Igor Tudor II

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 03 Φεβ 2016, 08:51

Τι υποψιαζεσε πες να μάθουμε και εμείς οι κοινοι θνητοι

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 03 Φεβ 2016, 09:29

Jeremy4 έγραψε:
Tolaros έγραψε::D :D Φαντάσου να τον διώξουν αύριο!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Τετ 03 Φεβ 2016, 10:02

Καλα ολα αυτα αλλα για ποιο λογο εφαγες τον κατσε???
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Gimnistis » Τετ 03 Φεβ 2016, 11:05

pilotos έγραψε:Ρε μλκς θα τρελαθώ!!!
Έχετε καταλάβει τι τεράστιο ποδοσφαιρικό μέγεθος έχουμε τώρα στην διοίκηση της ΠΑΕ;;; αναγνωρίσιμοι σε όλο τον ποδοσφαιρικό κόσμο, σε όλο τον πλανήτη.
Και εσείς λέτε, λες και τους ξέρετε από κοντά και μιλάτε κάθε μέρα μαζί τους, αν θα καπελώσει ο ένας τον άλλον και τα @@@ του καραμπελα;;;

Δεν την παλεύω άλλο εδώ μέσα.

SM-G920F

Τι θες και συ τωρα... Αφου εμείς ξέρουμε καλύτερα.


Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Gimnistis
 
Δημοσιεύσεις: 1112
Εγγραφή: Σάβ 28 Δεκ 2013, 14:03

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 03 Φεβ 2016, 11:06

για αυτό τα πήρα gimnisti μου και σαν άλλος αρδ, έγραψα και γω το παραμύθι μου στου Ιβάν...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Ακάλυπτος » Τετ 03 Φεβ 2016, 11:41

Θα προλάβει να βγάλει άλλες 500?
Άβαταρ μέλους
Ακάλυπτος
 
Δημοσιεύσεις: 886
Εγγραφή: Σάβ 03 Ιαν 2015, 01:23

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 03 Φεβ 2016, 11:43

fossa έγραψε: Με τον Μίχελ να καπελώνει τον Άρνεσεν και οι δυο θα χαιρετήσουν το Καλοκαίρι.

Δηλαδή δεν θα έπρεπε να υπάρχει Πρόεδρος ΔΣ;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90105
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό alp920 » Τετ 03 Φεβ 2016, 12:01

Τι να τον κάνεις τον Πρόεδρο Δ.Σ.
Αφού ΠΑΟΚ είσαι
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2004
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 03 Φεβ 2016, 13:20

giliopoulos έγραψε:
Odi έγραψε:Τούντορα είμαι υπέρ της παραμονής σου,αλλά αν πάμε στο τηγάνι και διασυρθούμε με εικόνα χωριού,ενώ έχεις δώσει ρεπό τρεις μέρες πριν από τέτοιο ματς έχοντας έξω Λέοβατς,Χαρίση,Ζάιρο,Ροντρίγκεζ,Μπερμπάτοφ,Κωνσταντινίδη και χωρίς Κόστα θα την ακούσεις πολύ άσχημα.

Το γράφω σήμερα Τρίτη και μακάρι την Κυριακή το βράδυ να σου λέω συγχαρητήρια.


Δεν νομιζω οτι εισαι και πολυ υπερ. Εισαι κι εσυ απο αυτους που κρινουν απο ενα αποτελεσμα.
Εχεισ καταλαβει οτι πας στο καραισκακι χωρις αυτους που λες, χωρις δηλαδη εξτρεμ, και μονο με τον μακ που εχει λιωσει με 45 ματς φετος? Εχεις καταλαβει οτι πας καραισκακι με κιτσιου μυστακιδη στα δεξια? Με τον καλυτερο γαυρο των τελευταιων πολλων ετων? Και πληρη χωρις απουσιες?
Γιατι να μην δωσει ρεπο σε μια ομαδα σκασμενη που σκανε τα προβληματα το ενα μετα το αλλο και εχει μετα τον γαυρο και παιχνιδι πιο κρισιμο μεσοβδομαδα?
Τι στηριξη ειναι αυτη που περιμενεις ενα αποτελεσμα για να κραξεις? Ο μουρινιο με κιτσιου μυστακιδη και τον χειροτερο φορ του πρωταθληματος τι θα εκανε?
Δεν προεξοφλω το 4-0 αλλα οπως και να το κανουμε αμα τα βαλεις κατω δεν ειναι απιθανο. Ο ΠΑΟΚ θα κριθει στα πλει οφ και οχι στο ματς με γαυρο που πας με μιση ομαδα



Πρώτα απ ολα πιστεύω ξέρω καλυτερα σπο εσενα ποσο υπέρ ειμαι η οχι.Εκτος αν ζεις στο κεφάλι μου.

Δεύτερον αν στο κεφάλι του ο καθένας εχει μπερδέψει την κριτική με το κράξιμο δεν φταίω εγω.

Και τρίτον,αν και δεν βλέπω τον λόγο η ομαδα να ειναι τοσο σπασμένη,θα μπορούσε πολυ ευκολα να δουλέψει την τακτική για το ιδιαίτερο παιχνίδι που έρχεται αντί να πηγαίνει ο ενας στην Κροατια,ο άλλος στην Ρώμη και παει λέγοντας.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό riegel » Τετ 03 Φεβ 2016, 13:51

Odi έγραψε:Πρώτα απ ολα πιστεύω ξέρω καλυτερα σπο εσενα ποσο υπέρ ειμαι η οχι.Εκτος αν ζεις στο κεφάλι μου.

Δεύτερον αν στο κεφάλι του ο καθένας εχει μπερδέψει την κριτική με το κράξιμο δεν φταίω εγω.

Και τρίτον,αν και δεν βλέπω τον λόγο η ομαδα να ειναι τοσο σπασμένη,θα μπορούσε πολυ ευκολα να δουλέψει την τακτική για το ιδιαίτερο παιχνίδι που έρχεται αντί να πηγαίνει ο ενας στην Κροατια,ο άλλος στην Ρώμη και παει λέγοντας.


Εγώ παλι πιστεύω οτι την τακτική την δουλεύουν τοςο καιρό και ηταν σαφώς προτιμότερο το ρεπό μπας και μπορέσουν να αποφορτιστούν σωματικά και ψυχολογικά απο τους τελευταίους αγώνες, παρα να κάνουν τακτική για το ιδιαίτερο όπως λες παιχνίδι , σκεπτόμενοι τα γιουχαίσματα της προηγούμενης μέρας και την "κριτική" μετά απο ενα πιθανό άσχημο αποτέλεσμα..
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 03 Φεβ 2016, 14:44

ΑποστόληςΑ έγραψε:
fossa έγραψε: Με τον Μίχελ να καπελώνει τον Άρνεσεν και οι δυο θα χαιρετήσουν το Καλοκαίρι.

Δηλαδή δεν θα έπρεπε να υπάρχει Πρόεδρος ΔΣ;


Έτσι όπως είμαστε η θέση του Προέδρου κατάντησε τυπική στον ΠΑΟΚ !
Είναι φανερό -στα δικά μου μάτια- πως Άρνεσεν και Τούντορ παραμένουν στις θέσεις τους απλά για να βγάλουν τη χρονιά. Ο Τούντορ μπορεί να φύγει και νωρίτερα, ο Άρνεσεν δεν υπάρχει λόγος να φύγει πριν το Καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 03 Φεβ 2016, 16:44

riegel έγραψε:
Odi έγραψε:Πρώτα απ ολα πιστεύω ξέρω καλυτερα σπο εσενα ποσο υπέρ ειμαι η οχι.Εκτος αν ζεις στο κεφάλι μου.

Δεύτερον αν στο κεφάλι του ο καθένας εχει μπερδέψει την κριτική με το κράξιμο δεν φταίω εγω.

Και τρίτον,αν και δεν βλέπω τον λόγο η ομαδα να ειναι τοσο σπασμένη,θα μπορούσε πολυ ευκολα να δουλέψει την τακτική για το ιδιαίτερο παιχνίδι που έρχεται αντί να πηγαίνει ο ενας στην Κροατια,ο άλλος στην Ρώμη και παει λέγοντας.


Εγώ παλι πιστεύω οτι την τακτική την δουλεύουν τοςο καιρό και ηταν σαφώς προτιμότερο το ρεπό μπας και μπορέσουν να αποφορτιστούν σωματικά και ψυχολογικά απο τους τελευταίους αγώνες, παρα να κάνουν τακτική για το ιδιαίτερο όπως λες παιχνίδι , σκεπτόμενοι τα γιουχαίσματα της προηγούμενης μέρας και την "κριτική" μετά απο ενα πιθανό άσχημο αποτέλεσμα..


Ας τα χαιδέψουμε λίγο ακόμη τα παιδιά μας μωρέ..Οι καημένοι πρέπει να αποφορτιστούν και ψυχολογικά μιας που φαίνεται το πόσο επηρεάζονται από τα άσχημα αποτελέσματα και το πόσο ματώνουν σε κάθε παιχνίδι..Δεν κοιμούνται τα βράδια.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 03 Φεβ 2016, 16:47

αν κάποιος δεν εχει περάσει απο τον επαγγελματικό αθλητισμό ειναι φυσιολογικό να μην κατανοεί την έννοια του ρεπο.

εγω αν εχω καποια ενσταση εχει να κανει με τη διαρκεια του, αν και απο οτι ειδα στο ρεπορταζ χθες ειχε προπονηση για μεριδα παιχτων που δεν εχουν τοσο μεγαλο χρονο συμμετοχης.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό riegel » Τετ 03 Φεβ 2016, 16:59

Odi έγραψε:
Ας τα χαιδέψουμε λίγο ακόμη τα παιδιά μας μωρέ..Οι καημένοι πρέπει να αποφορτιστούν και ψυχολογικά μιας που φαίνεται το πόσο επηρεάζονται από τα άσχημα αποτελέσματα και το πόσο ματώνουν σε κάθε παιχνίδι..Δεν κοιμούνται τα βράδια.


Κατ' εσέ, εφόσον δεν συντρέχουν οι παραπάνω λόγοι, ποιος ο λόγος που δόθηκε τέτοιο ρεπό λοιπόν ; Αδιαφορία;
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 03 Φεβ 2016, 17:03

Δεν ήξερε ο άλλος τί θα γίνει, απλά πράγματα. Κάποιοι του σφυριξαν φεύγεις. Ποιοι;;;
Οι ίδιοι που έστησαν το σκηνικό έξω από τούμπα...
Άντε γιατί ξέρουμε και μεις να παίζουμε φουστικα....

Αν πάτε Κυριακή το έγραψα για το ρεπό που έδωσε...

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες