33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

33.Στέφανος-Κλάους Αθανασιάδης

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Κυρ 20 Ιαν 2008, 17:59

Στοιχεία Παίκτη:
[list][*]Πλήρες όνομα: Στέφανος Κλάους Αθανασιάδης
[*]Ημερομηνία Γέννησης: 24 Δεκεμβρίου 1988
[*]Τόπος Γέννησης: Λάκκωμα Χαλκιδικής
[*]Θέση: Επιθετικός
[*]Ύψος: 1.85
[*]Λήξη Συμβολαίου: 30 Ιουνίου 2018
[*] ΠΑΟΚ: 1996–2014


Απ' την στιγμή που ο Σάντος στην καριέρα του έχει αναδείξει παιχταράδες πολύ μεγαλύτερους από οποιονδήποτε φοράει την ασπρόμαυρη φανέλα αυτή την στιγμή (εκτός ίσως από τον ΓΧ στα νιάτα του) τότε θα τον εμπιστευτώ και για το θέμα του Αθανασιάδη. Ωστόσο και ο προπονητής και η διοίκηση έχουν πει επανειλημμένως ότι υπολογίζουν τον Αθανασιάδη και σκοπεύουν να του δώσουν ευκαιρίες, και ένας λόγος που δεν ψάχνονται για μεταγραφή στην επίθεση είναι ότι έχουν τον νεαρό στα πλάνα τους. Οπότε λογικά θα τον δούμε σε αρκετά ματς από δω και μπρος. Αυτά τα έχουμε πει με διάφορες ευκαιρίες και σε άλλα τόπικ
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Κυρ 16 Μαρ 2008, 16:49

ζαγορ σε παρακαλω κανε μια παρεμβαση να παιξει ο αθανασιαδης, ο πεχλιβανης και ο γεωργιου..................ειναι καλα πεχτακια ρε γαμωτο.....μην τα χαραμιζει ο σαντος.........................



ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ





:shock: :shock: :shock:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Δημοσίευσηαπό gagas » Κυρ 16 Μαρ 2008, 19:18

ΠΑΙΔΙΑ εγω ακουσα οτι ειναι αρκετα αδυναμος ακομα..απο ατομο που τον ειδε στη β ομαδα φετος..ο οποιος μαλιστα ειπε οτι ο τσουλακος-αν δεν κανω λαθος-ειναι πολυ καλυτερος του κ πιο ετοιμος..μακαρι να παιζου απο του χρονου κ οι 2.στα επομενα παιχνιδια πρεπει οπωσδηποτε να παιξει..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό trellaras » Κυρ 16 Μαρ 2008, 19:40

Τώρα να δω τον Σάντος αν πράγματι τον ενδιαφέρουν οι νέοι...
Στόχο ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ, ας πάρουν παιχνίδια στα πόδια τους οι νέοι.
Άβαταρ μέλους
trellaras
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 21:05

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Δευτ 17 Μαρ 2008, 14:30

Ωραία! Οπότε θα τον δούμε τελικά τον Αθανασιάδη, και μάλιστα χωρίς το άγχος του ότι κυνηγάμε κάτι και κάποιον στόχο. Έχω μεγάλη περιέργια...
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τετ 09 Απρ 2008, 15:04

Ταπεινή και απαίδευτη προσωπική μου εκτίμηση ότι ο Αθανασιάδης είναι ικανότατο και ταλαντούχο παιχτάκι αλλά έχει μείνει τρομερά πίσω επειδή δεν δουλεύτηκε κατάλληλα, ειδικά από πλευρά ενδυνάμωσης, εξαιτίας του ερασιτεχνισμού που επικρατεί (και ελπίζουμε πλέον να εξαφανιστεί) στα τμήματα υποδομής του ΠΑΟΚ. Γι αυτό και δικαίως δεν παίζει με την μεγάλη ομάδα φέτος.

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς κάνανε τον Φερνάντεζ κτήνος, να μοιάζει με πορτιέρης στα μπουζούκια και να μην μπορεί να στρίψει από τα πολλά μούσκουλα, και από την άλλη να έχουν αφήσει τον Αθανασιάδη 60 κιλά, να φυσάει αέρας και να βγαίνει εκτός γηπέδου...

Ακούγεται ότι πρόθεση της διοίκησης και του προπονητή είναι κάποιοι παίκτες να δωθούν δανεικοί του χρόνου. Ίσως ο Αθανασιάδης να είναι ένας από αυτούς, έτσι ώστε να πάρει συμμετοχές του χρόνου.
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Platon » Τετ 09 Απρ 2008, 16:12

Είναι όντως φανερό ότι το παιδί δεν δουλεύτηκε όπως έπρεπε, όπως λέει κι ο αδερφός Trellogiatros. Πιστεύω οτο μπορεί να προσφέρει στο μέλλον πολλά και θα ήταν καλύτερα γι αυτό το λόγο να δοθεί δανεικός για μια χρονια, πριν καεί εντελώς.
Και μια απορία επί του όλου θέματος με τους νέους: Ποιος δουλεύει με αυτά τα παιδιά? Τι τμήματα υποδομής και παραμυθιa? Δεν βλέπει κανεις ποσο πίσω έχουν μείνει μόλις μέσα σε ένα χρόνο? Ντροπή, για το όνομα του θεού...Πιστεύω ότι ο Ζαγοράκης πρέπει να δώσει ιδιαίτερη έμφαση στο θέμα, γιατί καίμε τα νέα παιδιά που είναι το μέλλον της κάθε ομάδας. Εμείς ποιον έχουμε βγάλει τα τελευταία 10 χρονιά Χριστοδουλόπουλο και ποιον άλλον;
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό paokratia » Πέμ 10 Απρ 2008, 00:47

Παιδιά επειδή παÏ
Άβαταρ μέλους
paokratia
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Δευτ 17 Δεκ 2007, 00:40

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Πέμ 10 Απρ 2008, 14:31

Δεν είναι περίεργο που φέτος που έφυγε ο Μιχόπουλος από προπονητής τερμτοφυλάκων έπεσε και η απόδοση του Ντάνι; Μήπως ο Νικόλας ήταν παρεξηγημένος και στην πραγματικότητα έκανε καλή δουλειά; Ή έστω καλύτερη από τον τωρινό προπονητή τερματοφυλάκων, όποιος κι αν είναι...

Paokpool, φυσικά σεβαστή η άποψή σου και κατανοητή η έκρηξή σου!

Και εγώ θέλω να δω καλό προπονητή τερματοφυλάκων και θέλω να δω σιγά-σιγά τον Αθανασιάδη να παίρνει συμμετοχές. Ειδικά στο ματς με Λάρισα θα πρέπει να ξεκινήσει βασικός.

Αλλά αν είναι του χρόνου να φέρουμε κανέναν Μουσλίμοβιτς και ο Αθανασιάδης να τρώει πάγκο, καλύτερα να πάει κάπου 1 χρονιά δανεικός. Καμία αντίρρηση; Επίσης αυτό που είπα είναι ότι το παλικάρι αν και έχει ταλέντο έχει μείνει πίσω επειδή δεν δουλεύτηκε κατάλληλα. Νομίζω ότι και σ' αυτό συμφωνούμε όλοι μας;
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Δευτ 21 Απρ 2008, 10:03

Γεια σου ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φάγαμε το χτικιό όλη την χρονιά με τον σάλμον!!!!!
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό Iakovidis » Δευτ 21 Απρ 2008, 10:28

Θέλω να αναφερθώ στο πρώτο στο πρώτο γκολ του Αθανασιάδη.Μου θύμισε λίγο το γκολ του Μπερκαμπ με την επιτοπια τρίπλα στον νταμπίζα στο παιχνίδι αρσεναλ- νιουκαστλ. Η τρίπλσ του Αθανασιάδη δν ήταν τυχαία. Μήπως αν κοιτάξουμε λίγο τις ακαδημίες και με έναν προπονηταρά με πολύ καλό επιτελείο και σκαουτιγκ να κάνουμε παιδομάζωμα στην μακεδονία.Μήπως είναι καιρός να βγάζουμε και όχι να αγοράζουμε????
Άβαταρ μέλους
Iakovidis
 
Δημοσιεύσεις: 407
Εγγραφή: Πέμ 20 Δεκ 2007, 01:30

Αθανασιάδης

Δημοσίευσηαπό teacher » Δευτ 21 Απρ 2008, 10:34

Στο Αλκαζάρ εξέθεσε ανεπανόρθωτα τον Σάντος, όχι για τα δύο γκολ αλλά κυρίως γιατί του απέδειξε ότι άξιζε να πάρει ευκαιρίες μέσα στη χρονιά. Αλλά δεν ήταν ο μόνος που αδικήθηκε...
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2217
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Δευτ 21 Απρ 2008, 11:17

Δώστε ρε ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ Ρεεεεεεεεεε ...
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Δευτ 21 Απρ 2008, 12:02

Εξαιρετικός ο Αθανασιάδης. Πολύ καλύτερος απ ότι τον περίμεναν πολλοί, ανάμεσα σ' αυτούς και εγώ.

Πλέον θα το έχει καταλάβει και ο Σάντος αυτό, και φάνηκε απ τις δηλώσεις του στην συνέντευξη τύπου. Οπότε απ του χρόνου θα τον βλέπουμε συχνότερα. Και ευτυχώς γιατί στα φορ έχουμε τρελό πρόβλημα. Μόνο Αθανασιάδης και Ίλιεφ δείχνουν να αξίζουν από το υπάρχον υλικό.
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό free_billi » Δευτ 21 Απρ 2008, 13:57

Αναμφισβήτητα η αποκάλυψη του αγώνα στο Αλκαζάρ ήταν ο νεαρός Στέφανος Αθανασιάδης. Με τα δύο θεαματικά γκολ που πέτυχε και την απόδοσή του έκανε «ρόμπα», που λέμε λαϊκά, τον Φερνάντο Σάντος. Πρώτη φορά έβαλε 11άδα τον νεαρό φορ κι… αυτός έβγαλε μάτια.
ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ
Άβαταρ μέλους
free_billi
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2007, 03:32
Τοποθεσία: UK

Επόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες