club.Εγώ θέλω ο ΠΑΟΚ να κερδίσει και εσείς θέλετε να μείνει ο Mister "βλέπω νίκη με το κυάλι".Όταν λέει ψευτοεννιάρι δεν εννοεί 40 μέτρα από την περιοχή,ούτε αριστερό χαφ/επιτελικός μέσος που έπαιζε με τον Ατρόμητο.Ανοίξτε λίγο τα μάτια σας,που μου στηρίζετε προπονητή που θέλει παίκτες του γαύρου για να κερδίσει τον Πανθρακικό και έχει μια νίκη σε έντεκα ματς.


Odi, ειπαμε... ο Τουντορ πανω απο ολα. Εδω τους τα αραδιαζεις στα μουτρα με επιχειρηματα εκ του αποτελεσματος και απαντανε με ειρωνειες.
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης