37. Kristi Qose

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 37. Kristi Qose

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Δευτ 28 Ιούλ 2014, 09:06

«Έτοιμος για κάθε ενδεχόμενο…»

28 Ιουλ 2014 09:21, Από PAOK24


Εκτός του Εργκούς Κάτσε, τις εντυπώσεις του από την προετοιμασία και τις σκέψεις του για την επόμενη ημέρα σε ότι αφορά την παρουσία του στον ΠΑΟΚ, εξωτερίκευσε και ο Κρίστι Κιόσε.


Ο νεαρός κεντρικός αμυντικός δήλωσε έτοιμος για κάθε απόφαση του Άγγελου Αναστασιάδη, ενώ χαρακτήρισε πρωτόγνωρη την εμπειρία που έζησε στο Όστερμπεκ.

Πιο αναλυτικά, ο Κιόσε δήλωσε:

Για την προετοιμασία: «Μπορώ να πω πως ήταν η πιο δύσκολη προετοιμασία που έχω κάνει. Μπορεί να ήμουν και στην περσινή, αλλά οι ρυθμοί φέτος ήταν υψηλοί και πρωτόγνωροι για μένα. Προσπαθήσαμε να τα δώσουμε όλα μέσα από τις καθημερινές προπονήσεις και να κάνουμε ότι μας ζητάει ο προπονητής για να αποδείξουμε ότι αξίζουμε να είμαστε στο ρόστερ της ομάδας.

Έχεις να ανταγωνιστείς έμπειρους παίκτες που σε δυσκολεύουν αφάνταστα, αλλά σε κάνουν και καλύτερο. Είναι άλλος ο ρυθμός των προπονήσεων στην Κ20 και άλλος στην πρώτη ομάδα. Κατάλαβα πως αν θέλεις να καταφέρεις κάτι, αυτό το πετυχαίνεις μόνο πολλή δουλειά».

Για το αν είναι έτοιμος να ακούσει ακόμα και μία αρνητική για τον ίδιο απόφαση του Άγγελου Αναστασιάδη για την παραμονή του στην ομάδα: «Φυσικά και είμαι έτοιμος. Ο προπονητής είναι αυτός που γνωρίζει αν είμαι έτοιμος για την πρώτη ομάδα ή αν θα πρέπει να πάω σε μια ομάδα δανεικός για να πάρω παιχνίδια στα πόδια μου και να επιστρέψω πιο δυνατός και έμπειρος. Ξέρω ότι όποια απόφαση θα πάρει ο προπονητής μου, θα είναι για το καλό μου και είμαι έτοιμος να την αποδεχθώ».

Για τα δυνατά του μαρκαρίσματα, ακόμα και στις προπονήσεις: «Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες. Φυσικά τίποτα δεν έγινε από πρόθεση. Πιστεύω όμως πως μόνο αν λειτουργείς στην προπόνηση όπως λειτουργείς και τους αγώνες, μπορείς να τα καταφέρεις. Στον αγώνα, ο αντίπαλος δεν σου χαρίζει τίποτα».

http://www2.paok24.com/newsitem.asp?s=1 ... 9&id=44275

Ωραίος ο μικρός
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: 37. Kristi Qose

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 28 Ιούλ 2014, 10:11

Μακάρι να βελτιωθεί, γιατί προς το παρόν δεν...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89363
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 37. Kristi Qose

Δημοσίευσηαπό K_geo » Κυρ 09 Αύγ 2015, 20:38

με δαύτον τι γίνεται γνωρίζουμε; :roll:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 37. Kristi Qoseμη

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 09 Αύγ 2015, 21:52

Ήθελε να μεινει λευτερος αλλα ο φρανκ του πε δανεισμό η ποσοστό μεταπώλησης απο την επόμενη ομαδα του... Αυτο εχει βδομάδες βεβαια
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 37. Kristi Qose

Δημοσίευσηαπό xlebouras » Σάβ 29 Αύγ 2015, 15:54

Στον Πανσερραικο δανεικος ο Κιοσε με οψιον αγορας
ΚΑΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟ,ΤΟΥ ΠΟΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΥΣ ΤΗΣ ΧΑΒΟΥΖΑΣ
Άβαταρ μέλους
xlebouras
 
Δημοσιεύσεις: 2078
Εγγραφή: Παρ 12 Μαρ 2010, 16:32
Τοποθεσία: Καππαδοκία/Αϊβαλί/Σμύρνη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης