Igor Tudor

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:42

Σχολια μου στο αρθρο του σπορ24 για την παραμονη Τουντορ που κοπηκαν

Ωραιος ο Πετρωτος. Χθες μετα το ΔΣ, "τελειωμενος ο Τουντορ". Μετα απο 2 ωρες και σημερα "Δεν τον διωχνει ο Σαββιδης για να αποτιναξει τον τιτλο του προπονητοφαγου απο πανω του". Σε κανα διμηνο μεινει-φυγει ο Τουντορ, ο Πετρωτος θα ειναι "εγκυρος" ως αλλη Πυθια. Μονα-ζυγα, μονοζυγα. Αυτη ειναι η σημερινη δημοσιογραφια κυριοι. Ετσι κανω κι εγω ρεπορταζ απο το λαπτοπ μου και μαλιστα χωρις προσωπικες εμμονες.

Το να μην περνατε ΜΗ υβριστικα σχολια επειδη θιγεται συγκεκριμενος δημοσιογρφος λεγεται ελευθερια λογου κυριοι?

Αλλα ξερω. Εδω μεσα ΠΡΕΠΕΙ να περναει το κλιμα οτι οι ΠΑΟΚτσηδες ειναι χολωμενοι με τον Τουντορ. Οποιαδηποτε αλλη αποψη απλως θα κοβεται.


Αυτοι ειναι ρε παιδια. Ειναι επαγγελματιες ρουφιανοι που στη δικια τους κριτικη ειναι αμειλικτοι και οταν δεχονται κριτικη δεν την ανεχονται, κοβοντας την
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:53

Ως γνωστόν, όπως το έχω εκφράσει, επιθυμώ την παραμονή Τούντορ.
Να με συγχωρείτε αλλά πίσω από τη σημερινή δήλωση Σαββίδη, εγώ δε βλέπω αληθινή στήριξη.
Ο προπονητής ζήτησε 10άρι και δεξί μπακ. Δεν αποκτήθηκαν.
Στη μέση μπαίνουν η επιτυχία και η αποτυχία έτσι όπως ορίζονται από την υποκειμενική του κρίση και στην καλύτερη περίπτωση θα έχουμε Τούντορ ως τον Ιούνη και φτου κι απ' την αρχή. Οκ σε επίπεδο Ιβάν να το δεχτώ ως στήριξη, αλλά σε καθαρά ποδοσφαιρική γλώσσα, δεν είναι.
Για μένα η σεμνή τελετή έλαβε τέλος απ' τη στιγμή ο που ο Άρνεσεν έπαψε να έχει (αν ποτέ είχε) την απόλυτη ευθύνη για το αγωνιστικό.
Ούτε δηλώσεις, ούτε συσκέψεις, ούτε mind games, ούτε επικοινωνιακά tricks επιπέδου πολιτικού.
Ξεκινάς τη χρονιά με τα κλειδιά στο Δανό. Δεν του τα αφαιρείς και τον αφήνεις να κρίνει αν ο Τούντορ κάνει καλά ή όχι τη δουλειά του. Άλλωστε πληρώνεται και γι' αυτό.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6284
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:54

Γίνεται όμως κομβικός ο ρόλος Μινχελ που δεν γνωρίζουμε τί ρόλο ακριβώς θα παίξει από δω και πέρα

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό riegel » Δευτ 01 Φεβ 2016, 19:00

buffalobill4 έγραψε:Σχολια μου στο αρθρο του σπορ24 για την παραμονη Τουντορ που κοπηκαν

Ωραιος ο Πετρωτος. Χθες μετα το ΔΣ, "τελειωμενος ο Τουντορ". Μετα απο 2 ωρες και σημερα "Δεν τον διωχνει ο Σαββιδης για να αποτιναξει τον τιτλο του προπονητοφαγου απο πανω του". Σε κανα διμηνο μεινει-φυγει ο Τουντορ, ο Πετρωτος θα ειναι "εγκυρος" ως αλλη Πυθια. Μονα-ζυγα, μονοζυγα. Αυτη ειναι η σημερινη δημοσιογραφια κυριοι. Ετσι κανω κι εγω ρεπορταζ απο το λαπτοπ μου και μαλιστα χωρις προσωπικες εμμονες.

Το να μην περνατε ΜΗ υβριστικα σχολια επειδη θιγεται συγκεκριμενος δημοσιογρφος λεγεται ελευθερια λογου κυριοι?

Αλλα ξερω. Εδω μεσα ΠΡΕΠΕΙ να περναει το κλιμα οτι οι ΠΑΟΚτσηδες ειναι χολωμενοι με τον Τουντορ. Οποιαδηποτε αλλη αποψη απλως θα κοβεται.


Αυτοι ειναι ρε παιδια. Ειναι επαγγελματιες ρουφιανοι που στη δικια τους κριτικη ειναι αμειλικτοι και οταν δεχονται κριτικη δεν την ανεχονται, κοβοντας την


Αντίστοιχα μου είχαν κόψει και εμένα στο sdna οταν ενας ρεπόρτερ του γαύρου έγραψε άρθρο για την συνέντευξη Μπερμπάτοφ ..
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Δευτ 01 Φεβ 2016, 19:01

Εν τω μεταξυ σε κατι thessports σε κατι olaPAOK κτλ υπηρχαν κατι αρθρα μνημεια μεχρι πριν λιγη ωρα που μιλουσαν για τελειωμενο Κροατη, ακομα και για παραιτηση και μη αποζημειωση κτλ κτλ.

Για να ξεκαθαρισω την θεση μου, οι "δημοσιογραφοι" δεν ειναι το προβλημα, αποτελουν μερος του προβληματος.

Ον τοπικ. Ιγκορ σε σενα και στους Μιχελ, Φρανκ και Βεζυρτζη εδωσε ο Ιβαν και το καρπουζι και το μαχαιρι.
Προφανως δεν εισαι τελειος, κανεις δεν ειναι. Εχεις θεματα και κολληματα οπως ολοι οι ανθρωποι και οι προπονητες.
Εχεις διπλα σου εναν σπουδαιο ανθρωπο του ποδοσφαιρου που νομιζω οτι δεν τον εχεις αξιοποιησει οσο θα επρεπε μεχρι σημερα, ισως ευθυνεται και ο ιδιος.
Καθηστε με τον Φρανκ και βγαλτε μια ακρη, να μειωθουν οσο γινεται αυτα τα λαθη και τα κολληματα, που εχουν γινει μεχρι σημερα.

Το πιο δυσκολο κομματι για μενα βεβαια, που αν δεν γινει ισως να εισαι ηδη παρελθον ειναι ενα.

Πρεπει να (ξανα)κερδισεις τους παικτες σου. Να μπαινει μεσα η ομαδα στο γηπεδο και να παιζει σαν μια μαζα, μια γροθια που παλευει για την φανελα και για να αποδειξει ο καθενας ξεχωριστα οτι αξιζει να την φοραει αυτην την γαμμημενη. Οποιος δεν μπορει να το κανει αυτο, γιατι νομιζει οτι ειναι πιο ψηλα απο την την φανελα....ΤΑ ΜΠΟΥΛΑ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό simba » Δευτ 01 Φεβ 2016, 19:05

Mīngus έγραψε:Ως γνωστόν, όπως το έχω εκφράσει, επιθυμώ την παραμονή Τούντορ.
Να με συγχωρείτε αλλά πίσω από τη σημερινή δήλωση Σαββίδη, εγώ δε βλέπω αληθινή στήριξη.
Ο προπονητής ζήτησε 10άρι και δεξί μπακ. Δεν αποκτήθηκαν.
Στη μέση μπαίνουν η επιτυχία και η αποτυχία έτσι όπως ορίζονται από την υποκειμενική του κρίση και στην καλύτερη περίπτωση θα έχουμε Τούντορ ως τον Ιούνη και φτου κι απ' την αρχή. Οκ σε επίπεδο Ιβάν να το δεχτώ ως στήριξη, αλλά σε καθαρά ποδοσφαιρική γλώσσα, δεν είναι.
Για μένα η σεμνή τελετή έλαβε τέλος απ' τη στιγμή ο που ο Άρνεσεν έπαψε να έχει (αν ποτέ είχε) την απόλυτη ευθύνη για το αγωνιστικό.
Ούτε δηλώσεις, ούτε συσκέψεις, ούτε mind games, ούτε επικοινωνιακά tricks επιπέδου πολιτικού.
Ξεκινάς τη χρονιά με τα κλειδιά στο Δανό. Δεν του τα αφαιρείς και τον αφήνεις να κρίνει αν ο Τούντορ κάνει καλά ή όχι τη δουλειά του. Άλλωστε πληρώνεται και γι' αυτό.


το αυτο
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 01 Φεβ 2016, 19:15

che4 έγραψε:
giapas έγραψε:
Thanix έγραψε:Τι προτείνετε να κάνουμε; Να ναυλωσουμε τσάρτερ και να παμε στο ροστοφ να του χτυπήσουμε το αμαξι για να φύγει;;;


Sent from my mind using boobs power


φυσικά και όχι ρε συ. Απλά είναι αστείο αυτό που γίνεται εδώ μέσα - και κατ'επέκταση στον υπόλοιπο λαό μας.

Σου έχουν πηδήξει τον εγκέφαλο εδώ και πόσες μέρες για το Τούντορ - που μπορεί κιόλας να είναι ακατάλληλος κι αυτή τη στιγμή ο Ιβάν να κάνει τρομερό λάθος που τον κρατάει. Πόσο άμπαλος , κομπλεξικός , εμμονικός , νεκροθάφτης παικταράδων μας , χωρίς να μπορεί να διαχειριστεί τίποτα κλπ κλπ. Αυτή η δουλεία γίνεται με 2 τρόπους... Με πρωτοστάτες αρδ και στη συνέχεια με φερέφωνα μέσα σε οπαδικά φορουμς και μέσα κοινωνικής δικτύωσης αλλά και με αφελείς-ηλίθιους υποστηρικτές που για πλάκα χειραγωγούνται από τις 2 ομάδες που περιέγραψα και καταλήγουν να αποτελούν χειροβομβίδες πραγματικές ... η βλακεία είναι ανίκητη. Κι όλοι μαζί βάζουν νερό στο μυλοο της φαγωμάρας.

Και βγαίνει ο Ιβαν και στηρίζει Τούντορ .. Κι εκεί που περιμένεις σιωπή και μούδιασμα βγαίνουν όλοι και λένε για νέα αρχή και α και ου. Να σου κάνουν το άσπρο μαύρο και να ρίξουν την ευθύνη για το μπουρδέλο που προκάλεσαν σε κάποιον αόρατο εχθρό. Οι ίδιοι που έγραφαν τα "φυγε λίγε" και τα "ακόμα εδώ?"...στοίχημα ότι κολκοτσακαλεοι θα γράψουν τις επόμενες μέρες ότι ευτυχώς πρυτάνεψε η λογική κι ο Σαββίδης κράτησε το προπονητή ως το τέλος της χρονιάς.

Αν κάνεις κανά κλαρίνο σε γκει και πανιώνιο , πάλι εδώ θα είμαστε. Πάλι ο ίδιος κύκλος θα γίνει να το θυμάσαι.


εγω διαφωνω μαζι σου ... μπραβο στο λαο που στηριζει το μεγαλομετοχο αυτο εχω να πω και θελω την ιδια στηριξη οταν θα σουταρει τον ιτ και τον καθε ιτ μετα απ τα κλαρινα που ανεφερες γιατι αν κανει το γιωργομαγκα με γκει και πανθηρες ο ισ ως ψυχρος επαγγελματιας θα τον εχει ετοιμο το διαδοχο και δε θα παιρνει κανενας αγγελιδης τηλ τον αναστασιου ... αλλωστε μετα τη χθεσινη ανακοινωση καταλαβαμε ολοι γιατι εφυγε ο αγγελιδης νομιζω


Φίλε τσε.
Εγώ δε στέκομαι στο αποτέλεσμα της κρίσης του Σαββίδη - που στη προκείμενη λέει να μείνει ο Τούντορ. Κάλλιστα θα μπορούσε να είναι διαφορερικό.
Επίσης δεν υποστηρίζω ( φίλε mapogo) πως ΟΛΟΙ όσοι δεν ήθελαν το Τούντορ , ήταν "επηρεασμένοι" από αρδ και λοιπούς σπεκουλαδόρους μαιντανούς.
Μακρυά από εμένα τέτοιες γενικεύσεις. Εμένα με τρελαίνει το πως μια απλή δηλωση του Σαββίδη έχει φέρει τα πάνω κάτω και ξαφνικά οι ίδιοι προπαγανδιστές θα βάλουν το μανδύα του "υποστηρικτή" και θα αρχίσουν να ξαναμιλάνε για ποδοσφαιρικά προτζεκτ και στήριξη και ποδοσφαιρική λογική. Δηλαδή εδώ μέσα δε το είδατε κιόλας;

Να διευκρινίσω ότι η άποψή μου είναι οριακά υπερ του Τούντορ - πολύ οριακά όμως, καθώς συμφωνώ σε κάποιο βαθμό με τα παιδιά που νηφάλια γράφουν για ευθύνες και παραλείψεις. Συμφωνώ όμως με mingus kai joshua ότι δε χρειαζόταν καμιά δήλωση στήριξης - απλά ας του έφερνες τους 2 παίκτες που ζήτησε. Αυτή είναι έμπρακτη στήριξη κι όχι μια απλή δήλωση.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9451
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό sporos123 » Δευτ 01 Φεβ 2016, 19:21

simba έγραψε:
Mīngus έγραψε:Ως γνωστόν, όπως το έχω εκφράσει, επιθυμώ την παραμονή Τούντορ.
Να με συγχωρείτε αλλά πίσω από τη σημερινή δήλωση Σαββίδη, εγώ δε βλέπω αληθινή στήριξη.
Ο προπονητής ζήτησε 10άρι και δεξί μπακ. Δεν αποκτήθηκαν.
Στη μέση μπαίνουν η επιτυχία και η αποτυχία έτσι όπως ορίζονται από την υποκειμενική του κρίση και στην καλύτερη περίπτωση θα έχουμε Τούντορ ως τον Ιούνη και φτου κι απ' την αρχή. Οκ σε επίπεδο Ιβάν να το δεχτώ ως στήριξη, αλλά σε καθαρά ποδοσφαιρική γλώσσα, δεν είναι.
Για μένα η σεμνή τελετή έλαβε τέλος απ' τη στιγμή ο που ο Άρνεσεν έπαψε να έχει (αν ποτέ είχε) την απόλυτη ευθύνη για το αγωνιστικό.
Ούτε δηλώσεις, ούτε συσκέψεις, ούτε mind games, ούτε επικοινωνιακά tricks επιπέδου πολιτικού.
Ξεκινάς τη χρονιά με τα κλειδιά στο Δανό. Δεν του τα αφαιρείς και τον αφήνεις να κρίνει αν ο Τούντορ κάνει καλά ή όχι τη δουλειά του. Άλλωστε πληρώνεται και γι' αυτό.


το αυτο


Εξαιρετικη η αποψη του Mingus..Συμφωνω μεχρι και στο κομμα..
sporos123
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 15 Ιαν 2011, 00:52

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 01 Φεβ 2016, 19:22

Αν ξεχασω κανεναν συμπληρωστε ελευθερα.
Πετρ@τε , κ@λκα , ζ@γορα , ζ@χ@ριαδη , μυρτσ@ , κ@κκινε , ρ@πτ@πουλε , κ@μορα , ζ@ιρη ,γρηγ@ριαδη , σπ@ρ 24 , χοντροι 24 , ερ@σπορ , σπ@ρντογκ , μπ@λ@δορε , λ@ιβσπορ , gk@l ,σπ@ρντει , κ@ντρα , χ@ζζετα , μετρ@σπ@ρ , @ρεν@ ,κλοιποι κλοιποι....που μας ζαλισατε τ @ρχιδι@....................................................




ΝΑ ΡΕ
ΚΑΤΩ ΤΑ ΞΕΡΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΡΕ
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό pisakaipoupoula » Δευτ 01 Φεβ 2016, 19:34

navigator11 έγραψε:
pisakaipoupoula έγραψε:Όταν ο χ Πετρωτός βγάζει ειδήσεις αποδεδειγμένα απ το κεφάλι του, δεν υπάρχει κάποιος νόμος να προστατευτεί μια ΑΕ απ τα λεγόμενά/γραφόμενα του?




Ρε αδερφέ τώρα τι προστασία να σου παράσχει τώρα ο νομοθέτης από μολόχες τύπου αυτού του ανύπαρκτου που αναφέρεις; Το άτομο αυτό και αρκετοί ... συνάδελφοί του είναι γτπκ. Μόνο στο ποινικό δίκαιο στα εγκλήματα κατά της γενετήσιας αξιοπρέπειας, αν γίνεται καμιά αναφορά!!!

και πως θα γίνει με δαύτους?πρέπει ο Ιβάν κάθε 1 του μήνα να τρέχει στον Πετρουλάκη, τον Ζαγόρα και τους μπούληδες και να τους τα σκάει?Γιατί αν δεν γίνει αυτό δε πρόκειται να ησυχάσουμε απ τη μουρμούρα.
Πέτυχα το μεσημέρι στο αμάξι τον Τσόρμπα και μόνο τις πλερέζες δεν είχε βγάλει που φεύγει ο καημένος Κροάτης...δηλαδή θα χαζέψουμε σε λίγο
Άβαταρ μέλους
pisakaipoupoula
 
Δημοσιεύσεις: 2487
Εγγραφή: Δευτ 06 Ιαν 2014, 19:48

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό spyretto » Δευτ 01 Φεβ 2016, 19:45

Αυτά τα "ναι δεν γουστάρω Τούντορ, αλλά θα τον στηρίξω γιατί τον στηρίζει ο Ιβάν" είναι να χαμε να λέγαμε κατά τη γνώμη μου.
Επίσης δεν τίθεται θέμα αν οι παίκτες "ματώνουν" τη φανέλλα ή όχι, η ίδια προσπάθεια γίνεται, απλά υπάρχει αποπροσανατολισμος και κορεσμός ίσως. Υπάρχουν τραυματισμοί.

Κι όταν λέμε για "μάτωμα φανελλας¨ το χαρακτηριστικό παράδειγμα αυτού που δεν το κάνει είναι αυτός που περιμένουμε ακόμα να αξιοποιηθεί. Οχι γιατί δεν μας γουστάρει αλλά γιατί αυτό είναι το στυλ του σε όλες τις ομάδες που πήγε , σε όλη την καριέρα του. Περιμένει οι άλλοι να τρέχουν γι'αυτόν κι αυτός να κάνει τα "μαγικά¨του στο γήπεδο.

Κάπως πρέπει να τα ταιριάξει όλα αυτά ο Τούντορ και να βρει μια χημεία γιατί ο χρόνος τελειώνει. Και από την άλλη δεν τον βοηθήσαμε στις μεταγραφές...
Δεν ξέρω, μου φαίνονται προβληματικά όλα αυτά.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό spyretto » Δευτ 01 Φεβ 2016, 19:51

pisakaipoupoula έγραψε:
navigator11 έγραψε:
pisakaipoupoula έγραψε:Όταν ο χ Πετρωτός βγάζει ειδήσεις αποδεδειγμένα απ το κεφάλι του, δεν υπάρχει κάποιος νόμος να προστατευτεί μια ΑΕ απ τα λεγόμενά/γραφόμενα του?




Ρε αδερφέ τώρα τι προστασία να σου παράσχει τώρα ο νομοθέτης από μολόχες τύπου αυτού του ανύπαρκτου που αναφέρεις; Το άτομο αυτό και αρκετοί ... συνάδελφοί του είναι γτπκ. Μόνο στο ποινικό δίκαιο στα εγκλήματα κατά της γενετήσιας αξιοπρέπειας, αν γίνεται καμιά αναφορά!!!

και πως θα γίνει με δαύτους?πρέπει ο Ιβάν κάθε 1 του μήνα να τρέχει στον Πετρουλάκη, τον Ζαγόρα και τους μπούληδες και να τους τα σκάει?Γιατί αν δεν γίνει αυτό δε πρόκειται να ησυχάσουμε απ τη μουρμούρα.
Πέτυχα το μεσημέρι στο αμάξι τον Τσόρμπα και μόνο τις πλερέζες δεν είχε βγάλει που φεύγει ο καημένος Κροάτης...δηλαδή θα χαζέψουμε σε λίγο



Απλά τους αγνοείς, αυτό γίνεται. Τοσο δύσκολο είναι;
Εγώ σας είχα γράψει πριν λίγο καιρό ότι τους ακούω για να διασκεδάζω και πέσατε να με φάτε. Ε λοιπόν κάντε κι εσείς το ίδιο.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό stephanos » Δευτ 01 Φεβ 2016, 20:18

DimitrisS έγραψε:Το πιο δυσκολο κομματι για μενα βεβαια, που αν δεν γινει ισως να εισαι ηδη παρελθον ειναι ενα.

Πρεπει να (ξανα)κερδισεις τους παικτες σου. Να μπαινει μεσα η ομαδα στο γηπεδο και να παιζει σαν μια μαζα, μια γροθια που παλευει για την φανελα και για να αποδειξει ο καθενας ξεχωριστα οτι αξιζει να την φοραει αυτην την γαμμημενη.


Πολύ πρόσφατο παράδειγμα: Πρώτο ημίχρονο και το μισό δεύτερο στο ματς με Ατρόμητο. Και σε άλλα ματς επίσης, αλλά αναφέρω το πιο πρόσφατο.
Εγώ σε αυτό το 65λεπτο είδα ομάδα, αν άλλος δεν είδε, δεν ξέρω τί άλλο να πω.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 01 Φεβ 2016, 20:19

Κουφάλα τουντορ τη γλίτωσες

Θα μεινει ο γχ χωρις δουλεια
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 01 Φεβ 2016, 20:38

Έχεις μοναδικό χάρισμα Μανιακε, σε δύο γραμμές, να αναιρεις τις τρεις πρώτες λέξεις της πρότασής σου! Αφού!!! ;)

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες