10.Dimitar Berbatov

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Καπετάνιος » Τετ 08 Ιουν 2016, 08:38

Οπως τα ειπε ο Ρον.
Άβαταρ μέλους
Καπετάνιος
 
Δημοσιεύσεις: 930
Εγγραφή: Παρ 18 Ιούλ 2014, 16:32

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Τετ 08 Ιουν 2016, 08:46

Dimitar σε είδα στο όνειρό μου εψές που κατάληξε σε εφιάλτη:

Ήμασταν μαζί στο σπίτι του παππού μου στο χωριό και ήσουν έτοιμος να μου ανοίξεις την καρδιά σου για την φετινή χρονιά. Έτρεξα τότε να πιάσω μαγνητοφωνάκι για να καταγράψω την εμπειρία σου (για να το μοιραστώ στο http://forum.paokmania.gr) αλλά ξαφνικά βρεθήκαμε σε ένα δωμάτιο με αρκετό κόσμο και σας τράβηξα αναμνηστική φωτογραφία με το smartphone, όταν την κοίταξα όλες οι φάτσες των παρευρισκομένων (εκτός της δικής σου) είχαν μετατραπεί σε νεκροκεφαλές, με έπιασε η γνωστή κρίση πανικού που προσπαθεί το θύμα να κραυγάσει και δεν βγαίνει η φωνή και μετά από μουγγή τρις προσευχή κατάφερα και ξύπνησα με ταχυπαλμία. Ούφ!
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Τετ 08 Ιουν 2016, 11:29

Γρηγόρη εάν εσύ ή ο Ντιμ απευθυνθείτε ξανά ο ένας στον άλλον, θα αποχωρήσετε από το φόρουμ...


ΝΙΣΑΦΙ!
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Johnsim » Τετ 08 Ιουν 2016, 13:50

goran 64 έγραψε:Ακόμα και φεύγοντας μας τρολάρει τούτο το υπερβολικά ψηλωμένο και εγωκεντρικό παλικάρι... :shock: :shock:

Στο προφίλ του στο F/B ανήρτησε ήδη μία άσπρη φανέλα με ένα κατακόκκινο Νο 9 στην πλάτη!!!! :oops:

Στο καλό ρε λεβέντη και πολύ κρίμα για σένα που δεν κατάλαβες ποτέ που ήρθες, έστω & στα τελευταία σου!!! :(

Και που ηρθε δηλ ;
Σε μια ομαδα που εχει να πάρει πρωτάθλημα 30 χρονια ..
Σε ενα γήπεδο με μ.ο εισιτηρίων 8.000 χιλ
Με ενα άπειρο προπονητή που του όρμησε στα αποδυτήρια λογο του κροατικού του κομπλεξισμούς
Με συμπαίκτες τον κιτσιου - σαμπο - βιτορ - Πελκα ..
Σε μια ομαδα που έχασε τον στόχο του πρωταθλήματος απο τον Νοέμβριο

Επρεπε δηλ να συμμεριστεί την Παοκτσιδικη νοοτροπία
Η εαν ερχόταν ο Παμπλο Γκαρσια υπό αυτές τις συνθήκες θα κατάφερνε να μείνει στις καρδιες μας .. Δεν νομιζω
Τρελο σαν τον χακομπο θα τον βγάζαμε ..

Ο Μπερμπάτοφ δεν ηταν απλα μια πολυτέλεια η ενα δωρο , ηταν αυτός που θα μπορουςε να παει τον ΠΑΟΚ σε αλλο
Επίπεδο !! Δυστηχως ηταν λάθος ο χρονος που ήρθε ..
Φαντάστιτε τον στην ομαδα του Σαντος ακομα και στα 40 του και αφήστε τον κομπλεξισμό απέναντι σε ενα απο
Τους πιο επιτυχημένους επιθετικούς που πέρασαν απο τον Ευρώπη
Johnsim
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2015, 17:50

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 08 Ιουν 2016, 14:26

Η αλήθεια είναι ότι εδώ δεν έκανε απολύτως τίποτε μόνο κέρδος μας ότι ήρθε ένα όνομα του ύψους του μπερμπατοφ αγωνιστικά δεν τον είδαμε ποτέ και δεν του φταίει κανείς άλλος απλά πλέον δεν μπορεί το παληκαρι

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 08 Ιουν 2016, 14:46

Johnsim έγραψε:
goran 64 έγραψε:Ακόμα και φεύγοντας μας τρολάρει τούτο το υπερβολικά ψηλωμένο και εγωκεντρικό παλικάρι... :shock: :shock:

Στο προφίλ του στο F/B ανήρτησε ήδη μία άσπρη φανέλα με ένα κατακόκκινο Νο 9 στην πλάτη!!!! :oops:

Στο καλό ρε λεβέντη και πολύ κρίμα για σένα που δεν κατάλαβες ποτέ που ήρθες, έστω & στα τελευταία σου!!! :(

Και που ηρθε δηλ ;
Σε μια ομαδα που εχει να πάρει πρωτάθλημα 30 χρονια ..
Σε ενα γήπεδο με μ.ο εισιτηρίων 8.000 χιλ
Με ενα άπειρο προπονητή που του όρμησε στα αποδυτήρια λογο του κροατικού του κομπλεξισμούς
Με συμπαίκτες τον κιτσιου - σαμπο - βιτορ - Πελκα ..
Σε μια ομαδα που έχασε τον στόχο του πρωταθλήματος απο τον Νοέμβριο

Επρεπε δηλ να συμμεριστεί την Παοκτσιδικη νοοτροπία
Η εαν ερχόταν ο Παμπλο Γκαρσια υπό αυτές τις συνθήκες θα κατάφερνε να μείνει στις καρδιες μας .. Δεν νομιζω
Τρελο σαν τον χακομπο θα τον βγάζαμε ..

Ο Μπερμπάτοφ δεν ηταν απλα μια πολυτέλεια η ενα δωρο , ηταν αυτός που θα μπορουςε να παει τον ΠΑΟΚ σε αλλο
Επίπεδο !! Δυστηχως ηταν λάθος ο χρονος που ήρθε ..
Φαντάστιτε τον στην ομαδα του Σαντος ακομα και στα 40 του και αφήστε τον κομπλεξισμό απέναντι σε ενα απο
Τους πιο επιτυχημένους επιθετικούς που πέρασαν απο τον Ευρώπη


Ο Π.Α.Ο.Κ. αδερφέ μου κουβαλάει στην πλάτη του 90 χρόνια ιστορίας και χιλιάδων αγώνων!!!

Μπροστά του ακόμα κι ο Πελέ των 1.000+ γκολ στην καριέρα του θα ήταν μικρούλης!!!

Το ποιος έδειξε κομπλεξικός (Τούντορ) και ποιος όχι (Μπερμπάτοφ) ας το κρίνει ο ιστορικός του μέλλοντος, εμένα τον οπαδό, με ενδιαφέρει μονάχα ο Π.Α.Ο.Κ. και μάλιστα αιώνια!!!

Του λόγου μου πάντως δεν πρόκειται να μικραίνω τον Π.Α.Ο.Κ. γιατί έχει να πάρει 30 ή 50 ή 100 χρόνια ελληνικό "πρωκτάθλημα" για κανέναν Μπερμπάτοφ αλλά ούτε και για τον πλανητάρχη τον ίδιο!!!


Υ.Γ. Μακάρι να συμμεριζόταν ο κάθε Μπερμπάτοφ την Π.Α.Ο.Κ.τσίδικη νοοτροπία, αυτήν ακριβώς που αναφέρει λέξη προς λέξη το signature μου όμως!!! Τότε θα ήταν ακόμα πιο πετυχημένος στην ζωή του θαρρώ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Johnsim » Τετ 08 Ιουν 2016, 15:20

goran 64 έγραψε:
Johnsim έγραψε:
goran 64 έγραψε:Ακόμα και φεύγοντας μας τρολάρει τούτο το υπερβολικά ψηλωμένο και εγωκεντρικό παλικάρι... :shock: :shock:

Στο προφίλ του στο F/B ανήρτησε ήδη μία άσπρη φανέλα με ένα κατακόκκινο Νο 9 στην πλάτη!!!! :oops:

Στο καλό ρε λεβέντη και πολύ κρίμα για σένα που δεν κατάλαβες ποτέ που ήρθες, έστω & στα τελευταία σου!!! :(

Και που ηρθε δηλ ;
Σε μια ομαδα που εχει να πάρει πρωτάθλημα 30 χρονια ..
Σε ενα γήπεδο με μ.ο εισιτηρίων 8.000 χιλ
Με ενα άπειρο προπονητή που του όρμησε στα αποδυτήρια λογο του κροατικού του κομπλεξισμούς
Με συμπαίκτες τον κιτσιου - σαμπο - βιτορ - Πελκα ..
Σε μια ομαδα που έχασε τον στόχο του πρωταθλήματος απο τον Νοέμβριο

Επρεπε δηλ να συμμεριστεί την Παοκτσιδικη νοοτροπία
Η εαν ερχόταν ο Παμπλο Γκαρσια υπό αυτές τις συνθήκες θα κατάφερνε να μείνει στις καρδιες μας .. Δεν νομιζω
Τρελο σαν τον χακομπο θα τον βγάζαμε ..

Ο Μπερμπάτοφ δεν ηταν απλα μια πολυτέλεια η ενα δωρο , ηταν αυτός που θα μπορουςε να παει τον ΠΑΟΚ σε αλλο
Επίπεδο !! Δυστηχως ηταν λάθος ο χρονος που ήρθε ..
Φαντάστιτε τον στην ομαδα του Σαντος ακομα και στα 40 του και αφήστε τον κομπλεξισμό απέναντι σε ενα απο
Τους πιο επιτυχημένους επιθετικούς που πέρασαν απο τον Ευρώπη


Ο Π.Α.Ο.Κ. αδερφέ μου κουβαλάει στην πλάτη του 90 χρόνια ιστορίας και χιλιάδων αγώνων!!!

Μπροστά του ακόμα κι ο Πελέ των 1.000+ γκολ στην καριέρα του θα ήταν μικρούλης!!!

Το ποιος έδειξε κομπλεξικός (Τούντορ) και ποιος όχι (Μπερμπάτοφ) ας το κρίνει ο ιστορικός του μέλλοντος, εμένα τον οπαδό, με ενδιαφέρει μονάχα ο Π.Α.Ο.Κ. και μάλιστα αιώνια!!!

Του λόγου μου πάντως δεν πρόκειται να μικραίνω τον Π.Α.Ο.Κ. γιατί έχει να πάρει 30 ή 50 ή 100 χρόνια ελληνικό "πρωκτάθλημα" για κανέναν Μπερμπάτοφ αλλά ούτε και για τον πλανητάρχη τον ίδιο!!!


Υ.Γ. Μακάρι να συμμεριζόταν ο κάθε Μπερμπάτοφ την Π.Α.Ο.Κ.τσίδικη νοοτροπία, αυτήν ακριβώς που αναφέρει λέξη προς λέξη το signature μου όμως!!! Τότε θα ήταν ακόμα πιο πετυχημένος στην ζωή του θαρρώ...

Και ο Απόλλων Αθηνών εχει μεγαλη ιστορία και χιλιάδες αγώνες δεν μου λεει κατι αυτο ..
Ο ΠΑΟΚ ειναι ιδέα ειναι κατι διαφορετικό , η υπογραφή σου τα λεει ολα ;)
Αλλα , που ειναι αυτα τα ιδανικά 2016 ;
- ποιον ειδες να παλεύει ασταμάτητα ; Του μισθοφόρους ποδοσφαιριστές ; Τους διάφορους που περιτριγυρίζουν τον Πόντιο για να τον αρμέξουν ; Η τον λαό του ΠΑΟΚ που στην 1ευκαιρια κανει κολοτουμπες ;
- πως παλεύεις την αδικία απο την αλλη ; Με το να σου κλείνουν το σπίτι γιατι μπούκαρεις να χτυπήσεις ; Με το να μην κατεβάζεις ομάδες να παίξουν ; Με το να δίνεις δικαιομα στα τσιράκια του γαύρου να σε μειώνουν σε καθε ευκαιρία
Ούτε αυτο λοιπόν
- υπομονή .. Η υπομονή χρειαζεται στήριξη και η στήριξη ερχεται απο τον λαό , που ηταν ο λαός του ΠΑΟΚ φέτος ;
- τιμιότητα , δυσκολη λέξη με ακομα δυσκολότερη έννοια .. στην ποδοσφαιρική Ελλάδα και γενικα στην Ελλάδα δύσκολο να κερδίσεις κατι τίμια .. Απο την αλλη ειναι και αυτο το κατι που εχει ο παοκτσης μεσα του που δεν το καταλάβενουν οι άλλοι

Πως λοιπόν θες εσυ λοιπόν ο Μπερμπάτοφ η ο καθε αλλοδαπός παίχτης να καταλάβει αυτές τις αξίες
Οταν δεν τις ακολουθούν ατομα τα οποία γαλουχήθηκαν με αυτές απο μικρά παιδια ;)

Μην τα ισοπεδώνουμε ολα , Εννοηται πως κανένας Μπερμπάτοφ δεν ειναι πανω απο τον ΠΑΟΚ
Αλλα ο ΠΑΟΚ πρεπει επιτέλους να δειξει αυτα τα οποία τον χαρακτηρίζουν
Αυτα που εχεις γράψει σωςτα στην υπογραφή σου ..
Με ψέμματα φτιάξαμε μια ομαδα πριν λίγα χρονια που εβγαλε μέταλλο και ψυχή Παοκτσιδικη
Η οποία ομαδα ειχε 8 ξένους για βασικούς , αυτο μονο ο ΠΑΟΚ μπορει να το κανει ο Συσπειρωμένος ΠΑΟΚ
Και όχι η soft ομαδα των τελευταίων 4 χρόνων
Johnsim
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2015, 17:50

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 08 Ιουν 2016, 15:37

Βλέπεις ότι στην ουσία δεν διαφωνούμε??? :)

Αδερφέ, μάλλον δεν μπαίνεις συχνά στο forum...Αν το έκανες θα έβρισκες πολλά, εκατοντάδες ολόκληρες με posts μου που αναφέρονται σε όσα γράφεις και με τα οποία (τα περισσότερα) δεν διαφωνώ!!! 8-)

Είμαι 52 και προσωπικά ήμουν από μωρό παιδί, είμαι ως μεσήλικας και θα είμαι μέχρι να πεθάνω ΕΚΕΙ, ΣΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ!!! :pano: ... :nairepaok: ...

Όλα καλά αδερφέ μου...Be cool... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 09 Ιουν 2016, 22:10

"Μην τα ισοπεδώνουμε ολα , Εννοηται πως κανένας Μπερμπάτοφ δεν ειναι πανω απο τον ΠΑΟΚ
Αλλα ο ΠΑΟΚ πρεπει επιτέλους να δειξει αυτα τα οποία τον χαρακτηρίζουν "

Μπραβο Johnsim. Μονο οταν κατανοησει ο οργανισμος ΠΑΟΚ πως να παιρνει αυτα που πρεπει απο παικτες ΜΕΓΑΘΗΡΙΑ, τοτε θα ανεβει κι αλλο επιπεδο σαν συλλογος. Δυστυχως τα τελευταια χρονια μας εχει φαει η μιζερια, το ψευτοDNA και η ελλειψη αυτογνωσιας με αποτελεσμα να ζουμε πολλες φορες σε ενα κοσμο δικο μας στον οποιο περιμενουμε απο καθε τεραστια προσωπικοτητα να υποχρεωθει να μπολιασει μεσα της το "ναουμε" αντι να προχωρησουμε μπροστα και να προβληματιστουμε ΓΙΑΤΙ δε μπορουμε να παρουμε αυτο που πρεπει απο παικτες ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ
Dimg4
 

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό falconakis » Πέμ 09 Ιουν 2016, 23:01

Και κάπου εδώ ο τρελλός του χωριού αναρωτιέται:
Δηλαδή σε πόσους εδω μέσα θα σας χάλαγε να μείνει ο Μπέρμπα για μια χρονιά ακόμη μπας και δούμε κανα μαγικό στην Τούμπα;
Λέμε τώρα...
:opaokara: :opaokara: :opaokara:
Τελευταία επεξεργασία από falconakis και Πέμ 09 Ιουν 2016, 23:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 09 Ιουν 2016, 23:10

Εμενα οχι! :opaokara:
Dimg4
 

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Alastor » Πέμ 09 Ιουν 2016, 23:11

με τα μισα λεφτα του μπεμπα καλυτερα να κρατσουμε τον μακ που θα κανει σιγουρα μαγικα(γκολ δλδ) και θα μας περισεψει και κανα ψιχουλο
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6225
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 09 Ιουν 2016, 23:20

ΑΝτε παλι με τα λεφτα
Dimg4
 

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό aquila » Πέμ 09 Ιουν 2016, 23:26

Μετρα εναν
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό falconakis » Πέμ 09 Ιουν 2016, 23:29

Dim αφες αυτοίς ουκ γαρ οίδασι τι ποιούσι!
:twisted: :twisted: :twisted:
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες