Τίμος Τσελεπίδης

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 19 Αύγ 2015, 13:38

Εικόνα

Επαγγελματίας ο Τίμος Τσελεπίδης

Ο νεαρός αμυντικός υπέγραψε το πρώτο επαγγελματικό συμβόλαιο με τον Δικέφαλο, το οποίο θα έχει διάρκεια τριών ετών και μίλησε αποκλειστικά στο paokfc.gr για το μέλλον του στον ΠΑΟΚ.


Μετά από μία γεμάτη σεζόν υπό τις οδηγίες του Βλάνταν Ίβιτς στην Κ20 αλλά και με την φανέλα της Εθνικής Ελλάδας με την οποία συμμετείχε στην τελική φάση του Euro U19, ο νεαρός φέρελπις αμυντικός υπέγραψε το πρώτο του επαγγελματικό συμβόλαιο με τον Δικέφαλο και ετοιμάζεται για μία ακόμη σεζόν γεμάτη δουλειά και συνεχή βελτίωση.

Ο Τσελεπίδης μαζί με τον εκπρόσωπο του βρέθηκαν στα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για να διευθετήσουν τις λεπτομέρειες της συμφωνίας και είχαν την ευκαιρία να συνομιλήσουν και με τον Φρανκ Άρνεσεν , ο οποίος τους παρουσίασε το πλάνο του για τους νεαρούς ποδοσφαιριστές του Δικεφάλου, ενόψει της νέας σεζόν. Αμέσως μετά την υπογραφή του νέου του συμβολαίου, ο διεθνής αμυντικός μίλησε αποκλειστικά στο paokfc.gr για το νέο κεφάλαιο που ανοίγεται στην καριέρα του: Τίμο καταρχάς πολλά συγχαρητήρια. Πρώτο επαγγελματικό συμβόλαιο στην καριέρα σου.

Ποια είναι τα πρώτα σου συναισθήματα; «Είναι μεγάλη μου τιμή που ο ΠΑΟΚ μου προσέφερε το πρώτο μου επαγγελματικό συμβόλαιο. Είμαι πολύ χαρούμενος και περίμενα πολύ καιρό για αυτό. Θέλω να δικαιώσω τους ανθρώπους που πίστεψαν και πιστεύουν ακόμη σε έμενα. Θα ήθελα να αναφερθώ ξεχωριστά στον Βλάνταν Ίβιτς ο οποίος με πίστεψε από την πρώτη στιγμή και συνέβαλλε τα μέγιστα στην εξέλιξη μου αλλά και όλους τους ανθρώπους που μεσολάβησαν για να υπογράψω αυτό το συμβόλαιο«.

Ποιο είναι το πλάνο που υπάρχει για την νέα σεζόν που έχει ήδη ξεκινήσει; «Στόχος μου είναι μέχρι τον Δεκέμβριο που θα βρίσκομαι με την Κ20, να παίζω όσο το δυνατόν περισσότερο, να δουλέψω σκληρά για να βελτιώσω τις αδυναμίες μου, μέσα και από ατομικές προπονήσεις. Στην συνέχεια οι άνθρωποι της Α Ομάδας θα κρίνουν αν έχω θέση εκεί και αν θα πάρω τις ευκαιρίες μου«.

Ο κόσμος του Δικεφάλου «διψάει» για νέα παιδιά που προέρχονται από τις Ακαδημίες της ομάδας και θέλει να τα βλέπει να αγωνίζονται με τον ΠΑΟΚ. Σε αυτό τον κόσμο τι μήνυμα θα ήθελες να στείλεις; «Θα σου δουλέψω όσο πιο σκληρά μπορώ, ώστε όταν μου δοθεί η ευκαιρία να αγωνιστώ μπροστά στον κόσμο της ομάδας να είμαι έτοιμος 100% και να ευχαριστήσω τον λαό του ΠΑΟΚ. Θέλω να παρουσιάσω τον καλύτερο μου εαυτό μπροστά σε αυτό τον κόσμο«.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29884
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 19 Αύγ 2015, 13:43

Τεμετερον, όρεξη για δουλειά και μην μασάς ΠΑΟΚ είσαι αφού!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Τετ 19 Αύγ 2015, 13:48

Θα ανεβει στην πρωτη ομαδα,θα κατσει στην Κ20 ή θα παει δανεικος?
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό klainmein » Τετ 19 Αύγ 2015, 14:24

Kostas_Peraia4 έγραψε:Θα ανεβει στην πρωτη ομαδα,θα κατσει στην Κ20 ή θα παει δανεικος?


«Στόχος μου είναι μέχρι τον Δεκέμβριο που θα βρίσκομαι με την Κ20, να παίζω όσο το δυνατόν περισσότερο, να δουλέψω σκληρά για να βελτιώσω τις αδυναμίες μου, μέσα και από ατομικές προπονήσεις. Στην συνέχεια οι άνθρωποι της Α Ομάδας θα κρίνουν αν έχω θέση εκεί και αν θα πάρω τις ευκαιρίες μου«.
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1300
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό Bagheera » Τετ 19 Αύγ 2015, 14:53

Τρία πράγματα: α) υγεία, β) δουλειά, γ) μην πάρουν τα μυαλά σου αέρα. Καλή σταδιοδρομία..
Καιρός ν' αφήσουμε τους εγωισμούς και να κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας ...
Άβαταρ μέλους
Bagheera
 
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιουν 2015, 16:30

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό lamosas » Τετ 19 Αύγ 2015, 15:52

Welcome and good luck.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3597
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Τετ 19 Αύγ 2015, 16:21

Bagheera έγραψε:Τρία πράγματα: α) υγεία, β) δουλειά, γ) μην πάρουν τα μυαλά σου αέρα. Καλή σταδιοδρομία..

Ακριβως!
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3152
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό logios » Τετ 19 Αύγ 2015, 16:23

Πιστεύω πολύ στην θέληση του ατόμου να βελτιωθεί , ανεξάρτητα από τα εργαλεία που έχει ή του δίνει , στην προκειμένη περίπτωση η ΠΑΕ.
Ελπίζω να το θέλεις πραγματικά και να σταδιοδρομήσεις σε υψηλό επίπεδο, με υγεία και καλή συνέχεια.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
logios
 
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 22:01

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Αύγ 2015, 16:54

Καλή σταδιοδρομία και σιδηρόπουτσος! Μακριά από τραυματισμούς, ανοιχτά τα αυτιά στις προπονήσεις και κλειστά όταν τελειώνουν...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Τετ 19 Αύγ 2015, 17:19

Καλή Ταχύτητα ,Καλό Τάκλιν Καλή Τύχη ! :lol:
Μπράβο το Παληκάρι καλή σταδιδρομία.
Έχω πάντως την αίσθηση ότι το παλικάρι θα αφήσει εποχή.
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό stephanos » Τετ 19 Αύγ 2015, 17:25

Καλές εμφανίσεις έκανε με την εθνική στο Euro, σίγουρα ο πιο σοβαρός αμυντικός που είχε η εθνική.

Υγεία να έχει και μακάρι κάποια στιγμή να φτάσει στο επίπεδο να παίζει στην μεγάλη ομάδα.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό falconakis » Τετ 19 Αύγ 2015, 20:25

Μπράβο παλίκαρε συνέχισε έτσι :)
:pano: :pano: :pano:
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1791
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 20 Αύγ 2015, 17:51

Αυτος που ακούγεται λιγότερο αλλα στην εθνική αρΧηγος νομιζω και ο μονος μας βασικος
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Πέμ 20 Αύγ 2015, 18:46

Αρχηγός ο Κουλούρης.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Τίμος Τσελεπίδης

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 11 Νοέμ 2015, 15:13

προβλεπεται για "μεταγραφη" ιανουαριου στην 1η ομαδα ή θα δοθει δανεικος.
κλεινει τα 20 στις 2/2/2016
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29884
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Επόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες