Igor Tudor II

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:21

Βρε μπου, μάθαμε όλοι, μέσα και γω, να παπαγαλιζουμε ότι να ναι και δεν βάζουμε το μυαλό να δουλέψει.
Βρίσκονται αυτή την στιγμή στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ για πρώτη φορά, δυο εξαιρετικοί ποδοσφαιρανθρωποι, ένας μέγιστος αθλητικός διευθυντής και ένας (μάλλον) Πρόεδρος θα είναι,) μέσα στην πρώτη δεκάδα των καλύτερων διαιτητών του κόσμου και πετυχημένο στέλεχος της σαχταρ.

Και εμείς, επειδή έτσι είπαν κάποιοι μ@λ@κες στα ράδια, υποθέτουμε ότι ο ένας θα φάει τον άλλον γιατί ξέρω γω κι εντάξει...

Και μόλις χτες ο Αρνεσεν είπε ότι λυπάμαι που φεύγει ο Αγγελίδης, αλλά από δω και πέρα θα έχουμε την ίδια εξαιρετική συνεργασία με τον Μιχελ.

Εσείς συνεχίστε να χαλάτε το μυαλό σας. Εγώ πιστεύω τον Αρνεσεν και τελικά ο Ιβάν, έχει φτιάξει ναι στον ΠΑΟΚ μας, ίσως το πιο δυνατό ποδοσφαιρικό δίδυμο!
Δεν ξέρω που θα το φτάσουν αυτοί οι δύο, αλλά τις γνώσεις και την εμπειρία που έχουν, δεν την συναντάς εύκολα ούτε σε τεράστια κλαμπ.

Υγ συνεχίζουμε να ασχολούμαστε με πουθεναδες, ενώ θα έπρεπε από χτες, να ανοίγαμε σαμπάνιες....

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό spyretto » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:27

Οτι θα καπελώνει ο Μίχελ τον Αρνεσεν χλωμό το βλέπω να κρατάει σαν σενάριο για πολύ όποιος και να το σκαρφίστηκε. Δεν εμπνέουν οι φάτσες τους για τέτοιες ραδιουργίες.

Δεν ξέρω τι έκανε ο Μίχελ σαν παράγοντας αλλά σαν διαιτητής ήταν από τους καλύτερους που έχω δει ποτε.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:29

Ρε μλκς θα τρελαθώ!!!
Έχετε καταλάβει τι τεράστιο ποδοσφαιρικό μέγεθος έχουμε τώρα στην διοίκηση της ΠΑΕ;;; αναγνωρίσιμοι σε όλο τον ποδοσφαιρικό κόσμο, σε όλο τον πλανήτη.
Και εσείς λέτε, λες και τους ξέρετε από κοντά και μιλάτε κάθε μέρα μαζί τους, αν θα καπελώσει ο ένας τον άλλον και τα @@@ του καραμπελα;;;

Δεν την παλεύω άλλο εδώ μέσα.

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό stelyk » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:33

spyretto έγραψε:Οτι θα καπελώνει ο Μίχελ τον Αρνεσεν χλωμό το βλέπω να κρατάει σαν σενάριο για πολύ όποιος και να το σκαρφίστηκε. Δεν εμπνέουν οι φάτσες τους για τέτοιες ραδιουργίες.

Δεν ξέρω τι έκανε ο Μίχελ σαν παράγοντας αλλά σαν διαιτητής ήταν από τους καλύτερους που έχω δει ποτε.


Αποσπασμα απο συνεντευξη του προεδρου, βεβαια πριν αναλαβει προεδρος...
...Έχουμε δημιουργήσει μια επιτροπή που ηγείται ο Αθλητικός Διευθυντής Φράνκ Άρνεσεν και είμαι και εγω μέσα και αυτή η επιτροπή ασχολείται με όλα τα θέματα, μεταγραφικά, ακαδημίες, αγορές-πωλήσεις παικτών κλπ....
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:34

pilotos έγραψε:Έχετε καταλάβει τι τεράστιο ποδοσφαιρικό μέγεθος έχουμε τώρα στην διοίκηση της ΠΑΕ;;; αναγνωρίσιμοι σε όλο τον ποδοσφαιρικό κόσμο, σε όλο τον πλανήτη.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό spyretto » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:44

Πιστεύω ότι θα έρθουν κι άλλοι. Και να βρούμε την προσωπικότητα με το dna που μπορεί να σταθεί δίπλα σ'αυτούς τους ανθρώπους γιατι εγώ ακόμα την ψάχνω.
Ο ΝΒ δυστηχώς απογοήτευσε.
Τελευταία επεξεργασία από spyretto και Τετ 03 Φεβ 2016, 00:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:45

Tο ''καπελώνει'' δεν το εννοούσα με τη κακή έννοια. Ο ίδιος ο Ιβάν το κάνει, ήδη έχει αυξημένες αρμοδιότητες ενώ στην αρχή τον είχαν φέρει για ''διεθνείς σχέσεις'' ;)
Για την καλή συνεργασία που έχουν είναι λογικό, ακόμα στα μέλια είναι και δεν έχουν να χωρίσουν τίποτα.
Μεγάλα έξυπνα παιδιά είστε τι περιμένατε να πει σε συνέντευξη άλλωστε με τον Ιβάν δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει.
Εγώ λέω πως Τούντορ-Άρνεσεν θα μας χαιρετήσουν.

mpouJr έγραψε:Απλα την αποψη του λεει κ ειναι σεβαστη τωρα που τα στηριζει ολα αυτα ενας θεος ξερει ειναι απο τα λιγα ποστ που δεν παραθετει απο πιο σαιτ το διαβασε....
Sent from my iPhone using Tapatalk


Από πουθενά. Για ψάξε τις δημοσιεύσεις μου και δείξε μου παραθέσεις έξυπνε.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό spyretto » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:48

Ετσι όπως το διατύπωσες μόνο με την καλή έννοια δεν το εξέλαβα εγώ, δεν ξέρω αν οι άλλοι το είδαν αλλιώς. Ο Μίχελ θα καπελώνει τον Αρνεσεν και ο Αρνεσεν θα φύγει γι'αυτόν τον λόγο...ποια είναι η καλή έννοια.

Μπορεί όντως Τούντορ και Αρνεσεν να φύγουν - ειδικά ο Τούντορ - αλλά δεν θα είναι λόγω "καπελώματος".
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:49

:lol: :lol: :lol: :lol: ναι ρε συ, το καλο που το ειδες, απορω... :lol: :lol: :lol:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 03 Φεβ 2016, 00:49

Ότι να ναι...
Ούτε η Μπαρτσελονα δεν έχει τέτοιο δίδυμο σε ποδοσφαιρικές γνώσεις.
Και έχει και μαθητευόμενο στον πάγκο.
Αλλά... Έχει επαγγελματίες στο ροστερ


Υγ ειλικρινά επειδή βαριέμαι να σε πείσω, αν θες ψάξε στου Ιβάν, πέταξα κάτι χτες... Αν το βρεις, θα καταλάβεις πολλά.....

Υγ2 ά και που είστε. Ας σε ξανασφαξει διαιτησία από δω και πέρα.. Κι αν αυτός ξανά σφυρίξει σε φιλικό... Η κασέτα θα φτάνει στην ΟΥΕΦΑ πριν τη λήξη του αγώνα

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Τετ 03 Φεβ 2016, 01:00

Κ η αδέκαστη κ αμερόληπτη Ουέφα , θα απονέμει δικαιοσύνη.

Σίγουρα.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 03 Φεβ 2016, 01:03

Δεν τους παίρνει πλέον, οι Εγγλέζοι περιμένουν με το δάχτυλο, πάμε σε μεγάλες ανακατατάξεις
Οι μισοί εκεί μέσα είναι εν δυνάμει κατηγορούμενοι και πλέον φοβούνται την σκιά τους

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Τετ 03 Φεβ 2016, 01:05

Αυτό πρώτα θα το δω κ μετά θα το πιστέψω.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Τετ 03 Φεβ 2016, 01:13

Φοσα απο το κιν ειμαι βαριεμαι πανε μια μεχρι το τοπικ της φανελας αυτο δειχνει τωρα αν δεν βαριεμαι να ασχοληθω μαζι σου αυριο θα στα παραθεσω ενα ενα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Igor Tudor II

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 03 Φεβ 2016, 01:20

Ναι ωραία το είδα στο παοκ24 και το έγραψα στη φανέλα έβγαλες συμπέρασμα μ'αυτό.

pilotos έγραψε:Υγ ειλικρινά επειδή βαριέμαι να σε πείσω, αν θες ψάξε στου Ιβάν, πέταξα κάτι χτες... Αν το βρεις, θα καταλάβεις πολλά.....


Προφανώς εννοείς τους Ουκρανούς.
Μα το ότι ο Ιβάν και όλοι οι επιχειρηματίες τέτοιου μεγέθους είναι τσακάλια είναι 10000000% σίγουρο γι' αυτό δεν δέχομαι κάτι χαζά τύπου ''δεν ήξερε, του φάγαν λεφτά'' κλπ.
Και ότι μας έχει φέρει ως τώρα είναι κορυφή και πετυχημένοι ΜΕΧΡΙ να ρθουν στον ΠΑΟΚ (όχι φυσικά ο Τούντορ εκεί άκουσε τον Άρνεσεν ο οποίος βέβαια τα τελευταία χρόνια μπάζει).
Αλλά μετά από 4 αποτυχημένα χρόνια στον ΠΑΟΚ με κωμικοτραγικές καταστάσεις τον βλέπω με τεράστιες επιφυλλάξεις και υποψιάζομαι διάφορα. Απ' αυτά που βλέπω γύρω μου. Τον Ιβάν...οφ τόπικ
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες